1

Temat: Śmierć

Zginąła głowa państwa. Co o tej sytuacji myslicie?

2

Odp: Śmierć

śmierć jest iluzją

3

Odp: Śmierć

Wielka szkoda. Nawet jeśli śmierć jest iluzją to strata Prezydenta sama w sobie jest bardzo przykra. Może to wyjdzie na dobre, kto wie.

4

Odp: Śmierć

Napisałem długi  post na ten temat.... i wykasowałem go. Czas pokaże czy słusznie. Będę obserwował ewolucje Waszych poglądów i świadomości, ale jedno jest pewne - czekają nas spore zmiany w nadchodzącym dziesięcioleciu. I to zaczyna się w tutaj. A konkretnie w świadomości ludzi obu krajów.

5

Odp: Śmierć

Swiadomosc tego ze reinkarnujemy, w takich chwilach moze byc pewnego rodzaju ukojeniem smutku. Podniosly sie glosy jak to mozliwe ze tyle waznych osobistosci zanlazlo sie w tym jednym niefartownym samolocie. Otoz tak mialo byc.  Ludzie ktorzy odeszli mieli w tym wcieleniu misje ktora najwyrazniej miala miec koniec tego samego dnia. Kazda jedna osoba miala przed soba wybor i kazda jedna go dokonala. Nikt na poklad tego samolotu nie zostal wciagniety sila.
Czy zdazenie to bedzie mialo pozytywny czy negatywny wplyw na przyszlosc kraju? Czas pokaze.
Bedac swiatkiem przykrych wydazen jak to, zawsze staram sie spojrzec na pozytywna strone. Smierc wszystkich tych osob napewno nie pozostanie bezowocna albowiem nasze stosunki z Rosja polepsza sie bezpowrotnie a wszytko co laczy i likwiduje podzialy poniekad jest dobra energia.

Najszczersze kondolencje dla rodzin ofirar
Mixon

6

Odp: Śmierć

Źle się stało, bo straciliśmy wielu "cennych" dla Polski ludzi. Nasze państwo jest teraz zupełnie inne. Pogrążone w żałobie. Z obcych krajów napływają ciągle kondolencje. Nawet od narodu żydowskiego, który przez to złamał szabat ( to ich ważne święto, jeśli nie wiecie ), a w Gruzji uczyniono prezydenta bohaterem narodowym...

Ale czy pamiętacie, jak było przed tą katastrofą? Tych ludzi, których teraz się opłakuje, kiedyś traktowano odmiennie - inaczej, niż teraz.

Ludzi docenia się na prawdę dopiero wtedy, gdy umierają. Przykro mi to mówić, ale taka jest prawda.

7

Odp: Śmierć

Dawniej prezydenta L.Kaczyńskiego nie pokazywali az tak w jasnym swietle, jak teraz.

8

Odp: Śmierć

trolle, trolle,  olele...

9

Odp: Śmierć

Czy to temat o śmierci czy o panu Kaczyńskim? Często tak bywa, że: "Ludzi docenia się na prawdę dopiero wtedy, gdy umierają. Przykro mi to mówić, ale taka jest prawda." ale... taka już nasz natura. Nie każdy musiał zgadzać się z polityką pana Kaczyńskiego i to normalne a tragiczna sytuacja nie ma tu nic do rzeczy. Natomiast zupełnie "cywilnie" większość z nas (zapewne znaczna większość) nie miała okazji pana Kaczyńskiego znać więc jakże mieliśmy go jako człowieka zwykłego doceniać bądź też nie? Ja nie mam sobie nic do zarzucenia- nie popadajmy w skrajności.

Mam nadzieję, że ten wątek nie przerodzi się w dysputę polityczną bo tu nie miejsce na takie rzeczy...

Jeśli chodzi o naród żydowski to raczej średnio zorientowani nawet wiedzą co to szabat  wink

Marta, skąd wzięłaś takie fajne echo?

