31

Odp: Pytanie o życie Jezusa

Jest taka interesująca książka, gdzie autor bardzo przekonująco dowodzi, że nie było kogoś takiego jak Jezus, a nowy testament został stworzony przez Rzymian, a konkretnie rodzinę Piso.
Tutaj można ją pobrać (niestety jest po angielsku):
[url]http://www.4shared.com/file/42683068/ee32b520/The_True_Authorship_of_the_New_Testament[/url]

32 Ostatnio edytowany przez jacob (2010-05-20 14:09:28)

Odp: Pytanie o życie Jezusa

Znów tworze temat bo mnie cos nurtuje
bez obrazy Panie/ Ciebie Hajelu
ale, Kasjopejanie
mowią tak

zobaczcie sami

P: (L) Jezus powiedział nam, że kocha nas. Czy to prawda ?
O: Ale dusza jest ważna nie ciało. Ciało umiera, nie dusza.

P: (L) Czy Jezus wcieli się w jakieś ciało ?
O: Nie.
P: (L) Czy Jezus jest kosmitą ?
O: Jest jednym z nas.

P: (L) Kim był Jezus z Nazaretu ?
O: Zaawansowaną duszą.
P: (L)  Czy Jezus urodził się z Boskiej myśli, tzn. że jego matka nie uprawiała seksu z tym, kto go jest jego ojcem ?
O: Nie.

A teraz WOW big_smile

P: (L) Kiedy dokładnie się uroddził Jezus w naszym systemie kalendarzowym licząc do tyłu ?
O: 01.06.-14



P: (L) Czy Jezus byłczłowiekiem, którym psychiczne lub niezwykłe moce od urodzenia ?
O: Ciepło.

P: (L) Czy Jezus podczas swego dzieciństwa podróżował do innych krajów i uczył się od innych mistrzów ?
O: Nie.
P: (L) Więc gdzie odebrał swe nauki ?
O: Channeling do niego.
P: (L) Czy był on kiedyś w Indiach ?
O: Nie.
P: (L) Czy podróżował do Egiptu i przeszedł inicjację w Wielkiej Piramidzie ?
O: Nie.
P: (L) Czy Jezus mieszkał przez całe życie w Palestynie ?
O: Niedaleko. W okolicy. Biblia nie jest bardzo dokładna.
P: (L) Kiedy Jezus uczynił cud w Kanie Galilejskiej i czyj ślub to był ?
O: To się nie zdarzyło.
P: (L) Czy Jezus wyżywił tysiące ludzi kilkoma chlebami i rybami ?
O: Nie.
P: (L) Czy chcesz powiedzieć, że wszystkie cuda w Biblii to tylko mity ?
O: Pamiętajcie, że to jest zniszczony przekaz zmodyfikowany z powodów politycznych i poprzez  manipulację ekonomiczną.

I teraz uwaga

P: (L) Czy Jezus był ukrzyżowany ?
O: Nie.
P: (L) Czy ktoś był ukrzyżowny ?
O: Zbyt złożone.
P: (L) czy ktoś zotał ukrzyżowany na krzyżu, kto reprezentował Jezusa ?
O: Nie.
P: (L) Nie było ukrzyżowania i nie było zmarchwywstania potrzech dniach, czy to jest poprawne ?
O: Ciepło.
P: (L) Dobra, więc co jest prawdą w tej kwestii ?
O: Opuścił ciało ziemskie na statku, po osiągnięciu rozszerzonego stanu snu.
P: (L) Kiedy on wszedł w ten stan ?Czy po prostu w ciągu jedenego dnia do łożka spać i  statek go zabrał ?
O: Ciepło.


