241

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Antares napisał/a:

Blokowanie wielu stron ma miejsce w Polsce od lutego. Jesteśmy świadkami realizacji dalszego planu, o którym już wielokrotnie w różnych postach wspominałem, jeszcze raz powtórzę: to jest dopiero początek, spodziewajcie się usunięcia jakichkolwiek przejawów niezależności, wolnego rynku, kapitalizmu, czy swobody działań.

[url]https://zaufanatrzeciastrona.pl/post/dlaczego-nie-dziala-mi-strona-czyli-jak-abw-walczy-z-kremlowska-propaganda/[/url]

Myślę, że tak może się stać. Hejal, zerknij na priv. Chcę ci coś pokazać.

242

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Podobnie jak u Małgosi u mnie też padła możliwość pisania prywatnych wiadomości. Ten sam problem...

243

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Antares, nie mogę ci odpisać. Nie mogę wysłać wiadomości.

244

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Przebudowałem indeksy forum, usunąłem konta użytkowników z zerową ilością wpisów i zainstalowałem poprawkę bezpieczeństwa. Nie wiem, czy rozwiąże problem. Napiszcie, czy to coś zmieniło.

Chciałem zainstalować nową wersję PunBB (mamy 1.4.2 a jest już 1.4.6), ale nie mogę się zalogować przez FTP (musiałbym się kontaktować z właścicielem serwera). Być może za wysyłanie wiadomości odpowiadają modyfikacje serwera (nie moje).

245

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Bez zmian...
Odnośnie poprzedniej wiadomości Hejalu, podaj mi adres email na który mogę ci wysłać to o co wcześniej prosiłeś... Pisz prywatnie.
Antares, zrobione.

246 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2022-05-13 10:31:29)

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

U mnie też. Problem jest najprawdopodobniej po stronie serwera. Ostatnio coś instalowali i strona była nieaktywna.

Dobrze byłoby mieć jednak kontakt mailowy lub inny w razie czego. Za bardzo Cię polubiłam, aby zrywać kontakt.

247

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Wysłałem zapytanie do admina serwera. Jeśli nie zmienił maila, powinien odpisać. Możliwe, że to coś z uprawnieniami (jako admin forum mam, a zwykli użytkownicy nie).

@ka-nu
Napisałem ci PW

248

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Chciałem dodać, że w moim przypadku (firefox i windows) PW działają. Nie używam żadnych blokerów np. reklam itp. (nie potrzebuję ich - nie wchodzę dużo na inne strony, generalnie w internecie nie ma wiele naprawdę istotnych informacji, głównie korzystam w celach zawodowych), cookies mam włączone.

249

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Może macie np. komórki w których zaktualizowało się jakieś oprogramowanie utrudniające wysyłanie PW „dla waszego bezpieczeństwa”?

Ja też nie mam żadnych problemów z wysyłaniem PW.

250 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2022-05-14 09:44:29)

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Sprawdzałam na kilku komórkach, zawsze jest to samo. Dwa razy udało mi się napisać wiadomość po usunięciu historii przeglądania, próbowałam zmieniać i wyłączać DNS-y, ale to nic nie daje. Ten komunikat pojawia się gdy czas pisania wiadomości jest dość długi. ponadto obecną wiadomość napisałam o 9:42, a Forum pokazuje czas 8:42, więc to jest przyczyna pojawiania się komunikatu. Wydaje mi się, że wypadałoby zaktualizować oprogramowania na serwerze.

251

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Zwiększyłem limit czasu bezaktywności z 300 sekund do 5000.

252 Ostatnio edytowany przez ka-nu (2022-05-14 22:45:42)

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Ta "opcja" Hejalu odpada, wyjaśnił bym ci dlaczego lecz nie jestem w stanie napisać do ciebie wiadomości prywatnej. Podaj jakieś inne źródło komunikacji. Natomiast, może zamiast zwiększać limit sekund, zwyczajnie go usuń?

253

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Nie można usunąć limitu. Tak jest skonstruowany CMS. 5000 sekund to ponad 83 minuty. Nie dasz rady w takim czasie napisać komentarza lub PW?

