151

Odp: Pytania do Hejala

Poprawiłem „wielkich budowli" na „wysokich budowli". Teraz będzie precyzyjniej.

152 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2020-01-09 10:41:06)

Odp: Pytania do Hejala

Hejal napisał:
"Istnieje wszechobecna kosmiczna energia. Zasobami energii zarządzają wszyscy - świadomie lub nieświadomie. Każdy czerpie z niej w większym lub mniejszym stopniu, gdyż jest nią wszystko, co istnieje we wszechświecie. Począwszy od najmniejszej cząstki fizycznej materii a skończywszy na największym obiekcie duchowym.

Wszystko drga, wibruje, przekształca się z jednej formy energii w drugą. Każdy może do kosmicznej energii podłączyć się i wykorzystać ją w dowolny sposób, począwszy od samodoskonalenia duchowego i uzdrawiania a skończywszy na zasilaniu urządzeń i pojazdów.

Wewnątrz Księżyca istnieje wielka "przetwórnia", która magazynuje wyprodukowaną na Ziemi energię i przekazuje do innego punktu kosmosu. Energia służy do tworzenia nowych form życia, nowych światów i wszechświatów."

Moje pytanie:
Skoro tak to po co Gwiezdny Ogrodnik gromadzi energię z żywych stworzeń na ziemskim ksieżycu, skoro pod ręka ma niewyczerpalne źródło w postaci kosmicznej energi, dostępne w każdym miejscu kosmosu? Gdzie tu sens i logika? Po co gromadzić coś co jest dostępne od ręki? W jaki sposób odbywa się gromadzenie tej energii na księżycu i przesyłanie jej w inne zakatki kosmosu?

Hejal napisał:
"Ziemia nie stoi w miejscu, lecz krąży wokół Słońca po orbicie. Część Układu Słonecznego znajduje się pod panowaniem energii Wodnika, a część w strumieniu energii Ryb. Ziemia wyjdzie poza zasięg oddziaływania strefy Ryb w lutym 2023 roku. Do tego czasu będzie "skakać" z jednej strefy do drugiej. A każdy skok może wywołać gwałtowne wydarzenia.

Zaraz potem piszesz:

W każdym razie mit roku 2012 stworzyły osoby badające kulturę Majów i nie ma on nic wspólnego z kosmitami. Został rozpropagowany przez środowiska new age. Ziemianie lubią histeryzować i szerzyć wizje apokaliptyczne. Kosmici rozpowszechniają zupełnie inną datę - 03.02.2029 - wtedy zakończy się oddziaływanie Ery Ryb a oddziaływanie Ery Wodnika osiągnie moc 100%."

Moje pytanie:
To kiedy skończy się oddziaływanie Ryb -luty 2023 czy  03.02.2029? I jak się te daty mają do siebie? Dobrze rozumiam, że od lutego do lipca jesteśmy w Wodniku, a od sierpnia  do stycznia w Rybach?