ALE !! Co jest tu niepokojącego !!!!!!!!!!!
CO POWIECIE NA TO !!!!!!

http://www.vismaya-maitreya.pl/kim_stygmaty.jpg

Na to

http://www.sm.fki.pl/bongiovanni/b4.jpg

to

http://english.pravda.ru/img/2006/01/stigmata.jpg

i na to !

http://koniec.2012.w.interia.pl/foto/pio.jpg

33 Ostatnio edytowany przez maat (2010-05-20 16:04:45)

Odp: Pytanie o życie Jezusa

co do stygmatów to chyba gdzieś Hejal pisał o nich - [url]http://kosmita.ofp.pl/6.11.html[/url]

Zgadzam się z nim w tej kwestii, na podobnej zasadzie gdzieś w krajach arabskich na niemowlaku pojawiały się blizny z cytatami z Koranu (było o tym bodajże na nautilusie).

34

Odp: Pytanie o życie Jezusa

hej!
1. fundacja nautilius dla mnie to szajs , nie mają o niczym pojęcia , dopóki jakis badacz nie przyjedzie i im wyjasni o co chodzi, żyją w niewiedzy i tak samo jak włosi biorą wszystko na serio...
Dlaczego wlosi ?
jak by ktos opowiedzial im o smoku o 20 glowach i 2 tyłkach to oni by w to uwierzyli.
Mialem kolege wlocha (poznanego na necie) to takie baje pociskal szkoda gadac , ale najlepsze ze z przejęciem, dal mi jakas ksiazke w pdfie (po wlosku) , no super i ciekawe co mialbym z tego rozumiec, wiec sobie pozbieralem obrazki z niej a reszte wycieplem big_smile

wracając do tej nautilus.
ogladalem pewien filmik jak lloyd pye , przyjechal do kraju zwanego POLSKA [Ah ah xD]
i opowiadal o swej jakze cudownej replice  StarChild'a (kij z tym czy to prawdziwa hybryda czy nie ... to nie wazne)
Ale mial pewną ladną książeczke Pana. Davida W Chace'a z którym mam kontakt
i uwaga: Pisze do nautilus
Przepraszam czy mogą państwo udostepnic mi tą ksiażke bla bla bla
a ktos od nich na to - nie znamy takiej ksiązki ,
a ja w smiech , pokazuje im adres wlasnego filmiku big_smile a ci pisza [ aha , no niestety nie mamy tej ksiazki bo lloyd pye ją zabrał]

XDDDD

oto konwersacja która trwała 4 dni -. EXTRAAAAAAAAAAAAAAAA Ou je big_smile


A oni i tak w nic tam nie wierzą tylko  wszystko robią for money a nie tam zeby w to wierzyc

2. no to by wyjasnialo , ale i tak dlamnie to troche dzikie jest, ale nie wazne ,

maat dzieki za info smile

35

Odp: Pytanie o życie Jezusa

Wiesz, ja nautilusowi też jakoś specjalnie nie wierze tongue chodziło mi o to, że ten przypadek był akurat tam pokazany i całkiem sensownie wytłumaczony, choć oczywiście może to nie być rzeczywista prawda.
Oba przypadki - stygmaty i te blizny na dziecku według mnie dowodzą, że myśl może być aż za twórcza tongue

36

Odp: Pytanie o życie Jezusa

O tak myśl jest baardzo twórcza, można by rzec, że stwórcza i dlatego robienie ran na ciele uważam za slaby pomysł... te nieszczęsne istoty coś źle zrozumiały lub ktoś je fałszywie poinformował...

37

Odp: Pytanie o życie Jezusa

Wszystkiego Najlepszego Panie JEZUS'ie smile

dlaczego ?
bo dzis o 6 rano 2024 lata temu sie urodzil big_smile

38

Odp: Pytanie o życie Jezusa

Miał żony? Może jestem w błędzie, ale o ile pamiętam, to on miał tylko jedną:

- Marię Magdalenę.


Można się o tym coś dowiedzieć z "Kodu Leonarda Da Vinci". Mówią, że potomkami Jezusa są Merowingowie.

Znalazłem też ciekawą książkę, którą zamierzam zamówić. Oto ona: [url]http://www.potomkowiejezusa.pl/[/url]

39

Odp: Pytanie o życie Jezusa

Xin napisał/a:

Można się o tym coś dowiedzieć z "Kodu Leonarda Da Vinci". Mówią, że potomkami Jezusa są Merowingowie.

