31

Odp: Inspirujące pytania do Hejala w celu rozbudowania książki

waclawm napisał/a:

tylko w oglądzie racjonalnym.

"Śmiertelność" co najmniej ludzi jest kodowaniem dwu pojęciowym.

Dusza indywidualna ocenia "ukończenie" wcieleniowych "nakazów" osobistych. np. zdjęcie " przywary " podobnej klątwie, zmiana dostosowawcza oznaczenia charakterystyki replikacyjnej ( płytko po ludzku płci " zakodowywanej " w przekazach zawieranych w placówkach szkolnictwa ) itd.

W ujęciu Uduchowienia zBiorczego ( ponad 7 mld jednostek czującymi się człowiekowatymi na póki co Ziemi ludzkości niedookreślonej ) oznaczane powinny być projekty niezbędne do rozwoju, przetrwania Gatunku, tempa rozprzestrzeniania populacji ect. które warunkują potrzebę ochrony Indywidualnych Jednostek które w książce Hejal zaznaczył jakoby były kluczowe. Potocznie nazywane bywa cudem iż dana Osoba przetrwała.

Nad tymi prostymi uwarunkowaniami bywają Istoty niezwykle wyJątkowo Upodmiotowione które mogą scalać Byty rozumiane jako Świadomości Grup GwiazD,  danego ciągu Galaktyk oraz bardziej wyeWoluowane. Gdy następuje wymiana wzorca niedostosowania archaicznego następować mogą o wiele bardziej Istotne Dostosowania.

W odniesieniu do trzeciego pytania kierowanie owego do Hejala nie ma zbyt wielkiego sensu logiki odniesienia.
Półmaterialne Społeczeństwa Odtwarzały ze zgliszcz Społeczności po katastrofach oraz mogły doprowadzać ciała prostej materii helistycznej do jako takiej równowagi (czyli po ludzku zdrowia ). Dla mnie to był bezsens ponieważ energetycznie ktoś spie.. a poprawiać miał Ktoś kto utraciwszy częściowo emisyjnie projekcję odtworzenia ponownie mógł doświadczać przetworzenia gdyby po raz kolejny nastąpić miał błąd tym razem celowy.

Opiekun ma dla mnie tylko korygować zdarzenia ponad oczywiste. A nie "łazić" i non stop zajmować się wszystkim.

Ile na Saleinji jest Gatunków latających ?

ps. By nie było niedoOkreśleń. Jako były człowiek jednoOsobowo założyłem dla populacji Ludzkiej aplikację Genetyczną przeciw konfliktowi w skali Planetarnej rozumianej jako wywołanie wojny Jądrowej za pomocą takich POJEBANYCH WASZYCH konceptów; http://wiadomosci.wp.pl/gid,18559224,ka … leria.html

A to tylko część tego jakimi IGNORANTAMI się otaczaliście, jeszcze otaczacie i CO ( nie kto ) Wami zarządza poprzez debilne systemy politykieryczne które przyjęliście jako ekspresję rozwojową. ( jako kolejne wcielenie moje w obserwowaniu debilady dotychczas postępującej partii idiotycznych i dokonujących destrukcji rozwojowej intelektualnej )

\ https://www.youtube.com/watch?v=fQcPfajZFQE /** |

Witam. Twój wpis rozumiem jako częściową próbę odpowiedzi na moje pytania do Hejala. Nie pytałem czym jest śmiertelność a czym nie jest. "tylko w oglądzie racjonalnym" - co to oznacza?
"W odniesieniu do trzeciego pytania kierowanie owego do Hejala nie ma zbyt wielkiego sensu logiki odniesienia. " - ??
"Opiekun ma dla mnie tylko korygować zdarzenia ponad oczywiste. A nie "łazić" i non stop zajmować się wszystkim."- opisałeś do tego momentu czynności, którym poddają się niektóre istoty półmaterialne, nie rozumiem jednak w jakim celu to napisałeś. W powyższym cytacie napisałeś też Twój pogląd na temat zadań opiekuna duchowego, jednak nijak nie wiąże się to z odpowiedzią na moje pytanie, które brzmiało "Czy istoty półmaterialne i demoniczne posiadają opiekunó duchowych?". Opisałeś "istoty niezwykle wyjątkowo upodmiotowione, które mogą scalać byty rozumiane jako świadomości grup gwiazd[...]", dalej o "wymianie wzorca niedostosowania archaicznego" - czym on jest?
Jeżeli błędnie zrozumiałem Twój wpis i nie był on próbą odpowiedzi na moje pytania skierowane do Hejala to przepraszam za niezrozumienie Twojej intencji. Twój sposób wypowiadania się jest dla mnie trudny do zrozumienia.

