1

Temat: Powstanie gatunku Homo Sapiens

Przedstawiajcie tu swoje zdania czy teorie na to kto stworzył nasz gatunek i kiedy, w jakich latach czy ile lat temu się to odbyło? Bo tyle jest teorii co głoszących je nauczycieli:
- Annunaki
- Plejadanie ( w swoich przekazach mówią że mamy ich cząstkę DNA)
- bezpośrednio Bóg jako istota najwyższa Kreacja
- Jaszczury
- Ziemski ogrodnik ( chociaż ta nazwa i teoria wydaje mi się najbardziej zabawna) ; bez obrazy Hejal

I czy nie jest to tak że gatunek stworzył ten cały Ogrodnik ale potem ktoś nas zmienił ( DNA)?

2

Odp: Powstanie gatunku Homo Sapiens

Moje zdanie jest takie:

1. Kosmiczny Ogrodnik na własne potrzeby tworzy świat roślinny i zwierzęcy oraz prostych humanoidów, które przepychając się między sobą produkują lusz (termin zaczerpnięty z książki Robert A. Monroe - Dalekie Podróże - rozdział 12. Tam też jest opisane stworzenie z punktu widzenia istoty nie należącej do rzeczywistości czasoprzestrzennej) lub jak kto woli - energię.

2. Ogrodnik zajmuje się swoimi sprawami a w międzyczasie na przestrzeni tysiącleci Ziemię odwiedzają inne rasy. Jedne z nich zasiedlają wybrane obszary planety, inne na bazie inżynierii genetycznej tworzą nowe rasy na bazie DNA swojego i pierwszych humanoidów. Różne rasy z powodu życia w tych samych warunkach stają się zdolne do mieszania się miedzy sobą.

3. Proces powtarza się wielokrotnie i dzięki temu dziś mamy taką różnorodność ras w obrębie jednej planety.

Wnioskuję na bazie informacji, które tu i tam przeczytałem, więc nie traktujcie tego jako pewnik wypowiedziany ze stuprocentowym przekonaniem  smile

3

Odp: Powstanie gatunku Homo Sapiens

Myślę, że rasa ludzka (współczesna), została stworzona sztucznie przez obcych - którzy kolonizowali Ziemię, dawno, dawno temu. Sama Ziemia została stworzona przez ”Ogrodnika” i on określił (lub Oni - bo mogło ich być dwóch) jakie prawa - na tej planecie mają obowiązywać (np. prawo karmy). Jeżeli się mylę - proszę Hejalu - popraw mnie. Pozdrawiam.

4

Odp: Powstanie gatunku Homo Sapiens

Ogrodnik nie stworzył Prawa Karmy. Na tym polega problem.

5

Odp: Powstanie gatunku Homo Sapiens

Prawo karmy( czy raczej odczuwania jej) czy amnezja poprzednich żyć ma według mnie związek z biblijnym kuszeniem węża i wypędzeniem z Edenu. Nasza planeta i ludzie ( fizyczni) na niej żyjący to wielki plan i eksperyment. Może wcześniej przed tym całym Edenem żyły rozwinięci duchowo istoty, stworzone przez Ogrodnika, ale Ziemia ma miliardy lat i wiele cywilizacji mogło odejść i na nowo się narodzić (to samo z duszami). Dlatego dopuszczam możliwość manipulacji genetycznych przez kosmitów i mogło to się nawet kilkukrotnie zdarzyć. A cała historia, którą się obecnie uczymy w szkołach ,możemy wyrzucić do śmietnika.

6

Odp: Powstanie gatunku Homo Sapiens

Stawiam na Anunnaki (kimkolwiek oni byli) jeśli chodzi o homo-sapiens  smile

Idea Ogrodnika wydaje się zabawna, ale całość wygląda na dużo bardziej skomplikowaną (pewnie dużo bardziej niż jestem sobie w stanie wyobrazić). Trochę do sprawy mogą wnieść książki Monroe’a i Moena. Podana u Monroe’a idea ”luszu”, czyli energii, którą wytwarzamy naszymi emocjami, a która jest magazynowana i przesyłana ”gdzieś” dalej koresponduje z Ogrodnikiem (nawet nazwa trafna), natomiast mnie nie za bardzo odpowiada. Nie czuję się komfortowo jako bateryjka (przy okazji film Matrix nabiera nowego wymiaru)  wink

Ktokolwiek nas stworzył jako ludzi spaprał, świadomie lub nie, sprawę. Bez pamięci poprzednich wcieleń i posiadając tak krótkie życie (chodzi o jeden cykl fizycznie na ziemi - 70 czy 80 lat to zdecydowanie za mało) nie jesteśmy w stanie rozwinąć się wystarczająco duchowo i technologicznie również, jako cywilizacja. Nie można mieć więc do ludzi pretensji, że są tacy jacy są, dopóki system się nie zmieni.

