1

Temat: Wielki Krzyż

Tej soboty, 26 czerwca, będzie mieć miejsce wielkie Okno Czasu.

Jest całkowite zaćmienie Księżyca, a 7 planet układa się w Wielki Krzyż.

---------------------------------------------------------------------------------------

Wiadomość od Kręgów Zbożowych:

22 maja pojawił się nowy krąg zbożowy z zakodowaną informacją w Wilton w Południowej Anglii. Ten krąg mówi o głębokiej przemianie paradygmatu, o odwróceniu biegunowości.

Ma związek z dwiema datami - Wielkim Krzyżem 26 czerwca 2010 i 21 grudnia 2012. Zawiera potężne ostrzeżenie, wspomina o globalnym kryzysie, a jednocześnie ukazuje rozwiązanie.

Dnia 26 czerwca 2010 planety ułożą się w nadzwyczajny sposób, w formę Wielkiego Krzyża. Takie ustawienie zdarza się niezwykle rzadko. Raz na kilkanaście tysięcy lat.

***
Zgodnie z przesłaniem kręgów zbożowych, tego dnia słońce stworzy nowe, uzdrawiające miejsce, nowe pole świadomości.

***

Bieguny Słońca się jednoczą, a ten proces zakończy się 26 czerwca. Połączenie biegunów prowadzi do spięcia, innymi słowami do kosmicznego orgazmu, który stworzy nową przestrzeń. Ta przestrzeń jest darem, bo w niej to wszystko co wydawało się wcześniej pozbawione sensu, nagle nabierze znaczenia. Dla wielu ułoży się w nową (i tu niespodzianka) często logiczną całość. Pojawi się nowa, poprawiona rzeczywistość, na wyższym poziomie. Zgodnie z tym co mówią kręgi zbożowe, każdy będzie miał dostęp do tej przestrzeni poprzez moc swojej świadomości.

Jeśli na ziemi będzie MIŁOŚĆ, nawet przez kilka godzin, albo w jednej osobie, czy kochającej się parze, doświadczenie MIŁOŚCI zostawi swój ślad na tej dopiero co stworzonej przestrzeni, ślad który będzie wieczny i na zawsze pozostanie aktywny.

Każda osoba, która ośmieli się opuścić matrycę władzy i przemocy, każdy kto nie będzie się obawiał uwolnić od dawnego systemu wierzeń i zamiast tego żyć w harmonii z Matką Ziemią i WSZYSTKIM co ISTNIEJE, będzie mógł wkroczyć w tę przestrzeń.

Każdy będzie odbierał uzdrawiające impulsy mające źródło w tej przestrzeni poprzez serce i świadomość i będzie przekazywał swoją uzdrawiająca moc z powrotem. To co odnajdziemy w tej przestrzeni będzie istniało w nas i na zewnątrz nas.

Werner Johannes Neuner szczegółowo opisuje proces odczytywania przesłania Kręgu Zbożowego w Wilton, informacje po niemiecku dostępne są pod linkiem:

[url]http://www.meinthema.com/de/wernerneuner/News/W9News[/url]
---------------------------------------------------------------------------------------

Co robić w tym czasie?

Praktycznych wskazówek udzielają Plejadianie poprzez Solarę An-Ra w swoim channelingu z dzisiaj:

[url]http://www.youtube.com/watch?v=dM22I3-SaSI[/url]

Generalnie jako Ziemianie mamy:
- wprowadzić się w stan radości i harmonii smile
- spędzić dzień z drugą połówką lub przyjaciółmi, wyłączyć komórki
- można leżeć pod drzewem w parku, czując połączenie ze wszystkim CO JEST
- jeżeli macie ochotę zrobić medytację, Plejadianie sugerują zacząć od Nadi Shodany, potem zrobić medytację świętego serca (Sacred Heart Meditaion),medytację Jedności Oddechu, ale oczywiście nie trzeba ich robić, to tylko propozycje

CHODZI GENERALNIE O TO, ABY POTRAKTOWAĆ TEN DZIEŃ JAKO DZIEŃ "OUT OF TIME", POZA KALENDARZEM, TAK JAK KIEDYŚ MAJOWIE, I TEGO DNIA SPRAWIAĆ SOBIE RADOŚĆ I BYĆ SZCZĘŚLIWYM smile, POPRZEZ BYCIE Z NATURĄ, PRZYJACIÓŁMI, KOTEM, JEŚĆ TRUSKAWKI, CZEKOLADĘ, NIE POZBAWIAĆ SIĘ TYCH "GRZESZNYCH" PRZYJEMNOŚCI TEGO DNIA, ALE NIE CHODZI O "TOKSYKOWANIE" SIĘ, TYLKO WPROWADZANIE SIĘ W EMOCJONALNY STAN RADOŚCI I HARMONII smile

Namaste!