32 Ostatnio edytowany przez waclawm (2017-10-06 15:27:49)

Odp: Inspirujące pytania do Hejala w celu rozbudowania książki

Pytania brzmiały
1. Czy w momencie wyboru następnego wcielenia wiemy w jaki sposób umrzemy?
3. Czy istoty demoniczne i półmaterialne mają swoich opiekunów duchowych?

Pytanie trzecie. Skoro Saleinijczycy są na 6 gęstości jak " ogranoleptycznie " mogliby się wypowiadać za gęstość siódmą?

Oczywiście mogę otrzymać sugestię że odpowiadam pytaniem.

Inaczej więc. Samorozwój wśród plag zwanymi państwami narodowymi ponoć niepodległymi to dla mnie po ludzku za przeproszeniem "( jakby )rzeźbienie\m w gównie". To tylko lub aż alegoria. Do momentu gdy kiedyś potencjalnie nie zaniknie polityka wraz z pasożytami Ową uzasadniającą przejście z szóstej na siódmą dla ludzkości najpewniej według mnie nie uda się.

Na Ziemi wśród człowiekowatych Istoty wysokoWibracyjne odczuwają momentami dramatyczne zawirowania emocjonalne, samoAkceptacyjne, regeneracyjne a także z utęsknieniem oczekują zakończenia życia wśród niezbyt Ogarniętych iStnień.

Ludzkość ma fisia na punkcie własnej wyjątkowości. Natworzyli Anioły do ochrony przed Demonami które w zasadzie są Ich własnymi niedoróbkami kondensowanymi w zamierzchłych czasach wcieleń poza retrospekcyjnych.

Najprościej chodź to o wiele bardziej pokręcone. Anioły ochraniają przed Demonami które to wymyślili Ludzie. Myślokształt dobra ma "Opiekuna" zła które implantowane bywało jako chrzest poza niekiedy wolną wolą duszy Dziecka. W jaki sposób niemowlę na się wyrzec zła, dobra albo ostrzec że może się na przykład zadławić?

załącznik który mogą usunąć administratorzy forum gdyby wydał się za bardzo " nie Humanitarny "
https://www.youtube.com/watch?v=0Rb3w6AgfeE

Odpowiedź na 1. Nie wiedziałem w jaki sposób miałoby się zakończyć moje jak to określacie "życie".

Dopowiem tylko że patrząc przez pryzmat tego co działo się przez ostatnie 50 mln lat wszystkie wcielenia wśród ludzi oceniam jednoznacznie jako klęski osobiste.
I do kiedy miałyby } m ]( w płci uznawanej przez ludzi jako męska )  nadal rozwijać się kasty wśród co najmniej człowiekowatych rezultat będzie niemal identyczny. Bez przyszłości, bez nadziei.

W wersji żeńskiej XXI wieku przez pęd ogłupiający rozumiany jako uwarunkowanie narodowo hierarchiczne oraz zablok)/(wywanie uprzednie rozwojowe przez ochronę potomków poza racjonalne uwarunkowywanym do ćwierćwiecza astronomicznego brakowałoby mI możliwości samorozwoju oSobistych cech cyfrowo - cyBernetycznych ( nie chodzi tu o wszczepienie tego typu które już zaczynają człowiekowaci praktykować\ http://wyborcza.pl/1,76842,17365839,Szw … eciem.html )

33

Odp: Inspirujące pytania do Hejala w celu rozbudowania książki

"W Unii Galaktycznej panuje niepisane, ale powszechnie akceptowane prawo, że informacje o innych członkach Unii i cywilizacjach nieunijnych udostępniane są tylko za ich zgodą. Oznacza to, że informacje o Saleinji mogą rozpowszechniać tylko Saleinjiczycy lub osoby upoważnione przez Saleinjiczyków"
Skąd zatem ludzie z innych planet pozyskują informacje o Ziemi? Jak działa "misja Unii Galaktycznej"z programem Gwiezdnych Wędrowców? Zgaduję, że informacje nt. Ziemi i Ziemian są jednak przekazywane pomiędzy cywilizacjami unijnymi, biorącymi udział w projekcie. Czy kiedykolwiek jakiś reprezentant Ziemian wyraził za nas wszystkich zgodę na udostępnianie o nas informacji, czy sytuacja Ziemian jest na tyle specyficzna, że te zasady są obchodzone w stosunku do nas?