254

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Dobra, działa. Hejal priv

255

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Ka-nu ok dostałem testową PW.

256

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

No to dobrze, że się wyjaśniło, w czym był problem. Za długo pisaliście wiadomości (300 sekund to było 5 minut).

257

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Hejal napisał/a:

Zwiększyłem limit wiadomości ze 100 do 1000. Ale skasujcie sobie zbędne, jeśli się da.

Czy to obowiązuje? Bo mam ciągłe problemy z limitem.

258

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Limity odebranych PW i wysłanych są ustawione na 1000. Nic nie zmieniałem ostatnio.

259 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2022-05-16 09:04:44)

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Niestety, ale u mnie problem z logowaniem  nie zniknął. Sprawdziłam na różnych sprzętach i różnych przeglądarkach, wszędzie zachowuje się tak samo. Dwa razy udało mi się wejść po skasowaniu historii, wtedy komunikat nie pojawił się przy logowaniu. Poza tym na Forum siedzi obecnie 288 gości, nigdy tylu nie było. To wydaje się dziwne, przy 195 zarejestrowanych użytkownikach.

260

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

To mogą być spamboty, bo nic takiego na forum się nie dzieje.

Admin serwera nie odezwał się, więc nie jestem w stanie zaktualizować CMS-a.

Nie jestem w stanie rozwiązać tych problemów, najchętniej bym stronę zamknął, bo spełniła już swoje zadanie.

261 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2022-05-16 09:37:07)

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

A co z nowym wydaniem Wszystko jest wibracją? Jeśli zamkniesz stronę, nikt nie przeczyta nowego wydania. Poza tym wpisy na Forum są ciekawym studium socjologicznym i nikt jeszcze nie odgadł wszystkich lapsusów, które zawarłeś w książce. Może pojawi się jakiś geniusz/sherlok holmes, który to zrobi po jednym przeczytaniu Twojej książki?

262

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Nie będzie trzeciego wydania, a książka już krąży w sieci (np. widziałem kopię na „Chomikuj”). Cieszcie się forum, póki istnieje, bo jak zniknie, nie przywrócę go (nawet gdybym chciał, bo nie mam kopii bazy danych).

263 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2022-05-16 12:14:12)

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Twoje Forum jest jedyne w swoim rodzaju. Można na nim normalnie podyskutować beż głupiej cenzury na różne tematy, poznać rzeczy, o których istnienia nie miało się pojęcia. Nie ma tego ani na Youub-ie, ani na Facebook-u, ani na Instagramie, ani na żadnym innym . Szkoda tylko, że tak na prawdę tylko trzy osoby są na nim aktywne, czasami ktoś inny coś napisze z doskoku, ale generalnie taki stan rzeczy utrzymuje się już od kilku lat. Rozumiem, że nie chcesz utrzymywać Forum dla trzech osób, ale fajnie się nam dyskutowało i szkoda byłoby stracić ze sobą kontakt. Czy mam rację? Może inni użytkownicy są innego zdania? smile
Nie wiem jaki cel postawiłeś sobie tworząc Forum i stronę, ale można powiedzieć że aż trzy osoby to niezły wynik. Tyle wystarczy do zapoczątkowania reakcji łańcuchowej  smile

264 Ostatnio edytowany przez ka-nu (2022-05-16 10:49:24)

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Jeśli mam być szczery, to możemy się komunikować i utrzymywać kontakt bez forum. Natomiast, mnie niezbyt zależy na tym forum, już nie tak jak kiedyś...
Pewne rzeczy zmieniły się w moim życiu, zrozumiałem więcej na swój temat i czuję, że moja droga rozchodzi się z forum. Jedynie dlaczego jeszcze tutaj wchodzę, to tylko żeby z wami popisać albo podpytać coś Hejala... Kosmita lub nie, wychodzi na to, że jednak ma łeb...  A to bardzo ważna cecha w dzisiejszych czasach.

Jednak nurtuje mnie i chciałbym, żebyś o tym napisał Hejal za nim zamkniesz forum, jaki był cel powstania strony internetowej. Jakie cele dokładnie miały zostać spełnione?

