181

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Hejal'u mam problem z czatem. Pisanie prywatnych wiadomości. Nie da się zrobić literki ś bo wyrzuca do poprzedniej zakładki.

182

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Sprawdziłem. Bezproblemowo robię w PW Ś i ś. Wygląda to jak problem z Twoją klawiaturą lub przeglądarką (opisane zachowanie wskazuje na błąd z klawiszem skrótu, ale wtedy zawsze błąd powinien występować).

183

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Okej, dzięki. Pogmeram u siebie.

184

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

U mnie występuje dokładnie ten sam problem: alt+s powoduje w PW "save" i przejście do zakładki z szablonami.

185

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Tak właśnie o to mi chodziło...

186

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Może to wina przeglądarki? Spróbujcie innych przeglądarek. Wygląda to na błąd ze skrótem klawiszowym. Skrypty na stronie są od lat niezmieniane.

187

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Hejal napisał/a:

Może to wina przeglądarki? Spróbujcie innych przeglądarek. Wygląda to na błąd ze skrótem klawiszowym. Skrypty na stronie są od lat niezmieniane.

Ten problem był już to zgłaszany. I występuje też od lat. wink

188

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Nie lepiej zamiast ś wpisywac literkę s? Odbiorca raczej sie domysli o co Ci chodziło big_smile Sam mam ten problem, to pewnie wina Google Chrome, przynajmniej ja uzywam tej przeglądarki.

189 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2017-12-06 15:46:17)

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Zarówno przy przeglądarce Internet Explorer jak i w Chrome przy próbie wpisania literki 'ś' w treści wiadomości wywala z wiadomości z opcją 'save' i to zarówno przy klawiaturze Polski(programista) jak i Polski(214). Może jest inaczej w Firefox-ie, tego nie sprawdzałam, bo nie używam. Nie ma również znaczenia czy używa się 'Alt+s' czy 'Ctrl+Alt+s' i tak wywala z wiadomości.

Jedyne rozwiązanie to, jak zauważył Dave.b, używać 's' zamiast 'ś'.

Podobny problem występuje przy pisaniu treści odpowiedzi i używaniu znaku " -czasami po naciśnięciu 'Wyślij odpowiedź' treść jest ucinana właśnie w tym miejscu, widocznie jest to jakiś znak specjalny.

Podobnie jest przy pisaniu długich tekstów PunBB potrafi zakończyć sesję i ucieka wpisana informacja, wtedy trzeba posiłkować się edytorem tekstu i przed naciśnięciem 'Wyślij odpowiedź' skopiować do edytora treść tego co się napisało, żeby nie uciekło, zalogować się ponownie i wkleić zapamiętany tekst.

190

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Zegar źle chodzi na forum...
Na czacie i w postach są różne godzinny...

191 Ostatnio edytowany przez Krykers (2018-02-09 11:35:58)

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Ustaw inną strefę czasową, w opcjach profilu.

Rzeczywiście, jest ten błąd.

Teraz ustawiłem na czas letni. W postach jak jest się zalogowanym, jest dobra godzina.

Po wylogowaniu jest godzina do przodu. Jak. Zresztą, czy to aż tak ważne? Zmieniam czas na zimowy. Jak będę wylogowany będzie odpowiednia godzina.

192

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

ka-nu napisał/a:

Hejal'u mam problem z czatem. Pisanie prywatnych wiadomości. Nie da się zrobić literki ś bo wyrzuca do poprzedniej zakładki.

Mi też się to robi w PW, jak z Tobą pisałem. Tylko że mi wiadomość wysyłało jak pisałem "Ś", a nie cofało do poprzedniej zakładki. Nigdzie indziej tego "problemu" nie mam. Mam natomiast (o ile to istotne) Win 10, oraz google chrome. Korzystam też z z adblocka. Może tutaj jest przyczyna. Nie wiem, nie znam się. big_smile

193 Ostatnio edytowany przez michu60 (2018-06-28 11:39:45)

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Cześć moi kochani, miło mi zagościć w waszym towarzystwie wink
Od nie wiem kiedy miałem linka do strony w mojej zakładce ze stronami dotyczącymi duchowości wink ale tak to jest, że wszystko dzieje się w tym jedynym właściwym momencie wink i jakoś tak się złożyło że przez "przypadek" się link kliknął .... no i jestem tym razem bardziej świadomie...
Do miłego poczytania ...

194

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Wacław Czyli aby efektywność wymiany poglądów wzrosła, to należałoby wyeliminować czynnik ułomności ludzkiej?

Rozmawiamy tutaj z pozycji człowieka, razem z obciążeniami, i innymi rzeczami, które siedzą w nas. I nawet Ty nie jesteś od tego wolny w 100%. Nie da się inaczej, niestety. I powoli. Nie ma co narzekać. Bądź sobą. Ja będę sobą. Nowy kolega niech będzie sobą.

Wiesz dużo, ja wiem mniej. Ale czy mogę tego żałować? Nie. smile

195

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Zgadzam się z Tobą.

196

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Hejal'u mam dość nie typową prośbę. Czy tutaj na forum nie dało by się trochę posprzątać? Lekki bałagan się tutaj zrobił...

