31

Odp: Ostrzeżenie

Gabi napisał/a:

Nie zrozumiałam Cię Mixon (wybacz wszelkie poprzednie zdrobnienia, bo może jesteś przeczulony na tym punkcie jak Wampir), chyba nie uważasz, że Cię w jakiś sposób lekceważę, bo jak tak to absolutnie nie miałam tego na myśli smile big_smile

Co do czakr, to nie sądziłam, że można je pozamykać i normalnie funkcjonować smile  Mam jeszcze blokady w niektórych centrach, niefizyczni otwierali mi je specjalnie, nawet te maleńkie, o których nie miałam pojęcia, aby energia życia mogła swobodnie przez nie płynąć, niektóre są rozwinięte bardziej, niektóre mniej, czyli nierównomiernie, bo je czuję. Ale zamkniętej nie mam żadnej i nie uważam tego za normalne, zamykanie ich, powinny być otwarte i wirować równomiernie.
Można chronić siebie poprzez swoją aurę tworząc stosując np. tzw. wieżę światła, co często stosuję. smile

Ja jestem z tych uwrazliwionych typow wiec zdrobnienia sa dla mnie raczej czyms sympatycznym. Spytalem sie Ciebie o czakry bo z tego co slyszalem to mimo wspanialych kozysci plynacych z otwarych czakr to moze to byc okazja i otwartym wejsciem dla wiesz.. jak im tam wampirow itp.( bardzo by mi sie tu przydalo wsparcie kogos kto ma o  tym wiedze zrudlowa) ale niestosowanie ochrony to jak smiganie po internecie bez rzadnych firewall i.
Tak z troski tylko.
Pozdrawiam

32 Ostatnio edytowany przez Gabi (2009-09-20 17:35:00)

Odp: Ostrzeżenie

Ochronę stosuję, nie śmigam bez smile ale wielkie dzięki za troskę Mixonek smile pozdrowienia

33

Odp: Ostrzeżenie

[url]http://www.maxior.pl/film/134346/Ciesz_sie_zyciem[/url] myślę że o to w tym wszystkim chodzi a sami za przeproszeniem perdo****e sami nie wiecie co;/ o magicznych światach co to was nie czeka dla mnie jesteście samolubnymi zapatrzonymi w siebie ludźmi którzy uciekają gdzieś od czegoś... sam siebie nie oceniam bo nie mam takiej możliwości więc nie piszcie mi tutaj tekstów typu odezwał się święty... was opinie innych ruszają a mnie nie post jest na poziomie forum więc proszę o nie usuwanie go chociażby ze względu na umieszczony link ponieważ jest on moją odpowiedzią na to co się tu na tym forum dzieje

34

Odp: Ostrzeżenie

Prot, czy ty masz jakiś problem? Jeżeli to forum ci się nie podoba, ludzie tutaj nie podobają ci się, ich poglądy cię uwierają i nie zgadzasz się z niczym - to po jakiego diabła w ogóle tu wchodzisz?  Zmień sobie forum - jest tysiące forów na którym będziesz mógł sobie piętnować wady użytkowników i luki filozoficzne w ich poglądach, obrażać, lżyć innych i nadal być tolerowany.
My jakoś tak się składa, że jesteśmy zainteresowani konstruktywnym rozwojem - wszyscy - i dlatego w rzeczowy ale i kulturalny sposób chcemy rozszerzać swoją wiedzę. Tu jest grupa kontrowersyjnych osób, rzekłbym zbieranina z całego wszechświata, ale wszyscy szanujemy się nawzajem i chcemy iść do przodu, bez energetycznego pasożytnictwa jakie niegdyś w przeszłości widzieliśmy i w miarę możliwości poznawać rzeczywistość - Prawdę - ale nie fałsz tworzony na użytek czyjegoś fałszywego ego, które na wieczność wiąże niektórych z tym materialnym stworzeniem. Jeśli Ty oraz Sparky vel Fate chcecie utworzyć sektę i rekrutować poddanych, to nawet napisałem do Fate na jakim blogowisku może to sobie zrobić - dlaczego uparliście się, aby właśnie tutaj wszystkich nękać swoją filozofią?

