1 Ostatnio edytowany przez Felio (2023-10-11 08:34:46)

Temat: Rzeczywista ewolucja duchową to trudny temat.

Postaram się napisać co wiem o butnych z chemii bo ludzkość już posiada ich dusze więc prawdopodobnie będę ten wątek co jakiś czas uzupełniał gdyż to najbliższa ewolucyjnie przyszłość dla ludzkości. Przypominam, że ewolucja w butnych może potrwać tysiąc lub tysiące lat.
Pisałem, że organizmy z chemii są wyżej od organizmów biologicznych i niżej od istot półmaterialnych.
2 rząd z chemii należy do wyższego porządku 1 rząd zwany butny dalej się hoduje.
Mamy już wyrobione duszę ale do postrzegania dobra i zła potrzebujemy cudze duszki w głowach. Nazywa się to butny ulep energetyczny. Bo energetycznie jesteśmy butnymi z chemii a zarazem biologicznymi ssakami.
Duszki przestaną być potrzebne gdy ludzkość wejdzie na całkowity etap z chemii. Wyższe istoty nie mają w głowach pojęcia dobra i zła choć wiedzą co to a własny energetyczny instynkt jak się zachować.
Przez instynkt z chemii mają super społeczeństwa, gdzie nikt się nie krzywdzi i prawo karne nie jest potrzebne.
Wracając do butnych. Przez zmiany w mózgach ludzie mogą stawać się bardziej psychiczni (w końcu to zamiana biologicznej tkanki na chemię)
Butni nie uczestniczą w hodowaniu więc do konsumpcji pozostaje im chemią wsysana za pomocą mocy zlewu przez język. Mnie ciekawi ta chemią gdyż nie wszystko zostało mi wytłumaczone. Czy tam chemia to minerały i czy ich produkt przemysłowy?
Ludzie nabywając mocy będą uczyć się odpowiedzialnie używać siły zamiast być tchórzami (obecnie politycy robią z ludźmi co chcą) oraz uczyć się odpowiedniej hierarchii (istnieje w końcu hierarchia mocy więc na wczesnym stadium butnym dominować będą najodważniejsi?)
Na bardzo dalekim etapie gdy ludzkie tkanki będą twardnieć zacznie zanikać ból gdyż nie będzie przedmiotu zdolnego przeciąć tkankę z chemii nasączoną mocą zlewu energetycznego.
Zamiast bólu ludzie będą mieli blokadę w postaci zlewu energetycznego. Porażony np. podczas wojen butnych dostanie szoku energetycznego który jest prawdopodobnie gorszy od bólu tylko go mózgami nie będziemy w stanie pojąć.
Organizmy biologiczne produkują nowe dusze. Wyższe organizmy tego nie robią więc populację mają stałą. Mnie ciekawi dlaczego wybuchają butne wojny z chemii. Butni czasami sprawiają wyższemu porządkowi problemy więc się ich układa w przeciwieństwie do prymitywów gdzie jak jakiś dyktator ma durny pomysł zaatakować wyższy porządek to się go gwałci energetycznie we śnie a pod wpływem szoku resetuje pamięć i cele z głupimi pomysłami.
Ludzie będą twardnieć mentalnie więc popularna stanie się muzyką wojenna którą słuchają butni
Przykłady:
https://youtu.be/E0yoH1LnQFI?si=flCDjflXjTSCux9M
https://youtu.be/PUDnBmI3AZs?si=TjRrXBNJ3snOrdFy