10

Odp: Śmierć

z duszy smile smile

11

Odp: Śmierć

"trolle, trolle,  olele..." marta wega zgadzam się z tobą ;-)

12

Odp: Śmierć

marta wega napisał/a:

trolle, trolle,  olele...

ja bym dodała jeszcze ''e..e..e''  big_smile

13

Odp: Śmierć

Skoro już dorzucamy to wrzućmy jeszcze oprócz "ole" i "e..e..e" ambruelę..elę..elę ;-)

14

Odp: Śmierć

"dajcie tu jakąś muzyczkę"... smile

15

Odp: Śmierć

aby być w temacie to tu zapasuje "Benzin" Rammstein'u ;-)

16

Odp: Śmierć

um kyft um um kyft
um kyft um um kyft tssy razy ile chcecie ;D

17

Odp: Śmierć

Mixon! be, niegrzeczny chłopiec wink
ale jednakże z dużą łatwością do rymowania smile

18 Ostatnio edytowany przez bart (2010-04-15 13:47:48)

Odp: Śmierć

Nauczyłem się większej tolerancji dla uczuć innych ludzi. Mimo, że ta żałoba narodowa i kultywowanie śmierci nie harmonizują ze mną, patrzę na cierpiących bez osądzania ich zachowań. Na co dzień żyjemy wśród ludzi, ja od pewnego czasu przyjmuję postawę nieangażowania się i nieoceniania, chyba że jest zainteresowanie moją opinią. Gdy ktoś przedrze się przez moją aurę z wibracją smutku to staram się wzbudzić w sobie współczucie dla tej jakby nie patrzeć cierpiącej osoby.

To lepsze od oceniania i osądzania, ułatwia zachowanie sił i równowagi emocjonalnej. Walka słowem czy w myślach wyjaławia. Zamiast walki proponuję akceptację i tolerancję prawa do własnych przekonań (to czasami dosyć trudne jest, ale warto ćwiczyć w praktyce). Nie wszyscy muszą myśleć tak samo, codziennością jest że wartościowi ludzie mają odmienny światopogląd.

Jeszcze słówko, nie namawiam do tolerancji i akceptacji poprzez przebywanie na siłę w niesprzyjającej nam wibracji. To podchodziło by pod męczenie siebie i innych. Raczej do znalezienia swojego miejsca.

19

Odp: Śmierć

a portale energetyczne? tolerancja zgoda, z akceptacją mam pewien problem, jestem uczulona na osoby niesamodzielnie myślące... owczy pęd jest przerażający i dla mnie kompletnie niepojęty

20

Odp: Śmierć

Również niektóre osoby działają na mnie w ten sposób, że ciężko jest mi je zaakceptować. Zawsze będą takie osoby, ale warto się zastanowić, czy walka z nimi wszystkimi (np w postaci wytykania im ich ograniczeń) przyniesie jakieś korzyści, czy tylko nas umęczy. Dlatego czasami akceptacja i współczucie (np współczujemy osobie ograniczonej i przez to cierpiącej, gdyż nie doświadcza w pełni piękna życia, męczy się sama z sobą) są dobrym wyborem. Nie osłabiają a jednocześnie budują zaufanie tej osoby do nas.

Portale energetyczne? Co masz na myśli?

21

Odp: Śmierć

ależ mam i współczucie i miłość bezwarunkowa, ale  CIERPLIWOŚCI mi brak (takie mam ograniczenie na to życie smile) i raczej nie walczę i nie wytykam, ale usuwam się  lub proszę ich o usunięcie się. Ale nawet taki portal (niesamodzielnie myślący ) przecież jakieś uczucia ma i ja swoją postawą te uczucia mu zaburzam, niesyte...
Ja tu już gdzieś piałam o portalach na tym forum (nie umiem tutaj niczego nigdy znaleźć smile), ale proszę bardzo:
Portale organiczne. Czy to ci cos mówi?

- A tobie? Co o nich wiesz?

- Są to ludzie, którzy są sterowani przez obcą cywilizację Reptilian. Mają na celu wprowadzanie negatywnej rzeczywistości do normalnego społeczeństwa, aby więcej wyprodukowało negatywnej energii, którą się żywią Reptilianie.

