181

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

U mnie występuje dokładnie ten sam problem: alt+s powoduje w PW "save" i przejście do zakładki z szablonami.

182

Tak właśnie o to mi chodziło...

183

Może to wina przeglądarki? Spróbujcie innych przeglądarek. Wygląda to na błąd ze skrótem klawiszowym. Skrypty na stronie są od lat niezmieniane.

184

Hejal napisał/a:

Może to wina przeglądarki? Spróbujcie innych przeglądarek. Wygląda to na błąd ze skrótem klawiszowym. Skrypty na stronie są od lat niezmieniane.

Ten problem był już to zgłaszany. I występuje też od lat. wink

185

Nie lepiej zamiast ś wpisywac literkę s? Odbiorca raczej sie domysli o co Ci chodziło big_smile Sam mam ten problem, to pewnie wina Google Chrome, przynajmniej ja uzywam tej przeglądarki.

186 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2017-12-06 15:46:17)

Zarówno przy przeglądarce Internet Explorer jak i w Chrome przy próbie wpisania literki 'ś' w treści wiadomości wywala z wiadomości z opcją 'save' i to zarówno przy klawiaturze Polski(programista) jak i Polski(214). Może jest inaczej w Firefox-ie, tego nie sprawdzałam, bo nie używam. Nie ma również znaczenia czy używa się 'Alt+s' czy 'Ctrl+Alt+s' i tak wywala z wiadomości.

Jedyne rozwiązanie to, jak zauważył Dave.b, używać 's' zamiast 'ś'.

Podobny problem występuje przy pisaniu treści odpowiedzi i używaniu znaku " -czasami po naciśnięciu 'Wyślij odpowiedź' treść jest ucinana właśnie w tym miejscu, widocznie jest to jakiś znak specjalny.

Podobnie jest przy pisaniu długich tekstów PunBB potrafi zakończyć sesję i ucieka wpisana informacja, wtedy trzeba posiłkować się edytorem tekstu i przed naciśnięciem 'Wyślij odpowiedź' skopiować do edytora treść tego co się napisało, żeby nie uciekło, zalogować się ponownie i wkleić zapamiętany tekst.

187

Zegar źle chodzi na forum...
Na czacie i w postach są różne godzinny...

188 Ostatnio edytowany przez Krykers (2018-02-09 11:35:58)

Ustaw inną strefę czasową, w opcjach profilu.

Rzeczywiście, jest ten błąd.

Teraz ustawiłem na czas letni. W postach jak jest się zalogowanym, jest dobra godzina.

Po wylogowaniu jest godzina do przodu. Jak. Zresztą, czy to aż tak ważne? Zmieniam czas na zimowy. Jak będę wylogowany będzie odpowiednia godzina.

189

ka-nu napisał/a:

Hejal'u mam problem z czatem. Pisanie prywatnych wiadomości. Nie da się zrobić literki ś bo wyrzuca do poprzedniej zakładki.

Mi też się to robi w PW, jak z Tobą pisałem. Tylko że mi wiadomość wysyłało jak pisałem "Ś", a nie cofało do poprzedniej zakładki. Nigdzie indziej tego "problemu" nie mam. Mam natomiast (o ile to istotne) Win 10, oraz google chrome. Korzystam też z z adblocka. Może tutaj jest przyczyna. Nie wiem, nie znam się. big_smile

190 Ostatnio edytowany przez michu60 (2018-06-28 11:39:45)

Cześć moi kochani, miło mi zagościć w waszym towarzystwie wink
Od nie wiem kiedy miałem linka do strony w mojej zakładce ze stronami dotyczącymi duchowości wink ale tak to jest, że wszystko dzieje się w tym jedynym właściwym momencie wink i jakoś tak się złożyło że przez "przypadek" się link kliknął .... no i jestem tym razem bardziej świadomie...
Do miłego poczytania ...

191

Wacław Czyli aby efektywność wymiany poglądów wzrosła, to należałoby wyeliminować czynnik ułomności ludzkiej?

Rozmawiamy tutaj z pozycji człowieka, razem z obciążeniami, i innymi rzeczami, które siedzą w nas. I nawet Ty nie jesteś od tego wolny w 100%. Nie da się inaczej, niestety. I powoli. Nie ma co narzekać. Bądź sobą. Ja będę sobą. Nowy kolega niech będzie sobą.

Wiesz dużo, ja wiem mniej. Ale czy mogę tego żałować? Nie. smile

192

Zgadzam się z Tobą.

193

Hejal'u mam dość nie typową prośbę. Czy tutaj na forum nie dało by się trochę posprzątać? Lekki bałagan się tutaj zrobił...

194

Posprzątane.

195

Hejal napisał/a:

Posprzątane.

Dziękuje.