1

Temat: Jaszczury

No to pozwolę sobie aktywować kolejny wątek tylko trochę inaczej go nazwę.
O jaszczurach chyba każdy wie i nie wniesiemy tu raczej nic nowego.Chociaż może?
Czy dojdziemy do wniosków,które posłużą do zmiany na lepsze życia na Ziemi?
To się okaże.Dobrze tacjanna.W odpowiedzi na moje pytanie napisałaś,że te osoby już nie żyją.Ale jakie osoby?Te,które kręciły film,czy uczestnicy zdarzeń na podstawie których powstał film?Piszesz,że Ciebie też nie będzie i to tylko kwestia czasu.Dobrze zrozumiałam?Dlaczego tak uważasz?Przeżyłaś śmierć kliniczną?Jeśli tak to masz ciekawe doświadczenia.Ale co to ma wspólnego z jaszczurami?
Może ta planeta nigdy nie była własnością wyłącznie człowieka.Pytanie zasadnicze.Skoro jaszczury są takie potężne dlaczego wolą pozostać w ukryciu pod przebraniem ciał ludzkich?Bezproblemowa władza z ukrycia?
Zastanawialiście się kiedyś,że Ziemia być może służy do tego typu doświadczeń a my sami też mogliśmy być lizardami w innych inkarnacjach?To,że ciemne siły bronią się przed odejściem to normalne.Ale my nie musimy walczyć.Wystarczy wcielać nowe idee,reszta zrobi się sama.Im będzie bardzo niewygodnie i pójdą sobie stąd  smile Walka to ich specjalność,my rozgrywamy to inaczej.Przecież to wszystko to jedna wielka zabawa i gra na skalę kosmiczną smile
Co o tym myślicie?

2

Odp: Jaszczury

Czy wszystkie jaszczury są złe? Nie ma tam ani jednego porządnego, który ujawnił by swą prawdziwą naturę? Niemożliwe żeby w ciągu tylu wieków taki się nie urodził.

3

Odp: Jaszczury

jaszczury sa tylko złe! niestety teoria dr pajaka .chyba sie sprawdza … ponoc najezdzaja na inne planety i zawlaszczaja je sobie tak jak nasza ziemie ale oni zarzadzaja nami jak swinkami kazdy z nas ma chip i moze nawet o tym nie wiedziec podlega jednemu z nich iles tam osob ,popatrzcie jak my mieszkamy czy bloki nie kojarza sie wam z duzymi klatkami dla troche inteligetniejszych zwierzat? trzymanie nas w takim zwariowanym kolowrocie praca dom itd i na nic nie mamy czasu nawet nie mamy chwili aby pomyslec zatrzymac sie zastanowic nad sensem zycia… bo wg mnie nie o to w zyciu chodzi zeby dorobic sie domu ,kolejnego samochodu itp wszystko opiera sie na strachu siedz w domu i nie wychodz bo przeciez cie napadna pobija wszedzie sa kamery ale przecierz to dla naszego dobra.. oni chca twojego dobra itp zeby kazdy siedzial w domu i tylko patrzyl w hipnotyzer telewizor tak nazywam .. ale pyt jest takie bo to ze oni sa nie trzeba mnie np przekonywac .. jak przed tymi potworami sie chronic?.. napisalm ze mnie nie bedzie bo za duzo zamieszania wokol nich robie rozsylam po ludziach emaile z linkam,i i filmami.. nagrywam plyty ktore daje przypadkowym ludziom zalozylam konto na NK poprostu jestem nie wygodna tak jak ci inni ktorzy chcieli pokazac prawde a jak mi wyjasnicie taka kwestie ze kazdego roku na swiecie gina tysiace osob.. i nigdy nie zostaja odnalezione?? i w wiekszosci sa to jasnowlose z niebieskimi oczami..??ten fakt tez mnie zastanawia. O kulcie sowy ukladzie ulic pentagon to przypadek??? te palce trzymane do zdjecia przez busha i innych oligarchow w szczegolny sposob to tez przypadek?? cos za duzo chyba tych przypadkow a nawet dolar tez w necie jest ciekawych filmow o nim Jako malemu dziecku przydarzaly mi sie rozne rzeczy..o ktorych moge z toba popisac na gg tu obawiam sie ze co niektorzy i tak maj mnie za szalona:) co do jaszczurow gdyby byli ok to by sie nie ukrywali bo po co… szkoda ze ludzie w pore nie zobaczyli prawdy szlag mnie trafia ze przez setki lat zylismy w wielkim klamstwie poniewaz swiat nie jest taki jaki znamy..

