361 Ostatnio edytowany przez waclawm (2015-05-25 16:26:53)

Odp: Zapytania do Hejala

Kluczem jest nie wskazywanie kierunku(ow), ale wolnosc wyboru wlasnej sciezki Ewolucji(Samokreacji). Gdyby wskazywal... oznaczaloby to przynajmniej dla czesci z Was ze zamiast inspirowac - podporzadkowuje i nakazuje co Macie(my) robic z wlasna przestrzenia Egzystencjalna. Przepraszam za wtracanie sie w dialog, lecz jakos nie moglem sie powstrzymac. Peace.

362

Odp: Zapytania do Hejala

Mixon mam parę pytań, na które nigdzie nie znalazłem odpowiedzi. Ale ich nie zadam Hejalowi. Po co mam je zadawać, skoro kiedyś i tak przyjdzie odpowiedź? Trzeba być cierpliwym. smile

363

Odp: Zapytania do Hejala

@krykers00

Zadawanie pytań i odnajdywanie odpowiedzi jest kluczem rozwoju. Pytania zawsze możecie mi zadać, ale nie znaczy to, że zawsze odpowiem. Możliwe, że inni odpowiedzą. Te forum to nie wywiad-rzeka z Hejalem, tylko miejsce w którym możecie ze sobą rozmawiać oraz wymieniać się wiedzą i przemyśleniami.

@waclawm

Bardzo trafne słowa. Sam bym lepiej tego nie ujął. Widzę, że dużo rozumiesz.

@adrianekleo

Wskazałem ci drogę w 3 akapicie mojego poprzedniego komentarza. Wiem, że nie jest to odpowiedź jakiej byś oczekiwał (użycia dużej strzałki z napisem "TAM"), ale o sprawach związanych z moja misją i przekazywaniem wiedzy pisałem tutaj:

[url]http://kosmita.ofp.pl/4.01.html[/url]
[url]http://kosmita.ofp.pl/4.05.html[/url]

364

Odp: Zapytania do Hejala

Eee to może jednak poczekam, jak ktoś inny zada te pytania.

365

Odp: Zapytania do Hejala

Ciemna strona mocy obcięła większą część mojego komentarza, a szkoda. Więc ujmę to inaczej.
"Nie będę pisał podręczników fizycznych (najpierw rozwój duchowy ludzi musi się zrównać z rozwojem technicznym - kluczem jest usunięcie prawa karmy i odkrycie wibracji tworzenia energii do celów pokojowych)."
A ja przecież pytam o odkrycie wibracji tworzenia energii do celów pokojowych. Nie mam zamiaru wysadzać planety w powietrze. Jeśli nie chcesz zdradzać nic w tym temacie to napisz wyraźnie- nie pytajcie o takie rzeczy bo nie mogę z jakichś względów o tym mówić. Fajnie by było jeszcze powiedzieć z jakich względów.

Tylko wtedy pod znakiem zapytania są twoje intencje i twojej cywilizacji. Kręgi zbożowe to pokazywanie rachunku całkowego dla orangutanów w nadziei że a nuż się nauczą. Najpierw chyba trzeba nauczyć prostej matematyki- dodawania i odejmowania. Czyli podstaw pozwalających zrozumieć bardziej skomplikowane kwestie.
Rozwój duchowy to tak pojemne pojęcie że można w nie wrzucić prawie wszystko. Bardzo chętnie posługują się nim religie a kończy się i tak manipulacją w różnych dziedzinach. Bardzo dobrze działa to pojęcie aby odwieźć innych od konkretnych działań i skierować ich uwagę na coś co z definicji nie przynosi postępu.
Czy aby nie o to chodzi? Twoją księżkę przeczytałem kilkanaście razy bardzo dokładnie i nie znalazłem w niej żadnej informacji któraby jakąkolwiek dziedzinę posunęłaby choćby o centymetr do przodu. Kreacja i wibracja to też bardzo pojemne pojęcia i możemy dywagować w tym temacie jeszcze długo, a do niczego nie dojdziemy.
Więc moje pytanie jest proste: JAKI JEST TWÓJ PRAWDZIWY CEL HEJALU?

