181

Odp: Pytania do Hejala

Don Pedro a ja myślę że Koronawirus (potocznie zwany) jest w rzeczywistości bronią biologiczną... Wydaje mi się także że w obiegu krążą dwa szczepy wirusa stąd bierze się rozbieżność objawów. Naprzykład u niektórych pacjentów występują problemy żołądkowe a u innych już nie, tak samo nie jest to wpisane na listę objawów wirusa. Nie jestem tego absolutnie pewien ale tak mi się wydaje że są dwa podobne wirusy, prawdopodobnie pochodzące z tego samego źródła czy materiału dlatego są bardzo podobne. Oczywiście mogę się mylić. Wydaje mi się prawdopodobnym że pierwszy szczep pochodzi z Chin a drugi z Ameryki.

182

Odp: Pytania do Hejala

Artykuł z Nature, w którym jest analiza tego wirusa:

It is improbable that SARS-CoV-2 emerged through laboratory manipulation of a related SARS-CoV-like coronavirus. As noted above, the RBD of SARS-CoV-2 is optimized for binding to human ACE2 with an efficient solution different from those previously predicted7,11. Furthermore, if genetic manipulation had been performed, one of the several reverse-genetic systems available for betacoronaviruses would probably have been used19. However, the genetic data irrefutably show that SARS-CoV-2 is not derived from any previously used virus backbone20. Instead, we propose two scenarios that can plausibly explain the origin of SARS-CoV-2: (i) natural selection in an animal host before zoonotic transfer; and (ii) natural selection in humans following zoonotic transfer. We also discuss whether selection during passage could have given rise to SARS-CoV-2.

https://www.nature.com/articles/s41591- … RkCbrC-0Y]

Nature>jakiś włoski specjalista z Internetu


Już wam pisałem, że broń biologiczna to gówno, bo nie ma sposobu na ochronę własnej ludności przed jej skutkami.

We Włoszech jest ten sam wirus co wszędzie. Więcej ludzi tam umiera, bo więcej ludzi starszych tam się pozarażało. Europę sieknie bardziej, bo populacja jest starsza, niż w Chinach. W Chinach lepiej też sobie radzą z epidemią, bo mają już doświadczanie.

O "włoskim wirusie" gadają sami Chińczycy, którzy nie chcą być kojarzeni ze światową pandemią. A przecież wiadomo na kogo Wujek Sam skieruje swój palec.

183 Ostatnio edytowany przez ka-nu (2020-03-23 22:51:41)

Odp: Pytania do Hejala

Prawda jest taka Don Pedro że jak ktoś jest głupią osobą to nawet skieruje sobie naładowany pistolet lufą w twarz. Nie bez powodu większość bajek dla dzieci pokazuje chytre, chciwe osoby które chcą kogoś skrzywdzić (przeważnie mają gdzieś otoczenie) o intelekcie na poziomie wręcz żenującym oraz zabawnym...

184

Odp: Pytania do Hejala

Prawda jest taka, że bajki są dla dzieci. Chyba się ze mną zgodzisz, że ci*, którzy według Ciebie mieli do tego wirusa dostęp i go użyli, intelektualnie są przynajmniej ponadprzeciętni?

Warto przytoczyć znaną rzymską paremię: is fecit, cui prodest. - No ja nie widzę nikogo takiego. - I wasze teorie właśnie legły w gruzach...

* ci, czyli właściwie kto?

185

Odp: Pytania do Hejala

Czyja korzsyc- oczywiscie wielekich korporacji, a przynajmniej tych co maja zyskac. Recesja dotknie najbardziej maluczkich i drobnych przedsiebiorcow, dla nich to bedzie trudna dekada, miliarderzy paradoksalnie moga byc bardziej wplywowi niz kiedykolwiek

186

Odp: Pytania do Hejala

Poza tym- 'Im' nie chodzi o pieniadze, garstka mliarderow ma juz majatek rowny połowy  populacji na ziemii. Chodzi o cos innego

