571

Odp: Zapytania do Hejala

Poprawiłem „wielkich budowli" na „wysokich budowli". Teraz będzie precyzyjniej.

572 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2020-01-09 10:41:06)

Odp: Zapytania do Hejala

Hejal napisał:
"Istnieje wszechobecna kosmiczna energia. Zasobami energii zarządzają wszyscy - świadomie lub nieświadomie. Każdy czerpie z niej w większym lub mniejszym stopniu, gdyż jest nią wszystko, co istnieje we wszechświecie. Począwszy od najmniejszej cząstki fizycznej materii a skończywszy na największym obiekcie duchowym.

Wszystko drga, wibruje, przekształca się z jednej formy energii w drugą. Każdy może do kosmicznej energii podłączyć się i wykorzystać ją w dowolny sposób, począwszy od samodoskonalenia duchowego i uzdrawiania a skończywszy na zasilaniu urządzeń i pojazdów.

Wewnątrz Księżyca istnieje wielka "przetwórnia", która magazynuje wyprodukowaną na Ziemi energię i przekazuje do innego punktu kosmosu. Energia służy do tworzenia nowych form życia, nowych światów i wszechświatów."

Moje pytanie:
Skoro tak to po co Gwiezdny Ogrodnik gromadzi energię z żywych stworzeń na ziemskim ksieżycu, skoro pod ręka ma niewyczerpalne źródło w postaci kosmicznej energi, dostępne w każdym miejscu kosmosu? Gdzie tu sens i logika? Po co gromadzić coś co jest dostępne od ręki? W jaki sposób odbywa się gromadzenie tej energii na księżycu i przesyłanie jej w inne zakatki kosmosu?

Hejal napisał:
"Ziemia nie stoi w miejscu, lecz krąży wokół Słońca po orbicie. Część Układu Słonecznego znajduje się pod panowaniem energii Wodnika, a część w strumieniu energii Ryb. Ziemia wyjdzie poza zasięg oddziaływania strefy Ryb w lutym 2023 roku. Do tego czasu będzie "skakać" z jednej strefy do drugiej. A każdy skok może wywołać gwałtowne wydarzenia.

Zaraz potem piszesz:

W każdym razie mit roku 2012 stworzyły osoby badające kulturę Majów i nie ma on nic wspólnego z kosmitami. Został rozpropagowany przez środowiska new age. Ziemianie lubią histeryzować i szerzyć wizje apokaliptyczne. Kosmici rozpowszechniają zupełnie inną datę - 03.02.2029 - wtedy zakończy się oddziaływanie Ery Ryb a oddziaływanie Ery Wodnika osiągnie moc 100%."

Moje pytanie:
To kiedy skończy się oddziaływanie Ryb -luty 2023 czy  03.02.2029? I jak się te daty mają do siebie? Dobrze rozumiam, że od lutego do lipca jesteśmy w Wodniku, a od sierpnia  do stycznia w Rybach?

