1

Temat: Fioletowy Płomień

Drodzy Przyjaciele,
Zwracamy się do Was ze szczególnym przesłaniem.
To przesłanie, które może zmienić bieg wydarzeń na naszej pięknej planecie.
Prosimy, poświęćcie chwilę uwagi na zapoznanie się z nim.
Treść przesłania znajduje się tutaj: [url]http://www.fioletowyplomien.com/fioletowy-plomien-fala[/url]
Podzielcie się nim z przyjaciółmi.
Nade wszystko jednak podejmijcie działanie, które z przesłania wynika.
Razem zmienimy rzeczywistość.

Z pozdrowieniami z głębi serca
Zespół Fioletowego Płomienia

2

Odp: Fioletowy Płomień

Do Zespołu Fioletowego Płomienia

Przeczytałem przesłanie i nie będę go dalej rozpowszechniał, bo nie widzę sensu zarzucania ludzi typowym new-age'owym przydługaśnym i różowym tekstem, których jest setki na sieci, aby przekazać to, co i tak jest już wiadome tym, którzy to wiedzieć mają. Tym nie mniej życzę gorąco, aby udało się wam wywołać ową transformacje waszymi sposobami. Ja mam swoje metody. No i mam pytanie: czemu u licha nie możecie krótko i zwięźle napisać o co wam chodzi?

3

Odp: Fioletowy Płomień

zmień siebie, zmień swój umysł a zmienisz cały świat
nie zwalaj na innych kowalski, tylko sam weź się do roboty, bo inaczej będziesz pił gorącą wodę zamiast wina big_smile

4 Ostatnio edytowany przez jacob (2010-08-04 10:46:53)

Odp: Fioletowy Płomień

nie chce mi sie czytac tego.
Pewnie jest to co wszedzie napisane, typu milosc inne tego typu pierdoly
0 wiedzy
Ale ty Marciu wklejasz blogi o tej samej tematye wink
dokladnie ta sama energia stron
bije ta sama. dziwnego kolou tla (wiekszosc to serduszka , kwiatki i woda)
a po 2 nie mialbym tego komu przekazac, bo ja nie mam takiego czegos jak przyjaciol.

5

Odp: Fioletowy Płomień

Wega napisał/a:

nie zwalaj na innych kowalski, tylko sam weź się do roboty, bo inaczej będziesz pił gorącą wodę zamiast wina

Tak jak napisałem wyżej, mam swoje metody. Twoje czy też wasze sposoby nie podobają mi się w ogóle. Nie oceniam czy są sensowne dla was, dla mnie nie są. Róbcie co uważacie za słuszne. Tylko nie sugerujcie, że na kogoś coś zwalam albo że nic nie robie, bo to jest baaardzo dalekie od prawdy.

Wega napisał/a:

zmień siebie, zmień swój umysł a zmienisz cały świat

Ale dlaczego uważasz, że nie zmieniam siebie albo swojego umysłu?

jacob napisał/a:

nie chce mi sie czytac tego.
Pewnie jest to co wszedzie napisane, typu milosc inne tego typu pierdoly
0 wiedzy

Bingo! :-)

6

Odp: Fioletowy Płomień

jacobie,nie wiem jak ubierać myśli i odczucia w słowa, żebyś je zrozumiał tak jak ja to widzę...:(
mnie te jak to ująłeś "dziwnego kolou tla (wiekszosc to serduszka , kwiatki i woda)" nie zniechęcają do czytania, tak jak i inne wystroje np. trupie czaszki, cieknąca spod drzwi krew, jezusy, czy szaraki w tle. Dla mnie "inność" jest po prostu różnorodnością a odmienność wydaje mi się interesująca. A prawdę powiedziawszy z prawdziwą przyjemnością czytam tekst typu "czarno na białym" smile, ale skoro autor strony odczuwa potrzebę "dekoracji" to niech sobie maluje co chce - ty rysowniku powinieneś to zrozumieć smile
Co do miłości... nie wiem jak to wytłumaczyć - już tyle razy było to poruszane... albo jest miłość albo jest strach (a co za nim idzie choroby np...) i tyle, i aż tyle... jeżeli dalej nie wiesz co to jest miłość bezwarunkowa, nieoceniajaca to ... no nie wiem co właściwie, bo jak mam to powiedzieć, żebyś się znowu nie poczuł urażony.. kocham cię i patrzę na ciebie z czułością i współczuciem i wiem, że kiedyś zrozumiesz.
PS jeżeli mogłabym mieć prośbę ze swej strony, to czy zechciałbyś czytać to co napisałeś przed wysłaniem? Strasznie trudno mi zrozumieć w ogóle o czym mówisz a z błędami jeszcze trudniej. Nie oceniam cie, nie atakuję, proszę tylko o chwilę uwagi. Dziękuję smile