34 Ostatnio edytowany przez waclawm (2017-04-28 10:06:31)

Odp: Inspirujące pytania do Hejala w celu rozbudowania książki

Czy sekretarz ONZ albo unii na przykład Europejskiej ma możliwość reprezentowania ludzi zamieszkujących jakiś obszar Planety ?

nie uczestniczyłem w głosowaniu gdy było referendum akcesyjne do Unii Europejskiej . Uważam że dwudniowa koncepcja była kiedyś oszukaństwem wraz z wpakowaniem kościołów wyznaniowych by promować wstępowanie . Poza strefą wolnego przemieszczania się ta koncepcja oparta na braku podstawowej umiejętności przeliczeniowej środków moNetratnych od początku stała pod wielkim znakiem zapytania ponieważ dodatkowo opierała się na metalach i kopalinach które bywały wartością w końcówce XIX wieku. XX wiek to stopy oraz plastyczne materiały włączając syntetyczne ogumienie .

35

Odp: Inspirujące pytania do Hejala w celu rozbudowania książki

1. Czy mieszkańcy planety na której wcześniej mieszkałeś posiadają kilku parowe DNA?
2. Czym różni się budowa naszego DNA od waszego?

36

Odp: Inspirujące pytania do Hejala w celu rozbudowania książki

Nie mogę odpowiedzieć na pytania o DNA.

37 Ostatnio edytowany przez ka-nu (2017-10-17 11:51:06)

Odp: Inspirujące pytania do Hejala w celu rozbudowania książki

Okej, rozumiem.
1. A czy możesz coś opowiedzieć na temat księżyców na swojej planecie. Czy u was też występuje nów, pełnia?
2. Na waszej planecie też istnieją legendy? Mity, wielcy bohaterowie, legendarne stworzenia, niesamowite miejsca? Lub coś podobnego? Mógłbyś się podzielić tymi informacjami?
3. Hejal'u czemu w swojej poprzedniej części pokazałeś nam swój ojczysty język ale wspominałeś także o języku uniwersalnym ale o nim nie napisałeś. Dlaczego?

38 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2017-10-16 12:31:21)

Odp: Inspirujące pytania do Hejala w celu rozbudowania książki

Ja mam jeszcze pytanie. Dlaczego nic nie napisałeś o zagrożeniu dla cywilizacji ziemskiej, jakim jest wulkan Yelowstone? Jego erupcja spowoduje zatrzymanie wegetacji roślin na dobrych kilka lat i wymarcie większości populacji ludzkiej. Co, jeśli dojdzie do erupcji?

Druga rzecz to próby nuklearne w Korei Północnej. Czy mogą one powodować zaburzenia czasoprzestrzeni takie, że np. w Meksyku ryby spadają z nieba?

https://www.koniec-swiata.org/spadajace … ily-swiat/

Gdzieś już czytałam o takich zdarzeniach w Polsce. Jakie konsekwencje pociągają za sobą wybuchy nuklearne, oprócz tych nam znanych?

39 Ostatnio edytowany przez waclawm (2017-10-16 17:25:38)

Odp: Inspirujące pytania do Hejala w celu rozbudowania książki

języki ogólnoKomunikatywne ( w tym uniwersalny ) są doskonałe dla złodziei, klonujących pomysły innych -co szczególnie niebezpieczne powielanie katastroficznych następstw towarzyszącym poprzedniemu procesowi prac koncepcyjnych oraz dla dość rozwiniętych cywilnych platform transportu.

Przekładając na ludzkie pojęcie. Esperanto mógłby stać się typem ogólnodostępOwych ( bezokolicznikowe mieć , chcieć , posiadać to poziom groźny ) ale aby nie powodował następstw regesywnych miewał możliwość posiadając dialekty społeczności lokalnych rozwijał się wielOwątkowym Sposobem ( z jężyka dla wszystkich czyli nikogo ewoluował w formę odpowiednią do poziomu rozkwitania elokwencji językowej ku poetyce bądź liryce itd. - dewastacja zaś pojedyńcza szansa i eliminacja włącznie z duszą ).

generalnie nauka języków obowiązkowych to idiotyzm wraz z farsą intelektualną.
Psy mają język komunikacyjny dla własnej Rasy, zaś z ludźmi komunikują się "zniżając ,, poziom do bełkotu zrozumiałego dla wszystkich .

