2.22. Mniejszości seksualne na Saleinji


Czy na Saleinji istnieją mniejszości seksualne? Czy stanowią problem społeczny?

Otóż, dzięki powszechnej wielogamii i akceptacji dla odmiennych zachowań seksualnych zjawisko istnienia mniejszości seksualnych na Saleinji nie jest postrzegane w kategorii problemu lecz źródła rozwoju. W końcu każdy z nas wiele przeżył i doświadczył praktycznie wszystkich zachowań seksualnych.

Nawet gdyby pojawił się ktoś z nietuzinkowymi preferencjami, w których nikt nie będzie chciał brać udziału, zawsze może skorzystać z generatora holograficznych światów i poużywać sobie do woli.

I tak... Nekrofilia, która bierze się z doświadczenia seksu podczas śmierci - nie istnieje, gdyż od kilkudziesięciu tysięcy lat nikt nie zginął w wyniku gwałtu.

Zoofilia, która wynika z ewolucyjnego wcielania się dusz zwierząt w ciała istot wyższych - nie występuje na Saleinji, gdyż znajdujemy się na zbyt odległym od zwierząt poziomie rozwoju (nie mamy nawet zwierząt domowych!).

Pedofilia wynikająca ze zbyt częstej śmierci w wieku dziecięcym i złego samopoczucia z przebywania wśród dorosłych - jest marginalna i mądrze wykorzystywana. Pedofile są doskonałymi nauczycielami dzieci (przypomnę, że rodzimy się z pełną pamięcią o poprzednich wcieleniach, więc dzieci wiedzą co to seks). Przebywając z dziećmi (nie młodszymi niż 40 lat) dorastają razem z nimi i w kolejnych wcieleniach seksualność wraca do normy.

Agresja seksualna nie występuje, ponieważ rodzi się ona ze strachu przed brakiem akceptacji, uczestniczenia w krwawych wojnach i braku samokontroli, a tę posiadamy z powodu wysokiego rozwoju duchowego i doskonalenia technik medytacyjnych.

Homoseksualizm i transseksualizm - długość życia na Saleinji pozwala uporać się z wieloma problemami wypływającymi z poprzednich wcieleń. Wielogamia (biseksualizm) pozwala łatwiej zaakceptować zmianę płci, bo mężczyzna może kochać się z mężczyzną a kobieta z kobietą. Później - w ramach zbiorowych orgii - próbuje seksu z kobietami i w następnym wcieleniu jest ok, czyli przejawia zdrowy biseksualizm.

Heteroseksualizm - jest u nas niezwykle rzadki. Dotyczy głównie dusz pochodzących z innych planet, na których panowały surowe zakazy i nakazy seksualne (np. zakaz homoseksualizmu).

Opętania przez demony i pasożyty duchowe nie zdarzają się, ponieważ każdy obywatel mojej planety potrafi dać sobie z nimi radę. To samo dotyczy problemu chorób mózgu (potrafimy je wyleczyć) czy środowisk patologicznych (nie występują a gdyby nawet, to dzieci mogą swobodnie odejść gdyby czuły się nieszczęśliwe).

Inna sprawa, że seks uprawiamy dosyć rzadko, bo inne zajęcia - niezwykle ciekawe - pochłaniają nas bez reszty. Ale jak już, to... Hmmm... Jest bardzo ciekawie. Myślę, że temat seksu wyczerpałem w 100%, więc nie będę do niego wracać.