4

Odp: Jaszczury

Wyluzujcie trochę…Tacjanna zobaczysz jeszcze wiele filmów i każdy z nich może wydawać Ci się prawdziwy.Zanim w coś uwierzysz lepiej to sprawdź.Jeśli nie jesteś w stanie sprawdzić zachowaj dystans.To samo tyczyło się Hejala i jego książki.
Tyle czasu żyłaś na Ziemi nie wiedząc o jaszczurach i wszystko było ok?
Oni tu podobno są od tysięcy lat a pewnie i od początku.Więc jak macie wariować  smile z tego powodu to lepiej myśleć,że ich nie ma.
Teraz widzę,że ludzkość nie jest chyba gotowa na wizytę jakichkolwiek obcych.
Patrząc na wszystko z perspektywy dobro-zło tak się to kończy.O jaszczurach słyszałam dawno temu.Nie wykluczam ich istnienia nawet tuż obok.Ale jeśli to prawda nie mam nic przeciwko koleżance” jaszczurce” smile .Wystarczy mieć do niej trochę inne podejście.
Tacjanna nie odbieraj wszystkiego tak poważnie nawet jeśli to prawda bo panika przyćmiewa zdolność racjonalnego myślenia a ja zaczynam żałować,że założyłam ten temat.
Jak macie jakieś ciekawe informacje to proszę pisać.Nie ma co jednak siać paniki i w kółko o tym samym…
Pozdrawiam

5

Odp: Jaszczury

czyli od tysięcy lat jestesmy oszukiwani….ja raczej podziekuje takiej kolezance:DDD od jakis 5 lat interesuje sie tym co interesuje…i niestety wiele rzeczy do mnie przemowilo ze to jest istenieje jakis tam dystans mam;)) pozdrawiam

6

Odp: Jaszczury

Fajny temat istnienie, mój ulubiony  wink Te jaszczury maja takie samo prawo zyc na nowej ziemi jak kto kolwiek inny,tylko problem w tym ze zamknely sie tylko na 4 poziomie gestosci i teraz na ziemi jest około 36 milionów reptalian ukrywających sie w czterowymiarowej rzeczywistośći czekają az ziemia stanie sie nie tylko trój ale i cztero wymiarowa a to juz niebawem po to zeby ządzic dalej ludzmi w 4 wymiarze istnienia, maja plan zachowac swoja rase jako dominująca, zwiękrzyc swoja liczebność,i rozplenic sie po calym 4 poziomie.Okaze sie co wybiora ludzie czy dalej słuzyc reptoidom i sie z nimi zmieszaja czy słuzyc temu dobru w 12 roku zacznie sie ogromna energetyczna walka plejadian, istot z aszun na ziemi w 4 gestosci istnienia własnie z silami sts.Oczywisce ludzie ktorzy wejda w 4 wymiarowy swiat beda juz bezpieczni poniewazz tacy ludzie to nikt inny jakl przebudzone istoty więc automatycznie wejda w ta dobra strone:) Moze to brzmi jakos powaznie ale tylko sie radowac ze nadchodzi taka zmiana.

7

Odp: Jaszczury

Te jaszczury maja takie samo prawo zyc na nowej ziemi jak kto kolwiek inny?????
(love)
Ale jeśli to prawda nie mam nic przeciwko koleżance? jaszczurce? .Wystarczy mieć do niej trochę inne podejście.
(istnienie11)
jakie podejscie ?bo ja nie rozumiem oswieccie mnie prosze:))
albo ja jestem inna albo wy ja nie rozumiem przecierz oni straszna krzywde robia calej ludzkosci i nie tylko oni chca nas zniewalac wykorzystuja nas od tysiecy lat a tu z waszych wypowiedzi wynika ze oni moga sobie zyc i byc zagadzam sie owszem ale niech zyja normalnie a nie w taki sposob.. oni tez maj wybor i moga przejsc na strone dobra ale im poprostu jest wygodnie zyc sts

8

Odp: Jaszczury

O jaszczurach jest dużo napisane w przekazach Kasjopean, bardzo wiele rzeczy zgadza się z tym co David Icke pisze w książkach.

