31 Ostatnio edytowany przez gokhan (2016-12-26 09:05:49)

Odp: Inspirujące pytania do Hejala w celu rozbudowania książki

1. Czy w momencie wyboru następnego wcielenia wiemy w jaki sposób umrzemy?
2. Dlaczego w książce nazywasz cywilizacje niezrzeszone z Unią Galaktyczną agresywnymi? Naprawdę one wszystkie są agresywne? Nie ma neutralnych, które mają gdzieś innych?
3. Czy istoty demoniczne i półmaterialne mają swoich opiekunów duchowych?
4. Kim właściwie są szaraki?

32 Ostatnio edytowany przez waclawm (2016-12-30 21:18:07)

tylko w oglądzie racjonalnym.

"Śmiertelność" co najmniej ludzi jest kodowaniem dwu pojęciowym.

Dusza indywidualna ocenia "ukończenie" wcieleniowych "nakazów" osobistych. np. zdjęcie " przywary " podobnej klątwie, zmiana dostosowawcza oznaczenia charakterystyki replikacyjnej ( płytko po ludzku płci " zakodowywanej " w przekazach zawieranych w placówkach szkolnictwa ) itd.

W ujęciu Uduchowienia zBiorczego ( ponad 7 mld jednostek czującymi się człowiekowatymi na póki co Ziemi ludzkości niedookreślonej ) oznaczane powinny być projekty niezbędne do rozwoju, przetrwania Gatunku, tempa rozprzestrzeniania populacji ect. które warunkują potrzebę ochrony Indywidualnych Jednostek które w książce Hejal zaznaczył jakoby były kluczowe. Potocznie nazywane bywa cudem iż dana Osoba przetrwała.

Nad tymi prostymi uwarunkowaniami bywają Istoty niezwykle wyJątkowo Upodmiotowione które mogą scalać Byty rozumiane jako Świadomości Grup GwiazD,  danego ciągu Galaktyk oraz bardziej wyeWoluowane. Gdy następuje wymiana wzorca niedostosowania archaicznego następować mogą o wiele bardziej Istotne Dostosowania.

W odniesieniu do trzeciego pytania kierowanie owego do Hejala nie ma zbyt wielkiego sensu logiki odniesienia.
Półmaterialne Społeczeństwa Odtwarzały ze zgliszcz Społeczności po katastrofach oraz mogły doprowadzać ciała prostej materii helistycznej do jako takiej równowagi (czyli po ludzku zdrowia ). Dla mnie to był bezsens ponieważ energetycznie ktoś spie.. a poprawiać miał Ktoś kto utraciwszy częściowo emisyjnie projekcję odtworzenia ponownie mógł doświadczać przetworzenia gdyby po raz kolejny nastąpić miał błąd tym razem celowy.

Opiekun ma dla mnie tylko korygować zdarzenia ponad oczywiste. A nie "łazić" i non stop zajmować się wszystkim.

Ile na Saleinji jest Gatunków latających ?

ps. By nie było niedoOkreśleń. Jako były człowiek jednoOsobowo założyłem dla populacji Ludzkiej aplikację Genetyczną przeciw konfliktowi w skali Planetarnej rozumianej jako wywołanie wojny Jądrowej za pomocą takich POJEBANYCH WASZYCH konceptów; http://wiadomosci.wp.pl/gid,18559224,ka … leria.html

A to tylko część tego jakimi IGNORANTAMI się otaczaliście, jeszcze otaczacie i CO ( nie kto ) Wami zarządza poprzez debilne systemy politykieryczne które przyjęliście jako ekspresję rozwojową. ( jako kolejne wcielenie moje w obserwowaniu debilady dotychczas postępującej partii idiotycznych i dokonujących destrukcji rozwojowej intelektualnej )

\ https://www.youtube.com/watch?v=fQcPfajZFQE /** |

33

waclawm napisał/a:

tylko w oglądzie racjonalnym.

"Śmiertelność" co najmniej ludzi jest kodowaniem dwu pojęciowym.

Dusza indywidualna ocenia "ukończenie" wcieleniowych "nakazów" osobistych. np. zdjęcie " przywary " podobnej klątwie, zmiana dostosowawcza oznaczenia charakterystyki replikacyjnej ( płytko po ludzku płci " zakodowywanej " w przekazach zawieranych w placówkach szkolnictwa ) itd.