2

Odp: Wielki Krzyż

przeca juz o tym gadaliśmy ...

3

Odp: Wielki Krzyż

Świetnie! big_smile akurat tego dnia spotykam się z przyjaciółmi smile

4

Odp: Wielki Krzyż

przecie to marta napisała w topic : kręgi w zborzu... ludzie , najpierw gadacie na mnie ze zasmiecam forum a wy wolna amerykanke urządzacie ... no niezly meksyk xDDDDD big_smile big_smile big_smile

5

Odp: Wielki Krzyż

ja cos gadale? ja cos gadale?!? ja? ja nic niegadalem a i dobrze ze wkleil bom przeoczyl- zajebioozka

6

Odp: Wielki Krzyż

''nie czytacie forum , bo nie umiecie, nie wiecie jak '' big_smile

7

Odp: Wielki Krzyż

skupmy się na temacie zamiast sprzeczać czy zagadnienie było czy nie... przecież zawsze można wyczyścić zbędne big_smile ja też nie zauważyłam, że Marta już to wkleiła, a teraz przynajmniej wiem czego się spodziewać w sobotę ^^

8

Odp: Wielki Krzyż

no widzisz jacob, tak to jest - inni też nie czytają, wpadną coś wrzucą i wylatują big_smile
szkoda, że JaRaV przeoczył temat, z drugiej strony go uzupełnił instrukcją i teraz już każdy wie jak świętować, nie jakieś tam łapu capu i każdy po swojemu smile
a z trzeciej strony to ja mogłam tego nie wklejać akurat w temacie Kregi Zbożowe, no ale nie chciałam zakładać nowego temat, żeby nie zaśmiecać forum - jak widać niesłusznie big_smile

9

Odp: Wielki Krzyż

Jak dobrze, że istnieje tu tak wielki przepływ informacji. W mediach oczywiście o tym nie powiedzą. Na Onecie też nie będzie relacji. A teraz pytanie: czy w ten "magiczny" dzień będą się zdarzać rzeczy, o których "nie śniło się filozofom"?

Czy będą na Ziemi widoczne jakieś zmiany, czy te zmiany będą polegać na wewnętrznych przemianach. Czy ta przestrzeń, to aby nie Pamięć Wszechświata?

10

Odp: Wielki Krzyż

zobaczymy big_smile

11 Ostatnio edytowany przez Magnetronic (2010-06-23 16:12:18)

Odp: Wielki Krzyż

Dobrze, że powstał ten temat. Bynajmniej możemy rozwinąć wiele myśli związanych z tym wydarzeniem, a w temacie kręgów nie będzie odchodzenia od tematu kręgów wink Ja tam planuję spędzić dzień z najbliższymi na łonie natury, więc powinno być pięknie wink

12

Odp: Wielki Krzyż

racja bynajmniej smile.... przepraszam...

13 Ostatnio edytowany przez Yurikko (2010-06-24 03:33:55)

Odp: Wielki Krzyż

[url=http://www.cropcircleconnector.com/2010/wilton/wilton2010a.html]Zdjecia Crop circle 22.05.2010 Wilton Windmill, nr Wilton, Wiltshire.[/url]

[url=http://www.cropcircleconnector.com/2010/wilton/comments.html]Interpretacje i analizy kodu (binarnego?) w jez. angielskim[/url]

szukam jakichs informacji potwierdzajacych, iz:

"Ten krąg mówi o głębokiej przemianie paradygmatu, o odwróceniu biegunowości."

tudziez:

"Zawiera potężne ostrzeżenie, wspomina o globalnym kryzysie, a jednocześnie ukazuje rozwiązanie."

Czy oprocz niemieckojezycznej strony mozna gdzies cos o tym znalezc?
Jesli tak, poprosze o namiary.

Wega napisał/a:

racja bynajmniej smile.... przepraszam...

kurcze, ja tak samo mam, czasem ciezko sie powstrzymac bo "palce swierzbia" smile

14

Odp: Wielki Krzyż

to juz sie stało u mnie a jak u mnie to u wielu innych ludzi.z z dnia na dzien poteguje sie coraz bardziej aż do kulminacji to sie nazywa przejśće poprzez substancje czasu zycie stanie sie stopniowo irracjonalne i niezeczywiste nieprawdziwe(dla tych co nie przyjma promienia) im więcej kulminacji i fali zalewającej ziemie tym bliżej pełnej harmoni i jednosci w radości istnienia, aż zostanie jedyna zeczywistosć ta która da spełnienie w wiecznym teraz.Ludzie sie nie przyznają ale ci delikatniejsci psychicznie nie radza sobie i czesto dochodzi do samobójstw to tez sie spoteguje.Ja naprzykład od paru iesięcy czuje piski w głowie jakby ktoś dostrajał fale radiowe az nawet głosy naprzykład(mamy go!) z początku sie przeraziłem ale sie przyzwyczajiłem i wibracja miłosci jest coraz wiekrza i harmonia zalewa wszystko z każdej strony.