9

Odp: Jaszczury

Może się z nimi zaprzyjaźnić? wink

10

Odp: Jaszczury

Widzisz tacjanna,jeśli chcesz z nimi walczyć należałoby odpowiednio się do tego zabrać.
Na początek uświadamiasz ludziom,że oni istnieją.To właśnie robisz jak widzę.Staraj się być wiarygodna aby jak najwięcej osób Ci uwierzyło.Przekazuj to co masz do powiedzenia spokojnie w sposób logiczny.Nie opieraj argumentacji tylko na filmach z internetu,które bardzo łatwo sfałszować…
Zrób plan działania.Ty walczysz swoimi sposobami a inni swoimi.To co robimy tacjanna,nasza chęć zmian i wprowadzanie ich w czyn to również walka.
Człowiek,który pozna swoje możliwości,który będzie równomiernie się rozwijał(duchowo i technologicznie),taki człowiek sam w sobie jest groźny dla tej rasy.Przestaje być wtedy ograniczony do opcji przeżycia za wszelką cenę bo wie,że na tym życie się nie kończy i zyskuje o wiele szersze spojrzenie na wszystko.Widzisz moim celem m innymi jest aby istoty takie jak oni straciły władzę i kontrolę nad człowiekiem.Nie będę z nimi walczyć dosłownie na tym poziomie fizycznym bo to mija się z celem.Ta walka to raczej szerzenie sił odmiennych do tych jakie oni prezentują.
Dlatego spotykając takiego jaszczura powiedziałabym mu “cześć stary,jak miło cie widzieć,podoba ci się ta gra?”po czym robiłabym dalej swoje.Rozumiesz teraz o czym pisałam? smile

11

Odp: Jaszczury

heh… kiedyś czytałem wywiad przeprowadzony rzekomo z samicą reptilian. Niestety tamten link, który był tłumaczeniem na polski, jest już martwy, ale znalazłem go po angielsku: [url]http://www.luisprada.com/Protected/the_lacerta_files.htm[/url]
Nie komentuję tego…. niech każdy sam oceni

12

Odp: Jaszczury

alez tak !: ))))) juz wiem rozumiem..:)) mam straszny zal do nich ktory nosze w sobie i przycmilo to logiczne myslenie i nie tylko .. wiem tez ze nie tety droga dziekuje istnienie11 smile*ale popatrzecie jak strasznie te gady nam zaszkodzily:( a my nawet nie wiedzielismy o tym a trwa to od wiekow.. zreszta i tak malo kto uwierzymi zaslona z moich oczu spadla jakies 5 lat temu (choc od dziecka myslalam ze jest inaczej niz nam wtlaczaja do glowy) naswietlam tez sytuacje mojej 7 letniej corce ktora wie o tym co ja razem ogladamy filmy oczywiscie mowie nie koniecznie musisz! w to wierzyc ale pewne rzeczy tzeba wiedziec poskaladaj sobie fakty pomysl nie wszystko co jest w filmach jest tez prawda, ale kazdy ma swoj rozum aby to rozgraniczyc) siegam po wiadomosci z roznych zrodel czytam jej mowie opowiadam kocham ja nad wszystko na swiecie i nie pozwole jej skrzywdzic ucze jej jak ma sie chronic poprzez wizualizacje i medytacje .. i nie okazywanie strachu
ale czy uwazacie ze samo to ze wiemy o nich wystraczy do walki z nimi?? co ja mam robic co inni maja robic jak przed nimi skutecznie sie chronic..? ogladalm ktorys tam odcinek tego filmu co podalam wam linka.. i ten czlowiek spotkal sie z davidem ickiem on mowil tak
a kto z ludzi uwierzy w takie co??? ze istnieja jaszczury ich najwiekszym sukcesem jest to ze ludzie nie wierza! bo przeciez brzmi to jak bajka.. ten czlowiek nagral ponoc moment przemiany dicka chaneya swoja droga gos faktycznie ma dziwna facjate brrr albo opowiedz swojej baci ktora chodzi do kosciola ze sa jaszczury? ja powiedzialm mamie pokazuje rozne materialy podsylam linki do czytania siostrom braciom znajomym .. uwazaja mnie za wariatke , poprostu juz nie wiem jak dotrzec do tych wszystkich ludzi otworzyc im oczy jest mi ch strasznie zal a im jest mnie zal:)) pokazuje juz tak wiarygodne filmy i artykuly poczawszy od starych rytow..symboliki itp biblii zbior podobnych wiar mitologi..i nic nawet nie chce im sie przeczytac obejrzec posluchac jeste tylko reakcja hahahahaha i zejdz na ziemie i przestan wierzyc w te bajki.Vooyoo
super link ale moge tylko domyslec sie co 2 slowo z angielskim u mnie tak cieniusioo:))
dziekuje ze jestescie:)) pozdrawiam serdecznie tylko tu moge porozmawiac o tym o czym lubie i nie tylko..poniewaz czuje sie w tej calej sytuacji osamotniona jak juz pisalam swiat nie jest juz dla mnie taki jaki byl…:)