Przy okazji, bawi mnie strasznie modna i wciskana nam idea ”nieingerencji” (w skrócie: obce cywilizacje nam nie będą pomagać i wtrącać się). Ciekawe gdzie ta idea była za czasów Anunnaki?

7

Odp: Powstanie gatunku Homo Sapiens

Kiedyś prawa były inne. One ciągle ewoluują i są udoskonalane.

8

Odp: Powstanie gatunku Homo Sapiens

Szyrynie, wg książki Hejal’a prawo karmy zostało wymyślone przez Plejaran a nie Ogrodnika. Stworzono i wdrożono je w dobrej wierze ale z czasem obróciło się przeciw nam. Przeczytaj o tym w pdf’ie - “Opowieść o Prawie Karmy”.

Co do stworzenia. Idea Ogrodnika i innych cywilizacji się nie wyklucza. Ogrodnik mógł stworzyć swoje organizmy, potem przylecieli ludzie z innych planet i mieszając geny stworzyli swoje. Mamy sporo ras. Kilka ogólnie znanych i kilka mniej znanych na jednej(!) planecie. Ewoluują obok siebie przez wiele pokoleń, mieszają się z sobą, ale to nie znaczy że mają te same korzenie.

Trzeba ruszyć wyobraźnię. Potężna istota tworzy ekosystemem na planecie. Zależy jej na energii i otrzymuje jej być może więcej niż potrzebuje. Odcinanie kosmitom dostępu do Ziemi jak i los pojedynczych jednostek Ogrodnika nie interesuje. Widocznie nie ma to jakiegoś znaczącego wpływu na dostawy energii. Być może wręcz przeciwnie. Więcej się dzieje = więcej energii. Tak więc kosmos tętni życiem a “drzwi na Ziemię” są otwarte…

No więc Vooyoo, co stoi na przeszkodzie, żeby tacy Anunnaki czy inni przylecieli i stworzyli swoje kolonie na bazie inż. genetycznej czy jakiegokolwiek innego mieszania/zasiedlania? Nic. Co stoi na przeszkodzie żeby ta sama historia powtarzała się wielokrotnie tylko z udziałem różnych ras kosmitów? Również nic.

9

Odp: Powstanie gatunku Homo Sapiens

Dlaczego ludzie tak boją się idei że są dostawcami energii dla innych istot? Przecież tak ten świat jest urządzony. Jemy inne istoty w celu pozyskania energii (a dokładniej to pozyskujemy informacje jak żyć tu na tej planecie bo sami nie umiemy pobrać tych informacji ze słońca) i sami jesteśmy jedzeni. I to zarówno przez byty bardziej rozwinięte jak i przez niżej rozwinięte. Bez tych istot byśmy umarli bardzo szybko. Istnienie tylko po to by brać wiedze o życiu wyłącznie dla siebie mija się z celem. Wiedza to dziedzina życia , która bardzo dużo zyskuje w wyniku dzielenia się nią z innymi. Ukrywanie jej i robienie tajemnic itp to wyrządzanie sobie ogromnej krzywdy bo niedostajemy świeżych informacji co robić by lepiej żyć. Czy ktokolwiek kto tworzy robi to tylko i wyłącznie dla siebie? Przecież np artyści chcą by podziwiać to co stworzyli a czy zwykły zjadacz chleba nie chce być podziwiany przez innych za to co osiągnął w swoim życiu? Każdy chce się dzielić swoją energią życiową w taki czy inny sposób.
PS jeśli chodzi o istoty niżej inteligentne które się żywią nami to są to bakterie, pierwotniaki, grzyby, płazińce, obleńce nawet stawonogi (a dokładniej pajęczaki) itd, w przewodzie pokarmowym i innych jamach ciała oraz na ciele. Życie bez nich byłoby conajmniej trudne  smile