35 Ostatnio edytowany przez prot (2009-09-29 19:40:12)

Odp: Ostrzeżenie

bo w się tak pięknie denerwujecie wink nie no dziwna sprawa z wami nikt nie powiedział czegoś typu "kolego PROSZĘ nie przeszkadzaj nam" jedyna osoba która to potrafi to Tacjanna a resztę szlak trafia nie będę wam już dogryzał ale swoje poglądy wygłoszę od czasu do czasu ;P

36

Odp: Ostrzeżenie

EnergyFlow, czym się tak denerwujesz? Jest tu bo jest, a jak odejdzie to przecież tez nie będzie tragedii, nie? Równie dobrze ja mogę odejść i ty też, nikt nikogo tu nie trzyma, a co do prota i Sparky.... niech se będą, mi oni nie przeszkadzają.... aż tak.

37

Odp: Ostrzeżenie

można? można... chyba wampir co tu sporo broi wie o co chodzi, nic na siłę...

38

Odp: Ostrzeżenie

Dzięki big_smile

39

Odp: Ostrzeżenie

Śmiech to zdrowie.
One smile a day keeps doctor away.

A tak przy okazji - krytyka, jeśli jest konstruktywna, to pomaga każdemu w rozwoju. Ale ignoranci robią to w nieumiejętny, kapryśny, nieinteligentny sposób bez współczucia oraz bez wyczucia czasu, miejsca i okoliczności. Dlatego zamiast pomagać - ingerują w czyjąś strukturę i niszczą jego osiągnięcia zamiast inspirować do rozwoju. To przestępstwo w wymiarze energetycznym

I dlatego na tym forum nikt tego nie lubi - nie ma to jednak nic wspólnego z nerwami, ale z żalem jaki czujemy za tych, którzy nie dorośli do korzystania z dorosłej wymiany poglądów dla najwyższego dobra.

40 Ostatnio edytowany przez prot (2009-09-29 19:46:33)

Odp: Ostrzeżenie

widzisz reprezentujemy 2 różne światy więc o co pretensje ? ps. One smile a day keeps doctor away nie koniecznie ale szkoda ciągnąc temat

41

Odp: Ostrzeżenie

No, przecież każdy jest inny, więc nie rozumiem, o co tu kłótnia....

42

Odp: Ostrzeżenie

o to że tak wielce rozwinięte istoty jak energy boją się powiedzieć proszę

43 Ostatnio edytowany przez Wampir (2009-09-29 19:51:45)

Odp: Ostrzeżenie

Taa, dzięki, niby tacy rozwinięci duchowo o rzucają się o byle co hmm też jestem wrażliwa i wybuchowa ale o takie coś kłótnia.... hmm A słow proszę to nic nie kosztuje, ludzie.... hmm

44

Odp: Ostrzeżenie

@ prot
Tak, w oryginale jest apple, ale czego się nie robi dla konkluzji...

To jednak nie są 2 różne światy - dzielimy tę samą przestrzeń i dlatego wszyscy jesteśmy współzależni jeden od drugiego. W pewien sposób stanowimy jedność. To ważne, aby dbać o tą delikatną energię a nie bez sensu ją niszczyć. Ludzie tak nie umieją planować swoich działań i swych relacji, to smutne.       Myślę, że za chwilę będziemy mieć jednak znacznie większy problem, i wszyscy zapomnimy o tych małych sporach na jakimkolwiek forum.

45

Odp: Ostrzeżenie

sory ale mam wrażenie że mówię do mało rozwiniętej istotki wink nie rozumiesz pojęcia 2 światy. Postaram się  Ci to wytłumaczyć w prosty sposób. Ty wierzysz w życie po śmierci a ja nie to są te dwa światy chodzi o podejście do życia no łatwiej tego nie ujmę

46

Odp: Ostrzeżenie

prot napisał/a:

o to że tak wielce rozwinięte istoty jak energy boją się powiedzieć proszę

"Proszę" to już było - w moim pierwszym poście do Ciebie. Szanuję Twoje zdanie, prosiłem też, za wyraźną prośbą Hejala, o poszanowanie regulaminu Forum.

