1

Temat: Kręgi zbożowe

Hejal powiedział że “Mógłbym oczywiście zdradzić wam o co chodzi, ale zależy nam, byście sami odkryli zakodowaną wiedzę, a nie dostali wszystko podane na talerzu” z tej wypowiedzi wynika że musimy sami się zastanowić nad tym “problemem”. Wpisywałem sobie ” kręgi zbożowe , crop circles , piktogram ” dużo tego jest ale nie bardzo wiem jakiego klucza użyć. Większość dla mnie to dzieła sztuki , niektóre są jakby układami planet , te z sercami to chodzi prawdopodobnie o miłość wśród ludzi , jest twarz kosmicznej istoty.Jak ktoś ma swoje przemyślenia to proszę wpisywać może razem rozszyfrujemy ten przekaz. Przypomnę że wg słów Hejala “piktogramy generowane w zbożach i na łąkach to poważna sprawa” więc musimy się przyłożyć .

2

Odp: Kręgi zbożowe

Tutaj jest piękne zestawienie piktogramów:
[url]http://img519.imageshack.us/img519/7896/cropbrl4.jpg[/url]

3

Odp: Kręgi zbożowe

Dziękuję Raptor.
Zwróćcie uwagę na pole 6:6 , moim zdaniem chodzi o przebiegunowanie Ziemi.Zastanawia mnie też pole 2:2 co to może znaczyć: w okrąg wpisany trójkąt ,w środku koło , na każdym boku trójkąta zbudowany kwadrat i wszystko to opisane okręgiem,może jest na forum matematyk o ”specjalności” geometria.

4

Odp: Kręgi zbożowe

Pierwsza myśl która przychodzi mi do głowy za każdym razem kiedy patrzę na kręgi,to ”klucze”.Każdy z nich jest jakby brakującym puzzlem w układance.Oddziałują one na osobę,która się z nimi styka.Nie do każdego jednakowo ”przemawia” każdy symbol.
Patrzysz na te kształty,jeden lub kilka z nich wydaje Ci się być szczególnie bliskimi.Ten właśnie symbol ”wskakuje”wtedy na swoje miejsce w Twojej świadomości i…otwiera różne drzwi.
To oczywiście moja interpretacja,moje intuicyjne odczucie.Nie jestem pewna czy można rozszyfrować znaczenie kręgów odnosząc budujące je symbole do konkretnych rzeczy,które znamy.Z całą pewnością są formą języka.

5

Odp: Kręgi zbożowe

A może w kręgach zbożowych chodzi o pewnego rodzaju archetypy i energię zawartą w świętej geometrii, która ma za zadanie w określony sposób oddziaływać na pole świadomości Ziemi i przygotować jej mieszkańców do nadchodzących zmian. I niekoniecznie muszą one powstawać przy udziale kosmitów, mogą za to być odpowiedzialne inne istoty związane z planetą, w tym te niematerialne.

6

Odp: Kręgi zbożowe

Wszystko jest wibracją a wibracja tworzy formę. Jest takie doświadczenie z piaskiem poddawanym wibracji. Powstają twory podobne do niektórych kręgów.

[url]http://www.youtube.com/watch?v=6wmFAwqQB0g&feature=related[/url]

Kręgi są bardzo ciekawe, faktycznie wypadałoby w końcu rozwikłać tajemnicę ich przekazu.

7

Odp: Kręgi zbożowe

Kiedyś zauwazylem ze w jednej z religi(niereligi) istnieje cos takiego jak Mandale, są one sypane w jakies specjalne swieto przerozne wyglady i wzory wiekrzosc tych mandal jest specyficzna i bardzo podobna i więkrzosc przypomina piktogramy;)I dowiedziałem sie ze mandala to sybmol wyzwolenia ludzi z ziemi, w skrucie mówiąc Mandala-statek kosmiczny- wyzwolenie:] Oczywisce nie chodzi mi o ostateczne wyzwolenie duchowe czyli jedń z Brachmą.Niestety nie moge latac swoim statkiem za tego zycia więc nie sprawdze jakie by zostawiał piktogramy wink

8

Odp: Kręgi zbożowe

Dolny lewy róg:
Wyglada mi to na (przewidywane na 21.12.2012) ulozenie Ziemi w linii prostej ze Sloncem i Droga Mleczna smile

9

Odp: Kręgi zbożowe

quazsew, przychylam sie to twojej interpretacji. podobny, choc jakby bardziej zlozony, jest poktogram 4 liczac od gory po lewej. hmmm

10

Odp: Kręgi zbożowe

Hejal, trudne te piktogramy. Dajcie łatwiejszy wink

11

Odp: Kręgi zbożowe

Przyłączam się,proszę o łatwiejszy zestaw pytań smile .