10

Odp: Powstanie gatunku Homo Sapiens

@ bart
Nic nie stoi na przeszkodzie, jak napisałem (być może nie do końca jasno), że choć idea wydaje się zabawna można bez problemu uwzględnić Ogrodnika w ogólnym planie  smile

@ nemoman
Nie boję się idei, że jestem dostawca energii dla innych. Boję się idei, że jesteśmy hodowani tylko dla energii, a nasze warunki nikogo nie interesują (jak chów klatkowy). Moen pisał o CBM (czystej bezwarunkowej miłości) i może gdyby zamiast strachu, śmierci i negatywnych emocji na tej planecie dominowało CBM wtedy i energii byłoby więcej i bardziej czysta. No ale skoro jest tak jak jest to znaczy, że naszego Ogrodnika, czy też byt (byty) odpowiedzialne za zbieranie i przesył energii to po prostu wali, mówiąc dosadnie, byleby tylko były dostawy. I właśnie taki obraz mi nie odpowiada. Jeżeli wszyscy mamy świadomość tego, że jesteśmy potrzebni żeby dostarczać innym energie, innym którzy jej potrzebują to jest to trochę inna sytuacja od bieżącej  smile

11

Odp: Powstanie gatunku Homo Sapiens

To co dominuje na tej planecie zależy tylko od nas samych. Nikt nikogo nie zmusza by się bał czy też doznawał innych negatywnych emocji. To ludzie sami chcą je przeżywać i dlatego przyciągają tyle ”negatywnych” bytów. Mamy wolną wolę ale za wszystko co robimy musimy ponieść konsekwencje. Większość ludzi uważa, że będzie łatwiej gdy ”oddadzą” tą wolną wole komuś innemu i ten ktoś inny będzie musiał ponosić konsekwencje ich działań. Może to wynika z lenistwa bo po co się męczyć i szukać samemu odpowiedzi na pytania jak tu ktoś podaje ci na talerzu gotowe i pieknie opakowane rozwiązania.
Skoro ktoś mówi, że nie chce być pokarmem dla innych to wynika z tego że boi się bycia jedzonym i w końcu zjedzonym. Wynika to z braku wiedzy. Nie jedzą vooyoo ciebie! Jedzą to co wydalasz z siebie i będą to robić czy tego chcesz czy nie. Emocje wyzwalają energię i ta energia po przeżyciu jest z nas ”usuwana” na zewnątrz jako że jest nam już niepotrzebna. Problem w tym jaką energię wydzielamy takie istoty przyciągamy. Można to przyrównać do jedzenia które przechodzi przez nas i co jest nam potrzebne jest wchłaniane a reszta jest wydalana w postaci odchodów, które już w jelitach zaczynają być pochłaniane i rozkładane przez różne mikroorganizmy.
Czy jest zatem sens walczyć z tymi mikroorganizmami i usuwać je z naszego świata?
Co się stanie z odchodami? Po pewnym czasie nie da się żyć ponieważ wszędzie wokoło będzie tylko jedno, odchody.
Czy jest zatem sens walczyć z bytami które żywią się tymi negatywnymi energiami? Czy nie lepiej zmienić proporcje na korzyść pozytywnych i zacząć przeżywać inne pozytywne emocje? Wtedy nie będą miały co ”jeść” i same odejdą od nas. Można być uprzejmym wobec innych tak na początek  wink

