Regulamin dotyczy korzystania przez zarejestrowanych użytkowników z komentarzy. Nie wszyscy dorośli do korzystania z wolności słowa, dlatego wprowadzam kilka zasad, które będą respektowane.

1. Zakaz zamieszczania reklam i kryptoreklam. Jak chcesz opublikować na stronie reklamę, to za nią zapłać przekazując pieniądze na wskazany przeze mnie cel (np. charytatywny).

2. Zakaz wykorzystywania strony do nawracania na którąś z religii. Można używać merytorycznych argumentów religijnych w dyskusjach, ale jawna i nachalna działalność werbunkowa będzie blokowana.

3. Zakazane jest trollowanie, szykanowanie innych i każda uciążliwa, agresywna lub złośliwa działalność, która psuje dobrą atmosferę i zniechęca innych do aktywności na forum, a także prowadzenie działań wrogich dla Saleinji.

4. Należy pisać na temat, którego dotyczy wątek. Wpisy nie na temat mogą być usuwane.

5. Forum służy do prowadzenia dyskusji między użytkownikami a nie zasypywania admina pytaniami. A jeśli już musisz zadać mu pytanie, sprawdź, czy wcześniej nie udzielił na nie odpowiedzi.

6. Jeden użytkownik może posiadać tylko jedno konto. Więcej kont można posiadać po uzyskaniu zgody. Użytkownicy posiadający kilka kont będą blokowani.

7. Konta użytkowników, którzy przez 30 dni od daty rejestracji, lub przez 6 miesięcy od ostatniego wpisu nie dodali żadnego wpisu mogą być kasowane. Użytkownik, którego konto z tego powodu usunięto może założyć nowe konto.