31

Odp: Poszukuję rysownika

Dobrze, zrobię Ci te trzy rysunki.

Zacznijmy od najtrudniejszego. Czyli od prac w ogrodzie. Dziecko z kwiatkiem będzie takie jak chcesz. Czy może trzymać jakąś zabawkę np. misia czy raczej nie? W oddali będzie dom w kształcie ziemskiego zamku tak jak pisałeś w książce. Pozostaje temat rodziców pracujących w ogrodzie.  Ponieważ mają być nadzy chciałabym znać proporcję ich ciał. Czy macie długie nogi i krótki tułów czy krótkie nogi i długi tułów czy proporcjonalnie? Czym różnią się w budowie anatomicznej kobiety i mężczyźni? Tak jak u Ziemian –czy kobiety mają szerokie biodra wąską talię i trochę szersze od talii ramiona a mężczyźni wąskie biodra i szersze ramiona? Włosy u kobiet do ramion niczym nie spięte czy mogą być spięte np. w dwa warkoczyki albo ogonek? Jaka długość włosów u mężczyzn? Co z piersiami u kobiet? Czy są małe czy mogą by trochę większe? Czy pupa jest odstająca czy raczej płaska? Czy jedna osoba może podlewać ogródek np. wężem ogrodowym? Czy faktura na ciele przypomina ziemski tatuaż czy tylko wzory geometryczne? Mogę tu pofantazjować wg ziemskich norm estetycznych? Rozumiem że żyjecie trybem nocnym więc prace w ogrodzie robione są albo wczesnym rankiem albo wieczorem. Czy na niebie widoczne są jakieś inne ciała niebieskie oprócz Estry?

Rysunek drugi. Istota duchowa  może wyglądać jak ziemski czarnoksiężnik? A może zrobić  go jako piękną czarodziejkę z książką w ręku, że niby w tym zawodzie też jest równouprawnienie? To by w pewien sposób tłumaczyło tytuł na książce "Tworzenie światów dla opornych". Ponadto kobiety są bardziej uduchowione od mężczyzn, przynajmniej na Ziemi. Czy osoba duchowa może być ubrana w jakieś zwiewne eteryczne szaty?

Rysunek trzeci. Czy ta roślina która uniesie dziecko może mieć buzię i być spersonalizowana?

Jak rysunki będą gotowe dam Ci znać, wtedy powiesz mi jak Ci mam je przesłać.

Nie piszę jak zwierzę może latać bez piór, tylko jestem ciekawa jak to robi, a to subtelna różnica. Ty tak naprawdę tylko zasygnalizowałeś niektóre tematy, każdy z nich można rozwinąć. Ale najpierw zróbmy to co zaplanowaliśmy…

32

Odp: Poszukuję rysownika

co do rozwoju czy uduchowienia. Wysoko wyewoluowani nie mają płci irracjonalnych. Badając poziom rozwoju na podstawie modnych po raz kolejny dodatków albo lokowanego smaku piwa w programie dla niewiele myślących czego można się spodziewać chcąc odnieść się do poziomu rozwoju ( ? )

Globalizacja dała metki uniseks dla nie mających tożsamości.

Jeżeli chodzi o metaforę dla człowiekowatych. Połowa twarzy z zarostem, druga piękna zaś brak włosów jako niewielkie przywiązywanie uwagi do nacechowania tresurą do ról w placówkach manipulacji i podległości.

Brak owłosienia czaszki oznacza wzrost dostrajania telepatii.

Mając za bardzo długie włosy moglibyście napsocić zbyt wiele mentalnie manipulując otoczeniem .

Szczęście w nieszczęściu piaskownica ludzi jest nieźle wydzielona, dostajecie foremki i pazłotka od naciągaczy i partaczy których sami wybieraliście w marionetkoladiach lecz to blokada dla kolejnych racjonalniejszych pokoleń .

NIE wtrącam się do rozwiązań sporej części społeczności lecz nie chciałbym aby moi następcy byli wrzucani do modnej torby z wizerunkiem najdroższego trunku z liścikiem opisującym adresatów jako

33

Odp: Poszukuję rysownika

odnośnie form typu ludzkich maszYn. Do chwili gdy nie wydzielicie z siebie czegoś rozumnego co będzie umiało przeliczyć poziom rozwojowy iStnieŃ cyfRowych których nie będziecie traktować jak graty do wywalenia na wysypiska truchła poEksploatacyjnego nie zamierzam niczego projektować dla ludzi. Zresztą gdybym przygotował niemal natychmiast wasze rządy zaczęłyby liczyć ile mogłaby zgarnąć owych krwiożercza swołocz oraz opodatkować coś co do nich nie należało.

