211

Odp: Zapytania do Hejala

Elizeusz nie bądź dla siebie zbyt surowy to wszystko przyjdzie z czasem musisz wykazać się cierpliwością,to ty kształtujesz swoją rzeczywistość nigdy ,nie bądź dla siebie ,zbyt szorstki i nie wmawiaj sobie że robisz coś źle lub nie jesteś gotów. Sam również uwielbiam ludziom pomagać  i mam chwile słabości,więc wyobrażam sobie co możesz czuć,pamiętaj wszystko w swoim czasie pozdrawiam i życzę wytrwałości.

212 Ostatnio edytowany przez Elizeusz (2014-06-04 22:44:55)

Odp: Zapytania do Hejala

Dziękuje Ci Samotniku za ciepłe słowa, również pozdrawiam i życzę Powodzenia na ścieżce życia.

213

Odp: Zapytania do Hejala

Jestem zupełnie nowa na forum. Wczorajszego dnia poczułam jakiś impuls, i zaczęłam szukać inormacji na temat istot z innych planet i tak dotarłam do książki (którą przeczytałam praktycznie jednym tchem). Pozwolę sobie zadać Helalowi jedno pytanie: czy skoro wielu kosmitów jest na ziemi, czy nie byłoby możliwe utworzenie przez nich i ludzi dążacych do rozwoju duchowego czegoś w rodzaju organizacji, której zadaniem byłaby wspólna pomoc w uświadamianiu reszty, że świat zmierza w totalnie niedobrą stronę? Moim zdaniem, to nie wina tego, że ludzie sa głupi, tylko tego, że są totalnie nieświadomi -coś jak slepi, nie widzą co się dzieje naprawdę, oraz jakie to będzie niosło konsekwencje... nie wiem, może to dziwne co piszę, i naiwne, ale dziś postanowiłam jakoś działać, czuję, że to powinnam robić, choć jeszcze nie wiem jak.

214

Odp: Zapytania do Hejala

Chodzi o to żeby ludzie to sobie sami uswiadomili. Kosmici w sumie nic nie zrobią, a jak juz to cos na "odwal" i nie ma komu posprzatac

215

Odp: Zapytania do Hejala

To prawda. Ale kto ma to zrobić? Nastolatki chodzące po galeriach handlowych? Duża część społeczeństwa łykająca papkę tworzoną przez media? Politycy okradający resztę w  biały dzień z uśmiechem na twarzy? Ludzie mają swoje religie, ale nie wiedzą nic o duchowości. Tych, którzy się przebudzają, jest niewiele. Ci którzy starają się samodzielnie myśleć, są spychani na peryferia społeczeństw. Mało jest ludzi o otwartych umysłach, którzy szukają prawdy. Podsumowując: sytuacja wygląda - eufemizując - nieciekawie.

216

Odp: Zapytania do Hejala

Czy mógłbyś mi zdradzić lub mnie nauczyć techniki szybkiego przyswajania wiedzy,którą miałeś w pamięci z Saleinji?Mam trudności z uczeniem się z powodu frustracji tego jakie informacje muszę przyswajać a przy tym nie potrafię utrzymywać pozytywnej energii,która przyspieszyła by proces nauki.
Jestem z Plejad,jakie masz nastawienie do mojej rodziny? Saleijnianie i Plejadianie jakie mają stosunki między sobą?
Mam zablokowaną całą wiedzę jak i również przy pierwszym w ludzkim życiu wizycie osoby lub więcej niż jedną osobę statkiem kosmicznym.
Nie wiem nawet kto mnie odwiedził.W pamięci pozostał mi obraz materializacji się statku,uczucie miłości i odlatywania statku.
Dlaczego blokują nam tego typu informacje i kiedy zostaną odblokowane?

217

Odp: Zapytania do Hejala

Ja na twoim miejscu bym sie nie uczyl za duzo bo to zabija wyobraznie i przeszkadza kreowac. A wszystko nam sie przypomni tylko musimy..wytrzezwiec.
z przymrozeniem oka. Pozdrawiam

218

Odp: Zapytania do Hejala

gdzieś czytałam o technikach wprowadzania umysł w stan fali beta (chyba - dokładnie nie pamiętam, więc jak kogoś interesuje, niech szuka:P). W ten sposób umysł lepiej przyswaja wiedzę. Jednak.... nie licząć ziemskich sesji na studiach, gdzie takie coś mogłoby być wybawieniem, to czy to jest naprawdę konieczne? A nie wystarczy zainteresowanie? Dzięki niemu wszystko lepiej jest przyswajane - a co najważniejsze - chętniej:)

219 Ostatnio edytowany przez Daniel (2014-06-16 22:36:57)

Odp: Zapytania do Hejala

@nowymixon Obecnie muszę dostosowywać się do systemu i taką podjąłem decyzję.Dziękuje za odpowiedź,też najchętniej chciałbym mieć pamięć odblokowaną i zastanawiam się czy mamy czekać czy zrobić coś w tym kierunku.Na przykład skorzystać z tego typu warsztatu: [url]http://engelrenata.com/seminaria,ale[/url] jest to mniej ważne.Numer 1 to poznanie technik przyswajania wiedzy.Pozdrawiam smile

