61

Odp: Inspirujące pytania do Hejala w celu rozbudowania książki

W którym miejscu? Jeśli faktycznie popełniłem gdzieś taki błąd, poprawię.

62 Ostatnio edytowany przez ka-nu (2018-07-30 02:30:12)

W książce...
Rozdział 3.6 napisałeś że Ziemianie mają wielką dysproporcję między rozwojem duchowym a technologicznym, po czym dokładniej nas instruujesz że musimy dogonić rozwój technologiczny...
Czy to nie jest przypadkiem błąd?
Chodziło ci o rozwój duchowy, prawda?

Wklejam cytat.
"Dzięki niezaspokojonej ciekawości, stymulujemy pozytywne przemiany społeczne, które pomogą wam osiągnąć równowagę między rozwojem technicznym a duchowym. Najpierw musicie dogonić rozwój technologiczny i odpowiedzialnie wykorzystywać wynalazki. Potem wyeliminować niewolnictwo i nauczyć się szacunku dla innych istot żywych, także zwierząt i roślin. Każda istota żywa ma prawo żyć, posiadać inne poglądy na życie, wybrać orientację seksualną czy system moralny z którym będzie czuła się szczęśliwa."

63

Tak, to błąd. Miało być o dogonieniu rozwoju duchowego a nie technologicznego. Już poprawiłem.

64

Najlepsze jest to, że ja nie wyłapałem tego błędu, aczkolwiek właśnie tak jakby odczytałem, że trzeba dogonić rozwój duchowy, a nie technologiczny. smile Pewnie takich błędów jest więcej, aczkolwiek... Musze jeszcze raz dokładnie przeczytać całość.

65

Gdyby nie użytkownik Maciej to też bym tego nie wyłapał. Dopiero wtedy zauważyłem ten błąd.

66 Ostatnio edytowany przez Maciej (2018-08-27 13:47:54)

Mam jeszcze jedno, a właściwie dwa powiązane ze sobą pytania. Napisałeś że mamy zaprzyjaźnioną cywilizację z innego wszechświata, w którym panują identyczne Prawa Kreacji co w naszym. Czy różne Prawa w różnych wszechświatach to eksperyment Kreacji? Czy jeśli (o czym również wspomniałeś) Wszechświatowy Ogrodnik tworzy nowy wszechświat, to czy nie staje się on czymś w rodzaju Kreacji dla tego wszechświata?

67

Zastanawiam się nad pewnym zdaniem które zamieściłeś w książce. Napisałeś że gwiezdny ogrodnik nie zdaje sobie sprawy z tego że energie pozytywne są o wiele lepszym, jakościowo produktem do użytku. Jak wysoko rozwiniętą istota która przeszła cykl od komórki może o tym nie wiedzieć?