Rozwój polega na czym innym - wyzbyłem się agresji wiele lat temu i nie uda się mnie sprowokować do prywatnych wycieczek smile

47

Odp: Ostrzeżenie

ok

48

Odp: Ostrzeżenie

prot napisał/a:

sory ale mam wrażenie że mówię do mało rozwiniętej istotki wink nie rozumiesz pojęcia 2 światy. Postaram się  Ci to wytłumaczyć w prosty sposób. Ty wierzysz w życie po śmierci a ja nie to są te dwa światy chodzi o podejście do życia no łatwiej tego nie ujmę

Ty mówisz o believe system, o wierze   -    a ja o Prawdzie. Jeśli nie doświadczyłeś drugiej strony twojej okrywy fizycznej, "innej" rzeczywistości niż zakodowany archetyp codziennego postrzegania,  to możesz mieć taki pogląd. Rozumiem to i nie komentuję. Większość ludzi na tej planecie tak ma.
Z twojej perspektywy przebiega gdzieś jakiś podział który postrzegasz, podział na 2 światy - z mojej strony wygląda to zupełnie inaczej i nie ma żadnych podziałów a jedynie poziomy świadomości istot w ramach jednej homogenicznej drogi rozwoju istot określonego rzędu.

49

Odp: Ostrzeżenie

wzajemnie

50

Odp: Ostrzeżenie

Oj dobra tam, nie możecie go poprostu ignorować? Mi on jakoś zwisa, tylko Wy robicie tutaj aferę hmm

"Widac ze drzemia w tobie poklady pozytywnej energii tylko sa przykryte jakimis nalecialosciami. Uwolnij je stary bo naprawde w porzadku z Ciebie typ pewnie masz mnostwo ciekawych pomyslow  i pytan a psujesz tylko atmosfere.
  My tu nie robimy wrogow ,nie tworzymy sztucznych sporow. Nas interesuje robienie pokoju pzyjazni i dobrego nastroju"
- No, i tu się zgadzam big_smile

51 Ostatnio edytowany przez prot (2009-09-29 20:28:15)

Odp: Ostrzeżenie

piękne jest to że w każdym aspekcie swojej wypowiedzi mylisz się ale to już nie moja sprawa nie obchodzi mnie to co ty tam sobie skrobiesz ale widzę moje wypowiedzi jednak co poniektórych ruszają ;P (energy) niby udaje twardego a tu proszę czego się dowiaduję taka istota a z takim ignorantem jak ja nie daje sobie rady... jedyny przypływ energii czuję tylko wtedy gdy robię to co kocham a wkurwianie innych nie należy do tego a czemu innych denerwuję to moja sprawa i kultury proszę bo mi tu złą energię siejesz
ps. ciekawa jesteś wampir jednak potrafisz się uśmiechnąć ;P

52

Odp: Ostrzeżenie

jeżeli dobrze zrozumiałem to w sumie idealnie opisałeś nasze sprzeczki wink

53

Odp: Ostrzeżenie

Dziękuję Mixon. Widzisz, Mr. Prot się ciska, ponieważ nie dane mu było doczytać ostatnich postów FateBlessera, który już raz został z Forum grzecznie wyproszony (ten proces  uzasadniania mu trwał 2 dni, ale bez efektu) a mimo wszystko powrócił dziś znowu aby znowu epatować, krytykować innych, nie wnosić niczego wartościowego - poza strachem. Tym wiele osób posługuje się sprawnie.

Mam ochronę energetyczną, więc nie muszę się również otrząsać, ale np. kilka dni temu zbagatelizowałem pewne zdarzenie i były rzeczywiście kłopoty przez godzinę....   Prot nie jest w stanie ocenić mojej energii, bo jej nie kieruję przeciwko nikomu. Jeśli kiedykolwiek uczuję, że muszę używać jakiejkolwiek formy agresji, od razu odejdę z tego forum.   

