8.12. Prowokacje wojenne USA


Podczas II wojny światowej Stany Zjednoczone zamroziły rządowi Japonii wszystkie konta bankowe a łódź podwodna marynarki wojennej USA prowokacyjnie wpłynęła w nocy do japońskiej bazy wojskowej, poświeciła manifestacyjnie reflektorem aby wszyscy ją zauważyli, i odpłynęła. Oba działania Japończycy potraktowali jak wypowiedzenie wojny. Wywiad USA wiedział o planowanym ataku na Pearl Harbor ale nie powiadomiono dowództwa Pearl Harbor, gdyż rządowi zależało na spektakularnym pretekście do przystąpienia do wojny. W ten sposób rząd USA stał się winnym śmierci własnych obywateli.

Podobnie było z zatonięciem Lusitanii, z powodu którego Stany Zjednoczone przystąpiły do I wojny światowej. To była dobrze przeprowadzona akcja amerykańskiego wywiadu.

I tak samo było z WTC. To była operacja wywiadu amerykańskiego uzgadniana z Białym Domem i całkowicie pod kontrolą. Samoloty nie były w stanie zawalić budynków, dlatego wyposażono je w dodatkowy pocisk znajdujący się pod kadłubem a w budynkach porozmieszczano ładunki wybuchowe. Warto wspomnieć, że w jednej z wież WTC znajdował się muzułmański meczet, którego żaden arabski terrorysta nie obrałby na cel, bo każdy meczet jest dla nich święty. Fanatyczny muzułmanin nigdy nie zaatakowałby meczetu ze strachu, że narazi się Allahowi. Samoloty zostały uprowadzone na polecenie władz Stanów Zjednoczonych współpracujących z wielkimi korporacjami militarnymi i medialnymi. Najpierw przygotowano scenariusz działań, który zakładał:

1. Skierowanie samolotów na lotniska wojskowe.

2. Wysłanie wojskowych samolotów w kierunku WTC i Pentagonu.

3. Zderzenia samolotów z WTC i detonacja ładunków w trzech wieżach (trzecia wieża runęła, bo właściciel budynku WTC 7, który wiedział o planach ataku, postanowił wyłudzić odszkodowanie z firmy ubezpieczeniowej).

4. Atak na Pentagon za pomocą pocisku samonaprowadzającego odpalonego z samolotu wojskowego.

5. Wykorzystanie uprowadzonych pasażerów do wykonania sfingowanych połączeń telefonicznych "w chwili uprowadzenia".

6. Przekazanie uprowadzonych pasażerów w ręce wojskowych medyków w celu wykorzystania ich do badania wpływu na ludzki organizm eksperymentalnych broni bakteriologicznych, chemicznych, magnetycznych, energetycznych, rezonansowych, fonicznych i innych.

7. Usuwanie materiałów dowodowych, uciszanie i ośmieszanie niewygodnych świadków.

8. Oskarżenie o atak muzułmańskich terrorystów w celu rozpoczęcia niekończącej się "wojny z terrorem" pozwalającej na atakowanie dowolnego kraju świata i eksperymentowania z nowymi rodzajami broni.

9. Atak na Irak w celu zdobycia kontroli nad ropą naftową.

10. Atak na Afganistan w celu kontroli produkcji narkotyków, otwarcia szlaków przemytniczych i budowy rurociągu.

11. Atak na Iran w celu zdobycia kontroli nad rynkiem ropy naftowej, złożami naturalnymi i wywołania dużej wojny regionalnej.

12. Doprowadzenie do wywołania III wojny światowej w celu zdobycia pieniędzy na sprzedaży broni i wprowadzenia Nowego Porządku Świata opartego na globalnej władzy totalitarnej.

Podobnych prowokacji w dziejach USA było od groma i trochę. Każda współczesna wojna w jakiś sposób jest wywoływana sztucznie przez Amerykanów. Np. konflikt w Kosowie - dofinansowywali Albańczyków aby się zbuntowali, konflikt w Afganistanie (Talibowie przerwali szlak narkotykowy CIA), Iraku (ropa) a teraz Amerykanie planują atak na Iran aby zemścić się za tworzenie Światowej Giełdy Ropy Naftowej, której dolar nie będzie walutą dominującą.

Dolarowi grozi załamanie i pęknięcie bańki kredytowej (wyemitowano w kredytach więcej dolarów niż banki amerykańskie posiadają pieniędzy, to powszechna na Ziemi oszukańcza praktyka). W przypadku USA dysproporcje są gigantyczne, dlatego Arabowie zrezygnowali z dolara obawiając się, że gdy pęknie bańka, załamie się światowa gospodarka.