366

Odp: Zapytania do Hejala

Trzeba zrozumieć ze jeśli mamy do czynienia z istota której życie jest dziesięciokrotnie dłuższe niż nasze. Musimy tez zrozumieć ze napisanie książki dla takiej istoty to kwestia wypowiedzenia kilku zdań. Ja to dobieram tak,ze Hejal dopiero nam sie przedstawił i napisał cześć jestem Hejal a wszyscy są rozczarowani bo nie powiedział qu7 / mig 26000 n wz x Fe nie strzelił z lasera i nie wytłumaczył nam jak mamy się stać tym czym staniemy sie za kilkaset tysięcy lat.

367

Odp: Zapytania do Hejala

"Więc moje pytanie jest proste: JAKI JEST TWÓJ PRAWDZIWY CEL HEJALU?"

Odpowiedź udzieliłem tutaj:
[url]http://kosmita.ofp.pl/4.01.html[/url]

Zwrócę uwagę na punkt 1 w "Moim celem nie jest".

Skoro nie rozumiesz dlaczego, to postaw sobie banalne pytanie: co zrobi ludzkość, gdy otrzyma źródło nieograniczonej energii? Zwłaszcza przemysł wojskowy.

Jak widać po twojej reakcji na moją odpowiedź, zachowałeś się dosyć agresywnie i nieetycznie. Uprawiasz coś w rodzaju terroryzmu psychologicznego - "nie dał mi tego co chcę, więc będę niszczyć jego reputację, póki nie dostanę tego czego chcę". Wiesz, mam gdzieś co o mnie inni myślą. Naprawdę sądzisz, że się tym przejmuję? Że jestem taki prymitywny? Tak czy siak, udowodniłeś, że nie dojrzałeś do wiedzy, której oczekujesz, a cierpliwość nie jest Twoją cnotą.

"Twoją księżkę przeczytałem kilkanaście razy bardzo dokładnie i nie znalazłem w niej żadnej informacji któraby jakąkolwiek dziedzinę posunęłaby choćby o centymetr do przodu."

Oczywiście, a czego się spodziewałeś? Myślałem, że napisałem o tym w książce, ale jeśli nie to wyjaśnię teraz, że kosmitom nie wolno ingerować w rozwój technologiczny Ziemian. Przewidziano próby wyciągania informacji, dlatego wszyscy gwiezdni wędrowcy mają zablokowane informacje o technologiach nieznanych ludzkości. Blokada jest celowym zabezpieczeniem przed wyciekami informacji np. pod wpływem podstępnych pytań, hipnozy albo tortur. Wojskowi już próbowało i zabili wielu wędrowców zanim się zorientowali, że to bezskuteczne.

368

Odp: Zapytania do Hejala

Bo ja nie ufam nikomu dopuki nie dostanę namacalnego dowodu że ten ktoś kieruje się dobrem innych. Nie jestem ufnym i głupim Ziemieninem. Ty natomiast zachowujesz się w tym momencie jak ksiądz w kościele który na rzeczowe postawienie kwestii próbuje szczuć innych na mnie. Nieładnie. Inni do naszej wymiany zdań nic nie mają. I to nie moja odpowiedź jest emocjonalna. Hipnoza tortury to nie moje klimaty. Zabić mogę jedynie śmiechem z głupoty jaką czasami ludzie prezentują. Dziwaczne a rzeczowe pytania to subtelna różnica. Nie rozumiem tylko twojego wzburzenia. Jestem tylko ograniczonym ziemianinem a ty powinieneś wykazać jako mistrz cierpliwość w stosunku do swoich uczniów. Bez urazy. Ja ci nawet współczuje bo jakby mnie zapakowali w inne ciało i wysłali na inną planetę to czułbym się mówiąc delikatnie niekomfortowo. I wkurzałyby mnie pytania takie jakie ci zadaję, ale jeśli podjąłeś się misji to licz się z tym że ludzie będą pytać o różne rzeczy. Pozdrowienie dla HEJALA i niech moc będzie z TOBĄ.

