91

Odp: Komentarze do książki "Wszystko jest wibracją"

Może Was to zaskoczy ale znam Hejala. Mogę z całą pewnością stwierdzić, że to ciekawa postać ale w mhm tak zwanym powszechnym mniemaniu (i sposobie postrzegania kosmitów) jest tak samo kosmitą jak każdy z Was. Tak samo się myli i miewa humory, ma ego i swoje przyzwyczajenia. Robi wiele ciekawych rzeczy i jest cholernie uparty (wytrwały). Nie zraża się przeciwnościami losu ale... jak każdy popełnia błędy. Błędy są bardzo ważne - dobrze je popełniać. Ogólnie rzecz biorąc nie jest kosmitą w Waszym pojęciu. Postrzeganie obcych cywilizacji jest u większości delikatnie mówiąc lekko wypaczone.

Pozdrawiam serdecznie  :-)

92

Odp: Komentarze do książki "Wszystko jest wibracją"

@[GodIsNotReal
Nigdy nie oglądałem filmu o kichających kosmitach ani "K-Pax". Jeśli istnieją podobieństwa to niezamierzone.

@merlin.solar
Sam siebie nie znam, a Ty mnie znasz? Moje gratulacje!

@do wszystkich
Książkę napisałem dla tych co poszukują mądrości a nie wiary.

93 Ostatnio edytowany przez merlin.solar (2011-10-18 23:18:45)

Odp: Komentarze do książki "Wszystko jest wibracją"

Tak się składa, że mogę na Twój temat powiedzieć to i owo  :-) . Nie zrobię tego ponieważ szanuję Twoją prywatność.

Życzę wytrwałości w tym co robisz .

Pozdrawiam

94

Odp: Komentarze do książki "Wszystko jest wibracją"

czasem wierzyć mi się nie chce, jacy ludzie mają tupet..

95

Odp: Komentarze do książki "Wszystko jest wibracją"

mądrosci i prawdy big_smile

96

Odp: Komentarze do książki "Wszystko jest wibracją"

Witam Hejalu, (nie było mnie jakiś czas na forum) miło mi że nie zrezygnowałeś z pozostania z nami.

97

Odp: Komentarze do książki "Wszystko jest wibracją"

Szyryn - jak miło że jesteś tu ponownie! smile

98

Odp: Komentarze do książki "Wszystko jest wibracją"

Mi także Energy, co jakiś czas wracam smile Pozdrawiam

99

Odp: Komentarze do książki "Wszystko jest wibracją"

A mi to pasuje nawet chciałbym żeby tak było. Wreszcie byłoby „normalnie”. A wiadomo jak jest! Tym światem rządzi pieniądz i strach, wolność zastąpiliśmy wygoda, wszystko pod kontrolą. Póki, co Hejal ma racja to, co mówi się sprawdza a mianowicie chodzi mi tu o kontrole Internetu. Kiedyś zastanawiałem się jak można kontrolować Internet np. wykupić akcje Google, Youtube, Yahoo, Facebook  i innych? Po co wydawać zbędnie kasę jak można stworzyć dokument od podstaw pod nazwa ACTA - Anti-Counterfeiting Trade Agreement. Jeśli dalej tak pójdzie i ta stronka zostanie zablokowana za głoszenie prawdy innej niż ustalił Rząd. A co do książki też mam pytania np. Sam fakt jak tu przybył Pan Hejal. Jego ciało trafiło do zawieszalni, przybrał ciało człowieka gdzie dusza tej osoby trafiła na inna planetę? Ta osoba była nieszczęśliwie zakochana i dość wysoko rozwinięta duchowo czy dobrze pamiętam? Wiele osób pewnie, tez by tak chciało. Pytanie, co się dzieje w takiej sytuacji z prawem karmy? Czy ta osoba zabrała to prawo ze sobą na inna planetę? Jeśli nie to jak się z niej uwolniła? Oczywiście Hejal napisał jak można się uwolnić z tego prawa karmy, ale troszkę więcej informacji jak to się mówi zbyt piękne by było prawdziwe. PS. Będzie nowa książka?? smile

100

Odp: Komentarze do książki "Wszystko jest wibracją"

Nie wiem czy będzie nowa książka. To wymaga dużego nakładu czasu pracy. Kiedyś planowałem napisać książkę z opowiadaniami o życiu na Saleinji (historyczne zdarzenia, przykłady procesów sądowych, obyczaje, w formie opowiadań poglądowych, które pokazałyby to o czym pisałem w formie fabularyzowanej, z dialogami), ale musiałbym wtedy wszystko rzucić co robię i tylko temu się poświęcić, a to raczej odpada. Inne zadania są ważniejsze, chociaż kto wie?