197

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Posprzątane.

198

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Hejal napisał/a:

Posprzątane.

Dziękuje.

199

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Hejal'u pomyślałem że można by zaktualizować dział linki na stronie. Wiele z nich już wygasło albo nazwy się pozmieniały. Sam też chciałbym dodać parę linków od siebie...

- [url]https://www.vismaya-maitreya.pl/index.html[/url]

- [url]https://www.vismaya-maitreya.pl/zmiany_w_dna.html[/url]

- [url]https://www.nautilus.org.pl/[/url] ( tej akurat nie jestem pewny )

- [url]https://publicdisorder.wordpress.com/2011/07/06/ziemia-zwiastunow-switu-plejadian-barbara-marciniak-e-book/[/url]

- [url]https://mahajana.net/teksty/nauka_buddy/[/url]

200

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

To jest niby forum o kosmitach (lub kosmicie), ale przeglądając kategorie, łatwo zauważyć, że kategoria kosmitów ma tylko 2 strony, natomiast ezoteryki - 7 (i jest najpopularniejszą kategorią tutaj). Być może warto by ją rozbić na więcej, bo ostatnio to wygląda tak, jakby całe forum koncentrowało się na 1 kategorii. smile

201 Ostatnio edytowany przez Krykers (2019-05-30 18:59:43)

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Antares. No tak. Bo tam są religie, filozofie, rozwój duchowy. Nawet jeżeli, to trochę jest pracy przy przenoszeniu tematów. Hejal w zasadzie tak uprościł, coś wyjaśniał, że za dużo jest działów. Chyba też chodziło o to, że my myliliśmy działy, czy coś. Kiedyś było chyba.

-Sprawy forumowe
-Wszystko o kosmitach
-Ezoteryka,rozwój duchowy
-Religie, filozofia
-Sprawy zdrowotne, sprawy społeczne, i chyba polityczne
-rozmaitości (na każdy inny temat)
-Kosz

Z tego co pamiętam, mogę się mylić.

202 Ostatnio edytowany przez Antares (2019-07-02 16:33:26)

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Nie można w ostatnich tygodniach prawie pisać na forum - to wyjatek, ze udało się tu... w niesoończoność pyta o odpowiedź kontrolna...

203 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2019-07-03 10:01:34)

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

U mnie pyta tylko raz. Korzystasz z Androida czy z Windowsa? A może to problem polskich literek? Sprawdź czy to co wpisujesz ma polskie literki.

204

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Mi zapytało raz "ludzie którzy nie są łysi, mają je na głowie" odpisałem "obrośnięci" i kolejne pytanie. Za drugim sie udaje. Tak mi się wydaje. big_smile

A poważnie, to u mnie wszystko gra.

205

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Cześć, wracam po bardzo długiej przerwie na forum. Mam nadzieję, że tym razem zostanę na dłużej

206

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Czemu zniknął czat na forum?

207

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Mnie się wydaje, że go krzaki zarosły, drzewa wyrosły naokoło. Ukrył się ten czat w głębokim lesie. Może go ktoś za setki lat odnajdzie...

208

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Pewnie jest błąd w javascript, a Hejal nie ma czasu, by poprawić.

Przy okazji, mam pytanie, czy nie można stworzyć tzw. white-list, by regularni, sprawdzeni użytkownicy nie musieli przechodzić przez pytania weryfikujące czy nie jesteśmy botami (zwłaszcza, że ta weryfikacja ma błędy i czasami blokuje możliwość odpowiedzi, lub je obcina)?

209

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Temat nazywa się powitania, więc się przywitam i napiszę coś o sobie. Konto założyłem dawno temu, ale forum nie wydawało mi się żywe.
Jestem racjonalistą twardo stąpającym po ziemi. Zarejestrowałem się tu, bo spodobała mi się wizja świata, jestem fanem książki, przypomniała mi czasy, gdy jako dziecko sam wymyślałem sobie swoje własne planety, sposoby działania całych cywilizacji,  chociaż traktuję ją w znacznej części jako SF i bajkę. Jestem zwolennikiem szczepień i metody naukowej etc etc Wierzę w naukę.

Nie jestem fanem ezoteryki, uduchowienia, szamanizmu, wiarą w kosmitów, medytacji i tym podobnym rzeczy, odrzucam większość teorii spiskowych i popularnych tu klimatów, ale potężnie wierzę w dialog ponad podziałami.  Klimaty rzeczy niewyjaśnionych - tu jest różnie, jedne rzeczy do mnie przemawiają bardziej, inne nie.
Nader wszystko cenię sobie jednak kontakt i dyskusję.
Na forum najbardziej lubię dział sprawy polityczne i społeczne, nie lubię ezoteryki i duchowości.
Fajnie pisać i być tu z wami

210

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

ka-nu napisał/a:

Czemu zniknął czat na forum?

Znalazłem taki Miniczat
____________ [url]http://multi-forum.46349.x6.nabble.com/ShoutBox-Miniczat-td31366.html[/url]

Możecie pisać smile