187 Ostatnio edytowany przez Matii (2020-03-24 02:50:33)

Odp: Pytania do Hejala

Ja to widze tak-Ostatecznym celem jest NWO. Korzyści odniosą najważniejsze korporacje i kraje, które mają stanowić  element planu. Te, które nie sa potrzebne lub sa neutralne- straca. Globalna pandemia koronawirusa w tym roku, globalny kryzys, który dotknie najbardziej Iran, Rosję i inne kraje Bliskiego Wschodu, może rozpocząć  regionalne konflikty, szczególnie między Izraelem a państwami islamskimi-Syria,Iran,Irak. Rosja może stanąć po stronie państw islamskich. Następnie ataki terrorystyczne w Europie i USA, kiedy ludzie nadal beda odczuwac skutki pandemii, a armia i policja będą zdezorganizowane, wtedy Terrorysci będa mieli przewagę. W końcu „pokonamy” islam, a Izrael przy pomocy USA przejmie państwa arabskie, cały świat ogłosi pokonanie  „terroryzmu” i „globalnej pandemii”, wtedy większość panstw stworzy coś w rodzaju globalnej unii - NWO, wszyscy otrzymamy mikroczip [projekt id-2020], abyśmy wszyscy byli bezpieczni i upewnili się, że żadne ataki „terrorystyczne” ani pandemia nie powtórzą się bez wiedzy rządu.

188 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2020-05-25 10:21:21)

Odp: Pytania do Hejala

Trochę zabawna dyskusja, dla mnie kluczowe jest jak się pozbyć SARS-CoV-2, jeśli się złapało lub jak nie dopuścić do zakażenia. Na służbę zdrowia bym raczej nie liczyła, oni mają procedury, wytyczne, a jak przychodzi co do czego, to pacjent umiera i rozkładaja ręce i mówią że jest im przykro.

Jakie czynniki powodują, że układ immunologiczny nie radzi sobie z wirusówką? Jak wzmocnić swoją immunologię i co to jest takiego ta immunologia, bo wszyscy o tym gadają, ale nikt nie zastanawia się nad istotą rzeczy. Jakie są słabe punkty każdego wirusa? Jeśli odpowiemy sobie na te pytania, to wtedy możemy spać spokojnie. SARS-CoV-2 to wyjątkowo wredny wirus, bo łatwo się przenosi i robi spustoszenie w płucach niszcząc pęcherzyki płucne lub powodując w dłuższym okresie chorobę opturacyjną. Ale to tylko wirus i można go łatwo pokonać. Jak niech każdy się nad tym zastanowi, teraz jest ostatni dzwonek, teraz jak w pokerze życie mówi sprawdzam (poblefować to sobie możemy...).

Silna wiara w wyzdrowienie nieststy w tym wypadku nie zadziałała i pewnie nie zadziała, Włochy i Hiszpania są tego namacalnym dowodem. Osobnym pytaniem jest na ile była silna i na jakich podstawach się opierała.

Dopiero jak ogarniemy problem z SARS-CoV-2 możemy dalej rozważać kto, co, dlaczego i po co.

Don Pedro napisał/a:

Pewne jest natomiast to, że wirus rozpieprzy całą światową ekonomię, co wywoła dalekosiężne i trudne do przewidzenia konsekwencje. Z możliwością wojny światowej na końcu...

Tu niestety muszę przyznać rację, już rozpieprzył. Rosyjski rubel najniżej w historii. Jeśli mocarstwa się nie dogadają, skończy się ogólnoświatową zadymą...

189

Odp: Pytania do Hejala

@małgosia,

Jak wirus wniknie do organizmu, to nic się już nie da zarobić samemu. Pomóc może koktajl leków antywirusowch, tyle że tego zaraz nie będzie, jak ludzi zacznie dużo chorować. Jedynym sposobem na uniknięcie zarażenia jest kwarantanna.  - Musisz siedzieć w domu, bo możesz już zarażać innych i o tym nawet nie wiedzieć.  No i oczywiście myć ręce etc

Największy problem z epidemią polega na tym, że jak ludzi zacznie dużo chorować , to zawali się służba zdrowia i w konsekwencji śmiertelność gwałtownie wzrośnie, także wśród osób mających inne choroby.

Na Kurzgesagt jest filmik. Prościej tego nie da się przedawnić:
https://www.youtube.com/watch?v=BtN-goy9VOY


Rosja ma problem ze sprzedażą ropy. Ceny ropy są teraz rekordowo niskie, a do tego Arabia Saudyjska chce wypchnąć Rosję z rynku europejskiego. Sprzedają ponoć ropę w kontraktach długoterminowych, w cenie dochodzącej do 15 $ za baryłkę.
Najbliższe lata zdominuje jednak rywalizacja Ameryki z Chinami.

