1

Temat: Przemoc i podstęp duchowy

Niewiele wiem co się działo w grach obłód. Wkurzyłem telepatycznie kosmitów to założyli je na całej ziemi. Po prostu sobie pomyślałem skoro dzięki internetowi praktycznie większość ludzi usłyszała moje myśli to co się stanie jak usłyszy mnie biliony/tryliony kosmitów wyższych w galaktyce. Wkurzyła ich moja myśl, że skoro za swoje działania na ziemi nie poniosłem konsekwencji to i tym razem nie poniosę.
Po prostu ludzie słyszeli moje myśli. 
Naniesienie gry obłud na ludzi spowodowało, że zapomnieli o mojej prymitywnej telepatii. Gry obłud mają za zadanie ułożyć niższą rasę. Mnie mieli układać inni gracze gdyż bezpośrednia ingerencja kosmitów po prostu ich denerwuje.
Generalnie układanie odbywa się w trybie ekspresowym. Gdyby w cywilizowany sposób układali by kosmici doszło by do skażenia informacyjnego w naszej rasie. Część osób z pewnością postradała by zmysły więc wykonuje się taki myk. Gracz innemu graczowi tworzy wizję we śnie gwałtu na nim 3 pakerów by otworzyć w obłudzie zlew informacyjny. Ja przerwałem taki sen. Po czymś takim gracz ma sztucznie nad świadomość w której uważa , że jest gadem co gra ssakiem. Mi osobno próbowano oddzielić mózg od nad świadomości ale przyciągnąłem mózg z powrotem. Jako , że podczas snu wzywałem innych graczy o których pomyślałem to spotykało mnie np. miłe przytulenie dziewczyny ale i zarazem molestowanie ze strony innych graczy. Jakby mnie na siłę próbowano ułożyć. Stwierdzono, że mój mózg się już chołbi zamiast chełpić jak u każdego (początek wyższej formy świadomości).
Gracze też byli przyjemnościami układani. Mieli posmakować  w nad świadomości chemii, czy seksu z chemii a nawet wchodzili w tymczasowe związki.

Także ja jako, że mam mózg karmiczny i myślę o kosmitach to jestem układany do tej pory.
Jakbym miał mózg telepaty co pamięta poprzednie wcielenia to by mnie ułożyli.
A tak to jesteśmy w sztucznej rasie to mam problem. Albo wracamy do starego, że ludzie słyszą moje myśli (sztuczna  prymitywna telepatia) albo kosmici dalej będą mnie układać.
Czuję codziennie dotyk ich na mojej głowie lub stopach (najdalszy punkt od głowy) oraz wyzwiska z ich strony albo pochlebstwa.

Podczas gier pokazali mi powiększający się zlew energetyczny dlatego wiem, że jestem demonem 5 kategorii