Ale ta książka to fikcja literacka..

40

Odp: Pytanie o życie Jezusa

Xin napisał/a:

Znalazłem też ciekawą książkę, którą zamierzam zamówić. Oto ona: [url]http://www.potomkowiejezusa.pl/[/url]

To jest ta słynna książką, której autorka twierdzi, że Barak Obama i Bronisław Komorowski (oraz Elvis Presley) mają wspólnego przodka. :-D
[url]http://www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/newsweek_sady_ostateczne/lech--czech--rus-i-obama,59780,1[/url]

41

Odp: Pytanie o życie Jezusa

jakby się uprzeć to chyba wszyscy ludzie są ze sobą spokrewnieni tongue

42

Odp: Pytanie o życie Jezusa

Witam

Mam pytanie. Jeśli twierdzi Pan że Eduard Meier jest niepoważnie traktowany to mniemam że wg.
Pana to co mówi to prawda ? Jeśli tak to dlaczego Pana wersja kim był Jezus tak różni się od wersji Eduarda Meiera i Plejadan ? ? ?

43

Odp: Pytanie o życie Jezusa

Czyli kto przyczynił się do stworzenia ludzi
kto podarował im brakujące ogniwo?
jaka to była rasa?

44

Odp: Pytanie o życie Jezusa

Mnie raz podczas medytacji przez sekunde pokazał się Jezus a za jakiś czas Budda. Niestety było to tylko mignięcie.

45

Odp: Pytanie o życie Jezusa

Opierając się na tym co przekazał nam Hejal

z tego wszystkiego Jezusa szkoda mi najbardziej!
to nasi chrześcijanie go ukrzyżowali, i to słownie!
i teraz męczymy go modlitwami, on tego pewnie nie chciał

dochodzę do wniosku że więcej historii o kosmitach jest prawdom niż o religii chrześcijańskiej

46

Odp: Pytanie o życie Jezusa

O jakich kosmitach człowieku!
Jest kosmos i jesteśmy my na planecie Ziemia, żyjemy i umieramy i tak dopóki kosmos będzie istniał i tyle. Ludzie za bardzo obrazują sobie życie po śmierci, myślą że trafią do jakiegoś doskonałego świata a tam będę słyszeć Boga i chodzić po okwieconych łąkach...bzdury...Bóg to kosmos i tyle. Nie słyszy nie widzi itp. Dopóki jest kosmos są i ludzie nie ma kosmosu nie ma ludzi i koniec smile

47

Odp: Pytanie o życie Jezusa

kosmitow nie widywalam ale ich pojazdy (chyba ich)bardzo czesto, ostatnio wczoraj smile i to zawsze w tym samym miejscu .

48

Odp: Pytanie o życie Jezusa

jacek2490 napisał/a:

O jakich kosmitach człowieku!
Jest kosmos i jesteśmy my na planecie Ziemia, żyjemy i umieramy i tak dopóki kosmos będzie istniał i tyle. Ludzie za bardzo obrazują sobie życie po śmierci, myślą że trafią do jakiegoś doskonałego świata a tam będę słyszeć Boga i chodzić po okwieconych łąkach...bzdury...Bóg to kosmos i tyle. Nie słyszy nie widzi itp. Dopóki jest kosmos są i ludzie nie ma kosmosu nie ma ludzi i koniec smile


Jacku a czy jak zanurzysz wiaderko w oceanie i będziesz chciał w nie złowić rybę i jak je wyciągniesz a ryby nie będzie to do jakiego wniosku dojdziesz ? , że w oceanie nie ma ryb ? .  A jakby nie było by ziemi a był kosmos , to gdzie byśmy byli ? . A gdyby ziemia była pokryta wielkim oceanem żyły by na niej zwierzęta wodne a nie było by ludzi ale kosmos dalej by istniał to co wtedy ? latali byśmy ?
Nie ma kosmosu nie ziemi nie ma ziemi nie ma ludzi nie ma ludzi nie ma problemu smile  . Ciężko ogarnąć tego boga , ale wiecie co wiara czyni cuda tak ? to tak jak afirmacja .