12

Odp: Powstanie gatunku Homo Sapiens

@ nemoman
Nie rozumiemy się… Po pierwsze nie chodzi mi o jednostki i byty negatywne indywidualnie przyciągane przez myśli i emocje konkretnego człowieka lecz o przesył energii w sensie planetarnym od ludzkości. Po drugie uważam, że ja jestem odpowiedzialny za moje życie, moje czyny, moje myśli i nie wierze w jakichś bogów kierujących moimi poczynaniami. Jeżeli ktoś/coś potrzebuje mojej energii, proszę bardzo, ale za moją wiedzą i akceptacją. Teraz pytanie ile osób np. na 100 rozważa, czy zastanawia się nad sprawami przez nas tu poruszanymi? I tu dochodzimy do moim zdaniem najważniejszego o czym pisałem już, czyli po trzecie: to co dominuje na tej planecie zależy od nas samych, ale z karmicznymi obciążeniami i brakiem pamięci poprzednich wcieleń nie umiemy jako ludzkość postępować inaczej. Nie pamiętamy poprzednich lekcji i popełnionych błędów, wielokrotnie przejmują nad nami w sensie ludźmi, kontrolę prymitywne instynkty lub manipulanci. Ludzie są zagubieni. Póki system nie runie ludzie się nie zmienią. Ktoś nam ten system zaimplementował, nie wiem w jakim celu i czy słusznym czy nie w założeniu, ale nie sądzę żeby nas się pytali wtedy o zdanie.
Może my między innymi tu na tym forum to powiew zmian…  smile  Chciałbym w to wierzyć

13

Odp: Powstanie gatunku Homo Sapiens

Wracając do kwestii tego, kto stworzył życie na Ziemi. Ogrodnik czy Inne Cywilizacje?
Jest taka możliwość, że Inne Cywilizacje realizują w świecie materialnym wolę Ogrodnika (i również po części swoją wolę, mają w tym swoje korzyści).

Sprowadzają humanoidy, zasiedlają planety, ulepszają światy rośliny i zwierzęcy, eksperymentują, krzyżują itp wg planu Ogrodnika. Wielkim architektem jest Ogrodnik a Inne Cywilizacje wykonawcami jego woli. Taki zdrowy podział obowiązków.

W tym sposobie myślenia wciąż jest miejsce dla gwiezdnych rozbitków, którym zepsuły się pojazdy i musieli zostać na Ziemi oraz dla kolonistów z innych planet, działających na własną rękę.

14

Odp: Powstanie gatunku Homo Sapiens

Witam Wszystkich jestem Luka ze stroną Hejala zapoznałam się dwa dni temu pozdrawiam Cię Hejalu serdecznie. Jest bardzo interesująca. Książki jeszcze nie czytalam.Moje wiadomości o powstaniu Homo Sapiens opierają się na materiałach podaję stronę [url]http://www.Wingmakers.pl[/url] link Multimedia ( Wprowadzenie do Projektu WingMakers). Może nie odkryłam Ameryki myślę ,że wielu uczestnikom forum wiele faktów się wyjaśni.Również chciałabym usłyszeć opinię Hejala. Wingmakers w języku polskim (Stwórcy Skrzydeł) są Rasa Centralną - pierwszą kreacją Pierwszego Źródła ( Boga). Rasa Centralna składa się z siedmiu podgrup nazwanych Rodami Światła. Wingmakers stworzyli humoidalne formy życia,czyli wehikuły duszy,które są instrumentami do doświadczania życia we wszechświecie.DNA( budulec) to kreacja kosmicznych genetyków Rasy Centralnej.Przybywają z Centrum Wszechświata w obronie ich kreacji i katalizują odkrycie ludzkiej duszy. WM zostawili siedem pozaziemskich kapsuł z zakodowanymi informacjami jedna na każdym kontynencie.Zawierają informacje,które doprowadzą ludzkość do odkrycia swego pochodzenia.Pierwsze odkryte miejsce nosi nazwę Starożytnej Strzały, znajduje się Kanion Chaco w Nowym Meksyku.Jest to znalezisko tyśiąclecia, jednak utrzymywanym w sekrecie przez NSA, do czasu aż naukowiec dr.J.Neruda ryzykując życiem przekazał odkrycie społeczeństwu. Jaskinie są skonstrułowane przez WM ,która zawiera 24 komory w kształcie wznoszącej się spirali,znajdują się tam artefakty technologiczne z zaawansowanej technologi,dysk optyczny,króry zawiera Przekazy pierwszego Źródła, cyfrowe kompozycje obrazu, muzykę,poezję,filozofię,naukę opartą na symbolach. Na ścianach każdej z komór znajdują się malowidła . 24 komora zawiera informację ,żę zmutuje uaktywni się w nas 24 chromosom,który nie jest oparty na składzie cząsteczkowym a odpowiedzialny jest za duchowość człowieka to wiele wyjaśnia dlaczego nie rozumiemy naszej duchowości i nie możemy się dostać do Stref Dopływu ,które są galaktycznym magazynem wiedzy,katalizują odkrycie duszy i wspomagają odkrycie Wielkiego Portalu jest on największym odkryciem gatunków humanoidalnych ustanawia gatunek jako członka wspolnoty galaktycznej.Wielki Portal jest soczewką za pomocą którego lludzkość może obserwować Rzeczywistość Źródła i komunikować się z nią,łączy naukę,metafizykę umieszczając ludzkość na stanowisku umożliwiającym obejmowanie wszystkich wymiarów multiwersu mimo pozostawania w trzecim wymiarze. Na tym kończę myslę za zainteresowałam tematem i odsyłam do strony podanej powyżej.