W ujęciu Uduchowienia zBiorczego ( ponad 7 mld jednostek czującymi się człowiekowatymi na póki co Ziemi ludzkości niedookreślonej ) oznaczane powinny być projekty niezbędne do rozwoju, przetrwania Gatunku, tempa rozprzestrzeniania populacji ect. które warunkują potrzebę ochrony Indywidualnych Jednostek które w książce Hejal zaznaczył jakoby były kluczowe. Potocznie nazywane bywa cudem iż dana Osoba przetrwała.

Nad tymi prostymi uwarunkowaniami bywają Istoty niezwykle wyJątkowo Upodmiotowione które mogą scalać Byty rozumiane jako Świadomości Grup GwiazD,  danego ciągu Galaktyk oraz bardziej wyeWoluowane. Gdy następuje wymiana wzorca niedostosowania archaicznego następować mogą o wiele bardziej Istotne Dostosowania.

W odniesieniu do trzeciego pytania kierowanie owego do Hejala nie ma zbyt wielkiego sensu logiki odniesienia.
Półmaterialne Społeczeństwa Odtwarzały ze zgliszcz Społeczności po katastrofach oraz mogły doprowadzać ciała prostej materii helistycznej do jako takiej równowagi (czyli po ludzku zdrowia ). Dla mnie to był bezsens ponieważ energetycznie ktoś spie.. a poprawiać miał Ktoś kto utraciwszy częściowo emisyjnie projekcję odtworzenia ponownie mógł doświadczać przetworzenia gdyby po raz kolejny nastąpić miał błąd tym razem celowy.

Opiekun ma dla mnie tylko korygować zdarzenia ponad oczywiste. A nie "łazić" i non stop zajmować się wszystkim.

Ile na Saleinji jest Gatunków latających ?

ps. By nie było niedoOkreśleń. Jako były człowiek jednoOsobowo założyłem dla populacji Ludzkiej aplikację Genetyczną przeciw konfliktowi w skali Planetarnej rozumianej jako wywołanie wojny Jądrowej za pomocą takich POJEBANYCH WASZYCH konceptów; http://wiadomosci.wp.pl/gid,18559224,ka … leria.html

A to tylko część tego jakimi IGNORANTAMI się otaczaliście, jeszcze otaczacie i CO ( nie kto ) Wami zarządza poprzez debilne systemy politykieryczne które przyjęliście jako ekspresję rozwojową. ( jako kolejne wcielenie moje w obserwowaniu debilady dotychczas postępującej partii idiotycznych i dokonujących destrukcji rozwojowej intelektualnej )

\ https://www.youtube.com/watch?v=fQcPfajZFQE /** |

Witam. Twój wpis rozumiem jako częściową próbę odpowiedzi na moje pytania do Hejala. Nie pytałem czym jest śmiertelność a czym nie jest. "tylko w oglądzie racjonalnym" - co to oznacza?
"W odniesieniu do trzeciego pytania kierowanie owego do Hejala nie ma zbyt wielkiego sensu logiki odniesienia. " - ??
"Opiekun ma dla mnie tylko korygować zdarzenia ponad oczywiste. A nie "łazić" i non stop zajmować się wszystkim."- opisałeś do tego momentu czynności, którym poddają się niektóre istoty półmaterialne, nie rozumiem jednak w jakim celu to napisałeś. W powyższym cytacie napisałeś też Twój pogląd na temat zadań opiekuna duchowego, jednak nijak nie wiąże się to z odpowiedzią na moje pytanie, które brzmiało "Czy istoty półmaterialne i demoniczne posiadają opiekunó duchowych?". Opisałeś "istoty niezwykle wyjątkowo upodmiotowione, które mogą scalać byty rozumiane jako świadomości grup gwiazd[...]", dalej o "wymianie wzorca niedostosowania archaicznego" - czym on jest?
Jeżeli błędnie zrozumiałem Twój wpis i nie był on próbą odpowiedzi na moje pytania skierowane do Hejala to przepraszam za niezrozumienie Twojej intencji. Twój sposób wypowiadania się jest dla mnie trudny do zrozumienia.

34 Ostatnio edytowany przez waclawm (2017-10-06 15:27:49)

Pytania brzmiały
1. Czy w momencie wyboru następnego wcielenia wiemy w jaki sposób umrzemy?
3. Czy istoty demoniczne i półmaterialne mają swoich opiekunów duchowych?