369

Odp: Zapytania do Hejala

Jeszcze kilka uwag na temat rozwoju duchowego. Jak słyszę o tym to od razu zapala mi się czerwona lampka. Projekt CHEOPS znasz taki temat- chanellingi z Lucyną Łoboz i istotą o imieniu EN-KI. Ściema o wsyłaniu miłości piramidkach egipskich i sesjach osobistych. Z których znowu po kilkunastokrotnym przeczytaniu nie można nic wysnuć. Jakaś manipulacja na poziomie energetycznym, nawet sama Lucyna w końcu to odkryła. Dlatego ja jestem podejrzliwy.
Rozwój w jakiejkolwiek dziedzinie związany jest z dwoma pojęciami: energią i czasem. Jeśli chcemy się rozwinąć w jakiejkolwiek dziedzinie musimy włożyć swoją energię i poświęcić czas. I znaleźć mistrza żeby nie wyważać otwartych drzwi. Dopiero po poznaniu nauk mistrza możemy rozwjać je dalej. Z tobą natomiast jest sytuacja że jest mistrz a nie chce nikogo niczego nauczyć. I w tym momencie jego intencje stają pod znakiem zapytania.
Być może jesteśmy tylko dzikusami których jak się nauczy rozpalania ognie to spalą pół sawanny. Ale bierne czekania na to że zapałki spadną nam z nieba to też droga donikąd. Więc może warto zastosować metodę kontrolowanego zaufania i podjąć wyzwanie?

370 Ostatnio edytowany przez waclawm (2015-05-26 16:17:35)

Odp: Zapytania do Hejala

Spoko. Z Twojego nicka Adrianek i Leo jasno wynika ze skoro drazysz temat to z czasem Ci sie uda(chodz to niewlasciwe slowo - lepsze wypracujesz ciezka praca nad Soba) to co Cie interesuje. Aby tego dokonac nie patrz na te dyskusje jak Czlowiek, lecz  popatrz z peryspektywy innego Bytu, rosliny, zwierzecia, Innej Istoty Rozumnej i tu bedzie ciekawie Kogos(Czegos) co okresla sie literaturze SF Rozjemcy. Aby nie psuc Wam zabawy w tym momencie przerwe Wam swoj wywod.
Na marginesie do minimum konca Wrzesnia(najlepiej do konca Lutego przyszlego roku) zadna forma Inteligentna nie bedaca Czlowiekiem wedlug mnie nie powinna niczego istotnego zdradzac Ludzkosci. A pozniej coz zacznie sie byc moze rozwiazywac worek z prezentami.
GL...
PS. Znow sie nie moglem powstrzymac. Jeszcze kilka razy i dostane ban...ana.
Sorki.

371

Odp: Zapytania do Hejala

@adrianekleo

Nie jestem guru i nie zamierzam nim być. Pisałem o tym wiele razy. Chcę jedynie inspirować do rozpoczęcia przemiany, by ludzie stawali się lepsi, a drogę (z "mistrzami" lub bez) powinni wybrać sobie sami. Dlatego jeśli szukasz "mistrza" to trafiłeś w złe miejsce. Może twoim przeznaczeniem jest rozwijanie się bez "mistrza" i dlatego tu trafiłeś? Tak czy siak zaliczyłeś życiową lekcję.

Po Twoim poprzednim komentarzu rozumiem, że chciałeś zrobić ze mnie swojego "mistrza" i dlatego poczułeś się rozgoryczony lub zawiedziony, gdy okazało się, że nie robię tego czego się po mnie spodziewałeś.

Życie jest pełne niespodzianek - jedno z mądrych ziemskich powiedzeń. Jeśli chcesz się rozwijać, powinieneś od niego zacząć, a potem szukać własnej ścieżki. Ja nie zamierzam nikogo nauczać, ani tworzyć sobie stadka "wiernych uczniów" bo kojarzyłoby mi się to z tworzeniem sekty.

