601

Odp: Zapytania do Hejala

Don Pedro a ja myślę że Koronawirus (potocznie zwany) jest w rzeczywistości bronią biologiczną... Wydaje mi się także że w obiegu krążą dwa szczepy wirusa stąd bierze się rozbieżność objawów. Naprzykład u niektórych pacjentów występują problemy żołądkowe a u innych już nie, tak samo nie jest to wpisane na listę objawów wirusa. Nie jestem tego absolutnie pewien ale tak mi się wydaje że są dwa podobne wirusy, prawdopodobnie pochodzące z tego samego źródła czy materiału dlatego są bardzo podobne. Oczywiście mogę się mylić. Wydaje mi się prawdopodobnym że pierwszy szczep pochodzi z Chin a drugi z Ameryki.

602

Odp: Zapytania do Hejala

Artykuł z Nature, w którym jest analiza tego wirusa:

It is improbable that SARS-CoV-2 emerged through laboratory manipulation of a related SARS-CoV-like coronavirus. As noted above, the RBD of SARS-CoV-2 is optimized for binding to human ACE2 with an efficient solution different from those previously predicted7,11. Furthermore, if genetic manipulation had been performed, one of the several reverse-genetic systems available for betacoronaviruses would probably have been used19. However, the genetic data irrefutably show that SARS-CoV-2 is not derived from any previously used virus backbone20. Instead, we propose two scenarios that can plausibly explain the origin of SARS-CoV-2: (i) natural selection in an animal host before zoonotic transfer; and (ii) natural selection in humans following zoonotic transfer. We also discuss whether selection during passage could have given rise to SARS-CoV-2.

[url]https://www.nature.com/articles/s41591-020-0820-9?fbclid=IwAR0ITc3ukZ6Ng0kEJaDj_SvMDIK3DmqgKjI4WPpQmgctz-y8-CRkCbrC-0Y][/url]

Nature>jakiś włoski specjalista z Internetu


Już wam pisałem, że broń biologiczna to gówno, bo nie ma sposobu na ochronę własnej ludności przed jej skutkami.

We Włoszech jest ten sam wirus co wszędzie. Więcej ludzi tam umiera, bo więcej ludzi starszych tam się pozarażało. Europę sieknie bardziej, bo populacja jest starsza, niż w Chinach. W Chinach lepiej też sobie radzą z epidemią, bo mają już doświadczanie.

O "włoskim wirusie" gadają sami Chińczycy, którzy nie chcą być kojarzeni ze światową pandemią. A przecież wiadomo na kogo Wujek Sam skieruje swój palec.

603 Ostatnio edytowany przez ka-nu (2020-03-23 22:51:41)

Odp: Zapytania do Hejala

Prawda jest taka Don Pedro że jak ktoś jest głupią osobą to nawet skieruje sobie naładowany pistolet lufą w twarz. Nie bez powodu większość bajek dla dzieci pokazuje chytre, chciwe osoby które chcą kogoś skrzywdzić (przeważnie mają gdzieś otoczenie) o intelekcie na poziomie wręcz żenującym oraz zabawnym...

604

Odp: Zapytania do Hejala

Prawda jest taka, że bajki są dla dzieci. Chyba się ze mną zgodzisz, że ci*, którzy według Ciebie mieli do tego wirusa dostęp i go użyli, intelektualnie są przynajmniej ponadprzeciętni?

Warto przytoczyć znaną rzymską paremię: is fecit, cui prodest. - No ja nie widzę nikogo takiego. - I wasze teorie właśnie legły w gruzach...

* ci, czyli właściwie kto?

605

Odp: Zapytania do Hejala

Czyja korzsyc- oczywiscie wielekich korporacji, a przynajmniej tych co maja zyskac. Recesja dotknie najbardziej maluczkich i drobnych przedsiebiorcow, dla nich to bedzie trudna dekada, miliarderzy paradoksalnie moga byc bardziej wplywowi niz kiedykolwiek

606

Odp: Zapytania do Hejala

Poza tym- 'Im' nie chodzi o pieniadze, garstka mliarderow ma juz majatek rowny połowy  populacji na ziemii. Chodzi o cos innego

607 Ostatnio edytowany przez Matii (2020-03-24 02:50:33)

Odp: Zapytania do Hejala

Ja to widze tak-Ostatecznym celem jest NWO. Korzyści odniosą najważniejsze korporacje i kraje, które mają stanowić  element planu. Te, które nie sa potrzebne lub sa neutralne- straca. Globalna pandemia koronawirusa w tym roku, globalny kryzys, który dotknie najbardziej Iran, Rosję i inne kraje Bliskiego Wschodu, może rozpocząć  regionalne konflikty, szczególnie między Izraelem a państwami islamskimi-Syria,Iran,Irak. Rosja może stanąć po stronie państw islamskich. Następnie ataki terrorystyczne w Europie i USA, kiedy ludzie nadal beda odczuwac skutki pandemii, a armia i policja będą zdezorganizowane, wtedy Terrorysci będa mieli przewagę. W końcu „pokonamy” islam, a Izrael przy pomocy USA przejmie państwa arabskie, cały świat ogłosi pokonanie  „terroryzmu” i „globalnej pandemii”, wtedy większość panstw stworzy coś w rodzaju globalnej unii - NWO, wszyscy otrzymamy mikroczip [projekt id-2020], abyśmy wszyscy byli bezpieczni i upewnili się, że żadne ataki „terrorystyczne” ani pandemia nie powtórzą się bez wiedzy rządu.