- Mniej więcej ta definicja jest dobra. W takim razie skoro wiesz, co to są portale organiczne, w czym mogę ci pomóc?

- Powiedz mi, w jaki sposób przebiega proces sterowania tymi portalami?

- No cóż… W taki sam sposób, w jaki Reptilianie sterują całą populacją. Już żeśmy o tym mówili.

- To nie ma różnicy w sterowaniu? Portale traktowane są w taki sam sposób, w jaki normalni ludzie?

- Muszę ci wyjaśnić drobną różnicę pomiędzy portalami, a resztą społeczeństwa. Portale to ludzie, którzy już w swoim charakterze mają zakodowane negatywne emocje. Już są takimi z urodzenia. Wbrew pozorom takich ludzi jest wielu. Teraz, jeżeli Reptilianie użyją ogólnej emisji mającej wygenerować wśród ludzi negatywne emocje, to emisja ta oddziałuje w równym stopniu na całą ludzkość, ale te osoby, które są zaliczane do portali organicznych, reagują na nią szczególnie mocno. To tak, jakby ta emisja była kierowana tylko do nich i reagują na nią szczególnie mocno wytwarzając swoją osobowością odpowiednio większe negatywne emocje wśród otaczających je ludzi. Jednak w tym wszystkim tkwi pewien trick. Otóż, aby uaktywnić jakąś osobę, jako portal organiczny, musi być do niej doprowadzona specjalna emisja aktywująca. Nie znaczy to, że doprowadza się do każdej takiej osoby, transmisję oddzielnie. Robi się to masowo, co jakiś czas dla wszystkich, i wtedy już aktywne portale nie są na nią wrażliwe, a te, które jeszcze nie były poddane inicjacji, uaktywniają się i to na całe swoje życie. Stają się wtedy aktywnymi portalami organicznymi, czyli jednostkami, które dokonują można powiedzieć, cudów na polu wtórnego emitowania negatywnej energii.

- Co to jest za emisja? Możesz mi powiedzieć?

- Chciałbym. Ale nie mam na razie odpowiedników w waszej terminologii. Mogę ci tylko powiedzieć, że jest to rodzaj promieniowania, z którego składa się pole morfogenetyczne, ale to jedynie dalekie podobieństwo.

- Dobrze. A co możesz powiedzieć na temat takiego zjawiska jak Zombie?

- Żarty się ciebie trzymają?

- Dlaczego żarty?

- No wiesz, jest to zjawisko raczej istniejące w filmowej i książkowej scenerii. Jako rzeczywiste nie istnieje.

- Chodziło mi o to, w jaki sposób Zombie jest sterowane w celu wytwarzania negatywnej energii?

- Zombie nie jest sterowane, skoro jest fikcją. Natomiast chyba sobie pomyliłeś Zombie, z Woodoo.

- Może i tak. Więc jeżeli Woodoo to, co możesz powiedzieć?

- Woodoo to religia. I nic więcej innego.

- Tylko religia?

- Tak. Natomiast w trakcie praktyk religijnych tej religii, powstają osoby, które w padają w specyficzny trans przypominający opętanie. Niektórzy właśnie takie osoby, będące pod wpływem tego transu określają mianem Woodoo. A jeszcze inni na skutek nieznajomości rzeczy określają je mianem Zombie, co mogło cię wprowadzić w błąd. Woodoo a Zombie to dwie różne rzeczy, z których pierwsza jest prawdziwa i realna, a druga to fikcja.

- W takim razie, czy ten stan transu może być wykorzystywany przez Reptilian, do wzmożonego sterowania tą osobą?

- Nie. Reptilianie nie interesują się sterowaniem Woodoo, ponieważ nic więcej szczególnego nie osiągają tym działaniem. Osoba ogarnięta transem, jest dla nich i dla ich działań bezużyteczna. Trans sam w sobie może dostarczyć postronnym obserwatorom wiele negatywnych emocji, a to już jest wystarczające dla celów Reptilian. Owszem, te praktyki religijne są przez nich mile widziane, i zainteresowani są oni ich istnieniem.