101

Odp: Komentarze do książki "Wszystko jest wibracją"

Zalezy co robisz Hejal:)

102

Odp: Komentarze do książki "Wszystko jest wibracją"

od jakiegoś czasu już chciałem spytać, ale nie miałem okazji (a na PW nie chciałem, chocby z jednego powodu - chciałbym, aby wszyscy poznali odpowiedź), ale teraz widzę się nastręczyła sama;]
Hejal, ktoś ci tu proponował pomoc przy scenariuszu (czy coś w tym stylu) filmowym, oczywiście na kanwie twojej książki. Pytanie: i jak? Możesz coś powiedzieć? Coś się z tego urodziło, czy nic?

103

Odp: Komentarze do książki "Wszystko jest wibracją"

Nie obawiałbym się kontroli internetu, ponieważ to jest tylko początek tego co stać się musi. Nie powinniśmy się tego obawiać, chociaż jest to nieuniknione. Ale także jest to początkiem, końca pewnego okresu ucisku. Już nie długo, pewne jednostki będą zmuszone poddać się represjom systemu, ale to będzie koniec owego systemu. Zapoczątkuje to czas nowej ery. Z bólu powstanie nowy porządek. Pozdrawiam.

104

Odp: Komentarze do książki "Wszystko jest wibracją"

Napisanie drugiej części to dobry pomysł

Widzisz i sam to czujesz Hejal, że tą jedną książką pomieszałeś pozytywnie w polskich głowach, teraz ludzie pójdą z tobą nawet w ogień, zdaje sobie sprawę ze to wielki obowiązek i czasem przez to nie możesz spać.   

Setki fanów chciało by poczytać o losach Saleinji - chociaż znów trzeba by sie pogodzić z negatywnymi komentarzami...
Interesują mnie czasy przed wielkim kataklizmem, jak działały na was tamtejsze religie, wojny z pozostałymi rasami, ogólnie sprawy które teraz występują na ziemi

Sam bym chciał napisać książkę która stała by się czymś w rodzaju przewodnika.
Od kilku lat projektuje opowieść, którą przekształciłem studiując "Wszystko jest wibracją"
i teraz myślę ze nawet kosmici z odległych zakątków galaktyki czytając, uznali by ją za książkę z ich świata z ich czasów.

życzę wam samych pozytywnych energii, do usłyszenia smile

105

Odp: Komentarze do książki "Wszystko jest wibracją"

opinia=ocena?

106

Odp: Komentarze do książki "Wszystko jest wibracją"

Coś znalazłem przez przypadek...

"przez Uzuli » 08 lis 2010, 12:08
Istota będąca motorem napędowym organizacji zatytułowanej "Projekt Cheops", jest pod kontrolą istoty z pola czwartego wymiaru tej kuli o biegunie nagatyw. Podobnie ma się rzecz w przypadku istoty zwanej Hejal. Istoty o biegunie negatyw z pola czwartego wymiaru w ramach realizowania instrukcji istot gadzich zajmują się wspieraniem zgrupowań istot ludzkich, zwanych "sektami" w polu wymiaru trzeciego..."

Link do srony:  [url]http://forum.przebudzenie.net/rozmaitosci/bunt-aniolow-lokalne-tarcie-biegunow-negatyw-i-pozytyw-t2125.html[/url]

Zastanawia mnie skąd ten Uzuli ma taką wiedzę. Tu zgadzam się z nim - tzn czuję podobnie: "Pierwotna wibracja świadomości nieskończoności, manifestująca się pózniej jako człowiek, jest kreacją, która została stworzona przez sam rdzeń - centrum świadomości nieskończoności, nie przez ptakopodobne istoty z szóstego wymiaru, zwane tu "nosicielami życia". Pierwotna świadomość istoty ludzkiej powstała w centrum nieskończonej świadomości, gdzie nie istnieje kontinuum dwunastu wymiarów i jej podkreacje zostały porozmieszczane do wnętrz poszczególnych rdzeni istot spiralnych - galaktyk wraz z pozornym podziałem tej świadomości na dwanaście pęków czakr, odpowiadającym dwunastu ciałom. Opisywane procesy dzieją się bez przerwy wewnątrz poszczególnych bąbli - wszechświatów poprzez schemat tworzenia kreacji różnych świadomości istot przez świadomość nieskończoności, doznającą wrażeń w kontinuum dwunastu aktualnych wymiarów.
Dlatego tak ważne jest, by istota ludzka odnalazła drogę powrotną do swej prawdziwej natury bez wpływu istot ingerujących lub działających pochopnie. Jedynym sposobem, by to osiągnąć, jest zwrócenie się w głąb siebie, usuwając z umysłu bałagan informacyjny, jaki stwarzają istoty gadzie wraz z tymi z wnętrza Konfederacji Światła..."