608 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2020-05-25 10:21:21)

Odp: Zapytania do Hejala

Trochę zabawna dyskusja, dla mnie kluczowe jest jak się pozbyć SARS-CoV-2, jeśli się złapało lub jak nie dopuścić do zakażenia. Na służbę zdrowia bym raczej nie liczyła, oni mają procedury, wytyczne, a jak przychodzi co do czego, to pacjent umiera i rozkładaja ręce i mówią że jest im przykro.

Jakie czynniki powodują, że układ immunologiczny nie radzi sobie z wirusówką? Jak wzmocnić swoją immunologię i co to jest takiego ta immunologia, bo wszyscy o tym gadają, ale nikt nie zastanawia się nad istotą rzeczy. Jakie są słabe punkty każdego wirusa? Jeśli odpowiemy sobie na te pytania, to wtedy możemy spać spokojnie. SARS-CoV-2 to wyjątkowo wredny wirus, bo łatwo się przenosi i robi spustoszenie w płucach niszcząc pęcherzyki płucne lub powodując w dłuższym okresie chorobę opturacyjną. Ale to tylko wirus i można go łatwo pokonać. Jak niech każdy się nad tym zastanowi, teraz jest ostatni dzwonek, teraz jak w pokerze życie mówi sprawdzam (poblefować to sobie możemy...).

Silna wiara w wyzdrowienie nieststy w tym wypadku nie zadziałała i pewnie nie zadziała, Włochy i Hiszpania są tego namacalnym dowodem. Osobnym pytaniem jest na ile była silna i na jakich podstawach się opierała.

Dopiero jak ogarniemy problem z SARS-CoV-2 możemy dalej rozważać kto, co, dlaczego i po co.

Don Pedro napisał/a:

Pewne jest natomiast to, że wirus rozpieprzy całą światową ekonomię, co wywoła dalekosiężne i trudne do przewidzenia konsekwencje. Z możliwością wojny światowej na końcu...

Tu niestety muszę przyznać rację, już rozpieprzył. Rosyjski rubel najniżej w historii. Jeśli mocarstwa się nie dogadają, skończy się ogólnoświatową zadymą...

609

Odp: Zapytania do Hejala

@małgosia,

Jak wirus wniknie do organizmu, to nic się już nie da zarobić samemu. Pomóc może koktajl leków antywirusowch, tyle że tego zaraz nie będzie, jak ludzi zacznie dużo chorować. Jedynym sposobem na uniknięcie zarażenia jest kwarantanna.  - Musisz siedzieć w domu, bo możesz już zarażać innych i o tym nawet nie wiedzieć.  No i oczywiście myć ręce etc

Największy problem z epidemią polega na tym, że jak ludzi zacznie dużo chorować , to zawali się służba zdrowia i w konsekwencji śmiertelność gwałtownie wzrośnie, także wśród osób mających inne choroby.

Na Kurzgesagt jest filmik. Prościej tego nie da się przedawnić:
[url]https://www.youtube.com/watch?v=BtN-goy9VOY[/url]


Rosja ma problem ze sprzedażą ropy. Ceny ropy są teraz rekordowo niskie, a do tego Arabia Saudyjska chce wypchnąć Rosję z rynku europejskiego. Sprzedają ponoć ropę w kontraktach długoterminowych, w cenie dochodzącej do 15 $ za baryłkę.
Najbliższe lata zdominuje jednak rywalizacja Ameryki z Chinami.

@Matii
Nie rozumiesz świata i dlatego konstruujesz jego uproszczoną wersję, gdzie za wszystkim stoi światowy spisek NWO/korporacji/Żydów/Illuminati/Reptilian (niepotrzebne skreślić)

610 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2020-03-25 16:15:17)

Odp: Zapytania do Hejala

Don Pedro,
proponuję przeczytać książkę G.Małachow Głodówka lecznicza:
[url]https://docer.pl/doc/nc001[/url]
głodówka bardzo dobrze radzi sobie z wirusami różnej maści, a wirus to tylko wirus, ma otoczkę lipidową, którą bardzo łatwo rozpuścić (lekki kwas organiczny, mocny alkohol, temperatura -dlatego jak zachorujemy organizm podnosi temperaturę, wyrzuca wodę z organizmu w postaci kataru i wyłącza łaknienie). Dlatego młodzi nie chorują bo mają pH przesunięte w stronę kwasową, a starzy chorują bo maja pH przesunięte w stronę zasadową. Głodówka powoduje w organizmie przejście na odżywianie endogenne i organizm zaczyna sam zjadać patogeny, bo pH przesuwa się w stronę kwasową. Tak w ogromnym skrócie ten mechanizm wygląda.

A tu jeszcze jedna metoda alternatywna G.Małachowa, równie skuteczna do walki z wirusami:
[url]https://docer.pl/doc/nc00c[/url]

Problem służby zdrowia polega na tym, że ta wiedza jest ogólnie niedostępna i jak przychodzi pandemia, wszyscy srają ze strachu, bo nie wiedzą z czym mają doczynienia i jak się za to zabrać, czekając na cudowne lekarstwo. W tym wypadku profilaktyka jaką się propaguje w mediach to zdecydowanie za mało. Ponadto brak ruchu i negatywne przekazy medialne wpływają dodatkowo na obniżenie odporności.