573 Ostatnio edytowany przez gokhan (2020-03-02 16:16:34)

Odp: Zapytania do Hejala

Witam.
Nie byłem aktywny na tym forum od dłuższego czasu, dzisiaj postanowiłem napisać.
Od przeczytania "Wszystko jest wibracją" przeze mnie pierwszy raz, minęło już parę lat. Książka pozwoliła mi usystematyzować swoje poglądy, zainspirowała do myślenia,zacząłem więcej zauważać. Starałem się trochę odnaleźć w sobie "Wędrowca", dzielić się z ludźmi moimi odkryciami, podchodzić do nich zawsze z szacunkiem bez względu na wszystko.
Od dłuższego jednak czasu przestałem próbować ich "uświadamiać", gdyż doszedłem do wniosku, że każdy musi dojść do pewnych rzeczy samemu, a ja w ciągu dalszym jestem mocno ograniczony intelektualnie i duchowo.
Bardzo lubię wytwory kultury, przede wszystkim muzykę. Interesują mnie języki obce, a pracuję jako kucharz.
Poza tym, zacząłem nie lubić ludzi. Poziom frustracji we mnie ostatnimi czasy osiąga swoje wyżyny. Kilka dni temu rzuciłem swoją obecną pracę, w której nie czułem się dobrze, pracowałem po 240 h miesięcznie, czego od początku pracy tam próbowałem uniknąć. Skończyło się tak, że jestem skrajnie przemęczony fizycznie i psychicznie, rzadko spędzam czas z moim facetem, nie mam siły na nic poza leżeniem, gdy mam wolne. Uznałem, że najwyższy czas na zmiany.
Zauważyłem, że moja uprzejmość w stosunku do ludzi i otaczanie ich szacunkiem, zazwyczaj skutkuje tym, że chcą mnie oni wykorzystać. Mimo tego zawsze staram się być asertywny.
Z każdym dniem lubię ludzi coraz mniej. Lubię ich muzykę i języki.
Obserwuję co dzieje się na świecie, pobieżnie, bo nie chcę karmić się wiadomościami. Widzę spinę, panikę, kłamstwa, próby wywołania na świecie "czegoś" co nie przyniesie ludziom pożytku-jak zwykle. Dawno temu to zaakceptowałem, tak samo ludzką naturę.
Znudziło mi się po prostu to wszystko, zniechęciłem się do wszystkiego. Mam wrażenie, że cokolwiek się nie wydarzy, czegokolwiek nie spróbuję, nie będzie mnie w pełni satysfakcjonować. Mam też wrażenie, że wszystko jest płytkie i błahe, męczące i nudne.
Wiem, że moja frustracja i zniechęcenie wynika niewątpliwe z przemęczenia, jednak nie rozumiem dlaczego przestaję lubić ludzi i świat. Dlaczego wszystko wydaje mi się płytkie, niskie i błahe. Nic mnie w pełni nie cieszy, zawsze jest jakaś blokada. I nie chodzi o to, że mam depresję. Swój stan nazwałbym raczej "pogodzeniem". Jak żyć będąc "pogodzonym"? Jak porzucić frustrację? Potrafię cieszyć się pierdołami, ale to nie wystarcza. Dużo żartuję, śmieję się, gadam głupoty, śpiewam. Cieszy mnie pogoda, zjedzone ciastko itp. Po prostu nic nie ma dla mnie głębi, nie wciąga, nie wydaje się dostatecznie rozwojowe.
Czy ktoś ma podobne wrażenia? Mam nadzieję, że zostanę dobrze odebrany, bo ciężko było mi ubrać to wszystko w słowa.

574 Ostatnio edytowany przez ka-nu (2020-03-02 21:02:00)

Odp: Zapytania do Hejala

Gokhan, myślę że to co przeżywasz jest przejściowe. Wydaje mi się że co przeżywasz jest procesem twojej ewolucji duchowej. Uświadomiłeś sobie pewne 'rzeczy" i to nie jest złe.
Pora żebyś poszedł krok dalej i wyszedł z tego bagna.
Napisz do mnie prywatną wiadomość to chętnie z tobą porozmawiam.

575 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2020-03-03 15:06:35)

Odp: Zapytania do Hejala

Gokhan, musisz sobie odpowiedzieć na pytanie po co i dla kogo żyję i dokąd zmierzam. Nikt inny tego za Cebie nie zrobi. Na tym właśnie polega życie, na ciągłym odpowiadaniu sobie na to pytanie. Znasz historię o człowieku, który nie miał butów? Bardzo cierpial z tego powodu, dopóki nie spotkał człowieka, który nie miał nóg. Czasami nie uświadamiamy sobie jakie mamy szczęście, czym jest ból duszy w porównaniu z prawdziwymi tragediami wokół nas...

Świat przestajemy lubić, gdy nie spełnia naszych oczekiwań, ale taki właśnie jest czasami świat. Jedyne na co mamy wpływ to my sami i na tym powinniśmy się kocentrować. Jak sami przejdziemy wewnętrzną metamorfozę, wtedy świat sam się nagnie do naszych oczekiwań, bo to na zewnątrz to tylko odbicie tego, co mamy w środku...

[url]https://www.youtube.com/watch?v=KMEN9nE7KwA[/url]

576

Odp: Zapytania do Hejala

Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi

577

Odp: Zapytania do Hejala

Hejal co myślisz o tym całym koronawirusie? Uważasz że to przypadek czy może celowe działanie grupy osób?