265 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2022-05-16 11:40:29)

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Hejal napisał/a:

Moim celem nie było dowiedzenie istnienia kosmitów, lecz zmuszenie was do zastanowienia i zainspirowania do dokonania przemian. Abyście zastanowili się po co żyjecie i po co oddychacie. Żebyście chcieli zastąpić konsumpcyjny styl życia, przypominający życie w wiecznym letargu i otępieniu mózgowym, stylem opartym na świadomym rozwoju. Życie w ciągłym niewolnictwie życiem na wolności. Abyście w końcu wybrali lepszy ustrój społeczny oparty na tolerancji i zdrowym rozsądku, a nie na jedynie słusznej moralności, chorobotwórczej spuściźnie dziejów i egoizmie.

Dlaczego użyłem sformułowania "chorobotwórcza spuścizna dziejów"? Dlatego, że ludzkość wciąż odbudowuje świat na starych fundamentach, które przegniły i wielokrotnie dowiodły, że nie są w stanie długo utrzymać nowych murów i pięter. Pora wykopać stare fundamenty i w ich miejscu wstawić nowe, z lepszego i trwalszego tworzywa. Tworzywa, które nie będzie co chwilę doprowadzać do kolejnych katastrof budowlanych i pozwoli zbudować nowy świat, którego nie będzie trzeba wciąż na nowo remontować.

Chyba, że jest coś jeszcze, o czym nie wiemy...

266

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Forum rzeczywiście jest jedyne w swoim rodzaju i fajnie by było wszystko, co tu zostało stworzone na przestrzeni już kilkunastu lat, przynajmniej zarchiwizować. Było i jest tu wiele ciekawych osób, o różnych zapatrywaniach, zawodach, czy też jeszcze uczniów. Wiele osób miało coś wartościowego do powiedzenia, że nie wspomnę nt. zdrowia czy medycyny (w tym osoby w zawodzie, które ujawniły sytuację od wewnątrz kilka lat przed epidemią). Podejrzewam, że Hejal będąc zajętym nie miał nawet czasu przejrzeć tych postów, ale mogę powtórzyć za Małgosią: założenie forum było bardzo dobrym pomysłem, bo nigdzie indziej tak skondensowanej - oczywiście nie we wszystkich wątkach - wiedzy się nie znajdzie. Gdybyś jednak Hejal miał mimo wszystko w planie zamknięcie strony, prosiłbym o danie znać z wyprzedzeniem, przynajmniej we własnym zakresie zarchiwizowałbym niektóre wątki, co w sumie nie tak trudno zrobić, można stworzyć prosty skrypt do tego celu.

267

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Nie zamykam forum, a stawiacie mu już nagrobki.

Piszę, że jeśli kiedyś zniknie z przyczyn ode mnie niezależnych, nie będę go ponownie aktywował. Podobne stanowisko miałem rok, dwa i trzy lata temu, a forum jak na razie działa jak działało.

Forum będzie działało dopóki admin opłaca serwer i chce utrzymywać forum.

268

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Nie wiem czy forum spełniło zadanie. Do póki internet nie jest kontrolowany a takie tematy nie zakazane , zbiera ciągle strona ciekawskie osoby z całej Polski.
Albo osoby które mają jakieś doświadczenie ze zdarzeniami paranormalnymi i szczerze moje pierwsze ufo w życiu widziałem po rozpoczęcia aktywności na tej stronie tongue

Obserwatorzy UFO czytają w myślach jak ktoś chce mogą ich znaleźć. Choć wątpię by wchodzenie było bezpieczne gdyż są niższe rasy w kosmosie tongue

269

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

A po za tym porady jak wyjść z paraliżu swoją pozytywną energią podczas pewnych zabiegów by zobaczyć energię pojazdu na prawdę się przydają hmm

270

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Odpowiedź Felio mi w sumie przypomniała, że swoje doświadczenia z ufo, zainteresowanie tym zjawiskiem, temat reptilian i sny ma ten temat również u mnie zbiegła się z początkiem aktywności na tym forum. Ciekawa sprawa, ale myślę, że to nie przypadek.