5.21. Prawo karmiczne


Prawo karmy istnieje tylko na Ziemi. Zostało stworzone sztucznie aby służyło rozwojowi ludzkości. Ale poprawianie praw rządzących wszechświatem zawsze kończy się tragicznie i tak stało się w przypadku prawa karmy, które obróciło się przeciwko wam. Nie pamiętając poprzednich wcieleń, nie wiecie jaką lekcję życia musicie zrozumieć i doświadczacie niepotrzebnych cierpień, które nie służą waszemu rozwojowi a nawet go hamują.

Za wdrożenie prawa karmicznego odpowiadają wasi dalecy przodkowie razem z kosmitami, którzy pomogli im system opracować i wgrać do ziemskiej szkoły życia.

Prawo karmiczne może zostać usunięte gdy cała ludzkość zbierze się i zacznie medytować, wizualizować i modlić się szczerze do Pomocników i Opiekunów Duchowych o jego usunięcie. W ten sam sposób możecie usunąć blokadę pamięci o poprzednich życiach. Innym sposobem jest kontakt bezpośredni z waszym Kosmicznym Ogrodnikiem. Gdy pojawi się na Ziemi w okolicy III wojny światowej aby sprawdzić dlaczego produkcja energii życiowej gwałtownie wzrosła a potem gwałtownie spadła, możecie poprosić go o usunięcie prawa karmy.

Jeszcze raz zaznaczę, że Gwiezdny Ogrodnik choć stworzył życie na Ziemi, nie jest istotą wszechmocną i wszechwiedzącą, ani stwórcą wszechświata. Nie ma zielonego pojęcia co wyprawiacie na Ziemi. Liczą się dla niego tylko wskaźniki produkcji energii życiowej. On również nie stworzył ziemskich praw fizyki, lecz korzystał z już istniejących stworzonych przez Wszechświatowych Ogrodników. Możecie nazywać go Bogiem, ale nie jest to istota opisywana przez twórców religii.

Sponsor serwera

Wolne Media