181

Odp: Nowa Ziemia

maat '

Nie zależnie od zachodzących zmian -
może warto zadać pytanie sobie : " do czego potrzebna mi stagnacja, pogoń za pieniędzmi .. itd ... "
Wiesz maat, większość (duża większość) ludzkości czuje się dobrze w swoim świecie ...
Na zewnątrz / jeśli zapytasz taką osobę , usłyszysz w odpowiedzi iż "tak, jestem zainteresowany" ...
Lecz  to pozór tylko ,,, powód - może się domyślasz ?
I nie mam tu na myśli Ciebie, czy konkretnej osoby ...

182

doswiadczaj! buduj! kreuj! kochaj!

183

" doswiadczaj! buduj! kreuj! kochaj! "

Tak, to już było powiedziane dawno temu ,,, i co dalej ?

184

posłuchaj serca. Ono prawdę Ci powie. Powie co dalej.

185 Ostatnio edytowany przez Mixon (2010-06-18 23:26:32)

SitaP napisał/a:

" doswiadczaj! buduj! kreuj! kochaj! "

Tak, to już było powiedziane dawno temu ,,, i co dalej ?

Co proponujesz?

A wydawalo mi sie to wystarczajaco uniwersalne.

186

Shawee

A jak Ty Shawee czujesz; to "dobra" odpowiedź ?

Mixon

"Proponuję by stać" się Świadomymi w pełni, by nikt nie mówił co masz robić ,
by planeta nasza poczuła iż ma w nas opiekunów, by wejść w Nowe -
Świadomi siebie stać się musimy .

Ale Ty chyba o tym wiesz, trochę uciekasz, lecz tak naprawdę wiesz / większość tak właśnie czyni .

Ps ; Napisałeś "A wydawalo mi sie to wystarczajaco uniwersalne."

Bo takowe jest, tyle że jest mały problem ,,, lecz -
ile razy przerabiać będziemy (zakładając iż wyjdziemy z takiego założenia) przez tą samą lekcję ?

187

"By nikt nie mowil Ci co masz robic" - bardzo staram sie tego przestrzegac ale ta droge kazdy odnajduje sam- zauwazylem ze jak opowiadam komukolwiek o tym kto nie jest na to gotowy efekt jest zupelnie iepozadany- Swiadomosc pielegnujemy w sobie i wiem jak trudno jest sie pogodzic z tym ze ludzie nie chca sluchac. Tez chcial bym krzyczec przez megafon- LUDZIE! OBUDZMY SIE! Ale wiem do czego to moze doprowadzic i staram sie tego nie robic.  Kiedy ktos tworzy zgrupowania na ktorych opowiada o wolnosci i swiadomosci zupelnie nieswiadomie tworzy to co juz tu na Ziemi mielismy a mianowicie staje sie przywodca. Warto jest tez zrozumiec ze nasza osobista swiadomosc nie jest tylko w nas bo my jestesmy jednym wielkim systemem zaleznosci- ludziom trzeba pozwolic sie budzic samemu po przez pielegnowanie siebie.
Pozdrawiam

188

Reakcja jednego człowieka na słowa drugiego, tak jak opisujesz ("ingerencja") jest prawidłowa .
A przynajmniej - trudno się dziwić takiej właśnie reakcji ...
Również to co napisałeś o ( Kiedy ktos tworzy zgrupowania na ktorych opowiada o wolnosci i swiadomosci zupelnie nieswiadomie tworzy to co juz tu na Ziemi mielismy a mianowicie staje sie przywodca.) tworzeniu "nowego, świadomego" itd ...
Wynika z tego iż myślimy podobnie ,,,
Mixon - nikt nikomu niczego nie daje czy nie odbiera ( tak po prostu), no chyba że ten o to zabiega, że tego mu potrzeba ...
Myślę tu o tych słowach : " ludziom trzeba pozwolić sie budzic samemu po przez pielegnowanie siebie."- siebie, to znaczy kogo ?
Jest różnica - między Ty Świadomy, a Ty nieświadomy - osobowość, ciało fizyczne .
MartaWega - opisuje ten mechanizm - tak nawiasem mówiąc ...
Pozdrawiam również

189 Ostatnio edytowany przez Mixon (2010-06-19 12:11:18)

" ludziom trzeba pozwolić sie budzic samemu po przez pielegnowanie siebie."- siebie, to znaczy kogo ? "

- ja to my, ty to tez my a oni to ja i ty. W skrucie mowiac. Taka jest prawda. Kiedy mowimy "oni" to kogogo mamy na mysli..? -nas.

Czy zdarza Ci sie watpic?- ci do ktorych chielibysmy trafic to wlasnie nic innego jak nasze wlasne zwatpienia, ktorych najwyzszy czas juz sie pozbyc.

190

,,, moglibyśmy prowadzić tą rozmowę bez końca ...