12

Odp: Kręgi zbożowe

Gdzieś słyszałam,że piktogramy są jakby odciskiem, manifestacją istot związanych z planetą(tak też uważa Raptor). Dla mnie te kształty to nie tyle dosłowne rysunki, którymi kosmici posługują się jak pismem obrazkowym(np to jest Ziemia a tam reszta planet układu). Te kształty są formą języka a jak wiadomo mamy różne rodzaje języka. W tym momencie nie ma sensu rozpatrywanie znaczenia piktogramów w oderwaniu od pozostałych. To tak jakby wyjąć zdanie z kontekstu.Rozpatrywanie też nie jest dobrym słowem.Trzeba przeczytać.Pytanie czy mamy urządzenie czytające ten język?Może My jesteśmy tym urządzeniem i już go czytamy a treść pokazuje się przez zmiany które obecnie gwałtownie zachodzą. Trzeba tylko to zauważyć i zrozumieć jak ten język oddziałuje na otoczenie.
To jest moja intuicyjna interpretacja smile

13

Odp: Kręgi zbożowe

[url]http://www.paranormalium.pl/71,17,artykul.html[/url]
Pewnie widzieliście już tą stronę.

14

Odp: Kręgi zbożowe

Wg mnie jedne piktogramy przedstawiają bezpośrednio model czegoś co znajduje się we wszechświecie, tak jak np ten z powyższego linka podanego przez Maku, który to piktogram jest podejrzany o prezentowanie modelu atomu, a inne przekazują coś podświadomie, coś szerszego, coś o czym pisze powyżej Istnienie.

15

Odp: Kręgi zbożowe

J-8 to raczej efekt Dopplera…

16

Odp: Kręgi zbożowe

Pole 8-9 czyli te koło z krzywymi ramionami. Myślę że chodzi o źródło energii. Kojarzy mi się z magnesami, magnetyzerami.

17

Odp: Kręgi zbożowe

Ganc i ja mam podobne skojarzenia…:)

18

Odp: Kręgi zbożowe

[url]http://www.diagnosis2012.co.uk/cro.htm[/url]

19

Odp: Kręgi zbożowe

o  kręgach i DNA
[url]http://wolnemedia.net/?p=19811[/url]

20

Odp: Kręgi zbożowe

Świetny artykuł na temat DNA, Marta.

Potwierdza on większość interesujących przekazów, w tym także Plejadian B. Marciniak lub Arkturian, że DNA nie istnieje wyłącznie na poziomie fizycznym, a informacja w DNA (nazywana także przez wyżej wymienionych matrycą) jest kodowana światłem - i podobnie również światłem można ją modyfikować. Może nie śpieszyłbym się za uznanie owych dowodów uzyskanych przez naukowców z artykułu za jednoznaczne, niemniej na pewno coś miało miejsce, czego klasyczna fizyka w ogóle nie bierze pod uwagę.

Potwierdza on również, że zmiana DNA pod wpływem światła (chociażby promieniowania słonecznego) jest jak najbardziej możliwa i potrafi doprowadzić do wydawałoby się nierealistycznych zmian w możliwościach człowieka jako materialnego organizmu.

Właściwie, to nawet wyciągnąłbym nieco dalej idące wnioski, niż tylko to, że wszystkie języki ludzkie mają swojego protoplastę w postaci języka programowania DNA. Można powiedzieć, że język jest konsekwencją odpowiedniego sposobu myślenia, a zatem (w skrócie) sposób, kategorie i składanie myśli może wynikać właśnie z pewnych programów w kodzie DNA - co oznacza, że zmiana DNA na wyższym poziomie trwale zmienia sposób działania ciał subtelniejszych - tj. na poziomach, na których myśl jest tworzywem. Zmieniłoby to całkowicie perspektywę, paradygmaty oraz sposób postrzegania rzeczywistości, co w konsekwencji prowadzi do odkrywania zupełnie odmiennych aspektów rzeczywistości (nie tylko nam nie znanych, ale również nawet poza zasięgiem naszej wyobraźni - na tą chwilę).