40

Odp: Inspirujące pytania do Hejala w celu rozbudowania książki

Mam kolejne pytania:
1. Mógłbyś opowiedzieć coś o swojej rodzinie?
2. Jakie macie święta na Saleinji?
3. Czemu postanowiłeś przybyć na Ziemię?

41

Odp: Inspirujące pytania do Hejala w celu rozbudowania książki

Hejalu mam pytanie. Skoro na zamieszkałych planetach żyje minimum jedna nadzwyczaj rozwinięta istota... To jak się traktuje taką istotę na waszej planecie?

42 Ostatnio edytowany przez waclawm (2017-11-21 14:21:40)

Odp: Inspirujące pytania do Hejala w celu rozbudowania książki

Ile znanych planet zostało rozwalonych dotychczas w toku debilizmów politycznych w odległości do (około) 1500 lat śWietlnych od gwiazdy Sol ?
Z uwagi na dno naukowe oraz braki logiczne margines błedów plus minus 9.9 roku smile
Jeśli miałoby to ograniczyc oraz zniszczyć intelektulny rozwój ludzki ) w potencjalnej przyszłości człowiekowatych ( poproszę o zignorownie tej kwestii .

43

Odp: Inspirujące pytania do Hejala w celu rozbudowania książki

Czy mieszkańcy Salenji komunikują się z aniołami? No wiesz, tak po prostu...

44 Ostatnio edytowany przez ka-nu (2017-12-06 22:40:11)

Odp: Inspirujące pytania do Hejala w celu rozbudowania książki

Ile trwa okres ciąży u waszej rasy? Ile przeciętna matka jest w stanie spłodzić dzieci?
Przepraszam za dociekliwość ale ciekawią mnie różnice anatomiczne między Ziemianami a Saleinji.

45 Ostatnio edytowany przez ka-nu (2017-12-27 20:27:15)

Odp: Inspirujące pytania do Hejala w celu rozbudowania książki

Co sadzisz o takich osobach jak Budda, OSHO? Podobają ci się ich "wypowiedzi"?

46

Odp: Inspirujące pytania do Hejala w celu rozbudowania książki

Kiedy (jeśli takie zdarzenie miało w przeszłości miejsce ) pojawiło się wśród mieszkańców planet Estry pojęcie(a):
publikacji, wywiadu, pracy, doświadczenia naukowego oraz książek w różnych formach ?

Na deser. Czy megalomania sporej części ludzi jest zrozumiała na Saleinji ?

47

Odp: Inspirujące pytania do Hejala w celu rozbudowania książki

Moje inspirujące pytanie: kiedy będzie nowa książka? big_smile

48

Odp: Inspirujące pytania do Hejala w celu rozbudowania książki

Ja mam pytanie. Poważnie. Czy na Saleinji, dawno dawno temu, kiedy mieliście pieniądze, również potrafiliście, tak jak ludzie, uprawiać rocznicę negatywnych zdarzeń, przez dekady, tak jak my to robimy? Chodzi o to, co działo się w czasie, kiedy Saleinjiczycy, byli niżej rozwinięci, niż co teraz są.

49 Ostatnio edytowany przez ka-nu (2018-03-09 19:24:46)

Odp: Inspirujące pytania do Hejala w celu rozbudowania książki

Jak można się rozwijać w odwrotnym kierunku czasu? Nie rozumiem tego...
http://kosmita.ofp.pl/2.15.html

Bardzo też chciałbym więcej dowiedzieć się o Agarcie i Atlantydzie oraz innych cywilizacjach.