Może tak - ja nie wątpię, również nie dzielę i nie oceniam ...
System w którym żyjemy, zbudowany jest tak iż każdy ma rację - stąd właśnie ciągła walka wynika ...

191

No i znowu zgadzam się z SitaP smile
i jeszcze dodam: "a co dziwniejsze Muminek też ma rację..." big_smile

192

Raczej mam tu na " myśli stan, kiedy to można dojść do porozumienia po nad osobowością " .

Porozumienie "po nad osobowością", to możliwość współpracy, współodczuwania czy współdziałania  drugiego człowieka /
np: Jego rzeczywistych potrzeb  ...

System który istnieje za sprawą naszych umysłów/ podświadome zgadzanie się z jego zasadami/
powoduje widzenia fragmentu, nie całości, - to zaś prowadzi do konfliktu, konfliktu ze sobą lub innym człowiekiem ...

193

"Podjąłem się zadania przekonania nielicznej garstki ludzi do tego, że zmiany na świecie są możliwe. Zmiany wielkoformatowe - całkowita transformacja naszej planety. I co ważniejsze, chcę tę garstkę ludzi przekonać, że to od nich właśnie zależy, czy zmiany te kiedykolwiek zajdą. Jeżeli tekst ten dostał się w Twoje ręce, pewnie nie stało się to przypadkiem. Reszta zależy od Ciebie. Cokolwiek postanowisz, dziękuję, że poświęciłeś na to swój czas i uwagę.
Pozdrawiam
Ultrafiolet"
dalszy ciąg na: http://www.oum.fora.pl/wizja-nowej-ziem … mi,83.html

194 Ostatnio edytowany przez SitaP (2010-09-06 18:44:49)

Witajcie '

Zapoznałem się z tekstem tym, jak i autorem Jego ...
Człowiek ten, w "pełni poświęcił się, by pomóc innym Istotom w dotarciu do siebie samego/ wnętrza" i nie tylko ...
Tak więc; jeśli kogoś to zainteresuje (miałby pytania) - może nawiązać kontakt z "Fioletowym Płomieniem" !

O to adres: michal@fioletowyplomien.com

195

Sitap to daj cyne jak cos smile)

196

SitaP napisał/a:

Pozdro i jakby co, to wiesz / cie ...

... Kocham wink

197

Stworzony w umysłach jednych, przez drugich w ciało obrócony ...
W celu manipulacji, władzy i trzymania w niewiedzy innych powołany ...
Strażnikami stanu jego, władcy tej planety byli / tak się określali .
Pilnowali, by nikt samodzielnie nie żył, by w stadzie utrzymać całą ludzkość ...
Na straży stali, lecz reszta, większość - czytaj, system także w swych umysłach nieświadomie utrzymywała .
Cała planeta pogrążona w niewoli systemu, w nieświadomości ...

Czy koniec stanu takiego nadejdzie, czy jest on możliwy ?
A jeśli tak, to po co to wszystko było, jaka tego przyczyna była ?
Przecież wszystko ma sens, po coś zaistniało i przypadku nie ma ...

Staniemy przed lustrem i w oczy sobie spojrzymy .
Kiedy bez oceny, jak dzieci siebie zobaczymy ,,, zrozumiemy iż nic bez wnętrza nie znaczymy
i to są nasze klucze, bo więcej nic nie posiadamy ...

198 Ostatnio edytowany przez SitaP (2010-09-06 21:10:48)

Istnienie i wszystkie pozostałe Istoty '

Temat ten postanowiłem poruszyć z kilku powodów ,

Jednym z nich, jest sporo różnych teorii na owy temat .
Czytając internetowe strony, często fora;
uwagę moją zwróciła następująca rzecz :
większość (i mówię tu o ludziach, którzy uważają, że pracują nad swoim rozwojem duchowym)
wychodzi z założenia iż system jest OK, zaś Wolna Wola - jest nietykalna ..(sic.!).

Swoją postawą/ tak myślę/ miałem i mam zamiar dopomóc w zrozumieniu przyczyny myślenia takiego i tyle tylko ...
Nie mam czasu tłumaczyć komuś, kto świat i rzeczywistość materialną
odbiera tylko zmysłami zewnętrznymi/ intelektem ..
Człowiek inkarnował się na Ziemi (i nie tylko na niej), po wielokroć - nie bez powodu .
Mógł za tem wyciągnąć wnioski, wnioski ze swojego życia płynące - tak by samodzielnie móc funkcjonować/ myśleć ...
Jeśli jednak tego nie uczynił, no cóż - jak powiadają "Oni" - wolna wola, taką drogę sobie obrał !
Nie jest moim zadaniem nawracać czy pouczać, jeśli coś czuję - przekazuję
trzymam się Praw ,,, i wsłuchuję się we wnętrze (potrzebę) ...