13

Odp: Jaszczury

Dlaczego chcecie z nimi walczyć? Przecież jeśli z kimś walczymy to tylko nasila się problem i pojawia się coraz więcej tej walki i coraz mniej efektów. Wojna czy też walka z kimś lub czymś tylko nasila te zjawiska. Tacjanna i Istnienie11 jeśli chcecie być skuteczne i bezpieczne to porzućcie walkę w jakijkolwiek postaci. Kochajcie i rozsiewajcie wokoło siebie miłość, radość, spokój i inne pozytywne emocje. Walka to strach! A oni tylko czekają na ten strach bo się nim żywią więc tak naprawdę to tylko ich wzmacniacie. Nie bójcie się tylko kochajcie wszystkich i wszystko. A przekazywanie wiedzy na siłę innym mija się z celem. By coś zrozumieć z tej wiedzy którą innym przekazujecie to ludzie ci muszą tego sami chcieć. Wiem, że bardzo ciężko jest patrzeć jak ktoś z bliskich sam sobie robi krzywdę z własnej woli ale tak musi być bo to jest wolna wola tej istoty i trzeba ją uszanować(tą wolę) ponieważ inaczej staniemy się tacy jak ci po ”drugiej” stronie. To jak z chorym. By go leczyć skutecznie potrzeba jego swiadomej zgody inaczej leczenia nie będzie.

14

Odp: Jaszczury

nemoman nikt tu nie mowi o walce fizycznej! tak tylko prymitywni postepuja to samo dotyczy sie wolnej woli zgadzam sie tu z toba:) moze to wygladac ze chce cos komus narzucic lub na sile przekonywac do czegos ale to nie zupelnie tak jest:)))
uwazam ze niektorzy potrzebuja czasu .. musza do czegos dojrzec a jak beda chcieli skorzystaja z moich materialow…

15

Odp: Jaszczury

Walka to walka i nie ważne czy na płaszczyźnie fizycznej czy też metafizycznej. Nie ma tu znaczenia stopień zaawansowania istot walczących. To co wysyłasz wraca do ciebie ze zwielokrotnioną siłą.

16

Odp: Jaszczury

co posiejesz to zbierzesz prawda stara jak swiat i kazdy o tym wie.. nic nowego nie napisales ,czyli z tego co piszesz nemoman wychodzi na to ze jakakolwiek sie chronisz .. czy to przez symbole czy tez przez wizualizacje medytacje czy przez runy itp to jednak walczysz:)…w jakis sposob musimy sie bronic odbijac od siebie te zle energie..nawet hejal wspominal o atakach psychicznych i chyba najlepsza jest do tego czysta milosc …

17

Odp: Jaszczury

”mam straszny zal do nich który nosze w sobie i przyćmiło to logiczne myslenie”
masz do mnie żal? no wiesz co ^^, a ja do ciebie nie mam ;P tu nic nie przyćmiewa ciężko uwierzyć ”niusom” z internetu, puki nie zobaczę to nie uwierzę bo to trochę jak bajka się wydaje, albo skutecznie mnie coś blokuje, dzisiaj spróbuje oobe może mi się uda i czegoś się dowiem xD mam taką nadzieję… ten racjonalizm doprowadził mnie do spokojnej drogi, będę robił to co kocham i będę korzystał z życia ile wlezie a jaszczury to szkoda gadać, tyle razy już miał być koniec świata itp…

18

Odp: Jaszczury

Noname to niech w koncu Ci sie uda trzymam kciuki:))..

19

Odp: Jaszczury

Tacjanna po co się bronić? To oznacza że przyjmujesz zasady gry tego który cię atakuje. Jeśli nie powstanie u ciebie strach staniesz się nieatrakcyjna i nie warta ataku bo atakujący niczego nie zyska dla siebie a jeszcze może zarazić się od ciebie miłością. To bardzo przerażająca perspektywa dla nich wink

20

Odp: Jaszczury

Piękno tak jak brzydota jest względne  wink Coś co na pierwszy rzut oka wydaje się piękne potem po poznaniu może okazać się brzydkie.

21

Odp: Jaszczury

Tacjanna a może masz męża jaszczura? xD

22

Odp: Jaszczury

Maku wink grabisz sobie hahaha:D co wy z tymi jaszczurami.. ja kiedys wierzylam w wampiry teraz mam faze na reptilian ale tak powaznie:))…