Pytanie trzecie. Skoro Saleinijczycy są na 6 gęstości jak " ogranoleptycznie " mogliby się wypowiadać za gęstość siódmą?

Oczywiście mogę otrzymać sugestię że odpowiadam pytaniem.

Inaczej więc. Samorozwój wśród plag zwanymi państwami narodowymi ponoć niepodległymi to dla mnie po ludzku za przeproszeniem "( jakby )rzeźbienie\m w gównie". To tylko lub aż alegoria. Do momentu gdy kiedyś potencjalnie nie zaniknie polityka wraz z pasożytami Ową uzasadniającą przejście z szóstej na siódmą dla ludzkości najpewniej według mnie nie uda się.

Na Ziemi wśród człowiekowatych Istoty wysokoWibracyjne odczuwają momentami dramatyczne zawirowania emocjonalne, samoAkceptacyjne, regeneracyjne a także z utęsknieniem oczekują zakończenia życia wśród niezbyt Ogarniętych iStnień.

Ludzkość ma fisia na punkcie własnej wyjątkowości. Natworzyli Anioły do ochrony przed Demonami które w zasadzie są Ich własnymi niedoróbkami kondensowanymi w zamierzchłych czasach wcieleń poza retrospekcyjnych.

Najprościej chodź to o wiele bardziej pokręcone. Anioły ochraniają przed Demonami które to wymyślili Ludzie. Myślokształt dobra ma "Opiekuna" zła które implantowane bywało jako chrzest poza niekiedy wolną wolą duszy Dziecka. W jaki sposób niemowlę na się wyrzec zła, dobra albo ostrzec że może się na przykład zadławić?

załącznik który mogą usunąć administratorzy forum gdyby wydał się za bardzo " nie Humanitarny "
https://www.youtube.com/watch?v=0Rb3w6AgfeE

Odpowiedź na 1. Nie wiedziałem w jaki sposób miałoby się zakończyć moje jak to określacie "życie".

Dopowiem tylko że patrząc przez pryzmat tego co działo się przez ostatnie 50 mln lat wszystkie wcielenia wśród ludzi oceniam jednoznacznie jako klęski osobiste.
I do kiedy miałyby } m ]( w płci uznawanej przez ludzi jako męska )  nadal rozwijać się kasty wśród co najmniej człowiekowatych rezultat będzie niemal identyczny. Bez przyszłości, bez nadziei.

W wersji żeńskiej XXI wieku przez pęd ogłupiający rozumiany jako uwarunkowanie narodowo hierarchiczne oraz zablok)/(wywanie uprzednie rozwojowe przez ochronę potomków poza racjonalne uwarunkowywanym do ćwierćwiecza astronomicznego brakowałoby mI możliwości samorozwoju oSobistych cech cyfrowo - cyBernetycznych ( nie chodzi tu o wszczepienie tego typu które już zaczynają człowiekowaci praktykować\ http://wyborcza.pl/1,76842,17365839,Szw … eciem.html )

35

Jak Prawo Moore'a mogło oddziałowywać na ludzi przełomu XX a XXI wieku w odniesieniu do możliwych koligacji z przedstawicielami innych raS humanoidalnych w ostatniej dekadzie wieku XXIV ?

Jaka jest oczekiwana dysproporcja mentalna w XX trzecim ? Czy rozwój porównywalny bywałby odpowiedniejszy od wiodącego w pierwszej dekadzie XXI zrównoważonego ?

Czy zapis liczbowy rzymski jest właściwszy od etruskiego ?

Z uwagi na katastroficzne skutki zapisywania obliczeń arabskich czy jest to moment na korektę zapisu przeliczeniowego ?

36

"W Unii Galaktycznej panuje niepisane, ale powszechnie akceptowane prawo, że informacje o innych członkach Unii i cywilizacjach nieunijnych udostępniane są tylko za ich zgodą. Oznacza to, że informacje o Saleinji mogą rozpowszechniać tylko Saleinjiczycy lub osoby upoważnione przez Saleinjiczyków"
Skąd zatem ludzie z innych planet pozyskują informacje o Ziemi? Jak działa "misja Unii Galaktycznej"z programem Gwiezdnych Wędrowców? Zgaduję, że informacje nt. Ziemi i Ziemian są jednak przekazywane pomiędzy cywilizacjami unijnymi, biorącymi udział w projekcie. Czy kiedykolwiek jakiś reprezentant Ziemian wyraził za nas wszystkich zgodę na udostępnianie o nas informacji, czy sytuacja Ziemian jest na tyle specyficzna, że te zasady są obchodzone w stosunku do nas?

