1.01. Decyzja


W roku 2005 czasu ziemskiego, gdy żyłem na moim ojczystym globie, ktoś rzucił hasło: "Trzeba pomóc Ziemianom, bo grozi im zagłada!". Pokazano nam wiele strasznych obrazów. Przedstawiały ludzi czerpiących profity dzięki wprowadzaniu niebezpiecznych zmian do środowiska naturalnego, wywoływania wojen, epidemii chorób, itp. Najbardziej przeraził mnie widok dzieci, które patrzały, jak żołnierze mordują im rodziców, a potem były gwałcone i zabijane. Generalnie wszystkie obrazy były na jedno kopyto: ciągle jakieś wojny, głody i katastrofy ekologiczne.W końcu zgłosiłem się...

Moje prawdziwe ciało trafiło do zawieszalni. Zawieszalnia to specyficzny stan przestrzeni, w której czas stoi w miejscu, a wszystko co wychodzi z zawieszenia, jest dokładnie takie samo jak w chwili, gdy się tam znalazło. Taki bąbel stojącego czasu. Później otrzymałem ciało człowieka, w które wtłoczono moją duszę i wdrukowano pamięć.

W końcu nadeszła ta ważna chwila i zostałem przeniesiony na Ziemię, do Polski.

Zdziwiły mnie wasze dokumenty i dziwią do dzisiaj. U nas wystarczy zmierzyć natężenie fal mózgowych, które dla każdej istoty we wszechświecie jest inne, a u was potrzebne są kawałki plastiku.