Dodatkowo trzeba dodać, że SARS-CoV-2 niedoleczony za jakiś czas da o sobie znać i może spowodować chorobę obturacyjną płuc i moim zdaniem zbierze przwdziwe żniwo dopiero za kilka lat. To co jest teraz to dopiero preludium. POChP nie życzę najgorszemu wrogowi, umiera się powoli i w męczarniach, dusząc się.

To w moim życiu nie pierwsza pandemia i pewnie nie ostatnia. Mam w domu od 23 lat osobę na immunosupresji, więc wiem o czym piszę. A metody Małachowa mogę polecić, bo je od bardzo dawna sama stosuję.

611

Odp: Zapytania do Hejala

@Matii
Nie rozumiesz świata i dlatego konstruujesz jego uproszczoną wersję, gdzie za wszystkim stoi światowy spisek NWO/korporacji/Żydów/Illuminati/Reptilian (niepotrzebne skreślić
Nie mowię, ze za wszystkim stoi NWO @Donpedro to bardziej skomplikowany proces niz myslisz, ta globalna finansiera ktora ustala reguly gry to moze 1 procent wszystkich bogaczy, nie za wszystkim stoja bezposrednio, bo to niepotrzebne...ludzie sami robia przekrety na duzo mniejsza skale i dzialaja wedlug mechanizmow, ktore ulatwiaja im ich plany, zobacz chocby na syf w naszym kraju i afere reprywatyzacji. No to w wielu krajach dzieja sie podobne rzeczy.

612 Ostatnio edytowany przez Matii (2020-03-25 14:30:12)

Odp: Zapytania do Hejala

To bardzo inteligentna siatka zaleznosci, niektore kraje dzialaja wedlug ich planu nie bedac nawet wtajemniczone w to wszystko. Ludzie dzialajacy na widoku nie maja realnego wplywu na swiat.  Taki Hitler tez byl marionetka, który wykonywal rozkazy ktorych sensu sam nie rozumial, poczytaj kto za nim stal finansowo i kto uksztaltowal go ideologicznie [Karl Haushofer]

613

Odp: Zapytania do Hejala

@małgosia

Otoczkę lipidową wirusa łatwo rozpuścić kiedy wirus jest poza organizmem. Jak się zainfekujesz, to alkohol w niczym już nie pomoże. Łojenie wódy  osłabia organizm, a to utrudnia leczenie.
Ludzie starzy są szczególnie narażeni, bo są starzy, a nie dlatego, że nie mają kwasowego pH big_smile U zdrowego człowieka pH waha się w przedziale 7,35-7,45, czyli jest lekko zasadowy.

Młodzi ludzie nawet nie czują, że są chorzy, ale niestety zarażają innych i dlatego powinni siedzieć w domu. Kluczem do opanowania epidemii jest właśnie wyeliminowanie nosicieli, bo ci odpowiadają za większość zakażeń.

SARS-CoV-2 będzie problemem, dopóki nie powstanie skuteczna szczepionka. Już piszą, ze w październiku wirus może wrócić i będzie powtórka.

Chyba mieszkałaś poza Polską, bo w Polsce nie było innej pandemii. Trudno uznać ptasią grypę z 2009 za pandemię.

614 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2020-05-25 10:21:56)

Odp: Zapytania do Hejala

Jesteś niereformowalny, jak nasza rodzima służba zdrowia. smile To nie koronawirus jest problemem, tylko Twój własny układ immunologiczny, który sobie z nim nie radzi, a powinien, bo do tego został zaprojektowany. Dlaczego tak jest nie wiem, sam powinieneś wiedzieć, co robiłeś lub czego nie robiłeś, a powinieneś robić, aby mieć odporność przed wirusami i ich mutacjami. Ja Ci tylko napisałam, co można zrobić używając innych metod, stosowanych SKUTECZNIE od tysiącleci, czy je zastosujesz czy nie to już nie mój problem. Chowanie się w norze nic Ci nie da, bo wirus ten czy inny, dopadnie Cię w najmniej oczekiwanym momencie i zrobi swoje. Nie jesteś w stanie przez 24 godziny na dobę i przez 7 dni w tygodniu zachowywać się antyseptycznie, a nawet jeśli, to znajdzie się ktoś obok Ciebie, kto tego nie zrobi i Cię zainfekuje.

Swoją drogą to zabawne jest takie podejście, że zawsze ktoś lub coś jest winne naszych nieszczęść, tylko nie my sami. Chwytamy się wtedy służby zdrowia jak tonący brzytwy i czekamy na zbawienie. Nawet jak się doczekamy, to za takie zbawienie trzeba będzie słono zapłacić, dolarów USD zapłacić (4,2220 PLN za 1 USD, a na początku roku było 3,8000), bo ci którzy wypuścili wirusa na pewno mają na niego szczepionkę, a założę się że nie prowadzą działalności charytatywnej. smile Inaczej po co było go w ogóle wypuszczać? To kolejna teoria spiskowa, tym razem w MOIM prywatnym wykonaniu.

Łojenie wódy osłabia organizm, to prawda, ale 40-50 g 60% wódy jeszcze nikogo nie osłabiło, co najwyżej zdezynfekowało gardło, krtań i kawałek przewodu pokarmowego. smile Nie ma nieuleczalnych chorób, są tylko nieuleczalni ludzie, tak mi ktoś kiedyś powiedział i chyba niestety miał rację.

