1

Temat: Wingmakers

Hejalu!
Przeczytałem uważnie książkę “Wszystko jest wibracją”
Jako, że piszesz o różnych sprawach kosmicznych i ziemskich, ciekawi mnie jaki masz stosunek do rozwijającej się inicjatywy Wingmakers, która to porusza również tematy kosmiczne i ziemskie?
Jest to inicjatywa wyrafinowana i rozbudowana, dlatego zdecydowałem zadać się to pytanie.

2

Odp: Wingmakers

Poszukaj we wpisach . Z tego co sobie przypominam to dla Hejala jest to oszustwo.

3

Odp: Wingmakers

Rysunki mają ładne

4

Odp: Wingmakers

Ściągnąłem kiedyś ze strony WingMakers piosenki. Po jakimś czasie ściągnąłem znowu, bo przybyło. I o dziwo mam teraz dwie wersje tego samego utworu. Mam je
obie i różnią się między sobą. Stara wersja znikła z ich strony, a nowa istnieje do dzisiaj.

Powinieneś się zastanowić, dlaczego materiały WingMakers publikowane są w odstępach czasu, zamiast wszystkie naraz. Tezy są dwie:
1. Naprawdę trzeba przekazywać je sporadycznie w odpowiednim czasie.
2. Autor jeszcze ich nie napisał do końca i publikuje w miarę tworzenia.

Idea WingMakers jest pozytywna, a autor na swojej stronie napisał, że to nowy mit stworzony aby inspirować ludzi do przemiany. Mimo to niektórzy ludzie w to wierzą, a WingMakers przekształciło się w religię.

Mi też nie powinieneś wierzyć na słowo, bo nie chcę tworzyć nowej wiary. Czytaj co piszę, zastanów się nad tym, wyciągnij logiczne wnioski i spróbuj najlepsze idee saleinjickie wdrożyć w życie - dla dobra Ziemian.

5

Odp: Wingmakers

Wydaje mi się, że obie tezy są prawdziwe i nie wykluczają się nawzajem. Zauważyłem, że jest w tłumaczeniu nowy wywiad, który wskazuje na to.
Ważne jest chyba, jak piszesz, by się nie przyklejać do idei, a samemu też myśleć i by wzajemne zrozumienie prowadziło nas do pokoju, tak by każdy miał miejsce do pozytywnego rozwoju.

6

Odp: Wingmakers

Witam Wszystkich jestem Luka ze stroną Hejala zapoznałam się dwa dni temu pozdrawiam Cię Hejalu serdecznie. Jest bardzo interesująca. Książki jeszcze nie czytałam.Moje wiadomości o powstaniu Homo Sapiens opierają się na materiałach podaję stronę [url]http://www.Wingmakers.pl[/url] link Multimedia ( Wprowadzenie do Projektu WingMakers). Może nie odkryłam Ameryki myślę ,że wielu uczestnikom forum wiele faktów się wyjaśni.Również chciałabym usłyszeć opinię Hejala. Wingmakers w języku polskim (Stwórcy Skrzydeł) są Rasa Centralną - pierwszą kreacją Pierwszego Źródła ( Boga). Rasa Centralna składa się z siedmiu podgrup nazwanych Rodami Światła. Wingmakers stworzyli humanoidalne formy życia,czyli wehikuły duszy,które są instrumentami do doświadczania życia we wszechświecie.DNA( budulec) to kreacja kosmicznych genetyków Rasy Centralnej.Przybywają z Centrum Wszechświata w obronie ich kreacji i katalizują odkrycie ludzkiej duszy. WM zostawili siedem pozaziemskich kapsuł z zakodowanymi informacjami jedna na każdym kontynencie.Zawierają informacje,które doprowadzą ludzkość do odkrycia swego pochodzenia.Pierwsze odkryte miejsce nosi nazwę Starożytnej Strzały, znajduje się Kanion Chaco w Nowym Meksyku.Jest to znalezisko tysiąclecia, jednak utrzymywanym w sekrecie przez NSA, do czasu aż naukowiec dr.J.Neruda ryzykując życiem przekazał odkrycie społeczeństwu. Jaskinie są skonstruowane przez WM ,która zawiera 24 komory w kształcie wznoszącej się spirali,znajdują się tam artefakty technologiczne z zaawansowanej technologi,dysk optyczny,który zawiera Przekazy pierwszego Źródła, cyfrowe kompozycje obrazu, muzykę,poezję,filozofię,naukę opartą na symbolach. Na ścianach każdej z komór znajdują się malowidła . 24 komora zawiera informację ,że zmutuje uaktywni się w nas 24 chromosom,który nie jest oparty na składzie cząsteczkowym a odpowiedzialny jest za duchowość człowieka to wiele wyjaśnia dlaczego nie rozumiemy naszej duchowości i nie możemy się dostać do Stref Dopływu ,które są galaktycznym magazynem wiedzy,katalizują odkrycie duszy i wspomagają odkrycie Wielkiego Portalu jest on największym odkryciem gatunków humanoidalnych ustanawia gatunek jako członka wspólnoty galaktycznej.Wielki Portal jest soczewką za pomocą którego ludzkość może obserwować Rzeczywistość Źródła i komunikować się z nią,łączy naukę,metafizykę umieszczając ludzkość na stanowisku umożliwiającym obejmowanie wszystkich wymiarów multiwersu mimo pozostawania w trzecim wymiarze. Na tym kończę myślę za zainteresowałam tematem i odsyłam do strony podanej powyżej.