Pozdrawiam

107

Odp: Komentarze do książki "Wszystko jest wibracją"

merlin.solar napisał/a:

Coś znalazłem przez przypadek...

"przez Uzuli » 08 lis 2010, 12:08
Istota będąca motorem napędowym organizacji zatytułowanej "Projekt Cheops", jest pod kontrolą istoty z pola czwartego wymiaru tej kuli o biegunie nagatyw. Podobnie ma się rzecz w przypadku istoty zwanej Hejal. Istoty o biegunie negatyw z pola czwartego wymiaru w ramach realizowania instrukcji istot gadzich zajmują się wspieraniem zgrupowań istot ludzkich, zwanych "sektami" w polu wymiaru trzeciego..."

Link do srony:  [url]http://forum.przebudzenie.net/rozmaitosci/bunt-aniolow-lokalne-tarcie-biegunow-negatyw-i-pozytyw-t2125.html[/url]

Zastanawia mnie skąd ten Uzuli ma taką wiedzę. Tu zgadzam się z nim - tzn czuję podobnie: "Pierwotna wibracja świadomości nieskończoności, manifestująca się pózniej jako człowiek, jest kreacją, która została stworzona przez sam rdzeń - centrum świadomości nieskończoności, nie przez ptakopodobne istoty z szóstego wymiaru, zwane tu "nosicielami życia". Pierwotna świadomość istoty ludzkiej powstała w centrum nieskończonej świadomości, gdzie nie istnieje kontinuum dwunastu wymiarów i jej podkreacje zostały porozmieszczane do wnętrz poszczególnych rdzeni istot spiralnych - galaktyk wraz z pozornym podziałem tej świadomości na dwanaście pęków czakr, odpowiadającym dwunastu ciałom. Opisywane procesy dzieją się bez przerwy wewnątrz poszczególnych bąbli - wszechświatów poprzez schemat tworzenia kreacji różnych świadomości istot przez świadomość nieskończoności, doznającą wrażeń w kontinuum dwunastu aktualnych wymiarów.
Dlatego tak ważne jest, by istota ludzka odnalazła drogę powrotną do swej prawdziwej natury bez wpływu istot ingerujących lub działających pochopnie. Jedynym sposobem, by to osiągnąć, jest zwrócenie się w głąb siebie, usuwając z umysłu bałagan informacyjny, jaki stwarzają istoty gadzie wraz z tymi z wnętrza Konfederacji Światła..."

Pozdrawiam

No tutaj się coś urodziło smile

108

Odp: Komentarze do książki "Wszystko jest wibracją"

Podobnie ma się rzecz w przypadku istoty zwanej Hejal. Istoty o biegunie negatyw z pola czwartego wymiaru w ramach realizowania instrukcji istot gadzich zajmują się wspieraniem zgrupowań istot ludzkich, zwanych "sektami" w polu wymiaru trzeciego...

Ale bełkot... Nie da się tego skomentować inaczej, bo ręce opadają i tyle... Jedyny gad, jakiego spotkałem w życiu, to mały żółw w domu znajomego. Nigdy też nie tworzyłem żadnej sekty, a wręcz przeciwnie, wielokrotnie przed guru-sekciarzami ostrzegałem i zachęcałem, by każdy podążał własną drogą. Gdyby ten człowiek przeczytał uważnie moją książkę, nie popełniłby takiego rażącego błędu, który go dyskredytuje.

Pisałem kiedyś, jak rozpoznać ludzi, którym marzy się rola guru-kapłana. Metoda rozpoznania takich osób jest prosta i przypomnę ją.