372

Odp: Zapytania do Hejala

adrianekleo napisał/a:

Twoje logika Hejalu jest bardzo pokrętna. Z jednej strony chcesz abyśmy się rozwijali, ale na pytania o kierunek rozwoju nie chcesz wskazać konkretnego tak jakbyś się obawiał czegoś. Poza tym dla mnie samo stwierdzenie

 
Pisałeś także że przeczytałeś książkę kilkanaście razy i nieznalazłes sposobu na rozwój.Widzisz ja ją przeczytałem tylko raz i już wiedziałem w którym kierunku mam podążać.Hejal wielokrotnie pisał że nie znajdziesz u niego żadnego poradnika.Każdy rozwija się na własny sposób inaczej.W moim przypadku zaczeło się między innymi od przeczytania Hejala książki i momentalnie zacząłem postrzegać świat inaczej wiele odpowiedźi przyszlo samych o na wiele pytań musiałem szukać odp. w np w internecie także w książkach itp.Mój rozwój nadal trwa i będzie prawdopodobnie trwał do końca życia.Muszę jeszcze się wiele nauczyć.Cytując Twoja w/w wypowiedż...Hejala logika wbrew pozorom jest bardzo prosta....On nie nakazuje ,zakazuje,naucza czy poucza.Każdy z nas ma wolną wolę i może decydować w to co chce wierzyć lub nie.Inspiruje.Mnie zainspirował tym że sam zacząłem szukać odpowiedzi i nie ze wszystkim muszę sie z Hejalem zgadzać być może dlatego że nie jestem jeszcze na wszystko gotowy ale jestem mu wdzięczny że dzisiaj jestem bardziej świadomym człowiekiem

373

Odp: Zapytania do Hejala

adrianekleo, pamiętaj, że szukając mistrza, możesz trafić na takiego, który akurat Ciebie nie będzie chciał uczyć, nawet jeśli jego nauki będą Ci bliskie (prawo wolnej woli każdej istoty)...poza tym, postawa roszczeniowa zakłada "filtr" na nasz umysł, zniekształcając lub nawet nie dopuszczając wiedzy...warto o tym pamiętać

polecam Ci książki Davida Hawkinsa, pokazuje m.in. jak znaleźć mistrza w sobie, poniżej film, który pokazuje prosty test kinezjologiczny ułatwiający szukanie właściwej drogi dla siebie, zasada w tym teście jest prosta - nasze ciało nigdy nie kłamie...może Ci się przyda
[url]https://www.youtube.com/watch?v=ypKUST0azUQ[/url]

zbliżony test wymyśliłem kilka lat temu, u mnie działa doskonale
ps. pytania mogą dotyczyć przeszłości lub teraźniejszości, te dotyczące przyszłości nie sprawdzają się w tym teście

374

Odp: Zapytania do Hejala

Więc mówisz Hejalu że przebyłeś te lata świetlne z układu Lwa aby niczego nas nie nauczyć i niczego nam nie dać. Istne marnotrawstwo czasu i energii. Bo widzisz my tu na Ziemi mamy problemy. Codziennie giną z głodu i różnych chorób tysiące ludzi. Następuje coraz bardziej zauważalne zachwianie skażenie środowiska i zachwianie ekosystemu. Efekt cieplarniany powoduje coraz więcej kataklizmów i klęsk żywiołowych. A HEJAL BOBIK UTA HANO deklaruje że nie ma zamiaru nam w niczym pomagać. Bo i po co? Niech naiwni ziemianie sobie zdychają, i tak jest ich za dużo na Ziemi.