15

Odp: Powstanie gatunku Homo Sapiens

KamilMozart:
”Nie ma żadnych dowodów na istnienie ewolucji życia (przynajmniej na Ziemi). Naukowcy ziemscy nie znaleźli do tej pory żadnych dowodów na istnienie ewolucji. Co więcej ostatnio zaprzeczają tej teorii mówiąc, że przypadkowe łączenie się cząstek jest w sumie nie możliwe. Dlaczego Biblia zawiera wiele prawd naukowych, które człowiek odkrył dopiero w XX wieku? Czym jest wieczność? Czy dinozaury istniały w tym samym czasie co ludzie? Możesz coś powiedzieć o dinozaurach?”

bart:
”@KamilMozart
Uważam, że życie na Ziemi pochodzi z krzyżówek oryginalnego organizmu stworzonego przez Ogrodnika z wieloma rasami z naszej galaktyki. Zobacz ile mamy ras. Podobne bo dostosowały się do tej planety, ale równie jakże odmienne. Być może życie tworzone jest przez inteligencję. Ewolucja naturalna za to dostosowuje gotowy twór do warunków.
Biblia to gruba książka. Jest tam bardzo dużo wypowiedzi naprawdę mądrych ludzi. Niestety została mocno poprzerabiana do potrzeb religii i dlatego polecam podchodzić do niej z dystansem, ale i nie ignorować.”

16

Odp: Powstanie gatunku Homo Sapiens

A co myślicie o katolickiej wersji: Ze Bóg stworzył świat i nas w 7 dni? Po przeczytaniu ”Anastazji” nasuwa się również ta teoria. Tam jest dokładnie opisane jak Bóg stwarza nas i jak pierwsi ludzie żyją w prawdziwym Edenie. Oczywiście to się nie kłóci z późniejszymi manipulacjami genetycznym jaszczurów czy annunaki. Chociaż od razu możemy odsunąć Plejadan jako naszych stwórców. Może Anastazja mówi o tym całym Ogrodniku. Jak sądzicie ?

17

Odp: Powstanie gatunku Homo Sapiens

Ale ile ten Bóg na wspólnego ze Źródłem wszelkich rzeczy istniejących i nieistniejących (ach ten dualizm wszechobecny  smile wciąż mi się udziela )
To, że ktoś potrafi coś stworzyć nie znaczy , że jest Bogiem. Może inaczej, Bogiem w sensie oddawania mu czci. Podkreślam dobitnie, że moim zdaniem Źródło, nie wgłębiając się czym jest (dla mnie ciągłym poznawaniem-nie osobą ale inteligentnym stanem, jeśli tak to mogę nazwać) nie pragnie oddawania czci-co jest formą kontroli. O takim Bogu (temu, któremu oddawano cześć) jest napisane w Biblii.Posłuszeństwo i cześć- tego wymagał.Ja jednak nie zamierzam oddawać mu czci.Ciekawe co on na to?  wink Możliwe, że to stwórca części nas samych, lecz mamy w sobie też pierwotną cząstkę Źródła, której nie imają się manipulacje bogów czy Boga. Podkreślam, że to moje przemyślenia wink
Czym zaś jest Źródło mogę odczuć o tyle o ile manifestuje się ono w granicach materii i duchowości dostępnej mi w obecnym stanie i z takimi możliwościami postrzegania.
O planecie Ziemia jako o miejscu zsyłki słyszałam i powiem szczerze utknęło mi to w pamięci, zaintrygowało mnie.
Tłumaczyłoby to dlaczego mamy tu taką mieszankę energetyczną i osoby na tak różnym stopniu rozwoju. Nie pasuje mi natomiast fakt, że są tutaj też wspaniałe istoty.
Pytanie dlaczego tu przybyły?
Czy ich praca to resocjalizacja więźniów ?  smile
A może skoro każda rasa w związku ze stopniem rozwoju określa co innego mianem przestępstwa i niedostosowania, te wspaniałe osoby trafiły tu za coś zupełnie w innych miejscach błahego ? Te prawa mogą być dla nas obecnie zupełnie niezrozumiałe i absurdalne. Dopuszczając jednak tę możliwość do głosu (Ziemia to miejsce zsyłki), brak pamięci, karmiczne przywiązanie, chaotyczne działania, brak świadomości,odcięcie od innych form życia pozaziemskiego-brak widocznego dla ogółu kontaktu, czemu to wszystko ma służyć? Gdzie resocjalizacja? Pozbycie się problemu owszem, ograniczenie kontaktu z niebezpiecznymi Ziemianami, zgadzam się, to udane posunięcie. A może resocjalizacji ma nie być? Może to wieczne więzienie i tylko nielicznym udaje się stąd naprawdę odejść? Jeśli ktoś chciał dobrze, to nieźle spaprał robotę. Natomiast w przypadku, kiedy Ziemia byłaby więzieniem bez odwrotu nie macie ochoty stąd prysnąć kiedyś? Tylko jak ? Ale mnie poniosło  wink