Osoba wysoko rozwinięta przy pomocy małej liczby słów przekazuje dużo informacji. Używa języka zrozumiałego i nie podlegającego interpretacjom, bo jej intencje są czyste i jednoznaczne. I co ważne: DOPASOWUJE swój język do poziomu niżej rozwiniętego odbiorcy, aby była dobrze zrozumiana. Nie tworzy dziwolągów słownych typu "Istoty o biegunie negatyw z pola czwartego wymiaru w ramach realizowania instrukcji istot gadzich zajmują się wspieraniem zgrupowań istot ludzkich, zwanych "sektami" w polu wymiaru trzeciego", tylko mówi wprost o co jej chodzi. W tym wypadku powinna napisać "znajduje się pod wpływem złych istot z wyższego wymiaru, które na polecenie rasy gadów tworzą w świecie ludzi sekty religijne" - o ile dobrze zrozumiałem ten bełkot.

Osoba nisko rozwinięta wypowiada bardzo dużo pięknych, dziwacznych i uduchowionych słów przekazując niewiele treści. Piękne i niezrozumiałe słowa, których używają, maskują ich niski rozwój.

Osoba wysoko rozwinięta nie musi zapewniać wszystkich dookoła,  że jest wysoko rozwinięta, bo ona taką jest, koniec i kropka. Każdy jej czyn, każdy gest, pokazuje jej wielkość. Swoim życiem inspiruje innych do rozwoju a nie namaszczonym świętością gadulstwem.

Nie znam tego Uzuli, nie wiem kim jest, ale widzę jak mówi i co mówi. I na tej podstawie mogę go odpowiednio sklasyfikować. Jak? Przeczytajcie jej słowa jeszcze raz, a sami będziecie wiedzieli z kim macie do czynienia.

109 Ostatnio edytowany przez Tomi (2013-03-29 15:57:01)

Odp: Komentarze do książki "Wszystko jest wibracją"

Cos ostatnio cicho na tym forum. Przede wszystkim pisze ten post gdyz chciałem podziękować Hejalowi za ta książkę.  Przeczytałem ja w 2009 i od tamtego czasu nie dala mi "spokoju". Oczywiście przez te 4 lata przeczytałem inne ksiazki, artykuly przegladalem wiele  filmikow na youtube o podobnej tematyce. Ale wszystko zaczęło sie od tej książki, za co dziękuje. Na początku zadawałem wiele pytań na tym forum czy tez innym, szukajac usilnie odpowiedzi ktore mnie nurtowały. Popadłem w depresje związane to było z problemami które nie potrafilem sam rozwiązać. Bylo to dość poważne z mojego punktu widzenia. Zastanowiłem sie nad moim życiem i postanowiłem zrobić kila zmian. Mianowicie spełnić swoje marzenia hehe nie jest ich dożo głownie to zachcianki typu coś posiadać. Ale na te wakacje lece do Hiszpanii zobaczyć pewne miejsce które, jest moim marzeniem od 5lat. Co jeszcze rzuciłem prace hehe dobre co? Zarabiałem tam 1400euro teraz mnie zjecie:) po co? dlaczego? to zrobilem, ech to nie jest już ważne:)
A teraz ciekawe sytuacje które mnie spotkały Wiec czasami zdarza mi się  bliss czyli śmieje się sam do siebie i nie mogę tego zahamować. Pewnie głupio to wygląda z punktu widzenie drugiej osoby:)
Ostatnio po przeczytaniu pewnej książki, zafascynowany jej treścią, zacząłem bacznie przyglądać sie otoczeniu. Udało mi się wyłączyć myślenie:) i być obecny w "teraźniejszości". I nagle poczułem przypływ energii (sam nie wiem co to bylo) moje zmysły sie wyostrzyły. I w tym samym czasie ogarnął mnie strach związany z nowym doświadczeniem. Ech szkoda fajnie bylo:) ale przez cały wieczór chodziłem bardzo bardzo szczęśliwy.
Pewnej nocy miałem cos w rodzaju snu na jawie. Śniło mi się ze cos lub ktoś mnie trzyma i nie chce puścić (powiedzmy ze to byl strach).W jednej chwili przebudziłem sie by znów zasnąć i miec ten sam sen, ( i tak chyba z 4 razy) Strach nie chciał mnie puscic, a ja zacząłem sie śmiać po czym istniał tylko moj smiech. Ostatecznie strach wygral a ja sie obudziłem całkowicie. Nie mylić tego zdarzenia z wampirami energetycznymi one tez sie mi zdarzały, ale juz nie chce mi sie o tym pisac.
Ogólnie w moim życiu nic sie nie zmieniło, Powiedzionym ze tylko mój "kat widzenia" nieznacznie się zwiekszyl

110

Odp: Komentarze do książki "Wszystko jest wibracją"

A czy Nowa Inkwizycja też pali ludzi na stosie jak jej średniowieczny poprzednik za niezgadzanie się z jej poglądami? Czy może macie unowocześnioną wersję działalności?