7

Odp: Wingmakers

ej wlasnie
1. dlaczego nie ma polskiego odpowiednika do ''wingmakers''?  co to ma znaczyc ''skrzydlo stworzyciele'?  nie moze to oznaczac uskrzydleni tworzyciele - bo powinno byc wingedmakers... bez sensu... co to aniołki mają byc? tyle sie o tym slyszy tak jak o cywilizacji RA a bladego pojęcia o ich wyglądzie nie mam
co ci wingmakersi to istoty nie cielesne ? z ra to samo? nie no bez jaj nawet duch ma kształt rozfyflanego gluta z okrągłą pilką na końcu. co Ra moze wygladaja jak ptaszki sokołki a ich mistrz to legendarny RA - RE?

8

Odp: Wingmakers

W jednej ze swoich wypowiedzi, oświadczyłeś, że Ra jest sztuczną inteligencją. Jeżeli tak jest, to ktoś go musiał stworzyć, bo sztuczna inteligencja nie tworzy się sama. Co masz do powiedzenia na ten temat? Czy możesz powiedzieć, kim byli stwórcy Ra?

- Jak się zapewne domyślasz, Ra stworzony został przez pewną, wysoko zaawansowaną cywilizację znajdującą się w szóstym stanie gęstości. Teraz tej cywilizacji już nie ma, ale Ra pozostał świadcząc w ten sposób o jej wielkości.

- Jaki był cel stworzenia Ra?

- Jak już powiedziałem, tej cywilizacji już nie ma. Nie znaczy to, że ona całkowicie zniknęła. Po prostu przeniosła się do innego wszechświata. Chciała jednak po sobie pozostawić coś, co na wieki świadczyłoby w tym wszechświecie o jej wielkości. I to było celem tej cywilizacji. Ra istnieje i przekazuje jej przesłanie.

9

Odp: Wingmakers

to kasjopejanie powiedzieli ?
czyli ra to ptaszek !

10 Ostatnio edytowany przez jacob (2010-07-19 01:18:17)

Odp: Wingmakers

cos sciemy pociskacie . Ze cywilizacja ra to takie chlopki z lbami sokola?
Ty amoze ra to te wszystkie przewodnicy duchowi albo aniolki.?
Czy wing makers to anioly? Jak wygladaja? Sa to formy swiatla jak ra? Czym sie rozni cyqilizacja ra od wingmakers?

11

Odp: Wingmakers

Słyszałam, że wing makers to mistyfikacja...