Bardzo interesuje mnie charakterystyka kodu DNA jako matrycy energetycznej; wiedza na temat modyfikacji owej energii (światła), a nie ich fizycznego odpowiednika, może otworzyć taki ogrom możliwości na wyższych poziomach, o których ci naukowcy pewnie nawet nie pomyśleli, sprowadzając rezultaty badań do ich fizycznych, wymaganych przez obecną naukę, skutków.

21

Odp: Kręgi zbożowe

No Antares,może zostaniesz inzynierem genetyki w przyszlosci,ta nauka naukowców wszelkiej maści zblednie jak zobaczy na własnej skóze te możliwosci które sie uaktywnia niedługo i własnie  po czesci chodzi o DNA.Tylko że juz będzie za puzno troszke bo i poczucie ich żeczywistosci zacznie stawac się niestabilne ludzie coraz bardziej nie bedą w stanie odrużnic co jest zeczywiste bo materia zacznie byc bardziej przyjazna a to co znali dotychczas ulegnie transformacji bo ich dna zacznie transformować i w taki prosty sposób człowiek przestanie być homo sapiens i przestanie wkońcu byc na głoduwce światłowej,bo wewnętrzna radosc juz sie wszystkim zajmie i powoli wszystko sie ułozy tak jak powinno byc, i jest od wieków, czyli ludzie pojma ze tak naprawde ich wola wyboru to tylko taki mały psikus tak naprawde nigdy takiego czegos nie było i zawsze wszystko było na miejscu a oni wybierali zawsze z wielu mozliwych wyborów ale nigdy nie umieli zkorzystac z najwyzszego dobra,swojej wewnętrzenej radości.I tak zacznie sie człowiek jako istota wielowymiarowa kierujaca sie światłem, inaczej sie nieda człowiek sam ze swoja tożsamosca jest chodzącym pasmem nieszczęsc jak zrozumie ze on i substancja to jedno na wieki wruci do domu. A jesli nie to dalej ze swoja tozsamosca będzie udowadniał jaki to on nie jest mądry i ile on nie wie.;)

22

Odp: Kręgi zbożowe

Ostatnio próbuje interpretować piktogramy i jak na razie doszedłem do wniosku, że niektóre z nich przedstawiają mapy galaktyczne. Można się też tam doszukać przesłań czysto filozoficznych - coś jak ideologia istot z innych planet. Może obcy
chcą nam przekazać swoją wiedzę i zaszyfrowują ją w piktogramach?

23

Odp: Kręgi zbożowe

Większość kręgów zbożowych jest już odczytana. Przemawiają uniwersalnym językiem matematyki smile

24 Ostatnio edytowany przez Xin (2010-03-23 15:46:03)

Odp: Kręgi zbożowe

Zgadza się, ale oprócz matematyki piktogramy przedstawiają też różne
zagadnienia z fizyki i chemii.

25 Ostatnio edytowany przez Shawee (2010-05-14 01:03:08)

Odp: Kręgi zbożowe

Witam smile
Studiując kręgi w zbożu dowiedziałem się paru ciekawych rzeczy:
- są kręgi z jasnym przekazem
- są kręgi z informacją o nowej technologi
- są kręgi z przekazem o przyszłości min. 2012 (tutaj przekaz jest wymagający dla człowieka ;] )
Jasny przekaz  :
[url=http://www.youtube.com/user/Shawee00#p/f/36/gbkNWF9m3ww]Odpowiedź z Arecibo[/url]
Przekaz technologi:
[url=http://www.youtube.com/user/Shawee00#p/f/128/Tfo7aOakXfc]Crop Circle Ship[/url]
Przekaz o 2012 min:
[url=http://www.youtube.com/user/Shawee00#p/f/122/tEMnuXqfGYc]Jaime Maussan - Crop Circle Date May 2012[/url]
[url=http://www.youtube.com/user/Shawee00#p/a/f/0/kn_ZbeKGlX4]David Wilcock - 2012:Transformacja [/url]

Słyszałem, że w czasach średniowiecznych również pojawiały się kręgu na zbożu. Nasiona zebrane z tych kręgów dawały obfite i zdrowe plony. Kościół jednak uznawał to za herezję i zabraniał hmm

pozdrawiam!

