271

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Spodki kosmiczne, to ja już widziałem zanim znalazłem to forum... tongue
Tak na marginesie, znowu nie działa priv.

272

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Antares napisał/a:

Odpowiedź Felio mi w sumie przypomniała, że swoje doświadczenia z ufo, zainteresowanie tym zjawiskiem, temat reptilian i sny ma ten temat również u mnie zbiegła się z początkiem aktywności na tym forum. Ciekawa sprawa, ale myślę, że to nie przypadek.


A weź opisz wygląd UFO.
Ja bym pomyślał, że to wojsko USA.
Dlatego pokazało mi się w niewidzialnej postaci z błyskając prądem górą i dołem na gołym niebie.
Znają nasze myśli.

W innym poście opisywałem to UFO.

Spodziewałeś się określonej formy i to widziałeś?

273

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

W ogóle niczego się nie spodziewałem, zresztą wygląd tu jest najmniej istotny, ale były to w zależności od doświadczenia mniejsze lub większe pojazdy, najmniejszy był jednoosobowy, większość była średnich rozmiarów. Właściwie wszystkie moje doświadczenia jakie miałem (akurat ufo zresztą było tylko epizodem na początku forum) były nieoczekiwane, same się wydarzyły, ja niczego nie szukałem, poza robieniem niektórych rzeczy, część opisałem na forum. Podejrzewam, że najlepiej będzie o ufo akurat zapytać aktualnego forumowego eksperta od ufologi czyli ka-nu, bo ten temat mnie nigdy niespecjalnie interesował. Bardziej interesują mnie kwestie typu świat astralny, energia, ESP itp., o których zresztą sporo piszę na forum, a ufolog ze mnie żaden (mam pewne wnioski na podstawie własnych doświadczeń, ale nie zgłębiałem się w temat) - są to tematy bardziej praktyczne, a zainteresowanie ufo wydaje mi się dość mało znaczące, i po tym ok. 1,5-2 letnim epizodzie temat sam nagle zniknął. smile Zgadzam się co do tego, że znają myśli i łatwo potrafią każdego łatwo odnaleźć, nie tylko w fizycznym, ale również astralnym wymiarze. Wydaje mi się, że to co powszechnie wiadomo czy pisze się nt. ufo to naprawdę wierzchołek góry.

274

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Hejal, nie mogę pisać prywatnych wiadomości na forum. Wysłałem ci coś na ten adres, który mi wskazałeś...

275 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2022-05-31 13:12:41)

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Ja też nie mogę pisać na PW, podeślij mi jakiś kontakt...

276

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Wysłałem wam Małgosia i ka-nu testowe wiadomości na PW. Wydaje mi się, że u mnie działa, korzystam z aktualnej wersji firefox'a bez żadnych blokad, dodatków itp., używam wi fi (a nie komórki ani mobilnego internetu - może tu leży przyczyna).

Jeśli macie dalej problem nawet z odpisaniem, dobrze by było, jakbyście sprecyzowali co jest problemem, może załączyli screenshot co się pojawia przy próbie wyslania PW.

277 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2022-06-01 09:06:42)

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Wiadomości mogę czytać, ale nie mogę na nie odpowiadać. Przy próbie wysłania odpowiedzi pojawia się komunikat (przy logowaniu na konto użytkownika też się pojawia i przy wysyłaniu postów na Forum, ale wtedy nic się nie blokuje):

Nie można potwierdzić kodu zabezpieczającego. Ten błąd następuje wtedy, kiedy upłynie trochę czasu od momentu kiedy otworzyłeś stronę do chwili kiedy wysłałeś formularz, lub kliknąłeś link. Jeśli tak było i chciałbyś potwierdzić swoje działanie, kliknij przycisk Potwierdź. W przeciwnym wypadku, powinieneś kliknąć przycisk Anuluj, aby wrócić na stronę, którą ostatnio odwiedziłeś.

Przy potwierdzaniu wysyłania wiadomości (kliknięcie przycisku Potwierdź) na PW nic się nie dzieje, komunikat nadal jest aktywny, więc wysyłanie wiadomości jest niemożliwe. Próbowałam na różnych urządzeniach i na różnych przeglądarkach, zawsze jest to samo. Raz po wyczyszczeniu historii przeglądania komunikat zniknął i mogłam wysłać wiadomość, ale za chwilę pojawił się znowu. Tak samo jest na nowych urządzeniach jak i na starych ze starym Windowsem i Internet Explorerem. Według mnie problem jest po stronie serwera, trzeba zaktualizować oprogramowanie PunBB, ale to większa zabawa, bo po aktualizacji może się okazać, że część pierwotnych funkcjonalności nie działa prawidłowo.

Może też mieć wpływ ilość użytkowników oglądających Forum (spamboot-ów) bo ostatnio jest ich ponad 200.

278

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Nic na to nie poradzę. Mogę jedynie wyłączyć PW, skoro przestało działać z nieznanego mi powodu.

279 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2022-06-01 09:21:52)

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

U Antares PW jeszcze działa, więc może wstrzymajmy się jeszcze z zamykaniem. Może problem jest banalny i da się go rozwiązać w prosty sposób bez potrzeby aktualizacji PunBB?

Jeszcze jedno, linki we wpisach do stron na Forum nie pokazują się jako linki (podkreślony tekst) tylko jako kod URL. Trzeba skopiować adres i wkleić w przeglądarkę, aby obejrzeć odnośnik.

280

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Zmieniłem metodę jQuery z lokalnej na zewnętrzną. Jeśli to nie pomoże, doradzam wysyłanie prywtanych wiadomości do innych użytkowników pocztą emailową za pośrednictwem forum.

281 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2022-06-01 09:46:49)

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Niestety, u mnie to nie działa, też pojawia się komunikat.

282

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Biorąc pod uwagę, że admin forum nie odpisuje i nie mogę się logować przez FTP, myślę, że zmienił serwer, a jego poczta na serwerze nie została ponownie uruchomiona. Zamykam wątek, ponieważ nie jestem w stanie pomóc rozwiązać waszych problemów z forum. Cieszcie się forum póki jest - jeśli padnie, nie będzie reaktywowane.

283

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Dzisiaj trochę sprzątałem na forum. M.in. połączyłem zbieżne tematy. Dlatego może się wydawać, że coś znikło - ale w praktyce przemieściło się. Skasowałem kilka wpisów, z których nic nie wynikało.

284

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Administrator serwera, który gości naszą skromną stronę, przysłał mi nowe hasło i login do FTP. Zmieniał hosting, dlatego różne rzeczy nie działały, a ja nie mogłem się zalogować na FTP. Mogę zaktualizować forum, tylko muszę sobie przypomnieć co i jak. Może się też zdarzyć, że forum zmieni wygląd, jeśli obecna skórka będzie niekompatybilna. Może to jednak trochę potrwać.

285

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Chciałem wczoraj zainstalować nową wersję forum, ale może to jeszcze potrwać, bo konto FTP mam źle skonfigurowane - hasło i login się zgadzają, ale folder na dysku jest źle przypisany i występuje błąd. Trzeba poczekać, aż admin forum to naprawi.

286

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Trzymamy kciuki. Wiesz jak ważne jest to forum, szczególnie w kontekście nadchodzących ....jakby to nazwać....    przeobrażeń.