Jest takie przysłowie „TO CO ROBISZ MÓWI DO MNIE BARDZIEJ NIŻ TO CO MÓWISZ”. A ty Hejalu nic nie masz zamiaru robić. Będziesz biernie się przyglądał.
Więc chyba miał rację stary poczciwy JAN PAJĄK że należysz do tych co służą sami sobie i nikomu nigdy nic nie dali i nie dadzą. Bo niby po co? Najlepiej utrzymać ten stan rzeczy który jest. I napisać kolejną „Alicję w krainie czarów”. Aż z czarodziejskiej różyczki pójdzie siwy dym. Więc po raz kolejny apeluję poproś swoich przełożonych żeby zmienili zdanie. I daj nam w końcu twardy dowód że twoje intencje są czyste. Mam nadzieję że twoim przełożonym nie jest sam DARTH VERDER tylko poczciwy JODA.

Na tym kończymy naszą konwersację. Postęp to stan przed i stan po. Jeśli całe życie chodzimy za stodołę to nie ma postępu. Ale jeśli zbudujemy sobie łazienkę to postęp jest. Ty jesteś jak widać orędownikiem opcji numer JEDEN. A ja idę budować łazienkę! To taka mała próbka ziemskiego humoru który tak sobie cenisz. Jeśli z gwiazdozbioru Lwa rozlegnie się gromki rechot to znaczy że dowcip dotarł do adresata. Pozdrawiam

375

Odp: Zapytania do Hejala

@adrianekleo Widzę że uczepiłeś się Hejala, niczym rzep, i nie chcesz puścić. Wiem że chcesz namacalny dowód. Ale ludzie nie dostaną, bo tu nie chodzi o wiarę, tylko o zmiany. Skoro pragniesz zmian, to dlaczego nie działasz, tylko wymagasz? Czy Hejal mało robi? I tak już się zaangażował, pisząc książkę. Ziemia jest w rękach ludzi, i ludzi mają dokonać zmian. A Hejal może dać jedynie wskazówkę, i to od ludzi zależy czy skorzystają. Nie wiem jaki TY masz cel, ale jeżeli dyskryminacje Hejala, to w moich oczach ci się nie udało.

376

Odp: Zapytania do Hejala

Co tam przeludnienie możne poprośmy Hejala żeby nam ameryke trochę przesuną bliżej tak żeby się dało kajakiem dopłynąć smile

377

Odp: Zapytania do Hejala

A może lepiej. Poprośmy go, żeby poprosił unie galaktyczną, w celu oczyszczenia Ziemi. Jak iść na całość, to na całego, a nie robić podchody big_smile

378 Ostatnio edytowany przez waclawm (2015-05-27 21:25:58)

Odp: Zapytania do Hejala

Hehe. Widze ze sie rozkrecacie w oczekiwaniach. Niestety(poniewaz trzeba sie schylac) wystarczy przy okazji spaceru podniesc kilka smieci swoich(pozostawionych kiedys przez siebie), a dla lubiacych wyzwania kogos innego. Mnozac razy ilosc spacerow, razy dni, miesiace i lata swojego Zycia wyjdzie ze gdyby te zasade stosowala wiekszosc Ludzi Planeta za niezbyt dlugi czas stalaby sie posprzatana(przynajmniej w swojej czesci zamieszkalej i w niedalekiej odleglosci od niej).

379

Odp: Zapytania do Hejala

Coś o poszukiwaniu mistrza… pół żartem pół serio.

[url] https://www.youtube.com/watch?v=O5rhBhcCyxM[/url]

380

Odp: Zapytania do Hejala

waclawm Jeszcze bym chciał, o ile to nie kłopot, żeby ruszyły tu floty unii, i zaprowadziły porządek smile Bo co my ludzie będziemy się męczyć, jak ktoś inny może za nas to zrobić. Ale nie chcą (foch). Bo oczekiwać od innych potrafimy, ale działać sami nie za bardzo chcemy. Bo po co się wysilać, skoro dla innych to wcale nie kłopot. I wszystko byłoby takie proste, bo najprostsze rozwiązania są najlepsze. I to mówię ja, największy leń, i obibok na Ziemi- czyli krykers00. Pozdrawiam serdecznie. smile

381

Odp: Zapytania do Hejala

A wam Drodzy uczestnicy portalu teraz wsadzę kij w mrowisko.
Przeczytajcie uważnie traktat poniżej i wtedy pogadamy o

382

Odp: Zapytania do Hejala

[url]http://energia.sl.pl/3b/3b.doc[/url]

A wam drodzy czytelnicy radzę przeczytać traktat o "przyjaznych" kosmitach.