@Matii
Nie rozumiesz świata i dlatego konstruujesz jego uproszczoną wersję, gdzie za wszystkim stoi światowy spisek NWO/korporacji/Żydów/Illuminati/Reptilian (niepotrzebne skreślić)

190 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2020-03-25 16:15:17)

Odp: Pytania do Hejala

Don Pedro,
proponuję przeczytać książkę G.Małachow Głodówka lecznicza:
https://docer.pl/doc/nc001
głodówka bardzo dobrze radzi sobie z wirusami różnej maści, a wirus to tylko wirus, ma otoczkę lipidową, którą bardzo łatwo rozpuścić (lekki kwas organiczny, mocny alkohol, temperatura -dlatego jak zachorujemy organizm podnosi temperaturę, wyrzuca wodę z organizmu w postaci kataru i wyłącza łaknienie). Dlatego młodzi nie chorują bo mają pH przesunięte w stronę kwasową, a starzy chorują bo maja pH przesunięte w stronę zasadową. Głodówka powoduje w organizmie przejście na odżywianie endogenne i organizm zaczyna sam zjadać patogeny, bo pH przesuwa się w stronę kwasową. Tak w ogromnym skrócie ten mechanizm wygląda.

A tu jeszcze jedna metoda alternatywna G.Małachowa, równie skuteczna do walki z wirusami:
https://docer.pl/doc/nc00c

Problem służby zdrowia polega na tym, że ta wiedza jest ogólnie niedostępna i jak przychodzi pandemia, wszyscy srają ze strachu, bo nie wiedzą z czym mają doczynienia i jak się za to zabrać, czekając na cudowne lekarstwo. W tym wypadku profilaktyka jaką się propaguje w mediach to zdecydowanie za mało. Ponadto brak ruchu i negatywne przekazy medialne wpływają dodatkowo na obniżenie odporności.

Dodatkowo trzeba dodać, że SARS-CoV-2 niedoleczony za jakiś czas da o sobie znać i może spowodować chorobę obturacyjną płuc i moim zdaniem zbierze przwdziwe żniwo dopiero za kilka lat. To co jest teraz to dopiero preludium. POChP nie życzę najgorszemu wrogowi, umiera się powoli i w męczarniach, dusząc się.

To w moim życiu nie pierwsza pandemia i pewnie nie ostatnia. Mam w domu od 23 lat osobę na immunosupresji, więc wiem o czym piszę. A metody Małachowa mogę polecić, bo je od bardzo dawna sama stosuję.

191

Odp: Pytania do Hejala

@Matii
Nie rozumiesz świata i dlatego konstruujesz jego uproszczoną wersję, gdzie za wszystkim stoi światowy spisek NWO/korporacji/Żydów/Illuminati/Reptilian (niepotrzebne skreślić
Nie mowię, ze za wszystkim stoi NWO @Donpedro to bardziej skomplikowany proces niz myslisz, ta globalna finansiera ktora ustala reguly gry to moze 1 procent wszystkich bogaczy, nie za wszystkim stoja bezposrednio, bo to niepotrzebne...ludzie sami robia przekrety na duzo mniejsza skale i dzialaja wedlug mechanizmow, ktore ulatwiaja im ich plany, zobacz chocby na syf w naszym kraju i afere reprywatyzacji. No to w wielu krajach dzieja sie podobne rzeczy.

192 Ostatnio edytowany przez Matii (2020-03-25 14:30:12)

Odp: Pytania do Hejala

To bardzo inteligentna siatka zaleznosci, niektore kraje dzialaja wedlug ich planu nie bedac nawet wtajemniczone w to wszystko. Ludzie dzialajacy na widoku nie maja realnego wplywu na swiat.  Taki Hitler tez byl marionetka, który wykonywal rozkazy ktorych sensu sam nie rozumial, poczytaj kto za nim stal finansowo i kto uksztaltowal go ideologicznie [Karl Haushofer]

193

Odp: Pytania do Hejala

@małgosia

Otoczkę lipidową wirusa łatwo rozpuścić kiedy wirus jest poza organizmem. Jak się zainfekujesz, to alkohol w niczym już nie pomoże. Łojenie wódy  osłabia organizm, a to utrudnia leczenie.
Ludzie starzy są szczególnie narażeni, bo są starzy, a nie dlatego, że nie mają kwasowego pH big_smile U zdrowego człowieka pH waha się w przedziale 7,35-7,45, czyli jest lekko zasadowy.

