31

Odp: Kręgi zbożowe

ciekwawe czy doswiadcze cudu uzdrowienia wink
zobaczymy czy cus sie wogole za 4 dni ciekawego stanie czy raczej nic...
no chyba ze to czas linarny trwający od 26.10 do 21.12

32

Odp: Kręgi zbożowe

wiesz, właściwie możemy się umówić z tym przesyłaniem sobie dobrych myśli właśnie na ten dzień, może rzeczywiście zdarzą się nam nasze małe prywatne cudy smile

33

Odp: Kręgi zbożowe

to ja proponuje około 0.00 z 25 na 26 ? big_smile

34

Odp: Kręgi zbożowe

ja śpioch jestem, ale OK smile
może jeszcze jakiś termin alternatywny? np. wieczorem 26?

35

Odp: Kręgi zbożowe

mi na wieczór zawsze pasuje , nie o 18 tongue (bo czasami w domu o tej prorze mnie nie ma)nie wiem jak inni big_smile

36

Odp: Kręgi zbożowe

do soboty jakoś się dogramy smile

37

Odp: Kręgi zbożowe

musimi sie dogadac w jakiej intecji jeszcze , bo jak kazdy sobie bedzie myslal o tym ze ktos nie mysli o tym co on mysli to bedzie lipa i nic nie wypali.
tak jak skopiowalas marteczko ma droga big_smile tam wspomniane byloo jakims tunelu czy czyms takim( prawde mowiac nie chcialo mi sie tego wszystkiego czytac big_smile ). to napewno to cos albo ktos nam pomoze smile

38

Odp: Kręgi zbożowe

no prosze, kto by pomylal a tak sie awanturowali jeszcze niedawno-kochane dzeiciaczki

39

Odp: Kręgi zbożowe

miłość ponad wszystko big_smile
a ty co robisz w sobotę ?

40

Odp: Kręgi zbożowe

Jak wygram w totka wykupie pola kukurydziane i wykosze takie kręgi
że cały wszechświat pozazdrości ;D

Już projektuje styl piktogramów
ciekawe czy kosmici rozszyfrują nasze ZIEMSKIE KREGI!!!
wink

41 Ostatnio edytowany przez [GodIsNotReal (2012-03-04 22:53:24)

Odp: Kręgi zbożowe

Kręgi w zbożu to bardzo interesujące zjawisko, fenomen którego w żadnym bądź razie nie należy lekceważyć.
Wiele z takich dzieł jest mistifikacją, stworzoną przez żartownisów lub ludzi, którzy wyrażają sztukę poprzez tworzenie ich. Jednak te prawdziwe kręgi są dla nas zakodowaną wskazówką, kodem, przekazem.
Kosmici starają się przekazywać nam ważne informocje dotyczące nas. Dotyczące lokalizacji naszej planety i jej bezpieczeństwa - tym samym bezpieczeństwa i życia nas samych.
Do tego typu kręgów należą te, które były informacją zawierającą przekaz ostrzeżenia nas przed silnym wybuchem na Słońcu, które nastąpi w przyszłości (obecnie do tego zjawiska dojdzie już w niedługim czasie). Ogromne dzieło przedstawiało m.in. rozchodzenie się fał promieni Słonecznych, strumienia fal  elektromagnetycznych i cząstek elementarnych (promieniowanie korpuskularne). Obraz pokazywał, że tak silny wybuch może być zagrożeniem dla Ziemi.
Także niewątpliwie naważniejszym przekazem poprzez "kręgi w zbożu" była słynna odpowiedź na wiadomość z Aricebo. w 1974 roku astronom Carl Sagan utworzył wiadomość, która NASA wysłało w kosmos przez teleskop Arecibo w Puerte Rico. Miała postać utworzonego z cyfr binarnych graficznego kodu, przedstawiającego kluczowe aspekty rasy ludzkiej oraz planety na której żyjemy. Dwadzieścia siedem lat później identyczny wzór pojawił się w zbożu, w pobliżu podobnego radioteleskopu. Po bliższej inspekcji wyglądało na to, że kod posiada kilka fundamentalnych różnic. Wiadomość Sagana przedstawiała nasz dziesiętny system liczbowy, podstawowe substancje chemiczne Ziemiemskich związków organicznych, informacje na temat naszego kodu DNA, wysokość człowieka, liczbe ludzi na Ziemi oraz jej położenie w Układzie Słonecznym. Ostatnim punktem był szkic samego radioteleskopu.
W odpowiedzi znalazł się ten sam system liczbowy, jednak to nie węgiel był najbardziej dominującym pierwiastkiem organicznym, ale krzem. Obraz jasno przedstawiał humanoidalną sylwetkę z dużą głową w proporcji do reszty ciała. Były również informacje o dodatkowym łańcuchu DNA, średnim wroście 1,20 metra, o tym, że zamieszkują trzecią, czwartą oraz piąta planetę swojego Układu Słonecznego, a liczba ich populacji wynosi 21,3 miliarda, a teleskop został zastąpiony czymś bardziej złożonym. Rok wcześniej w tym samym miejscu pojawił się dziwny obraz w zbożu, który przedstawiał dokładnie ten sam rysunek radioteleskopu co w wiadomości.
Tego typu kręgi autentyczne charakteryzują się jeszcze wyjątkowym  ułożnieniem ścinanych źdźbeł zboża oraz występowanie silnego pola energii magnetycznej w środku kręgów. Ludzie opisywali, że wewnątrz kręgów odczuwali, wyraźny emocjonalny spokój i dobroć.

Niewątpliwie niektóre "kręgi w zbożu" są ogromnie ważne dla nas i musimy potrafić je odczytywać , bo są kierowane z myślą prosto do nas.