31

Odp: gdzie spotykamy się w razie skasowania forum?

Witam Hejal mam problem z osobami ktore nauczyły sie obbe od tej osoby nazywa sie Dariusz sugier to jego kanał na youtube https://www.youtube.com/channel/UCts-2q7_neJlc6z00duWn4Q te osoby mnie nękają i uwazają sie za niewiadomo kogo jestem spokojną osoba nigdy nie sprawilem nikomu przykrosci a te osoby widzą wemnie ofiare czy moge liczyć na twoją pomoc ?

32

Odp: gdzie spotykamy się w razie skasowania forum?

Nie jestem w stanie Ci pomóc inaczej niż radą. Być może pomogą inne osoby na tym forum.

Jeśli nękanie jest w realu, odetnij się od nich i poblokuj. A przede wszystkim nie udzielaj się na tamtym kanale YT (nie odpisuj na wiadomości) - znudzi im się, zapomna o Tobie i dadzą Ci spokój.

Jeśli w OOBE - stwórz psycho-blokadę. Może to być też coś zupełnie innego (np. jakiś pasożyt duchowy).

33

Odp: gdzie spotykamy się w razie skasowania forum?

dziekuje slicznie za odpowiedz i przepraszam za zawracanie ci głowy swoimi prywatnymi problemami moj problem juz troche trwa nie opisalem całego problemu bo to zaduzo jak zastosowac blokade psychiczną  a jesli to pasozyt duchowy to co radzisz ?  zapomnialem napisac wazną rzecz pare lat czemu poczułem cos takiego jak takie pykanie w głowie pozniej jakbym miał cos za plecami co to może być napisaleś ze mam sie nie udzielać na tym kanale zy jesli sprawa jest wazna moge napisac na twoj mail ? jesli oczywiscie to nie problem jeszcze raz przepraszam za rozpisywanie sie niestety niemam sie kogo poradzić

34

Odp: gdzie spotykamy się w razie skasowania forum?

co do Realu problem mam problem z 4 osobami 2 chlopakow i 2 dziewczyny dwoch chlopakow mnie hackuje a co do dziewczyn jedna pomaga im jak randkowac i oklamywac dziewczyny a druga okłamuje ludzi ze mnie kocha ta ostatnia mieszkala od kiedy pamietam naprzeciw mnie i lubiała obserwować ludzi i podsłuchiwać ta dziewczyna jest osoba zazdrosną o wszystko  i narcystyczną  co jakis czas odwiedza swoją mame ktora nadal mieszka tutaj gdzie ja a ja pochodze z Wrocławia

35

Odp: gdzie spotykamy się w razie skasowania forum?

t owszystko co chciałem napisac prywatnie nie prywatnie mam pytanie czy Jezus Chrystus powróci bo z tego co ogladałem kanał Dariusza sugiera twierdzi ze tak ta osoba o ktorej pisze mowi prawde ?

36 Ostatnio edytowany przez JayFox (2023-09-10 18:50:34)

Odp: gdzie spotykamy się w razie skasowania forum?

malgosia.wl napisał/a:

U mnie działa na tym:
Linux Mint 20.2
Cinamon 64-bit
Firefox Version 89 Linux

Linux jest jedynym systemem operacyjnym na moim laptopie. Może to ma znaczenie?

Wracam do tematu. Dzięki za podpowiedź z wersjami - zobaczę u siebie.

Co do tego czy sposób, w jaki system jest postawiony, ma znaczenie - dwa z nich są natywne i niczego to nie zmieniło. W przeglądarce można sprawdzić, jak jesteśmy identyfikowani - kiedy wchodzę na forum z wirtualnej maszyny, nie jest rozpoznawany system natywny mojego komputera, tylko ta właśnie maszyna.

Swoją drogą, ciekawie było znów zobaczyć zielone łąki Windowsa XP smile

@Hejal - przetestuję Brave'a, dzięki.

Edit:

Ubuntu 22.04 i Brave 1.57.62 - to zestawienie pozwala u mnie na całkiem sprawne korzystanie z forum, więc na nim poprzestanę, bo też nie mam aż tyle czasu, żeby tak wnikliwie testować wszystkie dostępne warianty. PW nadal nie działa, ale jakoś się z tym pogodzę. Dziękuję wszystkim za podpowiedzi.

37 Ostatnio edytowany przez Antares (2023-09-14 17:23:24)

Odp: gdzie spotykamy się w razie skasowania forum?

