5.26. Pasożyty duchowe


Pasożyty duchowe to istoty niskie lub zagubione dusze, które łakną energii życiowej. Gdy w aurze pojawi się dziura, przysysają się i wysysają energię. Odbija się to na zdrowiu istoty, która często choruje, ma kiepskie samopoczucie, jest zmęczona psychiczne i fizyczne.

Zwykłe dusze tylko wysysają energię, ale istoty niskie potrafią zaleźć za skórę. Potrafią wejść w kontakt z umysłem i generować negatywne myśli, które sprowadzają na człowieka zgubę a nawet mogą całkowicie przejąć kontrolę nad życiem.

Istoty żywe czasami mylą myśli istoty niskiej (które odbierają mentalnie) z głosem własnej podświadomości lub głosem Opiekuna Duchowego.

W ziemskich warunkach niezbędna jest pomoc człowieka-egzorcysty i bioenergoterapeuty w jednym. Osoby te mają dar jasnowidzenia, potrafią kontaktować się z Pamięcią Wszechświata i rozmawiać bezpośrednio z pasożytami. Rozmowy te często przypominają negocjacje - trzeba zaoferować pasożytowi coś w zamian. A dopiero gdy to nic nie da, stosuje się przemoc parapsychiczną w celu umieszczenia pasożyta tam, gdzie nikomu nie zaszkodzi.

Trzeba to robić umiejętnie, ponieważ zagrożony pasożyt może przerzucić się na kwiatek, psa lub inną istotę żywą. Gdy pasożyty są usunięte, trzeba bioenergią załatać w aurze dziury, aby nie przyssało się coś innego. Czasami gdy pasożyt opuszcza ciało, może zabrać ze sobą całą energię właściciela i wtedy traci on przytomność do chwili, aż organizm przywróci energię.