8.6. Wzięcia


W waszych środkach masowego przekazu można natrafić na informacje o uprowadzeniach Ziemian przez UFO. Pora więc na wyjaśnienia. Najczęściej mieszkańcy Ziemi są uprowadzani przez innych Ziemian. To eksperymenty wojskowych na ludzkich umysłach, którzy wszczepiają sztuczne wspomnienia o kosmitach by ukryć prawdę. Prawdę o badaniach nad manipulowaniem tłumem, nad tworzeniem skrytobójców i praniem mózgu. Dlatego często w relacjach słychać wzmianki o wojskowych obecnych podczas "zabiegów", albo o wszczepianiu implantów, które niedawno ujrzały światło dzienne i są wykorzystywane w rolnictwie do znakowania zwierząt. "Naukowcy" czasami okazują się bestiami i gwałcą swoje "świnki doświadczalne", ale takie są właśnie osoby pozbawione skrupułów.

To samo dotyczy obserwacji UFO - większość zaobserwowanych obiektów to pojazdy wojskowe, które w odróżnieniu od pojazdów kosmitów nie posiadają zdolności kamuflażu. Potwierdzenie znajdziecie w ujawnionych jakiś czas temu informacjach.

Uprowadzeń dokonują również kosmici, którzy sprawdzają stan zdrowia mieszkańców Ziemi, by określić wpływ skażenia przyrody na stan genów, oraz by zachować geny na przyszłość, gdy trzeba będzie "naprawić" ludzki gatunek. Kosmici sprawdzają stan zdrowia całego ziemskiego ekosystemu. Badania dokonywane są na gwiezdnych wędrowcach i Ziemianach, którzy się zgodzili. Kosmici czasami wymazują pamięć, aby dzieje się to rzadko. Tylko w przypadkach, gdy nie nadeszła pora przebudzenia gwiezdnego wędrowca lub zaszkodziłoby to życiu człowieka. Na wymazanie pamięci musi być zgoda.

Jest też jedna rasa, która zatraciła zdolność rozmnażania się bez pomocy laboratoriów medycznych (klonowanie), i stara się odzyskać utraconą umiejętność. A co z okaleczeniami bydła? To robota wojskowych, którzy potrzebują tkanek do eksperymentów. Czasami nad jakimiś pastwiskami rozpylają różne związki, a potem sprawdzają jak wpłynęły na organizm zwierząt. Jest to tańsze rozwiązanie niż gdyby założyli doświadczalną farmę.