1 Ostatnio edytowany przez Felio (2024-03-27 14:06:29)

Temat: Ewolucja duchowa koniec z biologią

Z moich kontaktów z kosmitami (jako energetyczny więzień pisałem o tym w innym poście) wynika, że dusze ludzkie z czasem mają wiązać chemicznie ciała by zakończyć z kruchą biologią. Ja nie mam ochoty jak w wizji Hejala o 6 gęstości być kruchym biolem tylko jak to zrobimy zakończyć z biologią.
6 poziom gęstości to po prostu nie są biole.

Nie zdradzili mi Kosmici końca prawa karmy ale jest jedno prawidło w kosmosie. Telepatia oznacza potrzebę pokoju. Więc jak ludzie zostaną na nowo telepatami nastanie na ziemi lepszy pokój.

2 Ostatnio edytowany przez Felio (2024-03-27 16:49:54)

Odp: Ewolucja duchowa koniec z biologią

A ponad wszechświatowymi ogrodnikami są też wyższe byty poza kreacją. Są czyste logiczne byty, złe , dobre, sędziowie, byty odpowiedzialne za materię która nas obezwładnia oraz stan zwany Bogiem odpowiedzialnym za świadomość.
Im wyższy byt tym lepiej rozumie nas bioli.

Możecie mi wierzyć lub nie ale byty w kreacji są bardzo niedoskonałe. Wszechświatowi ogrodnicy są horrorem informacyjnym (tworzenie życia które cierpi jest po prostu specyficzne) a przewodnicy duchowi pachną gwałtem informacyjnym (gwałtownym procesem).
O demonach nie wspominając bo opisywałem je w innych postach. Demony występują w 4,5 i 6 gęstości.
Kosmicznych ogrodników nie spotkałem jakby przez byty wszechświatowe system był na tyle idealny , że działa sam.
A 6 gęstość w innym poście podzieliłem na 2 poziomy.

3 Ostatnio edytowany przez Krykers (2024-03-27 20:46:34)

Odp: Ewolucja duchowa koniec z biologią

Powiem szczerze, że bardzo cieszę się, że trafiłeś tutaj, i dzielisz się doświadczeniami. Jesteś bardzo wyjątkowy, i chociaż nie zawsze odpowiadam, to z ciekawością czytam. Kiedyś, jak zacząłeś tutaj być, to myślałem że jesteś jakimś trollem, ale to nie Twoja wina, tylko moja, że pochopnie Cię oceniłem.

4 Ostatnio edytowany przez Felio (2024-03-28 09:23:13)

Odp: Ewolucja duchowa koniec z biologią

Ale przyznacie, że to co pisze przypomina trochę teorie o repitilianach.
Choć z tą różnicą, że ja piszę i chemicznej ewolucji duchowej. Im wyższy byt tym inna chemia z duszy.
Po prostu życie bytów to ewolucja chemiczna.

5

Odp: Ewolucja duchowa koniec z biologią

Chciałem coś dopisać apropo mózgów.
Ludzie mają z czasem ,,lepić" chemię w organizmach.
Interesują mnie zmiany w mózgach spowodowane przez ducha.
Już teraz pewnie inaczej się ludziom neurony układają niż to było wcześniej. Przynajmniej tak podejrzewam bo wg. kosmitów nie lepie chemii, więc moje zmiany w mózgu muszą być biologiczne.