18

Odp: Powstanie gatunku Homo Sapiens

fajny temat a istota ludzka jak i caly wszechswiat i prawa nim ządzące w ostatecznosci pochodzą ze żrudła jedńi.A anunnaki zmienili tylko istote ludzką do swoich potrzeb zeby byla im posłuszna istote która była doskonałym dziełem plejadjan i obie cywilizacje zrobili to inzynieria genetyczną.Plejadjanie zrobili to na człekokrztałtnej istocie z ziemi i te istoty zyły w raju przez około 27 tysięcy lat dopuki Anunnaki nie przekrztałcily doskonałych istot z raju do zycia w piekle czyli dualizmie. Potem jeszcze sztuczny program karmy,i mamy terazniejszego czlowieka a tak sie zyc nieda. Naszcześće Arkturianie tez tworzyli tego 1 czlowieka wraz z plejadjanami i za jakis czas wszystko sie zharmonizuje do pierwotnego żrodła tak czy siak to musialo sie stac a ten niefart ktory sie zdazył juz mija, mały bonus efekt koncowy bedzie niewyobrazalny,energia jaka bedzie panowała na nowej ziemi bedzie tak ogromna ze jesli mogłbys jej doswiadczyc przypadkowo rozerwała by cie na strzepy,lub takie wrazanie jakbys stał sie jednia z wszechswiatowym ogrodnikiem.A kiedy kazda jedna istota i cząstka powruci do domu w tym wszechswiecie, wtedy wszystko zacznie sie od nowa w innym wszechswiecie.

19

Odp: Powstanie gatunku Homo Sapiens

aha i jeszcze istotna kwestia tego prawa karmy.Z jednej strony wychodzi na to ze Brahma chce zebysmy cierpieli i on to wytworzył bo przeciez to sie dzieje naprawde,reptalianie dalej sie cieszą bo dalej ich sieci mentalne i implanty działaja.Te sieci mozna zobaczyc podczas eksterioryzacji lub trzecim okiem bezposrednio w samadhi.Ale jak istota zeczywisce jest kierowana przez zrodło wtedy nic nad nia juz niema kontroli i wtedy widzi ze miłosc niema z karma nic wspołnego to jedyne wyjsce bo jak umysłu niema to indywidualnosc jest zatopiona w miłośći.I przyjdzie taki moment kiedy kazda istota z ziemi niewazne jakie ma pochodzenie duszy,odrodzi sie na nowej ziemi czyli jej teraz uaktywni sie w wiecznym teraz jak juz to sie stanie wtedy ta ziemia na ktorej teraz zyjemy zniknie tak jakby nigdy jej nie było i w tej kwesti dusze nie bedą juz inkarnowaly i cierpiały. To siwetne przedstawienie i zabawa o duzym znaczeniu.