37 Ostatnio edytowany przez waclawm (2017-04-29 07:23:12)

W zasadzie poza tym forum i odnośnikami które tutaj się znajdują niewiele więcej bywa udostępniane . Za " Was ,, gromadzą zasoby człowiekowaci z kUltur podPlanetarnych , a gdy dorosną waSi naTępcy dowiecie się o minimum jednej niezWykle iStotnej śwIadomoścI która może kiedyś stanowić o wYjątkowości nie tylko człowiekowatych w tej części poZnanych gromad uKształtowań Organizmów wielkOskalowych . Co do uNii i innych przedstawicieli pozostałych oRganizacji. Unia trwa kilka milionów lat okołOastronomicznych. Przy wielkości przepływających wielOdób to niezbyt iMponująca wartość . Przekonanie iż za sporą część ludzi "wszystkim ,, zacznie się zajmować jakaś jedna jedyna iDealistyczna forma zaRządzania spoza Globu jest nieco na wyrost .
Najprościej. Ktoś nie chce aby jakaś wiadomość o nim albo o jego sPołeczności stawała się dostępna oświadcza taką chęć i tyle . Hejal podkreśla iż bardziej zależy na iNspiracji niż Inwigilacji kogokolwiek. tak tO postrzegam smile

ps. piszący(ch) bądź wklejający jakieś dodatkowe wiadomości moglibyście uznać za około rodzajowy moduł - https://pl.wikipedia.org/wiki/Think_tank \ dostosowującego innych ludzioIdalnych do nawiązania dla mnie relacji - chodź macie ciągotki aby zamiast tego zmierzać do potencjalnego rodzaju stosunków dyplomatycznych które bywało iż prowadziły do konfliktów .

załącznik potencjalny | https://www.youtube.com/watch?v=mBaHVEQ4wW0

38 Ostatnio edytowany przez waclawm (2017-04-28 10:06:31)

Czy sekretarz ONZ albo unii na przykład Europejskiej ma możliwość reprezentowania ludzi zamieszkujących jakiś obszar Planety ?

nie uczestniczyłem w głosowaniu gdy było referendum akcesyjne do Unii Europejskiej . Uważam że dwudniowa koncepcja była kiedyś oszukaństwem wraz z wpakowaniem kościołów wyznaniowych by promować wstępowanie . Poza strefą wolnego przemieszczania się ta koncepcja oparta na braku podstawowej umiejętności przeliczeniowej środków moNetratnych od początku stała pod wielkim znakiem zapytania ponieważ dodatkowo opierała się na metalach i kopalinach które bywały wartością w końcówce XIX wieku. XX wiek to stopy oraz plastyczne materiały włączając syntetyczne ogumienie .

39 Ostatnio edytowany przez waclawm (2017-08-23 16:54:39)

skoro nie było zainteresowania ostatnim pytaniem pogląd jak robią Was w jajo nie dając nawet możliwości wypowiedzenia się czy przy ONZ jest potrzebny ambasador ds. kontaktów z pozaZiemskimi formami żYcia , nie mówiąc o tym czy macie jakikolwiek wpływ na wybór to kto miałby nim zostać ..

_ https://www.youtube.com/watch?v=30ZlhSrjB1o

załącznik poglądowy o wysysaniu forsy z marienotkolandii RP przez durnowate pseudoabsurdalne organizacyjki ( 2012 \
http://www.tvpparlament.pl/aktualnosci/ … ch/9183429

40

1. Czy mieszkańcy planety na której wcześniej mieszkałeś posiadają kilku parowe DNA?
2. Czym różni się budowa naszego DNA od waszego?

41

Nie mogę odpowiedzieć na pytania o DNA.

42 Ostatnio edytowany przez ka-nu (2017-10-17 11:51:06)

Okej, rozumiem.
1. A czy możesz coś opowiedzieć na temat księżyców na swojej planecie. Czy u was też występuje nów, pełnia?
2. Na waszej planecie też istnieją legendy? Mity, wielcy bohaterowie, legendarne stworzenia, niesamowite miejsca? Lub coś podobnego? Mógłbyś się podzielić tymi informacjami?
3. Hejal'u czemu w swojej poprzedniej części pokazałeś nam swój ojczysty język ale wspominałeś także o języku uniwersalnym ale o nim nie napisałeś. Dlaczego?

