1

Temat: Na tej stronie wrzucam swoje doświadczenia ze światem duchowym

W zasadzie z energetycznym bo dusza to forma energii jak wszystko. W końcu wszechświat to energia i darmowa energia z niego.
Wrzucałem na tej stronie swoją wiedzę na temat rzeczywistości i nie obchodzi mnie czy ktoś w to wierzy. Hejal pisał swoje lecz trzeba pamiętać, że jest duchowym agentem kosmitów więc ma pewną wiedzę zablokowaną. Tylko wspomniał o demonach krótko ja to rozbudowałem, że wszechświat w zasadzie jest demoni bo inne byty się pożerają. Nie wiem czy należy potępiać demony gdyż ich dusze za życia mają więcej energii i są często bohaterami wojennymi w miarę normalnie się zachowujący.
Przykładem demona jestem ja oraz YouTuberka Alina Gingertail. Demony co prowadzą całkiem normalne życie. No może poza moimi przygodami z astralem i wyższymi bytami tongue
Kto wie może Hejal to wyższy demon pomagający nam osiągnąć wyższą sferę?

2

Odp: Na tej stronie wrzucam swoje doświadczenia ze światem duchowym

Dodam, że są też na świecie anioły. Przykładem może być tiktokerka Ania Nowak. Nie weryfikowałem tego, ale jestem przekonany, że jej zbanowane konto przez administratora tiktoka (oczywiście jest demonem) wyraźnie na to wskazuje. tongue

3

Odp: Na tej stronie wrzucam swoje doświadczenia ze światem duchowym

Generalnie, anioły i demony toczą od wieków wojnę między sobą. Kiedyś zabijały się mieczami (na co istnieją dowody na średniowiecznych freskach). W XXI w. ta wojna przeniosła się do internetu: kasują i banują sobie na wzajem profile w social mediach. tongue

4 Ostatnio edytowany przez Felio (2023-10-18 10:20:31)

Odp: Na tej stronie wrzucam swoje doświadczenia ze światem duchowym

Bardzo śmieszne.
Hejal też wrzucił linki osób podejrzanych przez niego o byciu gwiezdnymi wędrowcami.
Mówił też o demonach ale nic o ich funkcji w duchowości. Anioły pomylileś z przewodnikami duchowymi a Boga z kreacją.

5

Odp: Na tej stronie wrzucam swoje doświadczenia ze światem duchowym

.