Don Pedro napisał/a:

U zdrowego człowieka pH waha się w przedziale 7,35-7,45, czyli jest lekko zasadowy.

Dlatego Ci tzw 'zdrowi' padają jak muchy od zwykłej mutacji SARS-a. Wirus bardzo dobrze się rozwijają w takim środowisku. Jak myślisz dlaczego pH skóry jest kwaśne, a nie np zasadowe?

Zakwaszenie środowiska wewnętrznego organizmu.
Kiedy tylko człowiek przestaje przyjmować pożywienie, w jego organizmie rozpoczyna się zużywanie rezerw i tkanek o drugorzędnym znaczeniu. Rozkład substancji odżywczych i tkanek w procesie głodówki prowadzi do nagromadzenia produktów ich rozpadu wewnątrz organizmu. W rezultacie następuje szybkie przesunięcie wskaźnika pH w kierunku kwaśnym (kwasica), lecz równocześnie poziom zakwaszenia nie wykracza poza normy fizjologiczne. Kwasica podczas głodówki jest pierwszym i najważniejszym mechanizmem powodującym uruchomienie łańcucha mechanizmów leczniczych, które w czasie normalnego odżywiania są zredukowane.
Zakwaszenie środowiska wewnętrznego organizmu prowadzi do uruchomienia
procesów rozpuszczania tkanek (autolizy). Okazuje się, że w środowisku kwaśnym
uaktywniają się fagocyty i pewne enzymy, których rola polega na niszczeniu osłabionej tkanki własnej i elementów obcych w organizmie.
Procesy autolizy uruchamiają z kolei mechanizm oczyszczania organizmu ze
złogów, osłabionej i zmienionej patologicznie tkanki. Wskutek rozkładu tkanki zawarte w niej złogi uwalniają się i zostają wyprowadzone z organizmu, a zmieniona tkanka zostaje zniszczona.
Kontrola procesu rozpadu tkanek organizmu dokonuje się na poziomie ciała
kwantowego za pomocą szczególnej funkcji, którą nazwaliśmy „zasadą priorytetu".
Pilnuje ona, aby na początku rozłożone zostało wszystko to, co jest zbędne, patologicznie zmienione, a następnie tkanki zdrowe - według stopnia ważności dla
funkcjonowania organizmu.
Zakwaszenie organizmu i zwiększenie aktywności fagocytamej prowadzą do
normalizacji mikroflory organizmu.
Kwasica uruchamia mechanizm przyswajania przez komórki organizmu dwutlenku węgla i azotu z powietrza. Uruchomienie tego mechanizmu oznacza przestawienie organizmu na pełnowartościowe odżywianie wewnętrzne (endogenne), które zapewnia pełnowartościową syntezę aminokwasów i innych związków podczas głodówki.
W procesie głodówki wiele narządów i układów uzyskuje spokój fizjologiczny,
który umożliwia im odtworzenie uszkodzonych struktur i czynności.
Wzmożony rozkład tkanek wskutek autolizy oraz regeneracja struktury i czynności
narządów trawiennych stymulują wzrost przemiany materii i zwiększają
zdolności trawienne organizmu w okresie odżywiania regenerującego.
Podczas głodówki następuje wzmocnienie funkcji obronnych organizmu zarówno
na poziomie komórkowym, jak i całego ustroju. Organizm staje się znacznie odporniejszy na rozmaite szkodliwe czynniki wewnętrzne i zewnętrzne.
Wszystkie opisane powyżej mechanizmy fizjologiczne prowadzą do osiągnięcia potężnego efektu odradzającego i odmładzającego w okresie następującym po zakończeniu głodówki.

Nie będę się znowu powtarzała, bo to się robi nudne, więc wypada w tym miejscu pożegnać się i życzyć wszyskim uczestnikom FORUM szybkiego powrotu do zdrowia i normalności. Jak mawiał HEJAL niech wasza aura zabłyśnie wszystkimi kolorami tęczy! big_smile  Do zobaczenia!

615 Ostatnio edytowany przez Don Pedro (2020-03-26 13:25:23)

Odp: Zapytania do Hejala

Gosia i te jej mądrości... - Gdyby nasz układ immunologiczny nie radził sobie z wirusem, to masowo byśmy teraz umierali. Jednak ponad 90% przeżyje tego wirusa bez większego problemu. Wirus jest szczególnie niebezpieczny dla ludzi po 70, których ty najwidoczniej masz w dupie. #dziadokaust

Te herezje o głodówce i "zakwaszaniu organizmu" zbyję milczeniem. Brakuje tylko lewoskrętnej witaminy C xD

616 Ostatnio edytowany przez Matii (2020-03-26 14:09:05)

Odp: Zapytania do Hejala

Donpedro ma racje, oczywiscie dobrym pokarmem usprawniasz dzialanie ukladu immunologicznego i redukujesz mozliwosc zarazenia się, ale to tylko profilaktyka, o głodówce nie wspomnę bo ta tylko osłabia organizm i sprawia ze organizm jedzie na rezerwach czyli nasza odpornosc jest oslabiona.