- A co powiesz na temat pożywiania się nami? Jak to wygląda?

- Myślisz o pożywianiu się fizycznie? Podejrzewasz, że was zjadają?

- O jakimkolwiek pożywianiu się nami.

- Tu muszę ci powiedzieć, ze żadna cywilizacja, która do was dociera, nie używa ciała ludzkiego, jako pokarmu. Jedyne pożywienie, jakiego od was oczekują to wasza negatywna emanacja psychiczna. Reptilianie potrzebują jej, jako rodzaj narkotyku, który wyzwala u nich przyjemność i to bardzo wielką przyjemność. To właśnie dla tej przyjemności tak bardzo na was pasożytują i wykorzystują wszystkie wasze nieszczęścia. Dlatego tylko z tym powinniście walczyć. Nie ma obaw, aby chcieli was konsumować fizycznie. Ani oni, ani inne cywilizacje."
Cytuje akurat ten opis bo jest najdokładniej omówiona cała sprawa, dodam jeszcze, że jest tego ok.50 % populacji, nim. równo rozłożone pomiędzy wszystkie narody.

22

Odp: Śmierć

i pozwól Bart, ze jeszcze zacytuję  jedną z moich ulubienic Astromarię
"uważam, że reguły tej gry są skrajnie nieuczciwe. Nie można grać w grę, w której jeden z przeciwników jest genetycznie pozbawionym zdolności myślenia, a do tego bezbronnym debilem, a drugi cwanym i pozbawionym wszelkich zasad psychopatą, uzbrojonym po zęby i dysponującym niewyobrażalną wprost techniką."

23

Odp: Śmierć

W takim razie sporo ludzi jest w jakiś sposób świadomie lub nie takimi portalami, bo wiele z nich dostraja się do różnych niekorzystnych wibracji.

Rozumiem, że to jest coś podobnego do portali internetowych
[url]http://www.obrazky.pl/obrazky/portale-internetowe-299-OBRAZKY.PL.jpg[/url]
;-)))

24

Odp: Śmierć

bardzo gustowne portale smile

25

Odp: Śmierć

- NAPAD! PIENIADZE ALBO SMIERC!
- i co zrobiles>???
- no co.. smierdzialem.

26

Odp: Śmierć

smile o!

27 Ostatnio edytowany przez Mixon (2010-07-18 12:59:06)

Odp: Śmierć

Smierdz!
banany! japka! buraki!
smiedz!
stol stolarski!
przestrasz sie.. pracuj!
smierdz!
ochlon , napij, posiedz.
strach!
jednak znowu pracuj!
smierdz!
boj sie zawsze i wszedzie
smierdz!
nowa szminka i obcasy
nicosc!
telewizor i brak czasu
smierdz!
usmiech z zadka krzyk panik!
smierdz!
po co pytasz idz do lasu!
smierdz!
....
....
Smierdz!
oczka ma jak tatus..
Smierdz
.nie rozgladaj sie w okolo
smierdz!
sluchaj starszych i przytakuj
smierdz!
nowa bryka kokaina
smierdz!
oboz wczasy klucz dziesiatka
smierdz!
dwie kobiety piecdziesiatka
smierdz
slonce burza piec zywiolow
smierdz!
kino tunczyk blask neonow
smiedz!
lozko kwiaty niewygodnie
smierdz!
budzik slonce stare spodnie
smierdz!
zwykly szescian i pochodnie
smierc!...
....
....
smierdz!
oko rada dzika milosc
smierdz!
kosciol taca bank korupcja
smierdz
nowe zycie prostytucja
smierdz!
galaz zycia dziadek babcia
smierdz!
czarna kawa pochod w kapciach
smierdz!
wedka okno male dzieci
zycie!
na ulicah slonce swieci!
zycie!
narodziny radosc szcescie
zycie
brak chodnika drzewa w miescie
zycie
niespodzianka brak zegarka
zycie
ddobra muza wypalarka
zycie
pieknie ladnie i obficie
...
wybor nalezy do ciebie!