20

Odp: Powstanie gatunku Homo Sapiens

pojmowanie zeczywistosci jest andekwatne do Jazńi. Brahma czyli uniwersalna samoświadomość lub wszechswiatowy ogrodnik, albo wszechswiatowy intelekt mozna nawet uzyc słowa Bóg lub miłość albo nirwana i krolestwo tathagaty.ćzęsto słowa są puste i bez znaczen a ekstaze i aromat miłosci nieda się opisac językiem słow ani umysłu.Chodziło mi o kochająca energie ktora stworzyła cały wszechswiat i oczywisce jak przygotujesz ciało i umysł to bierzesz ile chcesz i twoje ciało wytrzyma.ale zwaz uwage na to ze ja pisałem o nowej ziemi w wiecznym teraz o finale a nie o tym jak ziemia stanie się dopiero 3-4 wymiarowa.Nie mówie nikumu ze to co pisze jest prawdziwe, ponadto jedni cos w tym zobacza a drudzy nie ale kiedys przyjdzie taki czas ze istoty beda sie rozumialy bez słow poniewaz wszystko bedzie sie rozumiało samo przez siebie i będzie bardzo proste.

21

Odp: Powstanie gatunku Homo Sapiens

w hinduizmie zeczywisce mozna uzywac słowa Brahman jako tego absolutu. Ale jak czlowiek uzyskuje swiadomosc nirwaniczną i utrzymuje status brachmana w samadhi to muwi sie ”stał się jednia z Brachmą” i zatopił sie w samadhi. niby niema roznicy bo to słowo ale jesli ową wypatrzyles to masz odpowiedż więc widzisz ze nikogo nie zwodze.:)

22

Odp: Powstanie gatunku Homo Sapiens

Tzw. Pierwotniaki Byly to nieudane gatunki wyprodukowane przez ET wink
otóz pewnie was dziwi jak zniknął neandertalczyk ?
-heh reptoidy ich wzieli na jakąś tam planete i tam wlasnie takie same prymitywy są wink , no i tak sie tam powoli rozwijają ,

23

Odp: Powstanie gatunku Homo Sapiens

Tzw. Pierwotniaki Byly to nieudane gatunki wyprodukowane przez ET wink
otóz pewnie was dziwi jak zniknął neandertalczyk ?
-heh reptoidy ich wzieli na jakąś tam planete i tam wlasnie takie same prymitywy są wink , no i tak sie tam powoli rozwijają ,

24

Odp: Powstanie gatunku Homo Sapiens

Mitologie starożytnych są zgodne (a ich echo jest w biblii): człowiek został stworzony, a jego kod DNA zmodyfikowany.

Obecnie trwa od ok. 100 lat kolejny etap: masowej modyfikacji kilku miliardów ludzi - bezprecedensowy preceder. tongue

25 Ostatnio edytowany przez Antares (2021-10-07 18:28:09)

Odp: Powstanie gatunku Homo Sapiens

Pomyśl jak się różni aktualna sytuacja od tej która panowała jeszcze jakieś 100-150 lat temu - np. pod katem:
- żywności
- przebywania na świeżym powietrzu
- przebywania na świetle słonecznym
- ilości "kosmetyków" czy "preparatów", które miliardy ludzi na siebie codziennie wrzuca
- ilości używek
- ilości zwykłego ruchu fizycznego
- ilości sztucznych, syntetycznych farmaceutyków
- zatrucia sztucznymi środkami mórz, jezior, powietrza i ziemi
- materiałów budowlanych w budynkach, w których przebywa się - i to przez większość czasu
- narastającego z każdą dekadą wpływu "smogu" elektromagnetycznego
- a ostatnio: celowych modyfikacji DNA, zarówno pośrednich (zmienia się na podstawie tego, co "wrzucasz" do organizmu), jak i bezpośrednich (wzrastająca nachalność i popularność inżynierii genetycznej - zarówno zwierząt, roślin, jak i ludzi).

Wszystkie te czynniki mają mniejszy lub większy wpływ na orgnanizm, czyt. komórki, ich energię, funkcjonowanie i DNA. DNA to ciągle, wbrew pozorom, w dużej mierze temat tabu, i jest on kontrolowany przez hermetyczne środowisko. Przekazują nam tylko takie informacje, jakie uznają za stosowne.

