1

Temat: Kryształ Duszy

Witam Was wszystkich serdecznie. smile Chciałbym poruszyć temat centralnego układu energetycznego zwanego Kryształem Duszy. Są to scalone czakry w jeden Świetlisty punkt zlokalizowany w grasicy, po uprzednim zabiegu usunięcia pierścieni otaczających czakry. Jest to - jak wynika z moich informacji-  pierwotny, doskonalszy układ Energetyczny człowieka. Same czakry są rzekomo celowym rozproszeniem ludzkiej Energii na 7 punktów w celu łatwiejszej manipulacji i kradzieży energetycznej. Sprawa sięga podobno czasów Atlantydy.
Chciałbym zaprosić Was do dyskusji. Co o tym myślicie? Czy posiadacie również jakieś informacje na ten temat?
Pozdrawiam.

2

Odp: Kryształ Duszy

Hmm nie słyszałem o tym, możesz podać źródło?

Osobiście słyszałem o tzw. light body (ciele świetlnym), które mniej więcej funkcjonalnie pokrywa się z tym, co opisałeś. Z tym, że ono ma NIEzależne centra energetyczne, co oznacza, że nie trzeba niczego usuwać.

Moim zdaniem sprawa jest podejrzana. A to dlatego, że to Ty decydujesz, gdzie ma się koncentrować energia, a generalnie czakry są aktywowane i deaktywowane zgodnie z Twoją wolą (przy odpowiednim treningu oczywiście ta umiejętność się rozwija). Gdybyś "usunął" sobie czakry, np. pierwszą czy drugą, przestałbyś egzystować fizycznie - bo jest ona kluczowa dla podtrzymania fizycznej egzystencji. Krótko mówiąc, Twój organizm by zmarł z powodu braku energii.

Innymi słowy, nie wierzyłbym w to, że jesteś niewolnikiem i zakładnikiem swojego systemu energetycznego (choć w pewnym sensie wpływa on na Twoje decyzje, tak samo zresztą jak to co jesz, pijesz, oraz Twoje enzymy) - a przeciwnie: popracowałbym nad kontrolą nad nim. Natomiast wyższy system energetyczny wymaga wyższego poziomu wibracji.

3

Odp: Kryształ Duszy

Bartolini432 napisał/a:

Witam Was wszystkich serdecznie. smile Chciałbym poruszyć temat centralnego układu energetycznego zwanego Kryształem Duszy. Są to scalone czakry w jeden Świetlisty punkt zlokalizowany w grasicy, po uprzednim zabiegu usunięcia pierścieni otaczających czakry. Jest to - jak wynika z moich informacji-  pierwotny, doskonalszy układ Energetyczny człowieka. Same czakry są rzekomo celowym rozproszeniem ludzkiej Energii na 7 punktów w celu łatwiejszej manipulacji i kradzieży energetycznej. Sprawa sięga podobno czasów Atlantydy.
Chciałbym zaprosić Was do dyskusji. Co o tym myślicie? Czy posiadacie również jakieś informacje na ten temat?
Pozdrawiam.

Mi także wydaje się sprawa podejrzana, trochę tak jakbyś zasugerował usunąć sobie zdrowe serce i zamiast tego wstawić jakiś mechaniczny narząd który będzie działaś w taki sam sposób. W dodatku, ja także nigdy nie słyszałem o żadnym krysztale duszy. Na pewno obiła mi się o uszy taka nazwa jak kryształ Ziemi lub iskra centralna. Miejsce wewnątrz planety, gdzie spotykają się ze sobą wszystkie energie. Czy mógłbyś coś więcej napisać na ten temat?

4 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2021-08-16 15:25:14)

Odp: Kryształ Duszy

Witamy nowego uczestnika Forum. Fajnie że jesteś tutaj z nami.  smile

[url]https://kodyswiadomosci.org/2020/10/18/metody-i-techniki-pracy-z-energia-poprzez-wykorzystanie-centralnego-ukladu-energetycznego-zwanego-krysztalem-duszy/[/url]
[url]https://kodyswiadomosci.org/2021/01/06/zycie-bez-czakr-krysztal-duszy/[/url]

To chyba z tej strony. A jak sięgniemy do Facebooka to wyświetla się coś takiego (KONTAKT – EWA ROŻNOWSKA):

[url]https://www.facebook.com/kodyswiadomosci[/url]

Ewidentnie biznes ezoteryczny nastawiony na zysk:

EWA ROŻNOWSKA napisał/a:

Kochani dlaczego o tym wspominam. Otóż technika aktywacji kryształu metodą Soul Crystal Activation™ jest tak samo chronioną prawnie metodą, jak Theta Healing i w bezpieczny sposób mogą wykonywać ten zabieg tylko osoby, które zostały przeszkolone w tym kierunku. Piszę to z tego względu, iż dochodzą mnie informacje o wykorzystywaniu wiedzy zawartej w naszych materiałach przez osoby nieuprawnione oraz trafiały do mnie osoby po takich zabiegach, gdzie wielokrotnie procesy trzeba było dokańczać oraz często proces nie był trwały. Także uczulam Was kochani na wybór osób, które próbują swoich sił w tym temacie. Natomiast nie zawsze idzie to w parze z wiedzą oraz umiejętnościami.

Kolejna wiedźma Anja . Dobre samopoczucie pewnie tak, co do skuteczności w uzdrawianiu, niech każdy sobie sam odpowie na to pytanie. Ja niestety jestem baaaaaardzo sceptyczna.