26

Odp: Kręgi zbożowe

a jak kościół zabraniał... smile to tylko brać i siać big_smile

27

Odp: Kręgi zbożowe

Tutaj macie Państwo big_smile Wszystkie Crop Circles zapisane w bazie od 1990 - 2009

[url]http://www.galactic-server.net/c45d8621k/[/url]

28

Odp: Kręgi zbożowe

Zauważyłem, że w większości  przypadków piktogramy mają kształty zbliżone do koła.

29 Ostatnio edytowany przez Mixon (2010-05-25 02:32:08)

Odp: Kręgi zbożowe

Bo kula to najbardziej optymalny krztalt energetyczny. Pozdrawiam.

30

Odp: Kręgi zbożowe

Artykuł ukazał się na Schodach do nieba, pod tytułem: Wiadomość od kręgów zbożowych, więc tutaj umieszczam, ale możne powinnam to dać  w temacie: miłość bezwarunkowa albo nowa ziemia albo podobnym. Sami oceńcie

22 maja pojawił się nowy krąg zbożowy z zakodowaną informacją w Wilton w Południowej Anglii. Ten krąg mówi o głębokiej przemianie paradygmatu, o odwróceniu biegunowości. Ma związek z dwiema datami - Wielkim Krzyżem 26 czerwca 2010 i 21 grudnia 2012. Zawiera potężne ostrzeżenie, wspomina o globalnym kryzysie, a jednocześnie ukazuje rozwiązanie.

Dnia 26 czerwca 2010 planety ułożą się w nadzwyczajny sposób, w formę Wielkiego Krzyża. Takie ustawienie zdarza się niezwykle rzadko. Raz na kilkanaście tysięcy lat. Zgodnie z przesłaniem kręgów zbożowych, tego dnia słońce stworzy nowe, uzdrawiające miejsce, nowe pole świadomości.

Bieguny Słońca się jednoczą, a ten proces zakończy się 26 czerwca. Połączenie biegunów prowadzi do spięcia, innymi słowami do kosmicznego orgazmu, który stworzy nową przestrzeń. Ta przestrzeń jest darem, bo w niej to wszystko co wydawało się wcześniej pozbawione sensu, nagle nabierze znaczenia. Dla wielu ułoży się w nową (i tu niespodzianka) często logiczną całość. Pojawi się nowa, poprawiona rzeczywistość, na wyższym poziomie. Zgodnie z tym co mówią kręgi zbożowe, każdy będzie miał dostęp do tej przestrzeni poprzez moc swojej świadomości.

Jeśli na ziemi będzie MIŁOŚĆ, nawet przez kilka godzin, albo w jednej osobie, czy kochającej się parze, doświadczenie MIŁOŚCI zostawi swój ślad na tej dopiero co stworzonej przestrzeni, ślad który będzie wieczny i na zawsze pozostanie aktywny.

Każda osoba, która ośmieli się opuścić matrycę władzy i przemocy, każdy kto nie będzie się obawiał uwolnić od dawnego systemu wierzeń i zamiast tego żyć w harmonii z Matką Ziemią i WSZYSTKIM co ISTNIEJE, będzie mógł wkroczyć w tę przestrzeń.

Każdy będzie odbierał uzdrawiające impulsy mające źródło w tej przestrzeni poprzez serce i świadomość i będzie przekazywał swoją uzdrawiająca moc z powrotem. To co odnajdziemy w tej przestrzeni będzie istniało w nas i na zewnątrz nas.

To, co odnajdziemy w tej przestrzeni, pozostanie wewnątrz nas i dookoła nas. To właśnie Tajemnica Wszechświata, że wszystko, co się materializuje na zewnątrz, jest dostępne z poziomu wnętrza - zobaczysz to w swojej własnej uświęconej wewnętrznej przestrzeni, w swoim własnym centrum. I kiedy ów matrix uzdrowienia, który zostanie powołany w Przestrzeni Uzdrowienia będzie wystarczająco mocny, wówczas matrix strachu się rozpuści, zaś matrix uzdrowienia się rozprzestrzeni.

Taki jest plan Mistrzów Gwiezdnych.

Przestrzeń Uzdrowienia jest oddalona od nas o odległość mniejszą, niż jeden atom.

Przestrzeń Uzdrowienia jest wewnątrz naszego własnego uświęconego centrum naszej przestrzeni, gdzie jesteśmy w zgodzie ze sobą samym, w zgodzie z Matką Ziemią i ze WSZYSTKIM, CO JEST.