8.5. Katastrofy UFO


Żaden pojazd kosmiczny nie trafił do rąk ludzkich. Są odpowiednio zaprogramowane. Wszystkie sensacje dotyczące zestrzelenia UFO dotyczą świadomej dezinformacji lub katastrof pojazdów ziemskiej produkcji. Prawdziwe pojazdy kosmiczne potrafią maskować swoją obecność i nie da się ich namierzyć ziemskim technologiom.

Nawet gdyby doszło do katastrofy prawdziwego pojazdu kosmitów, są one odpowiednio zaprogramowane. Gdyby Ziemianie próbowali wejść bez upoważnienia, pojazd natychmiast ulegnie odległemu przemieszczeniu lub dezintegracji. Więcej o systemach bezpieczeństwa nie będę pisać, ale oprogramowanie ochronne jest bogate.

Jeśli idzie o tzw. katastrofę UFO w Roswell, to dotyczyła ziemskiego obiektu. Znaleziono balon szpiegowski należący do armii USA, którego zadaniem było wychwytywanie rosyjskich przekazów radiowych na dużej wysokości. Dlatego wykorzystano zjawisko UFO do siania dezinformacji - z jednej strony wojskowi pragnęli ukryć programy szpiegowskie, z drugiej wywołać niepokój Rosjan o wejście w posiadanie pozaziemskiej technologii. Doskonała zasłona dymna i propagandowa, którą utrzymywano przez dziesięciolecia.

Aktualnie Stany Zjednoczone posiadają wysoko zaawansowaną technologię z powodu zdobycia tajemnic III Rzeszy i kradzieży technologii z przyszłości. Wyszkolone osoby potrafią siłą umysłu spoglądać w przyszłość - opisują urządzenia techniczne a wasi naukowcy starają się je odtworzyć a potem wykorzystać do celów wojskowych.

Rosjanie posiedli część technologii III Rzeszy, ale niezbyt atrakcyjną i dlatego wykorzystali ją w niewielkim stopniu.