Krótko: żyjemy w sztucznym świecie - który staje się sztuczny celowo. Jest to długotrwały plan, mający na celu podporządkowanie sobie ludzkości i spowodowanie celowej degradacji środowiska, byśmy byli uzależnieni od zamkniętych ośrodków, rządzonych przez elitę. Jesteś świadkiem ostatnich faz wprowadzania tego procesu - to co obserwujesz obecnie w mediach (a jeszcze bardziej to, o czym Ci nie powiedzą) to właśnie te plany. Preparaty zwane szczepionkami początkowo m.in. Bill Gates reklamował jako zmieniające DNA; potem, na zdecydowanie negatywną odpowiedź społeczeństwa, wycofano się z tej informacji i w tv usilnie przekonywano, że jednak nie zmienia - co jest nieprawdą. Na bank stoi za tym ktoś, kogo nie ograniczają zwykłe ramy czasowe przeciętnego życia ludzkiego - czyt. żyją oni z pewnością dłużej niż te powiedzmy 100 lat.

Swego czasu w latach 90. był prowadzony tego typu projekt - który okazał się klapą, i się z niego wycofano:

[url]https://www.youtube.com/watch?v=Xd-6Uowu4JU[/url]

26 Ostatnio edytowany przez Antares (2021-10-09 13:34:42)

Odp: Powstanie gatunku Homo Sapiens

Jeśli spojrzycie na to wszystko z szerszej perspektywy - wielu tysięcy lat - ten nagły skok wszystkiego: cywilizacji, globalizacji, produkcji, powstania państwowych lub rzekomo wolnych potężnych koncernów, okaże się zupełnie nieprzypadkowy. Przykładowo, cztery największe firmy zajmujące się obrotem finansowym w USA mają pod kontrolą ogromną ilość spółek akcyjnych na całym świecie - a wartość nich przekracza PKB całej Unii Europejskiej - można sobie wyobrazić, jak potężną mają - bezpośrednią - władzę nad całą planetą, której w wielu przypadkach nawet nie mają politycy. A co gorsza, jak widzimy ostatnio, ci ostatni są - mówiąc bardzo delikatnie - sprzymierzeńcami wielkich koncernów, najczęściej przez ogromną już korupcję.

Jest to plan, który realizują od pewnego czasu, i jak pisałem, jestem przekonany (i nie tylko ja), że architekci tej "nowej Ziemii" żyją dużo dłużej niż przeciętny człowiek.

Głównym celem planu jest odcięcie ludzi od naturalnych źródeł - życia. Cały styl życia w XX w. został zaprojektowany celowo - to był plan realizowany dekadę po dekadzie, a wojny światowe były pretekstem do "nowego porządku", który obecnie mamy, a zarazem preludium do obecnie dziejących się wydarzeń. Obecnie trwają badania nad tym, jak zmieniać kod genetyczny człowieka bezpośrednio; na razie robi się to pośrednio przez modyfikowanie i zatruwanie żywności, zarówno mięsa (m.in. przez szkodliwe warunki hodowlane, gdzie nie dopuszcza się światła słonecznego), jak i roślin (od pestycydów począwszy).

Zauważcie jak człowiek "urósł" na tej nowej "diecie" (bo tylko w cudzysłowie można ją umieścić): o ile współczesny człowiek jest wyższy od tego ze średniowiecza czy ludów z długimi tradycjami naturalnego stylu życia. Jak taki przeciętny Azjata styka się z np. Australijczykami, ma wrażenie, że przyleciał do kraju wielkoludów.

27

Odp: Powstanie gatunku Homo Sapiens

@Superman

Proszę nie śmiecić na forum.

28

Odp: Powstanie gatunku Homo Sapiens

@Superman

Nie potraktowałeś poważnie mojej prośby, więc zostajesz zbanowany za złamanie punktu 3 regulaminu. Życzę szczęścia w innym miejscu internetu, gdzie tolerują takie zachowania.

29

Odp: Powstanie gatunku Homo Sapiens

Hejal napisał/a:

@Superman

Nie potraktowałeś poważnie mojej prośby, więc zostajesz zbanowany za złamanie punktu 3 regulaminu. Życzę szczęścia w innym miejscu internetu, gdzie tolerują takie zachowania.

Może to nawet lepiej. Szkoda, żeby forum z taką ilością cennych informacji było zaśmiecane takimi bzdurami.