220

Odp: Zapytania do Hejala

@sowińska Dziękuje za informację,liczę że Hejal odpowie.Siebie raczej nie oszukam,próbować być czymś zainteresowanym na siłę jest ciężko smile

221

Odp: Zapytania do Hejala

Niedługo będziecie się pytać jak się podcierac big_smile Nie oszukujmy się nikt Ci tu nie pomoże, nauka zależy tylko od CB, jedynie co możesz tutaj dostać to zapał. Czyli jak hejal napisze np. Ucz się mrugając 2 razy częściej to lepiej zapamietasz, od teraz bedziesz mrugal jak dziwak podczas nauki mimo ze na prawdę to nic nie daje ale będziesz miał wiarę bo hejal jest tu osoba cieszącą się respektem. Tak na prawde to Ci nic to nie da, to takie wiejskie placebo big_smile A technik synchronizacji półkul itd. Nie nauczysz się od razu. Pozdrawiam, życzę miłej nocki. Myślę ze teraz sam się wezmiesz za SB i nie będziesz patrzył na innych

222

Odp: Zapytania do Hejala

@Sowa Pytając o techniki szybszego przyswajania wiedzy nie chodziło mi o to,żeby ktoś za mnie wykonywał moją pracę.Jest to tylko prośba o udzielenie informacji na ten temat.Podważam autorytety i samodzielnie oceniam daną osobę a zdanie innych nie ma na to wpływu.Dziękuje za odpowiedź i miłe słowa,również pozdrawiam smile

223

Odp: Zapytania do Hejala

Chcesz rady? OK: Ucz się mrugając 3 razy częściej to lepiej zapamiętasz.

A tak na poważnie: są w Polsce szkoły uczące technik szybkiego i trwałego zapamiętywania. Zwróć się do nich. To co się może sprawdzać u Saleinjiczyków może nie sprawdzać się u Ziemian.

Najważniejsze jest jednak to, czy rozumiesz wiedzę, którą zdobędziesz i czy potrafisz wykorzystać ją w życiu?

224

Odp: Zapytania do Hejala

Dostałem cynk, że moją książkę wystawiono kilka dni temu na Allegro. Nie spełniam próśb o linkowanie do Allegro, nawet gdy dotyczą mojej książki (bo na naszym forum zakazana jest działalność biznesowa i marketingowa), więc linka nie daję, ale jak ktoś chce kupić, to może poszukać na własną rękę.

Jeśli chodzi o nowe wydanie, myślę o nim, ale nie wiem, czy będę miał czas by je zrobić (byłyby dodatkowe rozdziały, a niektóre istniejące zostałyby rozbudowane).

225

Odp: Zapytania do Hejala

No widzialem, ale co z tego? Jak ktos juz jej nie chce to i tak ja sprzeda lub da komus.

226

Odp: Zapytania do Hejala

Nie mam nic przeciwko odsprzedawaniu i rozdawaniu. Tylko, że wydawca kilka miesięcy temu pytał, czy zrobić dodruk, bo podobno zgromadził minimalną liczbę chętnych. Ale ja wolę zamiast dodruku nowe, poszerzone wydanie, w którym dodałbym parę rozdziałów niedostępnych online, by ci co kupią mieli jakąś niespodziankę w środku, ale to wymaga dodatkowego czasu na napisanie rozdziałów oraz przeredagowanie istniejących, bo kilka wątków można rozszerzyć.

227

Odp: Zapytania do Hejala

Normalnie bym kupił, ale jak ma wyjść rozszerzone z obrazkami i autografem, to się jednak wstrzymam. Gdzie można składać preordery na II wydanie? Btw., wydałbyś osobny komiks o Saleinji, gdyby zrobiono zbiórkę, żeby opłacić twój czas i pracę na to potrzebną?

228

Odp: Zapytania do Hejala

Komiksu nie przewiduję, nie wiem o czym mógłby być? Już z rysunkami są problemy a co dopiero z komiksem. Trzeba by wynająć zawodowego rysownika i wymyślić jakąś narrację. Raczej nie. Nie wiadomo też czy 2 wydanie książki w ogóle się ukaże.

229 Ostatnio edytowany przez +18 (2014-07-09 11:08:13)

Odp: Zapytania do Hejala

To może chociaż film animowany? Co do komiksu, to na Saleinji dzieje się chyba niemało. Mógłbyś np. opowiedzieć o swojej misji albo różnych misjach kosmitów dotyczących Ziemi, albo o powstaniu karmy i zobrazować jak ją usunąć, albo jak udało wam się zmienić system. Przyjemne z pożytecznym i edukacyjnym. Dzieci "Wszystko jest wibracją" przeczytały z wielką ciekawością, choć za czytaniem raczej nie przepadają, więc fajnie byłoby gdyby mogły przeczytać fizyczną książkę z obrazkami, a co dopiero komiks. Komiks mógłby np. wyglądać jak ten o przekazach Plejaran, jeśli kojarzysz.