617 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2020-06-29 09:37:52)

Odp: Zapytania do Hejala

Pytanie do Hejala o Czerwony Meteor. Piszesz, że zaprogramowała go Kreacja i mieszkańcy Ziemi muszą się zjednoczyć, aby odsunąć zagładę. Ale tak naprawdę każdy meteor w przestrzeni kosmicznej jest zaprogramowany przez Kreację, no chyba że jakaś cywilizacja wyrwała kawał skały i wysłała go w kosmos w celu zniszczenia życia na jakiejś planecie używając swojej zaawansowanej technologii. Piszesz również że Unia Galaktyczna chroni Ziemię przed zagrożeniami z zewnątrz, a Meteor jest właśnie zagrożeniem z zewnątrz. Moim zdaniem to pomożecie nam uniknąć zagłady, bo jesteście istotami wrażliwymi i dobrymi i macie jak sam pisałeś technologię, aby przetransportować taki meteor przez Układ Słoneczny i puścić go dalej lub go unieszkodliwić (jeśli potraficie ingerować w cykle życia gwiazd to meteor to dla was bułka z masłem). Napisałeś to tylko po to, aby ludzie w obliczu zagłady się zjednoczyli, wtedy dopiero będzie spełniony jeden z warunków do kontaktu z Unią Galaktyczną, czyli zjednoczenie wszystkich narodów na Ziemi.

Podsumowując to co napisałeś to ściema, jedna z tych, które ukryłeś w swojej książeczce. A powód ukrywania łamigłówek myślowych jest jeden. Nie kontaktujecie się z istotami, które nie potrafią używać logiki do rozwiązywania prostych zadań wymagających wyciągania wniosków, ten kto zauważy wszystkie bzdury i paradoksy będzie gotowy na kontakt z istotami o wiele bardziej rozwiniętymi od siebie. Nie kontaktujecie się z Ziemianami, bo nie potrafią myśleć, są agresywni i pełni negatywnej energii, dlatego nie dorośli do kontaktu z Wami, kontakt nie miałby absolutnie sensu. To co dla Was jest oczywiste dla Ziemian jest szczytem możliwości. To swego rodzaju test kwalifikacyjny, który najpierw trzeba rozwiązać, aby dalsza znajomość miała sens. Tak postępujecie w przypadku wszystkich kontaktów, dajecie zadanie do rozwiązania. A Twoja książeczka jest swego rodzaju kontaktem (Witajcie, Ziemianie!), bo opisujesz swoja cywilizację...

618

Odp: Zapytania do Hejala

Książka jest testem i inspiracją rozwojową dla ludzkości.

619 Ostatnio edytowany przez ka-nu (2020-05-19 14:11:53)

Odp: Zapytania do Hejala

Brawo Małgosiu chyba trafiłaś prosto w punkt. Mi osobiście taka interpretacja nie przyszła do głowy...
Choć w sumie jeśli spojrzeć choćby na system wstawiania postów gdzie aby udzielić się na forum trzeba rozwikłać prostą zagadkę to jestem zdziwiony że ja sam w taki sposób nie pomyślałem.

620

Odp: Zapytania do Hejala

A właśnie wypowiedź Małgosi skłoniła mnie żebym zerknął jeszcze raz na twoją książkę i też dostrzegłem pewną nieprawidłowość. Napisałeś że religie istnieją tylko na Ziemi i są wynikiem blokady karmicznej ale w innym rozdziale umieściłeś zdanie które zwróciło moją uwagę. Brzmi ono tak: Na szczęście nie mieliśmy religi (my, czyli Salenji) jak kosmici z innych planet.
Podałeś tutaj liczbę mnogą co może wskazywać na błąd w książce albo religie istniały nie tylko na Ziemi lub są inne cywilizacje które także zmagają się z blokadą wspomnień...

621 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2020-07-01 14:20:35)

Odp: Zapytania do Hejala

Skoro książka jest testem, to nieprawdą jest to, co napisałeś w posłowiu:

Hejal napisał/a:

Czy to co napisałem jest prawdą? Czy należy mi wierzyć? Jest mi całkowicie obojętne, czy potraktowaliście moje słowa jak źródło prawdy objawionej, eksperyment socjologiczny, dzieło artystyczne, majaki pijaka, wiarygodny przekaz kosmitów, pretekst do filozoficznych rozważań, żart czy w jakikolwiek inny sposób. Moim celem nie było dowiedzenie istnienia kosmitów, lecz zmuszenie was do zastanowienia i zainspirowania do dokonania przemian.

Całkowicie nie jest Ci obojętne, zresztą ja osobiście uważam, że większość tego co napisałeś o sobie to prawda, aczkolwiek nie jestem w stanie zweryfikować przynajmniej połowy informacji zawartych w książce, to moja intuicja podpowiada mi, że to może być prawda, zresztą jest mnóstwo przesłanek o tym świadczących. Ale wiem na pewno, że nie wychowałeś się na Ziemi, bo nie reagujesz na pewne sytuacje jak Ziemianin (o edukacji ziemskiej nie wspomnę), a także posługujesz się językiem polskim jakbyś wczoraj zdał celująco maturę z języka polskiego (nie masz żadnych regionalnych naleciałości, co jest raczej niemożliwe, bo każdy je ma w większym lub mniejszym stopniu), co nie zmienia faktu, że ciało masz w 100% ziemskie, więc niestety albo stety, też jesteś jednym z nas, czy ci się to podoba czy nie ... smile Jeśli chciałeś sprawdzić czy możemy zaakceptować przedstawiciela innej cywilizacji to odpowiedź brzmi TAK (oczywiście to moje prywatne zdanie, ale na pewno znajdą się też inni, co tak uważają), ze wszystkimi tego konsekwencjami. Chodzenie nago nie jest dla mnie czymś niemoralnym, zwłaszcza gdy się żyje na planecie, gdzie temperatury dochodzą do 50 stopni powyżej zera (bo to chciałeś chyba przetestować szukając rysownika do scen naturystycznych). Jesteś z naszego punktu widzenia normalny i akceptowalny, w niektórych kwestiach berdziej nawet niż statystyczny Ziemianin, co dla mnie daje do myślenia. Nie rozumiem tylko, dlaczego inni tego nie dostrzegają? A może to coś ze mną jest nie tak? smile
A i jeszcze jedno -żaden Ziemianin nie napisałby w taki sposób książki, bo wszyscy wychowali się na wypracowaniach w szkole i generalnie leją wodę jak coś tworzą, a u Ciebie jest prosto i na temat, bez zbędnych ozdobników. Twoja oszczędność w słowach jest PORAŻAJĄCA z Ziemskiego punktu widzenia. I niechcący weszliśmy znowu na temat poczucia humoru... big_smile Ponadto testujemy ludzi głównie po to, aby nie przyjaźnić się z idiotami, bo konsekwencje takich wyborów są później drastyczne w skutkach. Ale Ty ustawiłeś poprzeczkę bardzo wysoko, nieststy...

