5.51. Spełnianie życzeń


Życzenia można urzeczywistnić na kilka sposobów.

Pierwszy to wizualizacja pragnień. Marzenie może się spełnić, jeśli o nim myślimy, wizualizujemy je podczas medytacji i opowiadamy o nim innym.

Drugi to po prostu modlitwa z prośbą o spełnienie życzenia. Nieważne do kogo się modlicie, każdą prośbę i tak spełni wasz Opiekun Duchowy lub zaangażowane przez niego istoty pomocnicze. Ale trzeba wytłumaczyć, dlaczego coś powinno się wydarzyć i dlaczego jest ważne. A potem, gdy się spełni, nie należy zapomnieć o podziękowaniu.

Trzeci sposób spełniania życzeń, ale tym razem złych, to klątwa rzucona podczas silnych emocji. Wówczas należy spodziewać się zadziałania mechanizmu zwrotnego. A mianowicie, gdy złe życzenie pod czyimś adresem się spełni, wówczas to złe życzenie wróci do nas i wyrządzi taką samą (lub większą) szkodę. Złe życzenie może do nas powrócić także wtedy, gdy nie wyrządzi drugiemu człowiekowi żadnej szkody odbijając się od jego aury wzmocnionej silną, zwizualizowaną przez amulet, ochronną mocą. Przed powrotem klątwy nie można się ustrzec, ponieważ jej wibracja energetyczna jest identyczna z wibracją naszej aury.

Jeżeli chcecie chronić się przed złymi energiami (złorzeczeniami, klątwami, etc.) stwórzcie amulet. Amulet może być materialny (noszony na szyi) lub niematerialny (zwizualizowany w naszej aurze). Za pomocą silnie skoncentrowanych myśli najlepiej zaprogramować go tak, by każdą negatywną energię zamieniał w pozytywną. Wówczas zła energia na złość nadawcy wzmocni was a nie osłabi. Programując amulet nie należy zapominać o energii pozytywnej, gdyż samoistnie zamieni się w energię negatywną (na zasadzie analogii). Cóż więc zrobić? Zaprogramować amulet równocześnie tak, by pozytywną energię wzmacniał kilkukrotnie! Wówczas spadnie na świecie liczba negatywnych energii krążących od człowieka do cżłowieka.

Spełnieniu życzeń i marzeń trzeba pomóc. Nawet gdy będziecie codziennie poświęcać wizualizacji dużo czasu, to przy braku fizycznych działań ciężko będzie im się spełnić. Należy zdawać sobie sprawę, że istnieją marzenia, które nie mogą spełnić się lub spełnią się w sposób niepożądany. Życzenie może spełnić się w sposób zupełnie nieoczekiwany i nawet przy dobrych intencjach może obrócić się przeciwko wam lub innej istocie.