230

Odp: Zapytania do Hejala

Film animowany to jeszcze więcej pracy niż komiks. Znam kogoś, kto mógłby napisać scenariusz, według moich wytycznych, ale o rysownika ciężko by było.

231

Odp: Zapytania do Hejala

Nie poddawaj się. Popytam wśród znajomych.

232

Odp: Zapytania do Hejala

Jakie jest prawdopodobienstwo ze wtedy ludzie zobacza si-fi zamiast prawdy? Czy to nie jest trik podwojnego zaprzeczenia mowiacy ,ze to jest zmyslone ale praktycznie jest prawdziwe wiec nasz umysl przyzwyczai sie do myslenia ze to co prawdziewe to si-fi?

233 Ostatnio edytowany przez sowińska (2014-07-11 07:35:35)

Odp: Zapytania do Hejala

Właśnie mi też się zdaje, że zamiast pokazywać prawdę, takie coś tylko ją zniekształci... Komiksy oraz filmy animowane zazwyczaj ukazują postacie i wydarzenia zmyślone, więc nie rozumiem jaki sens.

234

Odp: Zapytania do Hejala

Inspirowanie do przemiany świadomości, zrozumienia mechanizmów i zmiany spojrzenia na jakąś sytuację nie wymagają przedstawiania autentycznych postaci i ściśle historycznej wiedzy. Można osiągnąć to na różne sposoby, nawet za pomocą fikcyjnych opowieści.

Np. pokazujących jak wygląda świadomość zbiorowa albo jak kształtowały się zdarzenia. Np. w przypadku judaizmu wystarczyłyby 3 obrazki komiczne pokazujące 1) pierwszą świątynię Salomona w której kapłani przemawiają do wiernych jako Jahwe za pomocą urządzeń nagłaśniających (powszechnych w świątyniach w tamtych czasach), 2) drugą świątynię Salomona w której o urządzeniach tych zapomniano i kapłani główkowali się "dlaczego Jahwe przestał osobiście przemawiać", oraz 3) trzecią świątynię Salomona w fazie budowy i inżynierów, których kapłan poucza "Nie zapomnijcie o urządzeniach nagłaśniających". Prosta sekwencja 3 obrazków wyjaśni dlaczego Jahwe przestał odpowiadać bezpośrednio, fonicznie, na pytania wiernych w świątyni.

Są różne formy przekazywania wiedzy.

235

Odp: Zapytania do Hejala

Hello, everyone My name is Nikolay, I'm from Russia, I came here in search of a  page, of stellar trekkers, sorry to write in English, but I can not write in Polish. I Also  a stellar wanderer I do not have the human soul found out about it a few years ago, I was on the ground to perform its mission or awareness and inspire people to  improve  this world.

236

Odp: Zapytania do Hejala

Добро пожаловать на форум. Если вы чего то не понимаете по-польски, используйте Yandex Translate или Google Translate. А лучше обоих сразу.

237

Odp: Zapytania do Hejala

Hejal czy cos ci wiadomo o jakiejsc akcji unii co do pokazywania sie swiatu powoli i konsekwentie? Tzn wiele obserwacji ufo nad ameryka południową zaobserwowano

238

Odp: Zapytania do Hejala

scr90210 owe akcje mają cały czas miejsce, nasi kuzyni stale nas obserwują i czekają na właściwy moment do ujawnienia sie , ale trzeba także pamiętać ze znaczna część widzianych statków to nie statki kosmitów ale wojskowe prototypy bądź kopie ,Statki kosmitów mają to do siebie że trudniej jest je zauważyć a statki wojskowe wręcz jakby ujawniają się , ale to tylko zmyłka , pamiętajmy że dużo jest oszustów , obecnie takie technologie posiada USA i Rosja podobno także Chiny nad nimi pracują już w czasach hitlerowskich były projekty spodków , a teraz są one udoskonalane przed  Ludźmi jest ukrywana masa technologii które mogłby by polepszyć życie na planecie , ale są one dostępne tylko dla nielicznych osób, a kosmici raczej nie planują teraz większej akcji,może dopiero za kilkadzięsiąt lat bądź po ewentualnej III wojnie,teraz będa tylko pojedyńcze kontakty , swoją drogą słyszeliście o projekcie blue beam?

239

Odp: Zapytania do Hejala

A czym jest "blue beam"? Ja nie słyszałam.

240 Ostatnio edytowany przez Samotny_Filozof (2014-07-16 16:23:13)

Odp: Zapytania do Hejala

[url]http://stopnwopoznan.wordpress.com/projekt-blue-beam-%E2%80%93-planowany-przekret-wszechczasow/[/url] a oto przykładowy rezultat [url]https://www.youtube.com/watch?v=QwHoQho_BuI[/url]