61

Odp: Czy lepsza jest samotność?

jacob, Ty jesteś w gimnazjum? big_smile

62

Odp: Czy lepsza jest samotność?

masz rację Rino, ten koleś to jeden z podwładnych Ra o ile się mylę z pełnometrażówki wink
Samotność? Dużo czasu spędzam samotnie.. kiedyś bardzo poszukiwałem kontaktu, ale przyniosło to więcej rozczarowań niż korzyści.. jak rozczarowania odeszły, to zacząłem poznawać co jakiś czas co nowych to ludzi i tak jest do dzisiaj wink Czasem samotność dręczy, ale czasem jest błogosławieństwem.. niestety nie każdy rozumie, że lubię czas spędzać sam.. wink

63

Odp: Czy lepsza jest samotność?

To ja tez cos powiem..a co?! Mamy tutaj wszyscy wspolny mianownik- samotnosc nam nie doskwiera.  Dawno dawno temu kiedy jescze nie wiedzialem nic pojechalem na Woodstock. Raz. Od tamtej pory zrozumialem ze nie lubie tlumow.  Razem z moja ukochana zona zaszylismy sie w miejscu z ktorego do najbliszej dziury jest wiecej niz hen. Nigdzie nie bylem bardziej szczesliwy.
Tu wprowadzam podzial na samotnych i odsamotnionych. Roznica polega na tym ze samotni cierpia a odsamotnienieni dokonali swiadomego wyboru.

64

Odp: Czy lepsza jest samotność?

1.MAAT - Punkt dla ciebie big_smile , W tym roku wychodzę , <kurcze czuje się teraz głupio> big_smile
[btw. macie juz pare danych smile ]

2. Widze ze narazie kazdy ma pojęcie o Acient Egipcie. to fajnie big_smile. Ja to przed ufo to sie interesowalem dajnozaurami<jak kazdy big_smile ,szkieletami, potem mumiami , potem- Ogolnie Egipt> potem kilka lat temu wyszla u nas w polsce seria - bogowie i faraonowie , ale potem to juz drogie bylo takze zaprzestalem na 40tym numerze wink

Mój ulubiony bożek to ten niżej
czyli - cheper , chepri , chepre , khepri , kheper, khep-re
czylu gęba skarabeusza reszta czlowiek big_smile
http://www.crystalinks.com/khepri.png
mi się podoba bo ma fajną gębe big_smile i on jest razem z Ra jako ten który toczy slonce po niebo sklonie czyli pordrózuje z Re na tej samej 'barce'
<to tak jak gnojaz toczy kule gnoju w relmie zubra wink >

3. Atari - Nie wiem na jakiej podstawie mozna okresli twojego kolege. bo to deviant art , ogladalem ten twoj avatar w 'pelni , to ten koleś stoi z Anubisem albo z Duamutefem to można by powiedziec , że to nie ten 3cio planowy bozek
teraz, po dziórce w nosie (dużej ) bym obstawiał na sokoła

http://www.fotoplatforma.pl/foto_galeria/4352_Kopia-42.jpg

ale może ten oto rysownik ktory stworzyl tych dwoch kolesi nie ma zbyt duzego pojecia o egipcie wiec standardowi bogowie egiptu to - Re , Anubis , Ozyryz, Horus, Izyda a reszty to przeciętny prosty czlowieczek nie wie oco chodzi wink

no wiec obstawka na Horuska <no teraz ja tez jestem biedny chorusek bo smarkam w papier big_smile>

http://2.bp.blogspot.com/_z8UvdKuKwa8/S7VEMYW9a4I/AAAAAAAAAf4/a0ZmtWloP0E/s1600/Horus_thesun_AD.jpg

4. My tutaj oto zgromadzeni itd. ci odrąbańcy od prostych ludzi którzy nie mają pojecia o swiecie tworzymy tą grupe !
nie zaleznie gdzie mieszkamy, dzieki ze ktos dal nam takie swietne urzadzenie jak komputer wraz z internetem mozemy sie laczyc i tworzyc nową grupe

ja bym to nazwal Ufo-ludki big_smile big_smile big_smile
Widzicie , juz nie jesteśmy samotni big_smile
poznajemy sie ,(nie wazne czy sie widzimy czy nie) ale wazne ze mozemy odczytywac wiadomosci jakie ktos ma na mysli.
Dla innych jestesmy brani za wariatów , to tak samo jakby wyslac w sredniowiecze goscia ktory by wziol ze soba samochód, odrazu na stos a auto to stalowa bestia ktora ktos tam kieruje
Zlo boi sie wiedzy , a wiedza po miłosci i rozwoju duchowym  jest w hierarchi III smile

65

Odp: Czy lepsza jest samotność?

Owszem, warto smile warto przeczytać a jeszcze lepiej byłoby zrozumieć.
Spokojnie można ten tekst było również wpisać pod wieloma innymi poruszanymi na tym forum tematami, np. pod "związkami przyszłości"
zgadzam się prawie po całości z tekstem oprócz części o tym, że konieczny jest wysiłek, bo inaczej nie cenimy odstąpionego oświecenia