4.8. Rozbudzanie gwiezdnych wędrowców


W jaki sposób rozbudzam gwiezdnych wędrowców? Wszystko zależy od okoliczności i stopnia rozbudzenia. Służą temu między innymi moje wypowiedzi, które mogą być dla nich pierwszym impulsem do przebudzenia.

Gwiezdny wędrowiec zazwyczaj poszukuje informacji na temat kosmitów i rozwoju duchowego. Czuje, że jest inny niż wszyscy dookoła. Moje wypowiedzi mogą pomóc mu uświadomić kim jest. A potem zaczyna działać według własnego, indywidualnego planu.

Innych gwiezdnych wędrowców rozbudzam gdy ich spotkam. Za pomocą świadomej rozmowy, aranżowania zdarzenia w którym następuje przebudzenie lub za pomocą wysłania impulsu telepatycznego. Takie osoby zazwyczaj ciągną ku sobie, wymieniają się informacjami, mają specyficzną osobowość i działają często "w sprawie" nie zdając sobie z tego sprawy. Intuicyjnie. Moim zadaniem jest ukierunkować je i uświadomić kim są, aby intuicyjne działania przestały być chaotyczne i spontaniczne, a stały się uporządkowane i docelowe.

Są jeszcze inne sposoby, o których nie mogę pisać. Niektórzy gwiezdni wędrowcy zaprzeczają swojemu pochodzeniu i nie zgadzają się z nim z powodu wychowania w środowisku ateistycznym lub religijnych ortodoksów, którzy wyprali im mózgi. Ujawnienie kim są może wywrócić cały ich świat do góry nogami, wywołać depresję i doprowadzić do samobójstwa. Z takimi istotami należy postępować delikatnie według ścisłego planu działania, który nie zadziałałby gdyby oni go znali.