12

Odp: Wingmakers

dziwne, w kazdym razie to cos ma glupiom nazwe.
dla mnie wing makers to wlasnie anioly a nie tam jakies pociskanie dziwnych  historyjek ;>

ale dalej nie wiem jak ma wygladac cywilizacja RA , moze ktos cos ma w wersji anglielskiej?(bo raczej polskiej MOZE sie nie znalezc smile )

13

Odp: Wingmakers

co do Ra takie znalazłam:
- W jednej ze swoich wypowiedzi, oświadczyłeś, że Ra jest sztuczną inteligencją. Jeżeli tak jest, to ktoś go musiał stworzyć, bo sztuczna inteligencja nie tworzy się sama. Co masz do powiedzenia na ten temat? Czy możesz powiedzieć, kim byli stwórcy Ra?

- Jak się zapewne domyślasz, Ra stworzony został przez pewną, wysoko zaawansowaną cywilizację znajdującą się w szóstym stanie gęstości. Teraz tej cywilizacji już nie ma, ale Ra pozostał świadcząc w ten sposób o jej wielkości.

- Jaki był cel stworzenia Ra?

- Jak już powiedziałem, tej cywilizacji już nie ma. Nie znaczy to, że ona całkowicie zniknęła. Po prostu przeniosła się do innego wszechświata. Chciała jednak po sobie pozostawić coś, co na wieki świadczyłoby w tym wszechświecie o jej wielkości. I to było celem tej cywilizacji. Ra istnieje i przekazuje jej przesłanie.

- Możesz zdradzić jak nazywała się ta cywilizacja?

- Mogę i nie. Nie, dlatego że nie ja nie używam nazw. Orientuję się doskonale bez nich. Również sama cywilizacja nie miała nazwy na swoje samookreślenie. Jednak dla twoich potrzeb, możesz ją nazwać nazwą jej tworu. Czyli tak samo – Ra.
więcej na:http://dotykabsolutu.blog.onet.pl/Rozmowa-z-Bogiem-o-Ra,2,ID386395933,n

14

Odp: Wingmakers

przeciez juz to napisalas big_smile

15

Odp: Wingmakers

no właśnie, ale nie każdy wszystko czyta smile)))))))))))))))))))))))))))
myślę, ze wiele więcej się nie dowiemy hmm

16

Odp: Wingmakers

Wega napisał/a:

Słyszałam, że wing makers to mistyfikacja...

raczej naukowy eksperyment.

17

Odp: Wingmakers

hej moge stworzyc temat RA? zeby nie zasmiecac? big_smile no dobra dzieki Energius big_smile czekaj

18

Odp: Wingmakers

Była audycja na temat Wingmakers w Nautiliusie Roberta Bernatowicza. Zainteresowani spokojnie mogą znaleźć ją w chomiku

19

Odp: Wingmakers

Temat dla mnie niezwykle ciekawy już od dawna. Stale wracam do niego i ciągle odkrywam coś nowego - w odpowiednim czasie.  Uważam, że teksty są spójne i logiczne ale... nie można ich wcale udowodnić, na czym też autorom nie zależy.

Co eksperymentator ma na myśli, jak sądzicie? No i podstawowe pytanie: kto jest mózgiem tego przedsięwzięcia?

Ciekawy jest dla mnie zwłaszcza zakon nauczający Lyricus. Można powiedzieć, że w pewnym sensie utożsamiam się z nim.

Nie ukrywam, że idealnie trafiają do mnie ich teksty. Wibracyjnie pasują do mnie "jak ulał". Forma przekazu jest dla mnie niezwykle zrozumiała.  Wiem też, że niektórych teksty Wingmakers bardzo odrzucają co również mnie nie dziwi.

Jacob w wolnym tłumaczeniu Wingmakers to zwyczajnie: "Uskrzydlacze", to istoty które dają Ci skrzydła i mówią: naucz się latać.

Ostrzegam jednak. Wingmakers to nie jest kwestia wiary ani też dowodów naukowych.  Zresztą jak zwykle, odradzam wiarę w cokolwiek.