383

Odp: Zapytania do Hejala

Żaden traktat ani inne zewnętrzne informacje nie zastąpią wewnętrznego rozeznania. Każdy może sprawdzić zgodność tego, z czym się styka - najlepiej z własną, a nie cudzą miarą.

384

Odp: Zapytania do Hejala

Swietnie ze wprost piszecie co odczuwacie. Kazdy Sam wyrabia sobie zdanie, poglad i wypadaloby zweryfikowac praktycznie wiedze ktora pozyskuje. I malutka dygresja. Czytajac raz zapoznaje sie z zapisem, zas kazdy kolejny odczyt(skorzystanie z nowopoznawanej wiedzy) staram sie poglebiac. Udanego wieczoru. WM

385

Odp: Zapytania do Hejala

Pewnie że się uczepiłem jak rzep bo muszę mieć pewność że to nie kosmiczny manipulant jak w projekcie CHEOPS. Ale chyba w końcu dostałem TWARDY DOWÓD. Znalazłem odpowiedź na kilka kwestii nad którymi pracuję od kilku lat. Sposób narracji taki sam jak w książce WSZYSTKO JEST WIBRACJĄ. Nie można go pomylić z żadnym innym -HEJAL ma specyficzny sposób budowania zdań i myśli. Ponadto ktoś się podpiął do mojej przeglądarki internetowej. I to zaraz po moich niefortunnych wypowiedziach. Ja nie wierzę w zbiegi okoliczności. Ponadto widziałem wpis HEJALA który zaraz usunął. Jeśli to zabawa w spełnianie życzeń to jestem pod wrażeniem. Dawno nie dostałem takiego fajnego prezentu. Jeśli to twoja sprawka Hejalu to DZIĘKUJE i POZDRAWIAM. Teraz rozumiem jak działasz i że masz pełne ręce roboty.

386

Odp: Zapytania do Hejala

Mógłbyś jaśniej!

387

Odp: Zapytania do Hejala

Nastepny zadowolony klijent smile Hejal jest lepszy niz swięty mikołaj. Pozdrawiam

388

Odp: Zapytania do Hejala

Ja nie lubię Świętego Mikołaja, bo ja chciałem rolki, a on mi dał jakiś samochodzik. Powiedział mi, że jest zima, śnieg, a ja mu powiedziałem żeby sobie ten samochodzik... No coś powiedziałem, i zobaczyłem jego spodnie. Dokładnie takie same miał wtedy mój wujek... Wtedy dowiedziałem się, że Święty Mikołaj nie istnieje. Ach straszną wtedy traumę przeszedłem, i miałem dopiero 30 lat, i sam wiesz ze w takim wieku można przeżyć szok.

Więc dlatego zgodzę się z Mixonem, że Hejal jest lepszy niż Mikołaj (mój wujek)

389

Odp: Zapytania do Hejala

Hejal z tego co napisał adrianekleo, nie chcę żebyś mnie śledził w jakiś sposób. No czuję teraz lekki niepokój, bo co jeżeli nas "podglądasz"? I też nie chcę być obserwowany przez twoich kumpli na orbicie. Ja się na to nie zgadzam.

390

Odp: Zapytania do Hejala

"nie chcę żebyś mnie śledził w jakiś sposób"

Śledzę wasze poczynania tylko za pomocą kanału RSS z wiadomościami z niniejszego forum. Naprawdę sądzicie, że nie mam nic lepszego do roboty, jak Was śledzić?

@adrianekleo

Nie mam pojęcia o czym piszesz, ale myślę, że to tzw. "zbiegi okoliczności", za które odpowiadają duchowi Opiekunowie, a umysł potem stara się je jakoś wytłumaczyć logicznie i wyszło, że to robota Hejala.