578

Odp: Zapytania do Hejala

Są dwa koronawirusy uwolnione do środowiska przez ludzi. Jednego wypuścili Amerykanie a drugiego Chińczycy. Więcej nie mogę napisać.

579

Odp: Zapytania do Hejala

Hejal napisał/a:

Są dwa koronawirusy uwolnione do środowiska przez ludzi.

Tak obstawiałem... To najlepsza broń (biologiczna) by zmniejszyć nadmiar ludzkości - udawać, że dzieje się coś naturalnego.

580

Odp: Zapytania do Hejala

Mogę jeszcze napisać, że zarażeni agenci służb specjalnych USA irańskiego pochodzenia - nosiciele - polecieli z przesiadką we Włoszech do Iranu, by tam zasiać epidemię. Wrócili tą samą drogą zarażając ludzi w samolotach i na lotniskach. Dlatego w Iranie i we Włoszech jest nasilenie choroby.

581

Odp: Zapytania do Hejala

Proszę cię Hejal, pohamuj się z tymi głupotami. W północnych Włoszech jest nasilenie, bo tam mieszkają Chińczycy, którzy pochodzą akurat z prowincji Hubei. Niestety przywieźli tego wirusa ze sobą.

Żaden agent nie będzie leciał zarażony samolotem. To jest czysty nonsens.

582 Ostatnio edytowany przez ka-nu (2020-03-11 20:38:38)

Odp: Zapytania do Hejala

Don Pedro napisał/a:

Żaden agent nie będzie leciał zarażony samolotem. To jest czysty nonsens.

Nawet jeśli masz rację to skąd pewność że ci agenci celowo nie zostali tam umieszczeni? Zakładając oczywiście że to co powiedział Hejal jest prawdziwe a chyba jest...

[url]https://m.cda.pl/video/478777733[/url]

Oczywiście, nie mam pewności czy to jest wiarygodne.

583

Odp: Zapytania do Hejala

Agent wypuściłby wirusa gdzieś na targu, czy w metrze, a nie leciał zarażony komercyjnym samolotem.

Swoją drogą, wirus jako broń biologiczna to gówno. Kwestią tylko czasu, kiedy wypuszczony dotrze do Ameryki i dupa zbita.  To się sprawdza w filmach i grach komputerowych, ale w świecie realnym już nie.

584

Odp: Zapytania do Hejala

Nie znasz ich planów - to nie pisz, że to nonsens. Plan jest bardzo szeroki, ale nie mogę o nim napisać. Nie dziwi was intensyfikacja działań na wielu płaszczyznach? Pozornie nie związane ze sobą rzeczy są ściśle powiązane.

Drzewo zasłania las - jak mówią na Ziemi.

Szukajcie informacji w mediach, analizujcie, a w końcu natkniecie się na prawdę i sami do niej dojdziecie.

@Don Pedro

Odpowiedzialni za to nie kierują się zdrowym rozsądkiem, ale chciwością. To niebezpieczni ludzie. Mają dużo pieniędzy, dużo wpływów i bardzo mało uczciwości i szlachetności.

Rzadko piszę na forum bo nie chce mi się tłumaczyć banalnych rzeczy - tak jak teraz:

1. Trasę lotu starannie przemyślano pod kątem mylenia tropów (uwiarygodnienia fałszywych tras rozprzestrzeniania się choroby).

2. Na lotniskach w Iranie są silne kontrole i działają tajne służby Iranu tropiące agentów USA. Ryzyko wykrycia wwożenia broni biologicznej jeśli bardzo duże. Gdyby odkryto ją - nagłośniono by to na cały świat, a tego władze USA chciały uniknąć.

3. Koronawirus ma ukryte zadanie nie związane z epidemią. Epidemia to przykrywka.

Teraz znikam na kilka miesięcy i nie będę odpowiadać na prywatne wiadomości ani komentarze we wpisach. Dużo na głowie.

