1

Temat: Ważka

Wczoraj w ogrodzie obserwowałem ważkę - grubsza, spora jak na ten typ ciała, dość niezdarnie poruszała się wśród traw i liści. Upatrzyła sobie w pewnym momencie długą i cienką trawkę - z determinacją lepszej sprawy starała się na niej usiąść, mimo że trawka uginała się co raz pod jej grubym odwłokiem. Istotka nalatywała na trawkę i za każdy razem trawa niemal bliska złamania gięła się ku ziemi, oczywiście zrzucając ważkę. Jej determinacja była jednak wielka i dziesiątki razy ważka próbowała siąść na trawie jakby nie wiedząc, że to bezsensowne.

Coś jednak w pewnym momencie drgnęło - dotarło do niej, że po prostu jest zbyt ciężka, za gruba, zbyt schematycznie próbuje rozwiązać problem, bo przecież za każdym razem spada z trawy. Zaczęła więc delikatniej podchodzić do tego zadania, jakby delikatniej operować skrzydłami, badać grunt nogami, nie spadać jak kamień na tę trawę - w końcu po wielu próbach zaczęła zachowywać balans i poruszając skrzydłami utrzymywać sie na trawie - kołysząc się i bujając już znacznie delikatniej była w stanie uzyskać harmonię.

Stało się to wnioskiem dla mnie, że nawet najbardziej niezgrabna istota przy odrobinie dobrych chęci i wyciąganiu wniosków z życia jest w stanie dążyć do harmonii w każdej sytuacji i osiągać ją mimo przeciwności. Powodowany taką chęcią i pragnieniem rozwoju oraz zyskiwania dalszej równowagi w życiu muszę wziąć urlop od przestrzeni wspólnej, by skoncentrować się na zadaniu, które mam do wykonania gdzie indziej. Ponieważ to będzie długi urlop, to tak czy inaczej pozostaję do dyspozycji na mailu czy gg. Życzę Wam wszystkim niezmiennie światła wiedzy, ogromu tolerancji potrzebnej do rozwoju i szerokiego rozumienia zjawisk, jakie zachodzą w Was oraz innych Istotach wokół. Pozdrawiam serdecznie Wszystkich bez wyjątku smile

Love Light Harmony.

2

Odp: Ważka

Czekamy na Twój powrót Energy. Będzie mi Ciebie tu brakować...

3 Ostatnio edytowany przez Gabi (2010-08-07 14:37:37)

Odp: Ważka

Nie wiem, czy czasem znowu te piękne harmonijne słowa Energy nie miną bez echa...?

To było PYTANIE, kieruję je głównie do osób, które mówią tu bezustannie o Miłości przez wielkie M.. Mixon i Love... przykro mi Was czytać.. można nabrać przekonania, że ścieżka miłości to święta krucjata, wstyd mi za Was.. nie podpisuję się pod taka ścieżką, widać mówimy o całkiem różnych drogach. Widzę w Waszym zachowaniu lęki, niepewność siebie i chęć walki o własne przekonania, świat który sobie sami stworzyliście, co zaćmiło zdrowy obraz rzeczywistości.. naprawdę szkoda, że zamykacie  w sobie przepływ, to rodzi często zaburzenia, które odbijają się w ciele fizycznym.

Ja też całkiem dobrze czuję energie i wbrew temu co twierdzicie, nie czuję od naszego nowszego użytkownika kowalskiego żadnej destruktywnej energii, z Waszych postów obecnie tak..

A teraz wybaczcie jak Was uraziłam, czekałam długo aż dojrzejecie, forum nie jest Waszą prywatną przestrzenią, ale przestrzenią wspólną dla nas wszystkich i miejscem dla wielu ścieżek, nie musimy się wcale ze sobą zgadzać, bo żadna nie jest ani lepsza ani gorsza... i ta różnorodność jest wspaniała. Fanatyzm w takim miejscu jest nie na miejscu... ze smutkiem na to patrzę.

Dodam jeszcze, że jakby nie było osoby kowalskiego, to znalazłby się ktoś inny, kto wydobyłby mroczne strony Waszej osobowości, tak to odbieram bo mam własne doświadczenia... czas może zacząć się zastanowić, czy zajrzeć w głąb siebie dlaczego jakaś osoba wyprowadza was z równowagi, bo przyczyna jest wyłącznie w nas samych i naszych uprzedzeniach, przekonaniach i lękach..

I nie negowałabym raczej roli umysłu, bo to on Was Panowie zwiódł na manowce...

4 Ostatnio edytowany przez Mixon (2010-08-08 15:20:07)

Odp: Ważka

matko i curko uo Gabi jakie straszne rzeczy Gabi tu napisalas- mroczne strony osobowosci?
Gabi napisal "M.. Mixon i Love... przykro mi Was czytać.. można nabrać przekonania, że ścieżka miłości to święta krucjata, wstyd mi za Was.. nie podpisuję się pod taka ścieżką, widać mówimy o całkiem różnych drogach. Widzę w Waszym zachowaniu lęki, niepewność siebie i chęć walki o własne przekonania, świat który sobie sami stworzyliście, co zaćmiło zdrowy obraz rzeczywistości.. naprawdę szkoda, że zamykacie  w sobie przepływ, to rodzi często zaburzenia, które odbijają się w ciele fizycznym." - prosze nie wrzucac do tego worka love bo watpie zeby to bylo o nim- no coz zostalem zdemaskowany. Pozdrawiam.