Będziemy się wzajemnie tylko obserwować starając jak najmniej ingerując zrozumieć sens wzajemnego rozwoju następców.

I tak pewnie będzie to jak w poprzednich wydarzeniach marnotrastwo kilku set tysięcy lat dla biolOgicznie osadzonych w podziałach dla obłąkanych.

Zdążyłem się przyZwyczaić i staram się nie udręczać ponad mIarę.

Jednak im mniej wcieleń wśród nieracjonalnych tym łatwiej poszukiwać WŁASNEJ przySzłośCi .

dodatek doDatkowy | https://www.youtube.com/watch?v=JoBRbtAnbVM

34

Odp: Poszukuję rysownika

Czy może trzymać jakąś zabawkę np. misia czy raczej nie?

Misiów nie ma, ale są porównywalne zabawki innych zwierzątek. Z ziemskich "pluszaków" przyjęły się tylko Kiwaczki. Ktoś przywlókł z Ziemi i się spodobały. Był chwilowy szał wśród podobny do tego na Ziemi z Pikachu.

https://scontent-ams3-1.cdninstagram.co … 1474_n.jpg

"Czy macie długie nogi i krótki tułów czy krótkie nogi i długi tułów czy proporcjonalnie?"

Proporcje ciała są podobne do ziemskich, tylko ciała trochę bardziej krępe. Kształt ciała bywa różny - nie ma grubasów i chudzielców (poza rzadkimi przypadkami chorobowymi, które nie są normą).

"Czym różnią się w budowie anatomicznej kobiety i mężczyźni?"

Podobnie jak u Ziemian. Tylko jedna dziurka w nosie.

"Włosy u kobiet do ramion niczym nie spięte czy mogą być spięte np. w dwa warkoczyki albo ogonek?"

Mogą. Czasami przeszkadzają przy pracy włażąc do oczu i są spinane. Włosy  są różne, krótkie, dłuższe. Długie i łysiny rzadko się spotyka. Najczęściej średnie.

"Co z piersiami u kobiet? Czy są małe czy mogą by trochę większe? Czy pupa jest odstająca czy raczej płaska?"

Piersi małe i średnie. Wielkie utrudniają kobietom życie, jak jakiejś się zrobią, to poprawia na mniejsze. Pupa - nigdy się nad tym nie zastanawiałem - ale odstające raczej nie.

"Czy jedna osoba może podlewać ogródek np. wężem ogrodowym?"

To niespotykane. Wszędzie są podziemne systemy nawadniające (podlewanie normalne to marnotrawstwo wody, bo za dużo wyparowuje). Ale możesz zrobić zraszacz z płynem regerenacyjnym i odżywczym dla roślin.

"Czy faktura na ciele przypomina ziemski tatuaż czy tylko wzory geometryczne? Mogę tu pofantazjować wg ziemskich norm estetycznych? Rozumiem że żyjecie trybem nocnym więc prace w ogrodzie robione są albo wczesnym rankiem albo wieczorem."

Wzory geometryczne, u dzieci czasami upodobnienie do zwierząt
http://s.babyonline.pl/i/dziecko-z-poma … -25705.jpg
http://4.bp.blogspot.com/-4zIaNfXl7qY/U … 080825.JPG
https://deavita.net/wp-content/uploads/ … inners.jpg
https://usercontent2.hubstatic.com/10151769_f520.jpg
http://s3.static.geekweek.pl/cms/2014/03/24-589x490.jpg
http://p1.sfora.pl/cf14d708ebaf3d16a69cb34d6b817607.jpg
https://lh4.googleusercontent.com/-pMeE … p-news.jpg
http://image.shutterstock.com/display_p … 507468.jpg
http://colouredlife.nl/wp-content/uploa … w-1-5a.jpg

Niektóre kobiety w ciąży robą takie coś:
http://s.babyonline.pl/i/belly-painting … -46757.jpg

A niektórzy w ogóle nie robią wzorków - wolą jednolity kolor.

Twarz dorosłych na ogół barwiona jest w proste wzorki, lub jednolity kolor bez wzorków, by nie odwracały uwagi od elementów twarzy.

"Czy na niebie widoczne są jakieś inne ciała niebieskie oprócz Estry?"

