1

Temat: Bliźniaki~ Twin souls

Długo się zastanawiałam zanim założyłam ten temat. Moje podstawowe pytanie brzmi: czy ktoś z Was miał lub ma wrażenie/ przeczucie jakby miał bliźniaka, który jest jego częścią? Pytam bo od dawna (praktycznie od dziecka) mnie to męczy. Można powiedzieć, że "osławione" bliźniacze płomienie ale to nie wygląda tak banalnie i schematycznie. Przez mgłę pamiętam jakieś obrazy kiedy jako bracia razem walczyliśmy i polowaliśmy a później on umierał na moich rękach. Gdzie i kiedy? Wspomnienia są niejasne i pomieszane. Nakładają się na siebie różne miejsca. Kilka razy brat przyśnił mi się. To dziwne uczucie widzieć drugą osobę i wiedzieć, że jest tobą, czuje to co ty, patrzeć jej w oczy i doświadczać bardzo silnego związku z nią. Trudna do opisania więź braterska. To połączenie jest tak głębokie, że czuję stale przy sobie (a raczej w sobie) jego obecność. Tak jakby w moim ciele były dwie osoby a zarazem jedna ( może to rozdzielenie jaźni  wink ). W tym życiu przypuszczam, że kiedyś mogliśmy się już spotkać ale na krótko (na planie fizycznym). Jeśli ktoś tego doświadczył będzie wiedział o czym piszę  smile

Zastanawiam się czy ktoś z Was ma podobne doświadczenia? Mam nadzieję, że nie jestem w tym odosobniona. Sporo osób na planie fizyczny miało bliźniaka. Nie są tego jednak świadome do końca ale przeczucia pozostają. Czasem ujawnia się to jako "pasożytniczy bliźniak" - pozostałość po życiu płodowym. Czy "niedoszły" brat/siostra ma jakiś związek z bliźniaczym płomieniem? To wyłącznie pytania  luźne przemyślenia.

2

Odp: Bliźniaki~ Twin souls

Doswiadczen podobnych nie mialem ale skoro luzne przemyslenia to chetnie sie wtrace.  Przez ostatnie kilka lat zmienialem miejsce zamieszkania w calkiem drastycznych odleglosciach() i ze zdziwieniem obserwuje ze ludzie ktorych w poznaje w otoczeniu wydaja sie byc caly czas tymi samymi ludzmi z lekko zmieniona harakteryzacja. Tak jak by caly czas otaczala mnie ta sama gromada.

Istnienie rozdwojenie jazni to napewno nie jest bo znam sie na temacie wink podejrzewal bym tu zwiazek z zeszlym badz przyszlym wcieleniem.

3

Odp: Bliźniaki~ Twin souls

Ja spotkałem jedną taką osobę.. gdzieś z rok temu, byliśmy oboje na konkursie, staliśmy obok siebie i wyczuwaliśmy dziwną energię.. jakby zauroczenie, ale nie koniecznie.. patrzyliśmy się na siebie ciągle, mieliśmy wrażenie, że się znamy.. niestety nie pogadaliśmy wtedy.. no ale okazja powtórzyła się w marcu tego roku.. podświadomie wiedziałem, że to ona, uśmiechnąłem się do niej, potem pogadaliśmy.. dopiero po dwóch dniach skminiłem, że to była ta sama osoba.. do dzisiaj piszemy ze sobą i chociaż mieszkamy tylko 10 km od siebie (ale w innych miastach) to nie możemy się spotkać sad Może to moja głowna bratania dusza, a może bliźniacza, nie wiem wink Bynajmniej oboje fascynujemy się naturą, mistycyzmem i słowiańszczyzną.. nawet kilka dni przed tym przypadkowym spotkaniem w marcu zaczęliśmy słuchać folku słowiańskiego, od tak, bez swojej wiedzy, więc może coś  w tym jest wink

4

Odp: Bliźniaki~ Twin souls

Istnienie napisał/a:

Zastanawiam się czy ktoś z Was ma podobne doświadczenia?

Podobne, w pewnym sensie, tak, w regresji. Byłem duchem, który jednocześnie był wolny od wszystkiego a zarazem patrzał na swoje poprzednie (nb. kobiece) wcielenie w sposób doskonały odbierając wszystko, co się pojawiało w jej (czyli moim) umyśle. Byłem trzeba osobami wink duchem świętym, sobą oraz tą kobietą.

5

Odp: Bliźniaki~ Twin souls

przyeczytalem pierwszy post instionka, wiec nie wiem co wyscie tam popisali bo mi sie czytac nie chcialo big_smile najwyzej potem!.

Takiego czegos nie miałem.
Mi sie wydaje że to poprostu poprzednie wcielenie , albo w przyszłosci
Zapewne masz jakies dziwaczne sny czy cus w tym styu , jakies mysli ni stąd ni z owąd, podczas dnia jak patrzysz w sciane.

Co do scian , te sciany to dziwne zjawisko , jak miałem 5 lat , po 9 było, sciemniona lampa (bo miałem takie pokrętełoko big_smile ) zobaczylem soczysto czerwony błysk w mozgu , a potem zapytałem mamy , '' czy moze byc cos takiego , że jak sie umrze to potem sie urodzi na nowo ? bo po co było tyl ludzi i kosmitów?'' mama powiedziała , ''eee  , chyba nie , nie wiem zresztą , ja ide spać bo spiąca jestem big_smile  ''

6

Odp: Bliźniaki~ Twin souls

Spotykam czasem takie osoby. Patrzymy sobie w oczy i wiemy. Znamy się skądś, nie wiemy tylko skąd. Patrzymy na świat podobnie, wręcz identycznie. Czuję wtedy takie pragnienie zjednoczenia się z Tą osobą..  i podczas takiego krótkiego spotkania to właśnie się dzieje. Wymieniamy się tym czymś. Wewnętrznym ogniem.
Co ciekawe... tych osób pojawia się co raz więcej u mnie, jakbym odkrywał wnętrzem, że wszyscy jesteśmy Braćmi i Siostrami. Umysł przyjął to do wiadomości... Jednak jest różnica między wiedzieć, a robić, w tym przypadku czuć. 

Pozdrawiam gorąco!

7 Ostatnio edytowany przez Magnetronic (2010-06-12 19:28:31)

Odp: Bliźniaki~ Twin souls

Shawee napisał/a:

Spotykam czasem takie osoby. Patrzymy sobie w oczy i wiemy. Znamy się skądś, nie wiemy tylko skąd. Patrzymy na świat podobnie, wręcz identycznie. Czuję wtedy takie pragnienie zjednoczenia się z Tą osobą..  i podczas takiego krótkiego spotkania to właśnie się dzieje. Wymieniamy się tym czymś. Wewnętrznym ogniem.

Dokładnie tak, mam tak samo. Co do samej osoby.. dzisiaj właśnie przez przypadek znowu ja spotkałem rozmawiającą ze znajomym.. no i.. zaniemówiłem.. gapiłem się na nią jak na 8 cud świata.. ona też patrzyła na mnie.. nie podszedłem do niej, bo nie czułem takiej potrzeby.. sama jej obecność napełniła mnie czymś niesamowitym.. potem musiałem dochodzić do siebie, tak mnie zmuliło ;D