585

Odp: Zapytania do Hejala

Proponowałbym zamiast koncentrować się na negatywach (oddziaływanie wirusów czy innych biologicznych, energetycznych, społecznych i innych broni - bo wszystkie one są używane przeciwko takim osobom, jak my, bez względu na to, czy uznajecie taką możliwość), uwierzyć w swoje zdolności wpływania na swój system energetyczny i kontrolowania swojej sytuacji co najmniej od planu astralnego, a najlepiej także mentalnego. Jeśli tego nie zrobicie, wpadniecie w ciąg myśli potwierdzających waszą zależność - typową dla dzisiejszego społeczeństwa mentalność ofiary. Myślicie, że zawsze tak było? Dlaczego pod koniec okresu starożytności zaczęto zakazywać używania magii (i innych zdolności), co nasiliło się w średniowieczu, a obecnie paradygmat niematerialny został zastąpiony materializmem i odcięciem człowieka od swojego wnętrza?

586

Odp: Zapytania do Hejala

Negatywna wibracja zawsze stara się obniżyć pozytywną energię ciała materialnego co wpływa na stan bariery immunologicznej. Wnioski same się nasuwają.

Ta przymusowa kwarantanna dla wielu - jeśli tylko uwolnią się od strachu - będzie wprost doskonałą okazją do zadania sobie podstawowych pytań, zwolnienia, introspektywnego podejścia do swojego życia i celu.

587 Ostatnio edytowany przez dave.b (2020-03-18 03:25:47)

Odp: Zapytania do Hejala

Ja tu tylko to zostawię smile [[url]https://meditation539.com/?p=12530&fbclid=IwAR2mjrSeswDL6z5lkbL0t8gBNkb7BKl03VoP49m_goKIS55Bix6tlZLKg9k[/url]] i polecam skupić się na rzeczach pozytywnych (jak chociażby codzienna medytacja o określonej godzinie z wizualizacją usuwania całego syfu z powierzchni planety i pomocy siłom światła) zamiast szukać kolejnej wojny czy przepowiedni końca świata...

588

Odp: Zapytania do Hejala

Masz rację dave, przepraszam. Moim celem nie bylo sianie paniki, ale moj post byl naladowany negatywna wibracja.

589 Ostatnio edytowany przez Matii (2020-03-18 17:16:04)

Odp: Zapytania do Hejala

Hejal, widze ze jestes zajety ale czytajac po raz 2 twoja ksiazke dostrzeglem w niej sporo niescilosci. W jednym z rozdzialow piszesz zebysmy nie ufali kosmitom chcacym nas ewaukowac z ziemii, bo moga chciec zrobic  znas  niewolników. W innym z kolei mowisz ze androidy sa,znacznie bardziej wydajne od ludzi. A nie patrzac na stosunek cywlizacji do nas, mozna zalozyc ze gatunek z napedem anty-grawitacyjnym potrafi stworzyc wydajne roboty i androidy, zatem posiadanie organicznych niewolnikow jest bezsensowne. Chyba ze jest to rodzaj kosmicznego zoo.

590

Odp: Zapytania do Hejala

Matii, zadaj pytanie: co to znaczy niewolnik? Jakiego rodzaju? Niewolnik nie znaczy pracownik, ani pracownik typu automat...

591

Odp: Zapytania do Hejala

[url]https://www.youtube.com/watch?v=LAMoosAk5Fs[/url]

592

Odp: Zapytania do Hejala

Przekazy podprogowe sa tak powszechne rowniez w Polskich teledyskac i filmach ze ludzie stali sie na to kompletnie niewrazliwi. Odnosnie madonny, ilustracja z albumu z ktorego pochodzi ten utwor ukazuje maszyne do pisania firmy... corona. Wiele innych obrazkow z popkultury informuje nas o tym wydarzeniu, chocby kreskowka 'Simsponowie' albo ksiazka Oczy ciemenosci Deana koontza, ktora mowi o broni biologicznej wuhan-400. Ich caly plan jest tez dosc szczegolowo opisany w grze karcianej Steve jacson game Illuminati, ktory sam jest masonem, gra karciana zawiera wszystkie planowane wydarzenia ktore maja prowadzic do NWO. Polecam sie zapoznac.

593

Odp: Zapytania do Hejala

Nie „Corona" tylko „Gorona".