Młodzi ludzie nawet nie czują, że są chorzy, ale niestety zarażają innych i dlatego powinni siedzieć w domu. Kluczem do opanowania epidemii jest właśnie wyeliminowanie nosicieli, bo ci odpowiadają za większość zakażeń.

SARS-CoV-2 będzie problemem, dopóki nie powstanie skuteczna szczepionka. Już piszą, ze w październiku wirus może wrócić i będzie powtórka.

Chyba mieszkałaś poza Polską, bo w Polsce nie było innej pandemii. Trudno uznać ptasią grypę z 2009 za pandemię.

194 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2020-05-25 10:21:56)

Odp: Pytania do Hejala

Jesteś niereformowalny, jak nasza rodzima służba zdrowia. smile To nie koronawirus jest problemem, tylko Twój własny układ immunologiczny, który sobie z nim nie radzi, a powinien, bo do tego został zaprojektowany. Dlaczego tak jest nie wiem, sam powinieneś wiedzieć, co robiłeś lub czego nie robiłeś, a powinieneś robić, aby mieć odporność przed wirusami i ich mutacjami. Ja Ci tylko napisałam, co można zrobić używając innych metod, stosowanych SKUTECZNIE od tysiącleci, czy je zastosujesz czy nie to już nie mój problem. Chowanie się w norze nic Ci nie da, bo wirus ten czy inny, dopadnie Cię w najmniej oczekiwanym momencie i zrobi swoje. Nie jesteś w stanie przez 24 godziny na dobę i przez 7 dni w tygodniu zachowywać się antyseptycznie, a nawet jeśli, to znajdzie się ktoś obok Ciebie, kto tego nie zrobi i Cię zainfekuje.

Swoją drogą to zabawne jest takie podejście, że zawsze ktoś lub coś jest winne naszych nieszczęść, tylko nie my sami. Chwytamy się wtedy służby zdrowia jak tonący brzytwy i czekamy na zbawienie. Nawet jak się doczekamy, to za takie zbawienie trzeba będzie słono zapłacić, dolarów USD zapłacić (4,2220 PLN za 1 USD, a na początku roku było 3,8000), bo ci którzy wypuścili wirusa na pewno mają na niego szczepionkę, a założę się że nie prowadzą działalności charytatywnej. smile Inaczej po co było go w ogóle wypuszczać? To kolejna teoria spiskowa, tym razem w MOIM prywatnym wykonaniu.

Łojenie wódy osłabia organizm, to prawda, ale 40-50 g 60% wódy jeszcze nikogo nie osłabiło, co najwyżej zdezynfekowało gardło, krtań i kawałek przewodu pokarmowego. smile Nie ma nieuleczalnych chorób, są tylko nieuleczalni ludzie, tak mi ktoś kiedyś powiedział i chyba niestety miał rację.

Don Pedro napisał/a:

U zdrowego człowieka pH waha się w przedziale 7,35-7,45, czyli jest lekko zasadowy.

Dlatego Ci tzw 'zdrowi' padają jak muchy od zwykłej mutacji SARS-a. Wirus bardzo dobrze się rozwijają w takim środowisku. Jak myślisz dlaczego pH skóry jest kwaśne, a nie np zasadowe?