Najbardziej inspirujące do dokonania zmian jest to co zaprojektowany przez Kreację świat nam zafunduje, jak mamy nóż na gardle, wtedy szybko idziemy po rozum do głowy, a pouczanie przez osoby trzecie (z większym bagażem doświadczeń) nigdy nie działało, można się zagadać na śmierć i nic z tego nie wyjdzie.

622 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2020-07-07 12:58:05)

Odp: Zapytania do Hejala

Don Pedro napisał/a:

Gosia i te jej mądrości... - Gdyby nasz układ immunologiczny nie radził sobie z wirusem, to masowo byśmy teraz umierali. Jednak ponad 90% przeżyje tego wirusa bez większego problemu. Wirus jest szczególnie niebezpieczny dla ludzi po 70, których ty najwidoczniej masz w dupie. dziadokaust

Te herezje o głodówce i zakwaszaniu organizmu zbyję milczeniem. Brakuje tylko lewoskrętnej witaminy C xD

Matii napisał/a:

Donpedro ma racje, oczywiscie dobrym pokarmem usprawniasz dzialanie ukladu immunologicznego i redukujesz mozliwosc zarazenia się, ale to tylko profilaktyka, o głodówce nie wspomnę bo ta tylko osłabia organizm i sprawia ze organizm jedzie na rezerwach czyli nasza odpornosc jest oslabiona.


Wirusa przeżyje 99,9% populacji, jak widać, więc mówienie o pandemii przynajmniej w Polsce, to chyba żart. To nie herezje, tylko prawdziwa wiedza, wymyślona dawno temu. Nie ja jestem jej autorką, ale korzystam z niej już wystarczająco długo, aby stwierdzić jej przydatność. Ośmieszanie nic nie da, chyba że chcemy sami się ośmieszyć i wyjść na ignorantów. Organizm nie jedzie na żadnych rezerwach tylko energię przeznaczoną na trawienie zbędnego balastu, kieruje się do naprawy uszkodzonych komórek i ich struktur. Banał, ale niektórzy mają zbyt ograniczoną wyobraźnię aby to dostrzec, bo nie opuścili nigdy żadnego posiłku (mogliby przecież umrzeć z głodu po jednym dniu głodówki i mieć nieodwracalne zmiany -tak straszą lekarze, ale mają w tym swój cel).
Odporność to dużo energii (swobodnych elektronów) w organizmie i drożne merydiany, którymi ta energia przepływa. Jak się konsumuje pięć posiłków dziennie, to nic nie zostaje na odbudowę uszkodzonych struktur komórkowych i w tępie przyspieszonym starzejemy się.

623 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2020-09-22 09:43:54)

Odp: Zapytania do Hejala

Hejal napisał/a:

Fanatyczny muzułmanin nigdy nie zaatakowałby meczetu ze strachu, że narazi się Allahowi. Samoloty zostały uprowadzone na polecenie władz Stanów Zjednoczonych współpracujących z wielkimi korporacjami militarnymi i medialnymi. Najpierw przygotowano scenariusz działań, który zakładał:

1. Skierowanie samolotów na lotniska wojskowe.

2. Wysłanie wojskowych samolotów w kierunku WTC i Pentagonu.

3. Zderzenia samolotów z WTC i detonacja ładunków w trzech wieżach (trzecia wieża runęła, bo właściciel budynku WTC 7, który wiedział o planach ataku, postanowił wyłudzić odszkodowanie z firmy ubezpieczeniowej).

Z tego co mi wiadomo były dwie, a nie trzy wieże WTC.  smile

Północna wieża mierzyła do dachu 417 metrów (wraz z masztem telewizyjnym 527 metrów), a południowa 415 metrów. Każda z wież liczyła 110 pięter, spośród których 8 tworzyło 4 dwupoziomowe piętra techniczne .

7 World Trade Center – wieżowiec w Nowym Jorku, usytuowany w strefie World Trade Center na dolnym Manhattanie.

Nazwa „7 World Trade Center” dotyczy dwóch budynków: oryginalnego, którego budowę ukończono w 1987, oraz obecnego. Oryginalny budynek został zniszczony 11 września 2001 wskutek zamachu terrorystycznego (czytaj Rząd USA).