43 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2017-10-16 12:31:21)

Ja mam jeszcze pytanie. Dlaczego nic nie napisałeś o zagrożeniu dla cywilizacji ziemskiej, jakim jest wulkan Yelowstone? Jego erupcja spowoduje zatrzymanie wegetacji roślin na dobrych kilka lat i wymarcie większości populacji ludzkiej. Co, jeśli dojdzie do erupcji?

Druga rzecz to próby nuklearne w Korei Północnej. Czy mogą one powodować zaburzenia czasoprzestrzeni takie, że np. w Meksyku ryby spadają z nieba?

https://www.koniec-swiata.org/spadajace … ily-swiat/

Gdzieś już czytałam o takich zdarzeniach w Polsce. Jakie konsekwencje pociągają za sobą wybuchy nuklearne, oprócz tych nam znanych?

44 Ostatnio edytowany przez waclawm (2017-10-16 17:25:38)

języki ogólnoKomunikatywne ( w tym uniwersalny ) są doskonałe dla złodziei, klonujących pomysły innych -co szczególnie niebezpieczne powielanie katastroficznych następstw towarzyszącym poprzedniemu procesowi prac koncepcyjnych oraz dla dość rozwiniętych cywilnych platform transportu.

Przekładając na ludzkie pojęcie. Esperanto mógłby stać się typem ogólnodostępOwych ( bezokolicznikowe mieć , chcieć , posiadać to poziom groźny ) ale aby nie powodował następstw regesywnych miewał możliwość posiadając dialekty społeczności lokalnych rozwijał się wielOwątkowym Sposobem ( z jężyka dla wszystkich czyli nikogo ewoluował w formę odpowiednią do poziomu rozkwitania elokwencji językowej ku poetyce bądź liryce itd. - dewastacja zaś pojedyńcza szansa i eliminacja włącznie z duszą ).

generalnie nauka języków obowiązkowych to idiotyzm wraz z farsą intelektualną.
Psy mają język komunikacyjny dla własnej Rasy, zaś z ludźmi komunikują się "zniżając ,, poziom do bełkotu zrozumiałego dla wszystkich .

45 Ostatnio edytowany przez waclawm (2017-10-16 17:27:10)

Co do czasoPrzestrzeni i pytania o wpływ.
Powiem mało kulturalnie w XX wieku był wielki burdel mnogości obliczania upływu dni w którym kto chciał się zjawiał, korzystał, zostawiał rozwaloną osnowę i spierdalał .
Z XIX wieku udałem się jako dziecko, z obecnych czasów skoczyłem do 1920 aby "nieco"dać wiary w luoIności polskiej na nadchodzące czasy 1939 na niecałą dobę. Po śmierci niecałe dwa cykle zajęło aby się przygotować do kilku skoków obecnych do alternatywnej rzeczywistości 200001 roku, następnie trzystatysięcznego pięćdziesiątego oraz przygotowanie matematyki aby " zgarnąć " jedną z zabawek do masowego mordowania w ramach obecnych sił wyposażonych w napędy nuklearne, zabezpieczenia przez jedną z ras broni deklasujących z istot rozumnych nie tylko przez ludzi oraz przygotowywanie organizmu Obliczeniowego w 162500 roku aby rozpoczęli ludzie wtedy rozwój.
Obłed polityków prowadzi do tak niezwykle wyczerpujących zmian indywidualnych.
Tkankowo aby to się udało należało w okresie ledwie 12 lat oddać w ludzkich punktach krwiodastwa ponad 40 litrów płynów około krwiopodobnych.
A to ledwie początek tego aby to uniwersum się nie rozpadło w toku decyzji polityków broniących posadek, lokujących rodziny w systemach zniewolenia a także grożącym zagładą Obiektów i Organizmów wielkosKalowych.
Żeby było jasne. Moja rola jest nikła. Są o WIELE bardziej zaAngażowani w ten proces.

ps. nie będę się wypowiadał wulgarnie co o człowiekowatych sądzą inne iStoty a powiem grzecznie iż " BYLIŚCIe ,, niezwykle upierdliwi i pozbawieni humanitarnych cech .

46

Mam kolejne pytania:
1. Mógłbyś opowiedzieć coś o swojej rodzinie?
2. Jakie macie święta na Saleinji?
3. Czemu postanowiłeś przybyć na Ziemię?