50

Odp: Inspirujące pytania do Hejala w celu rozbudowania książki

Hej,
POSZUKUJĘ ODPOWIEDZI na następujące pytanie:
W książce jest napisane, że naszą Ziemię stworzył tzw. Ogrodnik. Istota której celem było zbieranie energii i wykorzystywanie jej gdzie indziej, istota, która potrzebuje naszej negatywnej energii, i nie wie ze może ja mieć od poprzez  wytwarzaną przez nas miłość.
Jak tak wysoko postawiona istota może tego nie wiedzieć? jak została dopuszczona do kreacji ?! Podobno trzeba przejść przez wszystkie szczeble rozwoju?  po co jej potrzebuje? wygląda mi to na ogromnego, negatywnego pasożyta , nie ogrodnika. smile to nie ma sensu.   Pozdrawiam

51

Odp: Inspirujące pytania do Hejala w celu rozbudowania książki

Arya napisał/a:

Hej,
POSZUKUJĘ ODPOWIEDZI na następujące pytanie:
W książce jest napisane, że naszą Ziemię stworzył tzw. Ogrodnik. Istota której celem było zbieranie energii i wykorzystywanie jej gdzie indziej, istota, która potrzebuje naszej negatywnej energii, i nie wie ze może ja mieć od poprzez  wytwarzaną przez nas miłość.
Jak tak wysoko postawiona istota może tego nie wiedzieć? jak została dopuszczona do kreacji ?! Podobno trzeba przejść przez wszystkie szczeble rozwoju?  po co jej potrzebuje? wygląda mi to na ogromnego, negatywnego pasożyta , nie ogrodnika. smile to nie ma sensu.   Pozdrawiam

Normalnie może tego nie wiedzieć. Nawet kreacja nie jest wszechwiedząca. Jak pisał Wacław, to trzeba by spojrzeć ponad perspektywę ludzką. Energia, to energia. Jakosć jest lepsza, kiedy nie ma cierpienia, i jest spokojnie. Energia jest chaotyczna, kiedy jest dużo cierpienia, i kiedy jest niespokojnie. Mimo wszystko taką energię Ogrodnik wykorzystuje, bo on nie postrzega tego w ludzki sposób, że to jest dobre, mniam mniam, a tamto złe, to nie bo to ble. smile Dla ogrodnika energia to energia, i może nie wiedzieć, że miłość, i ogólnie pozytywne emocje daje energię efektywniejszą, niż strach, i ogólnie negatywne emocje.

Ja tak uważam. smile Pozdrawiam.

52

Odp: Inspirujące pytania do Hejala w celu rozbudowania książki

Hejal. Co sądzisz na temat manipulacji? Jest pozytywna, czy negatywna? A może to skutek manipulacji wskazuje, że w którymś przypadku może okazać się pozytywne, czy negatywne?   

Tak się zastanawiam, ponieważ pojęcie "manipulacja" ma negatywny wydźwięk,ale z drugiej strony, czy akurat motyw nie jest najważniejszy, bo ktoś może manipulować w dobrej wierze. Taki dylemat właśnie mnie prześladuje od kilku dni. Tutaj dochodzi jeszcze kwestia moralności, która ma wpływ na subiektywny odbiór kwestii manipulacji. Nie wiem co myśleć, bo się zagmatwałem. smile

53

Odp: Inspirujące pytania do Hejala w celu rozbudowania książki

Hejal. Logos, co o tym sądzisz? Zapoznałeś się z tym?

54

Odp: Inspirujące pytania do Hejala w celu rozbudowania książki

Jak można liczyć w systemie złożonym z pięciu liczb? Jak to wygląda?

55

Odp: Inspirujące pytania do Hejala w celu rozbudowania książki

Waclawm ty, ja, nowy temat, system czwórkowy...

56

Odp: Inspirujące pytania do Hejala w celu rozbudowania książki

Hejal'u czy mógłbyś jeszcze bardziej opisać Atlantydę i Ramę?

57

Odp: Inspirujące pytania do Hejala w celu rozbudowania książki

I jak się nie mylicie w swoim języku skoro 3 i 4 wyglądają jak O i M?

58

Odp: Inspirujące pytania do Hejala w celu rozbudowania książki

Tak samo jak Ziemianie nie mylą się patrząc na cyfrę 0 i literę O, albo 1 i małą literę L. Patrząc na liczby od razu widać, że to liczby a nie słowa.

59

Odp: Inspirujące pytania do Hejala w celu rozbudowania książki

Ziemianie niestety, ale się mylą patrząc na cyfrę 0 i literkę O zwłaszcza w symbolach i indeksach które zawierają 0 i O. Kiedyś cyfrę 0 dodatkowo się przekreślało wtedy nie było wątpliwości, a literka O była nieprzekreślona.

60

Odp: Inspirujące pytania do Hejala w celu rozbudowania książki

Samozapłon ludzi. Skad się to bierze Hejalu?