Zakwaszenie środowiska wewnętrznego organizmu.
Kiedy tylko człowiek przestaje przyjmować pożywienie, w jego organizmie rozpoczyna się zużywanie rezerw i tkanek o drugorzędnym znaczeniu. Rozkład substancji odżywczych i tkanek w procesie głodówki prowadzi do nagromadzenia produktów ich rozpadu wewnątrz organizmu. W rezultacie następuje szybkie przesunięcie wskaźnika pH w kierunku kwaśnym (kwasica), lecz równocześnie poziom zakwaszenia nie wykracza poza normy fizjologiczne. Kwasica podczas głodówki jest pierwszym i najważniejszym mechanizmem powodującym uruchomienie łańcucha mechanizmów leczniczych, które w czasie normalnego odżywiania są zredukowane.
Zakwaszenie środowiska wewnętrznego organizmu prowadzi do uruchomienia
procesów rozpuszczania tkanek (autolizy). Okazuje się, że w środowisku kwaśnym
uaktywniają się fagocyty i pewne enzymy, których rola polega na niszczeniu osłabionej tkanki własnej i elementów obcych w organizmie.
Procesy autolizy uruchamiają z kolei mechanizm oczyszczania organizmu ze
złogów, osłabionej i zmienionej patologicznie tkanki. Wskutek rozkładu tkanki zawarte w niej złogi uwalniają się i zostają wyprowadzone z organizmu, a zmieniona tkanka zostaje zniszczona.
Kontrola procesu rozpadu tkanek organizmu dokonuje się na poziomie ciała
kwantowego za pomocą szczególnej funkcji, którą nazwaliśmy „zasadą priorytetu".
Pilnuje ona, aby na początku rozłożone zostało wszystko to, co jest zbędne, patologicznie zmienione, a następnie tkanki zdrowe - według stopnia ważności dla
funkcjonowania organizmu.
Zakwaszenie organizmu i zwiększenie aktywności fagocytamej prowadzą do
normalizacji mikroflory organizmu.
Kwasica uruchamia mechanizm przyswajania przez komórki organizmu dwutlenku węgla i azotu z powietrza. Uruchomienie tego mechanizmu oznacza przestawienie organizmu na pełnowartościowe odżywianie wewnętrzne (endogenne), które zapewnia pełnowartościową syntezę aminokwasów i innych związków podczas głodówki.
W procesie głodówki wiele narządów i układów uzyskuje spokój fizjologiczny,
który umożliwia im odtworzenie uszkodzonych struktur i czynności.
Wzmożony rozkład tkanek wskutek autolizy oraz regeneracja struktury i czynności
narządów trawiennych stymulują wzrost przemiany materii i zwiększają
zdolności trawienne organizmu w okresie odżywiania regenerującego.
Podczas głodówki następuje wzmocnienie funkcji obronnych organizmu zarówno
na poziomie komórkowym, jak i całego ustroju. Organizm staje się znacznie odporniejszy na rozmaite szkodliwe czynniki wewnętrzne i zewnętrzne.
Wszystkie opisane powyżej mechanizmy fizjologiczne prowadzą do osiągnięcia potężnego efektu odradzającego i odmładzającego w okresie następującym po zakończeniu głodówki.

Nie będę się znowu powtarzała, bo to się robi nudne, więc wypada w tym miejscu pożegnać się i życzyć wszyskim uczestnikom FORUM szybkiego powrotu do zdrowia i normalności. Jak mawiał HEJAL niech wasza aura zabłyśnie wszystkimi kolorami tęczy! big_smile  Do zobaczenia!

195 Ostatnio edytowany przez Don Pedro (2020-03-26 13:25:23)

Odp: Pytania do Hejala

Gosia i te jej mądrości... - Gdyby nasz układ immunologiczny nie radził sobie z wirusem, to masowo byśmy teraz umierali. Jednak ponad 90% przeżyje tego wirusa bez większego problemu. Wirus jest szczególnie niebezpieczny dla ludzi po 70, których ty najwidoczniej masz w dupie. #dziadokaust

Te herezje o głodówce i "zakwaszaniu organizmu" zbyję milczeniem. Brakuje tylko lewoskrętnej witaminy C xD

196 Ostatnio edytowany przez Matii (2020-03-26 14:09:05)

Odp: Pytania do Hejala

Donpedro ma racje, oczywiscie dobrym pokarmem usprawniasz dzialanie ukladu immunologicznego i redukujesz mozliwosc zarazenia się, ale to tylko profilaktyka, o głodówce nie wspomnę bo ta tylko osłabia organizm i sprawia ze organizm jedzie na rezerwach czyli nasza odpornosc jest oslabiona.

197 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2020-05-19 10:07:15)

Odp: Pytania do Hejala

Pytanie do Hejala o Czerwony Meteor. Piszesz, że zaprogramowała go Kreacja i mieszkańcy Ziemi muszą się zjednoczyć, aby odsunąć zagładę. Ale tak naprawdę każdy meteor w przestrzeni kosmicznej jest zaprogramowany przez Kreację, no chyba że jakaś cywilizacja wyrwała kawał skały i wysłała go w kosmos w celu zniszczenia życia na jakiejś planecie używając swojej zaawansowanej technologii. Piszesz również że Unia Galaktyczna chroni Ziemię przed zagrożeniami z zewnątrz, a Meteor jest właśnie zagrożeniem z zewnątrz. Moim zdaniem to pomożecie nam uniknąć zagłady, bo jesteście istotami wrażliwymi i dobrymi i macie jak sam pisałeś technologię, aby przetransportować taki meteor przez Układ Słoneczny i puścić go dalej lub go unieszkodliwić (jeśli potraficie ingerować w cykle życia gwiazd to meteor to dla was bułka z masłem). Napisałeś to tylko po to, aby ludzie w obliczu zagłady się zjednoczyli, wtedy dopiero będzie spełniony jeden z warunków do kontaktu z Unią Galaktyczną, czyli zjednoczenie wszystkich narodów na Ziemi.