5 Ostatnio edytowany przez Antares (2021-08-16 16:16:21)

Odp: Kryształ Duszy

Dzięki Małgosia za linki, myślę, że Twoja intuicja nie zawodzi, zacytuję np. to:

każdy z pierścieni odpowiada za konkretną sferę: ciała fizycznego, ciała emocjonalnego i ciała mentalnego. Stymulacja danego pierścienia wywoła efekt na przyporządkowanej do niego sferze. To sprawia, że czakry stają się idealnym narzędziem do manipulacji i zewnętrznej ingerencji energetycznej.

(...)

Prawdziwym problemem z czakrami jest ich podatność na ataki energetyczne oraz samoczynne wytracanie energii w przypadku nie zachowania trudnej do utrzymania higieny energetycznej.

Ta kobieta skupia się wyłącznie na czakrach, ignorując cały system energetyczny i wszystkie jego powiązania. Wygląda to tak, jakby obciążyła winą za wszelkie manipulacje to, że człowiek posiada czakry - na podobnej zasadzie, jakby wina za ból fizyczny spadła na to, że człowiek ma komórki w ciele oraz system nerwowy. Najprostsze rozwiązanie: "usunąć"... "oczywiście".

Czakry działają trochę jak zmysły: są jak np. otwarte lub zamknięte oczy. Jeśli "usuniesz" (co nie jest zresztą możliwe) czakrę - tj. swego rodzaju bramę do energii na danym poziomie - to przestajesz odbierać na tym poziomie.

Potwierdzenie w cytacie poniżej:

Główną i podstawową funkcją Kryształu jest funkcja ochronna

Czyli tracisz wszystkie swoje życiowe funkcje (które otrzymujesz właśnie dzięki 7 czakrom), by przerobić się w swego rodzaju energetyczny "kokon", który nie ma kontaktu ze światem, bo to jest właśnie podstawa funkcjonowania czakr...

Dalej jest o "korzyściach" z usunięcia czakr, znowu dużo nt. strachu, manipulacji, i potrzeby ochrony.

Z długiego wywodu na stronie wynika, że wystarczy wykonać parę "magicznych" sztuczek z energetyką, i człowiek staje się energetyczno-psychicznym półbogiem smile Obawiam się, że tak to nie działa.

Jeszcze sprawdziłem, jakie są wymagania do przejścia na ów super-stan: okazuje się, że taką aktywację "super-czakralną", jedyną na świecie (ta pani twierdzi, że ma de facto na nią monopol i jest ona zastrzeżona prawnie, jak Małgosia już zacytowała), można otrzymać za ledwie 500 zł; droższy już jest portret numerologiczno-energetyczny, za 900 zł.

Ciekawy jestem, czy ta pani również przeprowadziła na sobie ów rytuał, i czy wobec tego nie ma innych czakr - oraz jak to sprawdziła. smile

6 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2021-08-17 10:24:56)

Odp: Kryształ Duszy

Do cennika nie doszłam, moje odczucia tylko na podstawie zdjęcia tej Pani. smile Ale z tego co napisała na swojej stronie wynika że nie ma pojecia o systemie energetycznym człowieka, brawo Antares, od razu to wyłapałeś! Na tym właśnie bazuje biznes ezoteryczny, na tworzeniu niesprawdzonych teorii i sprzedawaniu ich za niemałe pieniądze ludziom, którzy szukają złotego antidotum na swoje bolączki. Wszystko jest proste i łatwe i nie trzeba się wysilać, trzeba tylko posiąść tajemną wiedzę o Krysztale Duszy, Czakrze Serca, Energii Anielskiej i innych tego typu banialukach, które de fakto nic nie znaczą, ale fajnie i chwytliwie brzmią.

Zetknijmy to z wiedzą o akupunkturze, bo to też wiedza w jakimś stopniu ezoteryczna. Trzeba najpierw poznać podstawy anatomii i fizjologii człowieka, poznać kanały energetyczne w poszczególnych merydianach, punkty prezez które oddzialywuje się na poszczególne narządy lub funkcje  i metody oddziaływania oraz okresy aktywności. Potem lata praktyki na pacjentach. Po trzydziestu latach takiej praktyki dopiero można powiedzieć że możemy komuś pomóc, a nie zaszkodzić. A tu proszę, kilka szkoleń i jesteśmy wysokiej rangi specjalistką w dziedzinie oddziaływania energią. I jeszcze, aby tego było mało, Soul Crystal Activation jest chroniona patentem, zamiast udostępnić to wszystkim za darmo. Wnioski zostawiam do samodzielnej oceny zainteresowanych...

Dodam jeszcze, że silną energetykę buduje się latami i proces ten wymaga włożenia wysiłku zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Czlowieka o silnej energetyce nie zmanipulujemy kuglarskimi sztuczkami, po prostu się nie da, bo złe czy dobre energie spłyną po nim (po jego aurze) jak woda po gęsi. smile

A co do energii kryształów (tych fizycznych), to nosi się je w celu poprawy funkcjonowania naszej aury energetycznej (ale trzeba je dobierać indywidualnie):
[url]https://plenershop.pl/pl/i/Wlasciwosci-Kamieni/1[/url]
Ten sam efekt możemy uzyskać przez inne techniki, np. przez ćwiczenia fizyczne.