49

Odp: Pytanie o życie Jezusa

tacjanna napisał/a:

kosmitow nie widywalam ale ich pojazdy (chyba ich)bardzo czesto, ostatnio wczoraj smile i to zawsze w tym samym miejscu .


Tacjano ja kosmitów widuje codziennie w domu w telewizji w radiu ich słychać są wszędzie smile bo to my nimi jesteśmy .

50

Odp: Pytanie o życie Jezusa

Witam
Hejal nie odpowiada i nie pojawia się na forum, bo ma wyższy poziom duchowy
i rozmowy z ziemianami go nudzą.
Nasza wiedza to półprawdy, ponieważ ludzie nie pracują nad sobą i się bardzo wolno rozwijają. po za tym okłamywali nas przez tysiące lat.
Fałszowali historię i różne prawdy itp. Żyjemy w matrixie stworzonym przez bogatych i rządzących. Mówią nam tylko to co chcą żebyśmy myśleli.
Nasza rzeczywistość postrzegania jest zafałszowana. Nie prawdziwa!
Nawet prostej rzeczy jak życie Jezusa nie możemy odtworzyć jak było naprawdę. Prawdopodobnie w historii było więcej Jezusów.
Czytałem gdzieś że są dwa groby Jezusa. W internecie ogłasza się nowy Jezus
Polak który mówi że nim jest itp.
W książce

51

Odp: Pytanie o życie Jezusa

Cd.
W książce "Życie i nauka mistrzów dalekiego wschodu" występuje też Jezus.
Jego opisy są ciekawe:  [url]http://chomikuj.pl/januszkl2/Dokumenty[/url]
i nie wygląda żeby był zwykłym człowiekiem, ale na pewno kiedyś nim był.
Jak się rozwiniemy trochę bardziej to będziemy mogli to sprawdzić a na razie
to możemy tylko snuć domysły.
Religie wymyślił człowiek. Ludzie przez całą historie tworzyli różnych bożków, dogmaty, zwyczaje itp.
Po prostu ludzie tak naprawdę, nigdy nie dotarli do swoich korzeni istnienia i próbują to czymś zastąpić.
Stąd też tyle religii, sekt, organizacji itp.
Mnóstwo zamieszania i nie wiadomo kto ma rację.
Stąd te wojny, konflikty i nieporozumienia.
Każdy uważa że jego zwyczaje, wiara jest lepsza i prawdziwsza itd itp.
Dokąd cała ludzkość nie zmądrzeje i nie przestanie stwarzać zła to tak będzie.
Pozdrawiam
Janusz

52

Odp: Pytanie o życie Jezusa

Nawet prostej rzeczy jak życie Jezusa nie możemy odtworzyć jak było naprawdę.

Dlaczego miałaby to być prosta rzecz?

53

Odp: Pytanie o życie Jezusa

Zamiast się zastanawiać kim był Jezus, czy żył, jak żył, jaki był, itd. zastanówcie się kim wy jesteście, czy żyjecie, jak żyjcie, jacy jesteście, itd.

54

Odp: Pytanie o życie Jezusa

Dokładnie... zastanowić się należy nad życiem, którym się żyje obecnie. Nad sobą. Rozumiem jednak, że niektóre osoby są na różnych etapach. U Ciebie Januszu widać temat Jezusa. To dobrze. Jesteś na swoim, właściwym etapie. Ważne, żeby uszanować każdego.

:-)

55

Odp: Pytanie o życie Jezusa

Odpowiadając na pytania:

Możnaby powiedzieć my-ludzie jesteśmy upadłą rasą, niewolnikami z własnego wyboru. Niegdyś tak piękną i wspaniałą rasą podczas gdy daliśmy się oszukać,  bo chcieliśmy doświadczyć czegoś innego. Cena tego oszustwa jest zbyt wysoka. Nie pamiętamy poprzednich doświadczeń, bo wtedy jesteśmy „ślepi” i lepiej się nami manipuluje.