Podsumowując to co napisałeś to ściema, jedna z tych, które ukryłeś w swojej książeczce. A powód ukrywania łamigłówek myślowych jest jeden. Nie kontaktujecie się z istotami, które nie potrafią używać logiki do rozwiązywania prostych zadań wymagających wyciągania wniosków, ten kto zauważy wszystkie bzdury i paradoksy będzie gotowy na kontakt z istotami o wiele bardziej rozwiniętymi od siebie. Nie kontaktujecie się z Ziemianami, bo nie potrafią myśleć, są agresywni i pełni negatywnej energii, dlatego nie dorośli do kontaktu z Wami, kontakt nie miałby absolutnie sensu. To co dla Was jest oczywiste dla Ziemian jest szczytem możliwości. To swego rodzaju test kwalifikacyjny, który najpierw trzeba rozwiązać, aby dalsza znajomość miała sens. Tak postępujecie w przypadku wszystkich kontaktów, dajecie zadanie do rozwiązania. A Twoja książeczka jest swego rodzaju kontaktem (na ograniczonych zasadach oczywiście), bo opisujesz swoja cywilizację...

198

Odp: Pytania do Hejala

Książka jest testem i inspiracją rozwojową dla ludzkości.

199 Ostatnio edytowany przez ka-nu (2020-05-19 14:11:53)

Odp: Pytania do Hejala

Brawo Małgosiu chyba trafiłaś prosto w punkt. Mi osobiście taka interpretacja nie przyszła do głowy...
Choć w sumie jeśli spojrzeć choćby na system wstawiania postów gdzie aby udzielić się na forum trzeba rozwikłać prostą zagadkę to jestem zdziwiony że ja sam w taki sposób nie pomyślałem.

200

Odp: Pytania do Hejala

A właśnie wypowiedź Małgosi skłoniła mnie żebym zerknął jeszcze raz na twoją książkę i też dostrzegłem pewną nieprawidłowość. Napisałeś że religie istnieją tylko na Ziemi i są wynikiem blokady karmicznej ale w innym rozdziale umieściłeś zdanie które zwróciło moją uwagę. Brzmi ono tak: Na szczęście nie mieliśmy religi (my, czyli Salenji) jak kosmici z innych planet.
Podałeś tutaj liczbę mnogą co może wskazywać na błąd w książce albo religie istniały nie tylko na Ziemi lub są inne cywilizacje które także zmagają się z blokadą wspomnień...

201 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2020-05-28 15:44:47)

Odp: Pytania do Hejala

Skoro książka jest testem, to nieprawdą jest to, co napisałeś w posłowiu:

Hejal napisał/a:

Czy to co napisałem jest prawdą? Czy należy mi wierzyć? Jest mi całkowicie obojętne, czy potraktowaliście moje słowa jak źródło prawdy objawionej, eksperyment socjologiczny, dzieło artystyczne, majaki pijaka, wiarygodny przekaz kosmitów, pretekst do filozoficznych rozważań, żart czy w jakikolwiek inny sposób. Moim celem nie było dowiedzenie istnienia kosmitów, lecz zmuszenie was do zastanowienia i zainspirowania do dokonania przemian.