594

Odp: Zapytania do Hejala

[url]https://id2020.org/[/url]

595 Ostatnio edytowany przez Antares (2020-03-22 19:11:28)

Odp: Zapytania do Hejala

Moim zdaniem, za bardzo się nakręcacie. Wrzucacie wszystkie teorie spiskowe - nawet jeśli nie są tylko teoriami - akurat, gdy wirus dominuje.
Nawiasem mówiąc, nie widzę sensu w podtekstach w występach madonny czy innych gwiazd. Można w nieskończoność się czegoś doszukiwać. Myślę, że to trochę przesada.

Ja mam wrażenie, że wrócimy jednak do "normy" za jakiś czas; powiedziałbym, że w pierwszej kolejności chcą zrobić eksperyment na ludności w skali globalnej: reakcje, do jakiego stopnia są w stanie coś zrobić, wyjątki, wpływ mediów, wymiana na serwisach społecznościowych i forach itp. Sprawdzają pewnie, jak ludzie reagują. No i reagują właśnie tak...

Nawiasem, ciekawa synchronizacja, bo dostałem następujące pytanie weryfikujące czy nie jestem botem przy wysyłaniu wiadomości: "Władca z koroną na głowie" wink

596

Odp: Zapytania do Hejala

W książkach B. Marciniak Plejadianie pisali, że dzisiaj nie trzeba wojen, by wywoływać podobne skutki, jakie kiedyś wywoływały wojny (niskie wibracje - pożywienie dla manipulatorów, pozwalających im w nieskończoność przedłużać swoje mroczne życia). Dzięki mass mediom i masowej propagandzie podobny - i lepszy - efekt uzyskuje się, nadając informacje w tv i internecie.

A tak nawiasem, czy ktoś widział / zna jakiegoś chorego z powodu korona wirusa?

597 Ostatnio edytowany przez Matii (2020-03-22 19:30:07)

Odp: Zapytania do Hejala

Antares, o ile rozumiem twoje podejscie i warto zachowac stoicki spokoj, to niestety nachodza rzeczy, ktore nie unikna nikogo a zmienia nasza cywilizacje, absolutnie zadnych nastrojow nie podsycam ale bierne przygladanie sie problemowi niczego nie zmieni. Swiadomosc spoleczna zaczyna sie od swiadomosci jednostki- o to miedzy innymi chodzi Hejalowi.Wszyscy powinnismy byc 'gwiezdnymi wedrowcami'

598 Ostatnio edytowany przez Don Pedro (2020-03-23 15:51:59)

Odp: Zapytania do Hejala

SARS-CoV-2 nie jest bronią biologiczną. Nie ma co powtarzać chińskich/amerykańskich* bajek. Został już przebadany i jest on dziełem natury. Pacjentem zero  było coś takiego:
https://i.imgur.com/BIdfrf5.jpg.

Chiny są od zawsze na pierwszym miejscu pod względem ryzyka wywołania światowej epidemii. Nie ma więc żadnego zaskoczenia w tym, że wirus jest akurat stamtąd.

Pewne jest natomiast to, że wirus rozpieprzy całą światową ekonomię, co wywoła dalekosiężne i trudne do przewidzenia konsekwencje. Z możliwością wojny światowej na końcu...

599

Odp: Zapytania do Hejala

Don Pedro napisał/a:

SARS-CoV-2 nie jest bronią biologiczną. Nie ma co powtarzać chińskich/amerykańskich* bajek. Został już przebadany i jest on dziełem natury.

Został też przebadany przez profesora, który stwierdził coś dokładnie odwrotnego - że to jedyna możliwość, iż został stworzony sztucznie (podany wyżej link przez ka-nu). Oczywiście, rządy chcą, byśmy uwierzyli w bajki, iż są święci i nie mają z tym nic wspólnego. smile

Powiem tak: reset zepsutej, dążącej do zniszczenia cywilizacji był i tak potrzebny. Ale straszenie wojną światową i najgorszymi kataklizmami to czarnowidztwo wink

600 Ostatnio edytowany przez Antares (2020-03-23 19:24:40)

Odp: Zapytania do Hejala

"Who controls the past controls the future: who controls the present controls the past."

George Orwell

Dodałbym: a kto kontroluje media, kontroluje teraźniejszość. wink