199

Ten temat pozornie związany nie jest z tematem "Nowa Ziemia"
jak wcześniej pisałem, wszystkie manipulacje światło dzienne ujrzeć muszą !
Niech to będzie taki mój mały wkład ..:

WikiLeaks - portal, który to przekazuje prawdę,,, - oj, tak być nie może .. !
Ludzie nie mają prawa znać prawdy, które to głównie rządy (a ściślej rząd USA)
państw różnych rozstrzygają; czy, a jeśli to kto i co wiedzieć może !
Ewa Wanat (http://www.tokfm.pl/Blogi/1,107641,8777 … eaks_.html) napisała / m.inn:

" Wiedza, a zwłaszcza wiedza tajemna, dostępna tylko nielicznym -
elicie, kapłanom, arystokracji, wybrańcom bogów lub samozwańcom - od zarania świata służy tylko jednemu - zdobyciu i skutecznemu utrzymaniu władzy "
,,, co dodać można i czy można ? ? ?

200

Nowa Ziemia moze okazac sie zupelnie inna, niz wszyscy mysla. Zgodnie z matematyczna teoria chaosu, calosc wszystkich pojedynczych wplywow moze w sumie zlozyc sie na niemozliwy do przewidzenia rezultat.

http://news.money.pl/artykul/wiatr;ze;s … 38818.html

Swiatlo (energia) przekazywana przez slonce juz jest wyjatkowo silna i naukowcy o tym bardzo dobrze wiedza. Takimi tekstami prawdopodbnie probuja przygotowac na ten fakt spoleczenstwo i zarazem uprzedzic ewentualne podejrzenia ze jednak "cos sie dzieje, o czym nie wiedza", co standardowo daje iluzje bezpieczenstwa. smile Jak okaze sie, ze cala instalacja elektryczna nie wytrzyma napiecia elektrycznego, nasza cywilizacja moze pasc - i ciekawy jestem, czy pentagon i reszta "sil przymusu" przygotowuja na ta okolicznosc technologie, ktora pozwoli utrzymac przymus - tym razem bez mozliwosci ludzi do komunikacji miedzy soba przez internet. tongue

201

Antares '

"Nowa Ziemia moze okazac sie zupelnie inna, niz wszyscy mysla." - zdecydowanie tak !

Historia związana ze słońcem najprawdopodobniej, okaże się ciekawsza i odbiegająca od aktualnej znanej nam wiedzy .
Tzw."nasza cywilizacja" oparta jest/ jak sam to zauważyłeś, m.inn. na elektyczności a to oznacza iż na elektronice ,,,
i tu będzie mała niespodzianka związana z internetem ...
Komunikacja przy jego użyciu, okaże się raczej nie możliwa/ podobnie sprawa ma się np.z prądem ...

Tak, czy owak - CZŁOWIEK zdany zostanie (został) na kontakt
z samym sobą, z wnętrzem swym - "ratunek" jest to !

202

CZAS „ZERO”
Znajdujemy się w energetycznym tyglu. Z jednej strony jesteśmy pobudzani bodźcami ze starego, rozpadającego się świata, z drugiej docierają do nas coraz silniejsze impulsy z nowej przestrzeni. Od lat wiemy, że kończy się cykl materialny i rozpoczyna kolejny proces w naszym istnieniu. Na ten moment pojawiliśmy się na Ziemi z różnych przestrzeni Wszechświata, by wesprzeć zachodzące zmiany. Część z nas zatraciło się w świecie form materialnych przez okres wielu wcieleń i dopiero dzisiaj przypomina sobie, po co tu jesteśmy. Coraz szybciej odzyskujemy pamięć siebie i utraconą moc. Często jednak wpadamy w pułapkę zastawianą przez umysł, który porównać można do labiryntu. Jeżeli raz w niego wejdziemy trudno znaleźć wyjście. W trakcie wędrówki po labiryncie wciąż pojawiają się nowe korytarze, prowadzące donikąd. Kręcimy się w kółko, wciąż mając nadzieję, że za chwilę pojawi się wyjście i  wchodzimy w kolejny korytarz. Dopóki nie przeniesiemy świadomości poza poziom umysłu będziemy błądzić. Odkrywając iluzję, w której żyją mieszkańcy Ziemi i rozpoznając mechanizmy zniewalania, zdarza nam się wpaść w sidła manipulacji, jaką posługuje się nasze ego. Wraz z poszerzaniem świadomości uruchamia się energia serca, która w przeciwieństwie do umysłu jest energią scalającą, energią jedności. Nie istnieje dla niej rozróżnienie i podział, który wprowadza umysł. Dlatego też ego usiłuje za pomocą umysłu kontrolować przejaw tej energii. ...

Więcej na stronie : http://antasit24.blogspot.com/

Pozdrawiam