Czy żyjemy? NIE! Egzystujemy jak rośliny (sen-śniadanie-szkoła lub praca-dom-obiad-sen). W kontaktach między sobą odnosimy się jak zwierzęta. Nasze życie polega głównie zwiększaniu komfortu oraz różnorakich wygód tylko i wyłącznie dla siebie. Swoimi działaniami prowadzimy tylko do katastrofy. Niewiele w nas miłości i współczucia jest, a obecny system prowadzi do tego, by te uczucia wykorzenić i wytępić. Niektórzy przybyli tutaj, by nauczyć się miłości, a zastali okrucieństwo i tyranie.

Jak żyjemy? Z dnia na dzień, specjalnie nie martwiąc się o nikogo, oprócz siebie. Jedni żywią nas strachem, byśmy byli posłuszni. Drudzy żywią nas nadzieją, że trafimy do nieba jak tylko oddamy im swój cały majątek.

Jacy jesteśmy? Jesteśmy tacy, że prędzej pozabijamy się niż z kimkolwiek się podzielimy. Jesteśmy spleśniałymi egoistami, żywiącymi się zazdrością.

Kończąc chciałbym powiedzieć, że w głębi ludzie nie zostali tak stworzeni, aby postępować w tak okrutny sposób.  Jesteśmy okryci skorupą, do rozbicia której potrzebny jest pewien aktywator.


(Jezus był istotą, która chciała nam wskazać drogę do rozwoju. Ukazał nam błędy, byśmy mogli je przezwyciężyć.)

56

Odp: Pytanie o życie Jezusa

Zamiast pisania i gadaniny ;-)
[url]http://www.youtube.com/watch?v=VCH6n-OGSJA[/url]

57

Odp: Pytanie o życie Jezusa

przeciez Jezus był z rodu Dawida

58

Odp: Pytanie o życie Jezusa

Pytanie czy to jest naprawdę ważne kim był Jezus dla kogoś kto patrzy na religie z dystansu.

Sama Biblia tłumaczona (czasami niedokładnie) na wiele języków może rodzic przekłamania. O interpretacji na tysiąc sposobów nie wspominam.

Dla mnie religia, to głównie obrządek narzucony z góry nie przez Boga tylko ludzi.
Wiedza którą pierwsi chrześcijanie wyznawali zatarła się na rzecz obrządku, uproszczenia i budowy całego "konglomeratu" religijnego.

Tak jest ze wszystkimi religiami smile

59 Ostatnio edytowany przez Emmeline (2013-11-07 22:38:55)

Odp: Pytanie o życie Jezusa

Zgadzam się z Tobą w zupełności, szczególnie z tym tłumaczeniem Biblii. Tym bardziej, że z tego co wiem, to w tamtejszych czasach było wielu mesjaszy, a imię Jezus było bardzo popularne, więc możliwe, że pisali o kilku Jezusach-mesjaszach, a potem wyszedł z tego jeden Super Jezus. Według mnie religia to raczej zniekształcona wiedza z pop. wcieleń lub - jak pisał Hejal - przez kontakty z kosmitami, lecz bardziej stawiałabym na te pop. życia. Może być też tak, że faktycznie pisali o jednym Jezusie ze wszystkimi wymienionymi jego umiejętnościami. Może był Gwiezdnym Wędrowcym, jakich tu teraz wielu? Na to wygląda. Mimo to dla mnie bardziej prawdopodobne jest zniekształcenie faktów.

60

Odp: Pytanie o życie Jezusa

Aktualnie nie ma znaczenia kim był Jezus lub mu podobni. Skupmy się na przesłaniu, które Ci ludzie nam przekazali. Jeżeli będziemy się rozdrabniać w szczegółach, które nie mają żadnego znaczenia, to nigdy do niczego nie dojdziemy.