15

Odp: Wielki Krzyż

noo.. i jeszcze takie dziwne buczenie, jak transformator ...

16

Odp: Wielki Krzyż

ja nie wiem co ale mi od paru miesięcy coś gilgocze w środku ucha, nie wiem czy cos ma to wspołnego z tym. ale często sie tak dzieje przed pojsciem spać.

17

Odp: Wielki Krzyż

jacob może świece Ci się robią w uszach? big_smile  przepraszam, nie mogłam się powstrzymać xD  mi w uszach nic nie świszczy, ale przez kilka dni miałam migreny, może mi coś w mózgu przestawiają? ;D

18

Odp: Wielki Krzyż

xDD nie nie XD. są wycierane każdej nocy po kąpieli xD

19

Odp: Wielki Krzyż

Witajcie smile
Też doświadczam pisków w uszach smile
co do świeczek w uszach proponuję Kochty. Stara indiańska metoda.

Wkładamy coś takie w uszy i odpalamy big_smile
Wosk wychodzi do góry.
Oczyszczające mocno!

Pozdrawiam!

20

Odp: Wielki Krzyż

po to są pałeczki do uszek a nie tam jakieś zapałki czy jakies inne wynalazki xD

21

Odp: Wielki Krzyż

nie pałeczki.. patyczki ;DD Ja nie słyszę pisków w uszach.. ale czuć coś w powietrzu.. coś tętni od matki.. A Księżyć ślicznie wygląda kochani.. jakby zapowiadał te zmiany.. jutro pełnia wink

22

Odp: Wielki Krzyż

pełnia księżyca wypada w sobotę o 13.31 smile - to tak dla synchronizacji
ale, że pięknie jest to fakt smile

23

Odp: Wielki Krzyż

zacząłem słyszeć wczoraj wieczorem te piski.. jak takie dostrajanie się, aż się wzruszyłem.. dźwięk, który słychać najczęściej jest to ais lub h (tak mi sie wydaje) wink

24

Odp: Wielki Krzyż

ja ja ja ... u mnie są zakłucenia radiowe i za wielkie pole elektromagnetyczne. big_smile pewnie to przez to dzienne sluchanie radia. bo zachmurzenie to chyba nic nie daje.
mialem dziki sen dzis ze widziałem martwych ludzi... i byłem jakby w innym wymiarze na jakiejs platformie czy cuś... było nas 4ech i obcy duch chcial mnie roztargac na strzepy bo w jakims garazu bylo wyryte moje imie i nazwiski. ale kij !
ja niemoge coś mnie obudziło o 4:16 , nie moglem zasnąc i sie wieciłem przekladajac poduche z jedej strony na II celem przylozenia zimniejszej powieszchni do gorącego ucha. zasnąlem przed 6 chyba i musialem wstawac o godzinie 7:20. BO OCZYWISCIE MUSIAŁEM ISC Z MAMUSIĄ DO KOSCIÓŁKA ŻEBY PODZIEKOWAC BOZI ZA UDANY ROK SZKOLNY ^^. potem pojechalem z mamusia zaniesc papiery do śląskich technicznych zakładów naukowych i jakis gosc profesor nawiedzy mowil ze czy sie lubie uczyc xD  no i teraz nie dawno przyszedlem, pograłem na gitarce. i teraz siadlem do komputera o godz 10:28. o tal wygladal moj dzien do godz 11. ale to i tak juz przeszłośc big_smile
zobaczymy co sie stanie. a ja dzisiaj o godzinie 0.00 medytuje i nie ma bata

25

Odp: Wielki Krzyż

Grzebać w uchu patyczkiem czy jak kto woli pałeczką?!
Tak tak róbcie tak a w końcu traficie na szpitalny oddział ratunkowy z błaganiem o pomoc. Już nie jeden taki "patyczkowiec" tak skończył ;-)
PS co ci ludzie jeszcze wymyślą by dokonać na sobie samouszkodzeń?! ;-)

26

Odp: Wielki Krzyż

Doktor Skarżyński też radzi żeby nie grzebać, ale co ma robić zwykły człowiek jak go uszko swędzi? smile

27

Odp: Wielki Krzyż

Do tego służy palec piąty ręki dowolnej i czysta woda ;-)

28

Odp: Wielki Krzyż

dziękuję smile