111 Ostatnio edytowany przez sowińska (2014-06-11 17:16:31)

Odp: Komentarze do książki "Wszystko jest wibracją"

Skoro mamy tu już organizację, która lubi pouczać innych, to ja odrzucę coś od siebie, może się nauczycie:
NIE z rzeczownikami i przymiotnikami piszemy razem, a więc NIEPRAWDA.
Słowo "odhaczyć" tak się pisze.

Nawiązując do waszej wizji sekty: Sekty zajmują się zdobywaniem swoich poddanych, z których robią swoich niewolników umysłowych, a często i fizycznych. Nie obchodzi mnie, czy Hejal jest przybyszem z kosmosu, czy inteligentnym człowiekiem z talentem pisarskim - to co chce nam przekazać ma służyć otwarciu umysłów ludziom, którzy są mamieni przez religie, polityków, media. Nie zdobywa on swoich popleczników, nie czerpie żadnych korzyści materialnych z tej strony. Praktycznie nie udziela się na forum. Skoro tak się powołujecie na wolność słowa, to dlaczego zabraniacie wypowiedzieć się i jemu? Przepiękna hipokryzja! Jedno wam powiem: prawda sama się obroni.

112 Ostatnio edytowany przez Samotny_Filozof (2014-06-11 17:44:58)

Odp: Komentarze do książki "Wszystko jest wibracją"

Nowa Inkwizycja słaby troll a jeśli już mówisz to na poważnie ,to prędzej ty jesteś sekciarzem Hejal nikomu nie nakazuje wierzyć w każde słowo przez niego napisane  i nie jest "Guru" poza tym to forum, jest do dzielenia się swoimi przemyśleniami i sugestiami a nie do narzucania zdania .Hejal tutaj w ogóle nie ingeruję odpowiada tylko na niektóre sensowne pytania.

113

Odp: Komentarze do książki "Wszystko jest wibracją"

Ps Witam na forum Sowińska smile

114

Odp: Komentarze do książki "Wszystko jest wibracją"

Jakbym słyszał swoja babcię big_smile Pozdro z podłogi. Nowa inkwicycja powiedz co w książce jest złe? Poza tym hejal pisał ze nie obchodzi jego jak traktujemy ksiazke, większość jako fikcja inni trochę głębiej itd.

115

Odp: Komentarze do książki "Wszystko jest wibracją"

I jeszcze szybkie zestawienie
Rada Hejala :"Mogę doradzić tylko tyle: pomagaj innym i czerp z tego satysfakcję."
Nowa Inkwizycja:"Jesteśmy przeciw oszustwom antykleryków, chociaż Święta Inkwizycja nie jest punktem naszego zainteresowania. Wielka Polska to nasza idea. Wielka Polska Katolicka."
Sekciarz zdemaskowany smile

116

Odp: Komentarze do książki "Wszystko jest wibracją"

A ja na podsumowanie tutejszej działalności na forum "Nowej Inkwizycji" i ich stanowczego, chaotycznego, głośnego - i co najważniejsze - zupełnie bezcelowego i bezsensownego ataku na Hejala, przytoczę fragment bardzo mądrej bajki Ignacego Krasickiego:

"Wiesz, dlaczego dzwon głośny? Bo wewnątrz jest próżny"

smile

117

Odp: Komentarze do książki "Wszystko jest wibracją"

Ja wlasciwie jestem wdzieczny ze pojawila sie Nowa Inkwizycja bo dzieki niej poznalem nowych przyjaciol. Witam wszystkich serdecznie smile Tak wlasnie jest ktos chce zaszkodzic to wlasciwie pomaga. Dziekuje Nowa Inkwizycjo. Pozdrawiam

118

Odp: Komentarze do książki "Wszystko jest wibracją"

Nie używajcie słów o których nie macie pojęcia:)

119

Odp: Komentarze do książki "Wszystko jest wibracją"

Pozdrawiam nowa inkwizycja  wielka Polska  tylko katolicka!

120

Odp: Komentarze do książki "Wszystko jest wibracją"

Jak to ostatnia wiadomosc chcialem sie zakolegowac. To chyba jakas sekta byla. Trzeba zglosic smile