Całkowicie nie jest Ci obojętne, zresztą ja osobiście uważam, że większość tego co napisałeś o sobie to prawda, aczkolwiek nie jestem w stanie zweryfikować przynajmniej połowy informacji zawartych w książce, to moja intuicja podpowiada mi, że to może być prawda, zresztą jest mnóstwo przesłanek o tym świadczących. Ale wiem na pewno, że nie wychowałeś się na Ziemi, bo nie reagujesz na pewne sytuacje jak Ziemianin (o edukacji ziemskiej nie wspomnę), a także posługujesz się językiem polskim jakbyś wczoraj zdał celująco maturę z języka polskiego (nie masz żadnych regionalnych naleciałości, co jest raczej niemożliwe, bo każdy je ma w większym lub mniejszym stopniu), co nie zmienia faktu, że ciało masz w 100% ziemskie, więc niestety albo stety, też jesteś jednym z nas, czy ci się to podoba czy nie ... smile Jeśli chciałeś sprawdzić czy możemy zaakceptować przedstawiciela innej cywilizacji to odpowiedź brzmi TAK (oczywiście to moje prywatne zdanie, ale na pewno znajdą się też inni, co tak uważają), ze wszystkimi tego konsekwencjami. Chodzenie nago nie jest dla mnie czymś niemoralnym, zwłaszcza gdy się żyje na planecie, gdzie temperatury dochodzą do 50 stopni powyżej zera (bo to chciałeś chyba przetestować szukając rysownika do scen naturystycznych). Jesteś z naszego punktu widzenia normalny i akceptowalny, w niektórych kwestiach berdziej nawet niż statystyczny Ziemianin. Nie rozumiem tylko, dlaczego inni tego nie dostrzegają? A może to coś ze mną jest nie tak? smile
A i jeszcze jedno -żaden Ziemianin nie napisałby w taki sposób książki, bo wszyscy wychowali się na wypracowaniach w szkole i generalnie leją wodę jak coś tworzą, a u Ciebie jest prosto i na temat, bez zbędnych ozdobników. Twoja oszczędność w słowach jest PORAŻAJĄCA z Ziemskiego punktu widzenia. I niechcący weszliśmy znowu na temat poczucia humoru... big_smile Ponadto testujemy ludzi głównie po to, aby nie przyjaźnić się z idiotami, bo konsekwencje takich wyborów są później drastyczne w skutkach. Ale Ty ustawiłeś poprzeczkę bardzo wysoko, nieststy...

Hejal napisał/a:

Szczyt szczytów, że każdy z nich stworzył na tej samej orbicie, w równych odstępach, po jednym księżycu, co jest ewenementem na skalę kosmosu. Nigdzie indziej we wszechświecie, przynajmniej w granicach, które poznaliśmy, nie odkryto czegoś podobnego. Choć wiele wiemy o wszechświecie i zbadaliśmy nasze księżyce jak się dało, do dzisiaj zagadką pozostaje, dlaczego zachowują stały dystans. Nawet obce ciała kosmiczne, jak komety i meteory, nie potrafią wytrącić ich z równowagi. Gdy jeden księżyc pod wpływem zderzenia z meteorem wychodzi z orbity, coś ściąga go we właściwe miejsce. Niestety, nie wiemy kto wygrał zakład, ani czy się skończył. Informacja o tajemnicy księżyców i zakładzie kosmicznych ogrodników jest w Pamięci Wszechświata zablokowana - przynajmniej dla nas - więc podejrzewamy że wyniku jeszcze nie ogłoszono albo wyszedł remis.

Ten temat też brzmi podejrzanie, coś tu nagmatwałeś. Księżyce są na tzw. smyczach grawitacyjnych, więc zachowują odpowiednie odległości, będąc na jednej orbicie, bo wasza planeta ma bardzo silną grawitację. Jest tu pięć obiektów silnie połączonych ze sobą, oddziaływanie na jeden z nich powoduje korektę trajektorii pozostałych. Wiec o tym doskonale wiecie i tłumacząc że jest to dla Was zagadką to według mnie ściema. Nie wiem jaka jest wielkość waszych księżyców, ale odpowiednio wielki i szybko poruszający się obiekt potrafiłby wybić księżyc z orbity, to tylko kwestia energii oddziaływania. Małe obiekty zostawiają tylko kratery po uderzeniu, tak jak na naszym księżycu. Tak samo z tym zakładem Gwiezdnych Ogrodników, tworzenie układów gwiezdnych to nie kasyno, gdzie można stawiać zakłady, a istoty duchowe wysoko rozwinięte nie muszą się chyba o nic zakładać, tak robią tylko ludzie. smile Prawdopodobieństwo znalezienia planety z czterema księżycami na jednej orbicie nie jest zerowe i też wydaje mi się ściemą, sądzac po ilości układów gwiezdnych i galaktyk we wszechświecie (nie zdążyliście jeszcze porównać nawet 1/1000 000 układów gwiezdnych we wszechświecie na przykład).
http://kosmita.ofp.pl/images/logo.png
I dlaczego logo obrazka nazywa się magnes? Czy to jakaś kosmiczna idea związana ze zjawiskiem magnetyzmu? Opis zjawiska magnetyzmu?