Sprawdziłem PW w Brave (nawet nie wiedziałem, że coś takiego jest), u mnie też niestety nie działa.

patrykkulecki110 napisał/a:

dziekuje slicznie za odpowiedz i przepraszam za zawracanie ci głowy swoimi prywatnymi problemami moj problem juz troche trwa nie opisalem całego problemu bo to zaduzo jak zastosowac blokade psychiczną  a jesli to pasozyt duchowy to co radzisz ?  zapomnialem napisac wazną rzecz pare lat czemu poczułem cos takiego jak takie pykanie w głowie pozniej jakbym miał cos za plecami co to może być napisaleś ze mam sie nie udzielać na tym kanale zy jesli sprawa jest wazna moge napisac na twoj mail ? jesli oczywiscie to nie problem jeszcze raz przepraszam za rozpisywanie sie niestety niemam sie kogo poradzić

To tak nie działa, że jakiś zabłąkany pasożyt astralny będzie cię nękał. Ludzie żyją w matrixie, i są nękani tak naprawdę przez istoty zarządzające wcieleniami. One tylko udają demony, duchy, poltergeisty, a nawet stoją za całą mistyfikacją różnych zjawisk parapsychologicznych, dziwnych zachowań roślin itp. Żyjemy w takim pudełku, wiedząc, że "coś" było przed naszymi narodzinami i będzie po, ale jesteśmy zwodzeni, usuwa nam się pamięć, i tworzy mentalne złudzenie, że żyjemy w normalnym świecie smile W rzeczywistości jest dokładnie na odwrót. Ten teatrzyk jest zarządzany z góry, jeśli wiesz, co mam na myśli. smile

38

Odp: gdzie spotykamy się w razie skasowania forum?

Hejal ja juz niewiem jak pisac napewno przepraszam ze poprosiłem ciebie o pomoc w prywatnej srpawie chcialem poznać pewna dziewczyne jeszcze wczoraj pisaliśmy dzisiaj juz chyba zmienila emaila a wszystko to przez te chore osoby ktore nie daja mi spokoju poprostu ta dziewczyna ktora mieszkała kiedys naprzeciw mnie i odwiedza  swoja matke niechce mi dac spokoju ta dziewczyna jest chora chodzi z jakimis typami np z dwoma po bokach i mysli ze ma ochrone ze wszystko moze robic drugiemu czlowiekowi ... mi brakuje słow ona nie odpuszcza a od roku 2011 minelo duzo czasu niewiem jak ta chora dziewczyna potrafi zmyslac do ludzi ze mnie kocha i inne klamstwa

39

Odp: gdzie spotykamy się w razie skasowania forum?

https://nowaera2013.wordpress.com/tag/hejal-bobik-uta-hano/

Gdzieś w roku 2014 (ok 9,5 lat temu, bo to była jesień) trafiłem na tamtą stronę. W tamtym okresie życia strasznie interesowałem się przekazami kosmitów, ogólnie kosmitami, ufo itd. Interesowałem się tymi rzeczami, bo oglądałem programy, o ludziach którzy byli uprowadzani przez kosmitów, robiono na nich eksperymenty itd. Ogólnie, te programy "łyłołyłały"-(nie mogłem się powstrzymać big_smile ) niepokój. smile Coś mi tutaj nie grało, więc szukałem, i znalazłem tamtą stronę, i po tamtej stronie znalazłem tą...

Chyba ktoś skopiował te fragmenty książki, tam sobie umieścił, ale uczciwie podpisał, czyje to słowa. Nie wiem czy za zgodą Hejala, czy nie, ale efekt jest bardziej pozytywny, bo to zwiększa zasięg. Niby nie wolno kopiować osobnych wpisów, a całość... No nic, to było dawno (umieszczone w 2012 roku). I nie o to mi chodzi, ale o coś innego.

Chodzi mi o propozycję Antares, że chce zachować wpisy, jakby forum miało zniknąć. No i niechęć Hejala do tego pomysłu.

Ja szczerze rozumiem i Antaresa, i Hejala. Bo szkoda mimo wszystko stracić wpisy, bo to wszytko, to wiele lat udzielania się różnych ciekawych osób, z ciekawymi wpisami, i forum pod tym względem jest bardzo oryginalne. I jakby co, to "pyk" i zniknie. Trochę szkoda... Jednak, rozumiem również Hejala. Wiele osób się nie udziela, co się udzielali. Więc o zgodę będzie ciężko, a nawet o informację dla danej osoby... Może nie chceliby kiedyś zobaczyć gdzieś w sieci, swój wpis sprzed 12 lat, gdzie w chwili obecnej moga myśleć inaczej.