Na miejscu zniszczonego obiektu powstał nowy WTC7, którego odbudowę rozpoczęto w 2002. Został on zaprojektowany przez architekta, Davida Childsa. Nowe WTC7 zostało otwarte w 2006. Budynek wybudowano na zlecenie Larry'ego Silversteina, który dzierżawi ten teren od władz lokalnych.

Budynek ma 227,1 metrów wysokości i posiada 56 kondygnacji. Powierzchnia całkowita wszystkich pomieszczeń wynosi 148 644 m².

Larry A. Silverstein (ur. 30 maja 1931 na Brooklynie w Nowym Jorku) – amerykański przedsiębiorca, miliarder inwestujący w nieruchomości.

W czasie zamachów 11 września 2001 Silverstein wynajmował budynki World Trade Center. Odszkodowanie, które uzyskał po 6 latach po wielu procesach z ubezpieczycielami, wyniosło 4,6 miliarda dolarów. W lipcu 2001 podpisał umowę najmu kompleksu World Trade Center na okres 99 lat. Umowa obejmuje polisę ubezpieczeniową na budynki 1 WTC, 2 WTC, 4 WTC oraz 5 WTC. Początkowo miała ona opiewać na kwotę 1,5 mld dolarów, jednak po sprzeciwie najemców dyskutowano kwotę 5 mld dolarów, by ostatecznie poprzestać na 3,5 mld. Silverstein sądził się jednak o 7 mld dolarów – podwójną kwotę z racji „dwóch wystąpień” ataków. Sąd podzielił ubezpieczycieli na dwie grupy, z których jedna w rezultacie wypłaciła podwójną kwotę, a druga, w tym Swiss Re – największy z ubezpieczycieli kompleksu – pojedynczą. Według propozycji umowy przedstawionej przez prawników Silversteina oba ataki powinny być traktowane jako jedno wystąpienie. Jednak ubezpieczyciele zdecydowali się honorować swoją własną ofertę tej umowy (w dniu zamachów umowa ubezpieczania nie była jeszcze podpisana i ciągle była w trakcie negocjacji), która nie zawierała definicji pozwalających zdecydować, czy ataki były jednym bądź dwoma wystąpieniami podlegającego ubezpieczeniu zdarzenia. Umowa nie uwzględniała w żaden szczególny sposób ataków terrorystycznych, ale ich nie wykluczała i miała zastosowanie na zasadach ogólnych, podobnie jak w przypadku m.in. zamachu na ten sam kompleks w 1993.

Larry Silverstein codziennie przychodził do swojego biura w WTC i całe przedpołudnie spędzał tam na spotkaniach biznesowych. 11 września 2001 roku Larrego nie było na terenie WTC, ponieważ miał wizytę u lekarza

Hejal napisał/a:

Ostatnio zaatakowały mnie ziemskie mikroby. A dokładniej katar. Atak był niespodziewany i zdradziecki. Nastąpił z najmniej spodziewanej strony, gdy otwarłem okno, aby wpuścić do środka odrobinę świeżego i zdrowego - jak uważałem - powietrza. Skąd wiem, że wróg zaatakował przez okno? Wykazała to specjalistyczna analiza.

Katar to typowa wirusówka i raczej nie przenosi się z powietrzem, prędzej byś to podłapał od kogoś kto jest zarażony (adenowirusy, rhinowirusy i coronowirusy potrzebują nosiciela lub nośnika, tak samo bakterie). I jeszcze ta specjalistyczna analiza na dokładkę smile No chyba że katar miał podłoże alergiczne i uczulony jesteś na pyłki roślin. Ale z tym też można sobie poradzić stosując wodę z ozonem (pijac wodę i płukając gardło i nos), albo pijąc regularnie sok ze świeżo wyciśniętej cytryny. Nie chce mi się wierzyć, że znając technologię przenoszenia duszy, nie wiecie na jakiej zasadzie działa ludzki układ immunologiczny.

Hejal napisał/a:

Możemy wyleczyć skutecznie raka, chorobę popromienną i wszelkie skazy genetyczne, ale zwykłego kataru nie potrafimy. Na Saleinji nie ma kataru, są za to inne, równie męczące choroby.

624

Odp: Zapytania do Hejala

Skoro nie posiadamy oficjalnych dyplomatycznych stosunków z Saleinją, to dlaczego mamy wchodzić w ramy ich przyjaciół, skoro wiemy o nich tylko tyle, co jest tu napisane, co niekoniecznie musi być prawdą? Dlaczego nie ma nawiązania do książki "Np. Forum Fanów Wszystko Jest Wibracją, albo Forum Przyjaciół Hejnala, to tak jakbym wydał książkę i swoje forum nazwał Forum Przyjaciół Ziemian.
I mam pytania co do punktu 3 regulaminu - bo mam wrażenie, że "psucie atmosfery" pozostawia tak olbrzymią swobodę interpretacji, że w praktyce wystarczy mieć inne zdanie. Przecież mówienie o rzeczach przykrych i nieuniknionych też jest "psuciem atmosfery" gdy wszyscy inni tego nie dostrzegają a jakby spojrzeć inaczej jest też czymś dużo szlachetniejszym - formą ratowania życia.

625

Odp: Zapytania do Hejala

Psucie atmosfery to np. hejtowanie, nagonki, uciążliwa działalność, itp.