Energy opowiesc o wazce przepiekna zastanawiam sie tylko w ktorej czesci warszawy ta wazke widziales? wink powodzenia

5

Odp: Ważka

Mroczne sfery są częścią nas i nie należy się ich ani bać ani wypierać smile Szybko się uczysz a ja z Tobą smile

6

Odp: Ważka

Właśnie smile Ja lubię swoją mroczną stronę osobowości, pomaga mi dostrzec to czego jasna nie widzi big_smile

Chyba też zrobię sobie przerwę tutaj, mniej będę zaglądać, pora przełożyć teorię na praktykę. wink

7 Ostatnio edytowany przez Mixon (2010-08-09 00:33:13)

Odp: Ważka

Zastanawiajaca ta wazka.To dziwne ze po pierwszym podjsciu nieodleciala usiasc na jakas pobliska galazke ktora juz jest odpowiednio twarda aby sie nie ugiac pod jej ciezarem. Mimo wielokrotneych podejsc wiedziala ze bez uzycia skrzydel nie bedzie w stanie na niej usiasc. Podejzewam ze niejednokrotnie siadala na twardszych gruntach ale ona postanowila zawszelka cene usiasc na tym zdzble. Ciekawi mnie jaka sila motoryczna pchala ja w tym kierunku. czy chciala ona doswiadczyc siedzenia na niewystrczajaco mocnym zdzble czy moze to zdzblo wydalo sie jej wyjatkowo atrakcyjne jako miejsce posiedzenia. Bezwatpienia ta wazka miala idee i to ze jej sie udalo bylo prawdopodobnie jej osobistym sukcesem. Podejzewam tez ze to zdzblo trawy takze odnioslo kozysci poniewaz dzwigajac tak duze dla niej obciazenie, postara sie urosnac do odpowiednich rozmiarow aby w przyszlosci bezproblemow znosic ciezar niemniejszych gosci. Pozdrawiam.

8

Odp: Ważka

Hmm to moze opisze Gabi,dziecko moje o co w tym wszystkim chodziło dobrze,nie bądż zła;)to złe wrazenie że miłosć cos broni lub ja w zywym ciele chce bronić prawdy wiedzy, niechce bo nic nie wiem.Nie jestem zły ani nic z tych żeczy i dokładnie wiem o co ci chodziło zaufaj mi fanatyzm jest przyziemny a ekspansja radości jest po za wszystkim, sądze że wiekrzość wie o co chodzi. Moja dyskusja miała na celu ukazac róznice pomiędzy zamknieciem a otwarciem a nic złego nie powiedzialem po za 100 błogosławienstw miłości do czlowieka.Oczywisce pojmowanie jest andekwatne do rozumowania każdej iostoty nie chciałem i nie zalezało mi na tym zeby ktos sie do tego przekonał ani nie jestem przeciwny istotom zyjących w innych zeczywistoscach bo każda jedna jest ukochana.Miłosć często lubi sprawdzać siebie w działaniu a nawet sama siebie jako zywy wszechświat ma takie sprawdzenia raz na jakis czas.Wiesz sa  w wszechświecie ochydne istoty które niszcza miłośc wszechswiat planety i wtedy wchodzi do gry to co ty nazwałaś przejaw fanatyzmu tylko że w zeczywistości to ogromna ekspancja tak wielka ze nieda się nic o niej napisać mozna to tylko doswiaqdczyć i się w tym stopić.Zdradze mała tajemnice na tym forum  i przypomne ze to wielki dar ze sie tu udzielam kim jest Love? kto za nim stoi? ten kto w was zyje i nauki w zycie wciela.hihi może cos wam muwi skiązka "Rozmowy z Bogiem"lub wiele innych jak myslicie kto jest autorem <śmiech>

9

Odp: Ważka

aha wiem wiem jestem beznadziejny przepraszam za oftop tak to sie nazywa i za błędy,mam błędny program wgrany co do takich zeczy chodż mysle ze to co sie ukazało te słowa są  jasne i pełne zrozumienia i wspołczucia i może  nie dostane klapsa za to ze to sie znalazło w tym temacia dotyczącej ważki tez widziałem ją ostatnio czesto je widze ale one mnie nie lubia i  poganiają.Mozna z wola praw forum wbic to do kosza;)buziaki dla gabi ale to juz indywidualnie ode mnie no chyba że masz męzna to wycofuje:P

10

Odp: Ważka

pozegnaie (Energiego) EnergyFlow!

Jeden zacniejszych Energyflowow zasiadal u nszego forumowego stou
Porad udzielal jak nigdy spoczety nie znal pojecia ahillesowe piety
Zawsze spokojny lecz zmiara powazny ni jakob ni mixon go nigdy nie zdraznil
ksiazek mial z milion a i to moze malo niejedna ksiege sie od niego dostalo
czy w pedeefie czy wydruk hejalowski od Enegiego byly wszytkie ksiazki
EnergyFlow niech moc bedzie z toba bedziemy pewnie tu tesknic za toba
Daj czasem znak sygnal nasz ty stary druchu my tu bedziemy lecz tez w ciaglym ruchu.   

Love Light + 4ever Peace