7

Odp: Fioletowy Płomień

bardzo mi się podoba idea fioletowego płomienia, tańca dusz, no i stworzenia tego kręgu. Parafrazując królika bugsa "of course you realize, this means we gotta do it!" - to do was, forumowicze.
Nie jest to jedna jedyna warta uwagi forma działania w kierunku transformacji naszego świata w lepszy, nawet marta wie to doskonale, a przynajmniej zdaje sobie z tego sprawe intuicyjnie. Rozumiem więc wypowiedzi typu np kowalskiego. Co do jacoba wole się nie wypowiadać, bo nie wiem, skąd się wziął, ale jesli miałbym zgadywać, to zapytany o wiek, pokazuje pewnie palce na obu rączkach - nie wnikam ile, ale dwie ręce raczej tu starczą. I stąd pewnie poziom wypowiedzi. Sory, jeśli uraziłem, ale może da to koledze do myślenia; w co wątpię.
Chłopaki (g_a_kowalski, jacob) wybierają drogę "wybawienia" poprzez wiedzę - co nie twierdzę, że jest głupie, ale ujmę to tak: jest ograniczone i jest tylko półśrodkiem. ograniczone - bo nasze ludzkie główki są ograniczone w pewien sposób. półśrodek - bo to tylko uświadamianie ludzi o czymś, o czym nie wiedzą, co ignorują, uważają za wymysły chorych. za tym, za tym uświadomieniem, i tak podąża najważniejszy etap: działanie. tu miłosc, serduszka, różowe ogórki są trzonem tych działań;]
Prędzej czy później, albo się połączymy globalnie, mówiąc prosto, i zburzymy ten system, który krępuje nasz rozwój, albo adieu Ziemio! i cały mistery plan..... Nie po to tu inkarnowałem.
Jeszcze gwoli ścisłości..
ja nie mówię, że wiem, co kowalski masz w głowie i w planach, bynajmniej. nie wiem, życzę powodzenia w tym, co robisz, mając tylko nadzieję, że nie robisz tego na próżno. tu wyrażę też żal, że nie podzieliłeś się z nami (ze mna?) szczegółami twoich działań. Może okazałyby się inspirujące?
pozdrawiam was płomiennie;] w kolorze paris hilton:P U u!

8

Odp: Fioletowy Płomień

Po to się robi taki "dziwny" tekst by dotarł do tych do których powinien. Skoro ktoś nie rozumie jakiegoś przekazu to znaczy , że nie dysponuje wiedzą potrzebną do jego zrozumienia. W ten sposób oszczędzamy sobie wzajemnie czas nie tracąc go na zbyteczną weryfikację.

9

Odp: Fioletowy Płomień

nemoman napisał/a:

Po to się robi taki "dziwny" tekst by dotarł do tych do których powinien.

Brzmi sensownie! To mi wiele wyjaśnia. :-] To teraz już wiem, że takie teksty są nie dla mnie. Dzięki za wyjaśnienie, nemoman. :-)

10

Odp: Fioletowy Płomień

Słowa te,
kierowane są do ludzi wrażliwych, do tych, którym to los innych
jak i planety - obojętny nie jest .
Nie każdy jednak, zgadzać się z nimi musi,
nie każdy także zainteresowanym być musi .
Istnieją jednak Prawa,
prawa które to pozwalają poznać, zrozumieć itd ...
Jedno z Praw, o pokorze mówi, np. pokorze wobec wiedzy drugiego człowieka .

11

Odp: Fioletowy Płomień

Witam
Rzadko udzielam się na tym forum,ale tym razem nie wytrzymałam.Przeczytałam wezwanie "fioletowego płomienia" i jestem jak najbardziej za.
Masz rację miriad ,dlaczego odrzucać ten prosty i piękny pomysł.Przynajmniej ktoś
działa,robi co ma do zrobienia,czuje,że ma to zrobić i robi to,a nie tylko gada.
Właśnie przez takie zamknięte umysły i serca(jacob i kowalski -podejście typu nie chce mi się tego czytać,pewnie miłość i inne pierdoły zero wiedzy) świat pogrąża się w stagnacji.Takie podejście często zasila obecny stan rzeczy,obecny system...,taaaak to wezwanie jest dla osób wrażliwych,albo się to czuje,albo nie...
Ja to czuję,czuję determinację autora,czuję czyste intencje,czuję,że facet ma wiedzę.Zawsze opierałam się na swojej intuicji i nigdy się nie zawiodłam.Dlatego wiem,że to jest to.Popieram przesłanie.
I jeszcze jedno-Nasze myśli tworzą nasze życie,myśl tworzy rzeczywistość, im więcej osób zasili nowy proces,tym większa szansa na globalną zmianę tego świata.Jaka ona, ta nasza rzeczywistość będzie,  w bardzo dużym stopniu zależy od nas.

12

Odp: Fioletowy Płomień

dziękuję wam panowie i panie,  Miriad, Sabe i EnergiFlow za pomoc w tłumaczeniu
taka była moja intencja - zjednoczenie
nie mam nawet cienia zamiaru układania kamieni czy malowania pisanek czy wieszania bombek smile, wszelkie, podkreślam, wszelkie rytuału są mi obce.
tekst zdecydowanie jak dla mnie za "romantyczny" ale "czyste intencje wyczuwalne
dodam, że ostatnio mam poważny problem z tłumaczeniem czegokolwiek, mało, nie odczuwam potrzeby tłumaczenia, wybaczcie

13

Odp: Fioletowy Płomień

[url]http://www.youtube.com/watch?v=7wDUb30AC2A&feature=player_embedded[/url]

14

Odp: Fioletowy Płomień

"Ile razy poczułeś, że twoje słowa będąc tylko połączeniem dźwięków przekazujących abstrakcyjne pojęcia generują spory i konflikty?
Mowa stanowi wyłącznie mechanizm abstrakcji; słowa zaś opisują przedmiot a nie jego istotę.
Dźwięki odpowiadające tym słowom nie zawsze kodowane są przez umysł we właściwy sposób, co powoduje konflikty w komunikacji."

Magiczny Język Życia - Ramaathis-Mam