Wszyscy, którzy chcą kulturalnie dyskutować, są tu mile widziani. Ale jeśli nie podoba ci się regulamin i nazwa, to odejdź i poszukaj forum w internecie, które będzie z Tobą kompatybilne. Nic na siłę.

626

Odp: Zapytania do Hejala

Witam-jest jedyna rzecz która mówi nam czy dany człowiek będzie żył długo czy krótko, czy będzie chorował czy będzie zdrowy i jak długo - to energia którą posiada.
Im większa tym jest zdrowszy i pełen życia. Można urodzić się z małą energią - wtedy wszystko cię czepia - choruje dziecko. Przy dużej energii żyjemy i cieszymy się życiem. Ponieważ żywimy się produktami które mają małą energię i pijemy wodę martwą i brudną - z kranu. Jeżeli już zdobędziemy trochę energii z oddechu np to tracimy ją na strawienie złego pokarmy. Czasami lepiej nie jeść. Proponuję energetyzować wodę ożywić ją, tą wodą podlewać rośliny w ogródku. Pić ją i używać do przyrządzania potraw. Już po miesiąc używania ożywionej wody odczujemy poprawę zdrowia. Proszę nie mylić z tzw żywą wodą bo to jest tylko czysta woda. Wodę można ożywiać dzięki krzemowi, szungitowi, poprzez wiry, lejki wirowe, wir wody odwracalny i przez energetyzowanie tj przesył energii wolnodostępnej. Należy uważać na wytworzoną moc - bo słabi ludzie nie przyswoją dużej energii na jeden raz.
Pozdrawiam Panią Małgosię i Hejala

627 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2021-03-04 16:13:47)

Odp: Zapytania do Hejala

Witaj, fajnie, że jesteś tu razem z nami na Forum. smile

Mała energia po urodzeniu nie jest problemem, można ją podnieść poprzez ćwiczenia fizyczne i odpowiednią dietę. Masz rację że czasami lepiej nie jeść, wtedy organizm bardzo szybko wraca sam do stanu równowagi. Nie umiera się po dniu niejedzenia, a zawroty głowy świadczą tylko o niskim stanie energii. Głodówka działa oczyszczająco na organizm.

Ja do oczyszczania wody używam ozonatora:
[url]https://www.youtube.com/watch?v=FeXd5P2I1bM[/url]
Ozon jest bardzo aktywny i łatwo wchodzi w reakcję z zanieczyszczeniami. Trzeba tylko po ozonowaniu wody odczekać pół godziny, aby ozon się rozłożył do tlenu i można pić oczyszczoną wodę. I jescze jedna ważna sprawa. Wody nie należy trzymać w plastikowych pojemnikach tylko w szklanych, plastik źle wpływa na struktury wody. Dodatkowo można przed wypiciem spolaryzować wodę silnym magnesem neodymowym, wtedy organizm nie będzie musiał zużywać na to energii. Bo woda w naszym ciele występuje tylko w postaci spolaryzowanej.

628

Odp: Zapytania do Hejala

ozon jest zabójczy dla płuc, owszem, antybakteryjny, ale szkodliwy. I ma krótki okres trwania.
A woda od dawna jest w pojemnikach BPA - ulepszonej wersji plastiku, nie reagującej z żywnością. Problem z plastikiem istniał 60 lat temu, obecnie problemem jest wdrożenie jego wydajnego recyklingu, o ile np. w małej japoni sprawnie już działa, o tyle u nas w europie bardziej opłaca się odpady wywieźć do krajów rozwijających się, które po prostu przetrzymają je na wysypisku.

629 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2021-03-05 09:36:28)

Odp: Zapytania do Hejala

A kto mówi o wdychaniu ozonu? Pewne rzeczy trzeba robiś z głową, picie wody świerzo po  ozonowaniu działa oczyszczająco na błony śluzowe przewodu pokarmowego, nie wolno tylko przesadzać, bo wybije się bakterie potrzebne do trawienia.

Woda w pojemniku z tworzywa sztucznego traci uporządkowaną strukturę, ponadto zawsze w niej będą mikrocząstki opakowania, które podczas przechowywania wody będą do niej przenikać, to samo jest z żywnością w opakowaniach z tworzywa. W opakowaniach szklanych nie ma tego problemu. Ja przynajmniej czuję różnicę w smaku i zapachu.

[url]https://www.curver.com/pl/2016/10/13/wszystko-co-musisz-wiedziec-o-bpa/[/url]

Problem z plastikiem istneje cały czas i istnieć będzie dopóki się ustwowo nie zakaże jego stosowania w stosunku do napojów i żywności. Tak samo jak teflonu w patelniach, który jest niestety neurotoksyną.

630

Odp: Zapytania do Hejala

Witam - odnośnie kataru i przeziębień, dobrym sposobem jest mudra oddechu - wywala nieczystości z zatok i gardła bardzo szybko. Krzem polecam dla osób starszych - poprawia pamięć i szybciej rosną nowalijki wiosenne, rzeżucha itp.
Polecam książkę SZKOŁA ZDROWIA Nadieżdy Simonowej.
Krzem to zapomniany pierwiastek - dziwnie się go unika a jest go najwięcej w świecie.
Istnieją też urządzenia do poprawy przebiegu energii ludzi ogólnie wszystkich organizmów i pomieszczeń.
Jakoś dziwnie wszyscy na to patrzą a nikt nie stosuje, odnoszę wrażenie że Hejal je zna i stosuje.
Pozdrawiam