23

Odp: Jaszczury

“Nie będę z nimi walczyć dosłownie na tym poziomie fizycznym bo to mija się z celem.Ta walka to raczej szerzenie sił odmiennych do tych jakie oni prezentują.”
Słowo walka miało lepiej zobrazować to co chciałam przekazać.Nacisk kładę na treść drugiego zdania smile
No a teraz zaczynam się tłumaczyć,niedobrze wink
Najgorsze w tym wszystkim,że nie czuję strachu przed jaszczurami i innymi takimi.
Myślę nawet,że miło by się nam koniec końców rozmawiało.Dlaczego?
Wszyscy wyszliśmy z jednego punktu i tam też powrócimy.My,jaszczury i cała reszta(a jest ich pewnie tylu,że policzyć trudno).Z tym zdaniem się powtarzam(patrz złote myśli).
A tak w ogóle to masz dla mnie jak najbardziej rację nemoman wink
Tacjanna ale jak się tak zastanowić,taki mężuś całkiem niezły byłby,zimną krew w każdej sytuacji by zachował… wink

24

Odp: Jaszczury

nemoman ma rację, człowiek bez strachu nie musi się bronić, bo obrona następuje samoistnie. Wystarczy wiedzieć i rozumieć. Stan świadomości kształtuje dalszy przebieg wydarzeń, a strach się materializuje (podobnie jak inne stany umysłu).

Nie uważam żeby wszystkie gatunki jaszczuropodobne były z założenia ”złe” (to raczej mało prawdopodobne i jest najwyżej domeną pewnych konkretnych grup), cokolwiek to określenie znaczy. Dobro i zło to pojęcia bardzo względne, względności nie ulegają jedynie indywidualne cele, które nie ulegają polaryzacji. Każda wolna wola jest niczym innym jak mieszanką intencji pozytywnych (względnie), neutralnych (nie ingerujących w wolę innych), czy negatywnych (powodujących bolesne zaburzenia w rzeczywistości i ograniczających wolę innych istot). W tej symulacji każdy ma jakieś cele i intencje, na które patrząc z zewnątrz pozostałoby się zupełnie niewzruszonym, a jedynie cieszyłoby się z obserwacji przebiegu wydarzeń (co też prawdopodobnie czyni tzw. Bóg).

Na koniec coś o rzeczywistości i jaszczurkach:
[url]http://www.astro.eco.pl/przyjaciele/lizards.html[/url]

Pozdrawiam

25

Odp: Jaszczury

reptilianie jedynie kim bedą mogi manipulowac w 4 g istnienia z poczatku to beda istoty niesharmonizowane ktore beda na tym poziomie co reptailianie, sharmonizowane istoty nie beda mialy juz kontaktu w 4 g z takimi istotami jak reptalianie bo bedą na zupelnie innej płaszczyznie.A w naszej zeczywistosci to wygląda troszke inaczej ale działa tak samo, jesli ktoś ma sharmonizowane serce i świadomośćą hełpi sie miłośćą wtedy i reptilianmie podmiency i reptilianie ukrywający sie w 4 świecie nie zbliża sie do ciebie mało tego i żaden byt astralny dlatego ze twoja nirwana doprowadza ich do mdłosci i pomieszania.Inaczej to wygląda tak ze kochająca zywa energia chce ich objac ale oni nie chcą i nie moga tego pzyjąc. No ale raczej nie zalecał bym spotkania z taka istota bo energia jaka od niekturych osobnikow bije jest nie do opisania łatwo sie wyobraza cos albo mówi ale inaczej jest zeczywiśće, ale fakt jedynie kochajaca energia jest w stanie sobie ze wszystkim poradzic.Jeśli w którymś czlowieku zeczywisce zaczyna owocowac prawdziwa harmonizacja to z pewnoscą zawitają u niego, widzą kazdego jak na dłoni.

26

Odp: Jaszczury

Aha i jeszcze pisałem ze na nowej ziemi tez będą reptilianie i roznego rodzaju istoty nie tylko ludzie i tak będzie dl;atego ze ziemia miała byc i dla reptilian i dla anunnaki i ludzi tylko ze te istoty niesharmonizowane będą musialy przejsc cykl oczyszczjący w kabale oka proroka zeby mogly sie odrodzic i powstac na nowej zharmonicznej ziemi to samo tyczy sie ludzi. A jak juz pisalem finał nowej ziemi bedzie niewyobrazalny to bedzie dom dla kazdej zyjącej istoty i istnienia samego w sobie.

27

Odp: Jaszczury

Love skąd ta pewność, widziałeś/aś ich?? tak naprawdę nie wiesz nawet czy istnieją…

28

Odp: Jaszczury

no jasne wymyśliłem sobie,a co nie wolno. a tak naprawde to cała egzystencja jest bez znaczeń;)

29

Odp: Jaszczury

Love to zbyt skomplikowane jest. Życie wybierze prostotę.

30

Odp: Jaszczury

3 czesci jednego art
[url]http://www.maya.net.pl/images/rozne/1.jpg[/url]