Jesteśmy jednością, całością, jednym organizmem społecznym, łącznie ze wszystkimi wokół i tymi którzy tu już byli i którzy dopiero przyjdą. Są większe problemy w przestrzeni niż spory na tym forum, wierzcie mi. Oby ludzie byli tak słabi jak przez lata i nie byli w stanie zmaterializować tej wersji rzeczywistości, jaką uczułem.

Dlatego tak ważne jest wspólne działanie i myślenie pro-rozwojowe, napełnione inteligencją, współczuciem dla innych i pozytywną intencją. Bardzo podobają mi się wszelkie zsynchronizowane działania dla dobra planety i innych istot, a gierki takie jak uprawiał Fate i którym stara się wtórować Prot są dziecinadą. Nie wnoszą nic pozytywnego (przynajmniej w mój rozwój) bo opierają się na zakodowanych systemach wiary, które są tylko przecinającymi się drogami różnych ludzi. Bądźmy zawsze ponad tym a uchronimy się od kłopotów.

54

Odp: Ostrzeżenie

Daniel napisał/a:

" ...Moja jest tylko racja i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza, że właśnie moja racja jest racja najmojsza...!!!"

"Ctrl C Ctrl V"


BOSKIE smile smile - czyje to?

55 Ostatnio edytowany przez prot (2009-09-29 21:16:41)

Odp: Ostrzeżenie

energy jako życzliwa istota możesz mi wysłać 2 ostatnie posty fate - mi wampirowi i danielowi bedziemy wielce wdzieczni
ps. jak to jest że ja nie potrzebuję żadnych osłon i nic mnie nie rusza? kto mi powie

56

Odp: Ostrzeżenie

"jak to jest że ja nie potrzebuję żadnych osłon i nic mnie nie rusza? kto mi powie" - a myślałam, że tylko ja tak mam. Ale sądzę, że to może przez charakter.

57

Odp: Ostrzeżenie

HYHY big_smile

58

Odp: Ostrzeżenie

Byłeś tu już prot. Znam Cię. Rozwój duchowy jest często mylony z brakiem emocji, nieskazitelną dobrocią, świetlistym przykładem. Czasem jednak jest on dość brudny i śmierdzący, czego nie raz doświadczyłam. Tak więc jeśli będziesz fikał i denerwował użytkowników mało rozwinięty moderator czytaj Istnienie zajmie się się tym fikaniem czując tę radość życia i młodości z której korzysta w pełni (film podlinkowany przez Ciebie). To w sumie tyle co mam do powiedzenia na temat.

Do Wampir: lubię Cię choć to nie powinno mieć dla Ciebie znaczenia. Dlatego pytam życzliwie: dlaczego podburzasz obydwie strony zaistniałego powyżej sporu?

59 Ostatnio edytowany przez prot (2009-09-30 07:39:05)

Odp: Ostrzeżenie

dobra już teraz prawdziwego prota poznacie, pozbyłem się pasożytów wink ale i tak moje zdanie będzie wysoko odmienne od waszego ze względu na moje poglądu co do tak złożonego pojęcia jakim jest życie wink ps. może medytowaliście w mojej sprawie jak kiedyś i się coś ruszyło... a tym czasem lece "zarabiać"na marzenia
ps. zaproponuję by zrobić dział gdzie wyrzucane są wszystkie posty bo Energy skasował dość interesujący dla niektórych osób post Fate na wieczność;/.... a szkoda... jeden z niewielu bardzo długich postów który nie znudził mnie po 3 zdaniach

60

Odp: Ostrzeżenie

"Do Wampir: lubię Cię choć to nie powinno mieć dla Ciebie znaczenia" - bo i tak nie ma
"Dlatego pytam życzliwie: dlaczego podburzasz obydwie strony zaistniałego powyżej sporu?" - dla jaj