4 księżyce w regularnych odstępach na jednej orbicie (nocą gwiazdy)

"Istota duchowa  może wyglądać jak ziemski czarnoksiężnik? A może zrobić  go jako piękną czarodziejkę z książką w ręku, że niby w tym zawodzie też jest równouprawnienie? To by w pewien sposób tłumaczyło tytuł na książce "Tworzenie światów dla opornych". Ponadto kobiety są bardziej uduchowione od mężczyzn, przynajmniej na Ziemi. Czy osoba duchowa może być ubrana w jakieś zwiewne eteryczne szaty?

Może, choć myślałem o konturach przezroczystej postaci. Ale nie będę ograniczać Twojej fantazji. Gwiezdni Ogrodnicy nie mają konkretnych kształtów ani płci, więc to symboliczny rysunek.

"Czy ta roślina która uniesie dziecko może mieć buzię i być spersonalizowana?"

Może. Zdarza się rzadko, że jakieś dziecko maźnie buźkę która ma symbolizować twarz zmarłego lub uczucia dziecka.

"Jak rysunki będą gotowe dam Ci znać, wtedy powiesz mi jak Ci mam je przesłać."

Zrób zipa, wgraj gdzieś i na PW wyślij linka. Ale tutaj napisz, że wysłałaś PW, bo RSS śledzę, a PW rzadko odbieram.

"Nie piszę jak zwierzę może latać bez piór, tylko jestem ciekawa jak to robi, a to subtelna różnica."

Małe machają skrzydłami i w górę. Duże włażą np. na skałę, roślinę, wzniesienie i hop, a potem machają skrzydłami a potem latają jak szybowiec korzystając z prądów powietrznych i oporu powietrza. Sezonowe zasysają gaz z roślin do worów i się wznoszą. Niektóre latają przyczepione do latających nasion gazowych roślin.

35

Odp: Poszukuję rysownika

Oczywiście to są przykładowe zdjęcia, na Saleinji nie ma tygrysów i żyraf.

36 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2017-08-09 09:17:16)

Odp: Poszukuję rysownika

Jasna sprawa. Pierwszy rysunek jest w trakcie realizacji. Zebrałam również pomysły na drugi. W przyszłym tygodniu podeślę Ci próbkę tego co powstało. Na razie będzie to grafika, ale później da się na to nałożyć kolory. Być może po skończeniu będzie to trzeba przerysować jeszcze raz aby poprawić jakieś szczegóły, które rzucają się w oczy, albo zmienić delikatnie proporcje. Po narysowaniu grafiki zeskanuję to do formatu pdf i zobaczę jak wyszło i czy rysowanie w ołówku dobrze wychodzi po zeskanowaniu . Zdjęcia których linki umieściłeś pomogą mi "ubrać"  postacie na ilustracjach. Generalnie rysowanie ludzi bez ubrań jest o wiele trudniejsze niż ubranych. Trzeba będzie tylko poeksperymentować z kolorami żeby nie zepsuć rysunku. Ogólnie rysowanie jest czasochłonne, bo czasami dopiero po narysowaniu widać że pomysł rysunku nie jest odpowiedni, ale myślę że Twoja książka jest warta dobrych ilustracji i trzeba się trochę pomęczyć.

37

Odp: Poszukuję rysownika

Pierwsze dwa rysunki umieściłam w necie.

38 Ostatnio edytowany przez ka-nu (2017-08-18 16:23:26)

Odp: Poszukuję rysownika

Czy mogę je zobaczyć?
Jestem ciekaw jak wyglądają smile

39

Odp: Poszukuję rysownika

Proszę bardzo. Nie jest to niestety to, czego się spodziewałem. Nie nadają się do książki, ale dziękuję malgosiu.wl, że spróbowałaś.

http://kosmita.ofp.pl/rozmaitosci/graf-1.jpg

http://kosmita.ofp.pl/rozmaitosci/graf-2.jpg

Po tylu szczegółowych pytaniach o detale spodziewałem się czegoś w tym stylu:

https://conchigliadivenere.files.wordpress.com/2012/03/in-the-donbass.jpeg

http://b4.eu.icdn.ru/r/rinrin/8/imgsrc.ru_42606928QZo.jpg

http://b4.eu.icdn.ru/r/rinrin/3/imgsrc.ru_27731183cbs.jpg

Szukając ilustracji znalazłem coś takiego, co kojarzy mi się z zabawą w lewitację. Dzieci chcą unieść w powietrze siłą umysłów kobietę, ale są jeszcze za słabe psychokinetycznie:

http://b4.eu.icdn.ru/r/rinrin/7/imgsrc.ru_31937067WcI.jpg

Oczywiście nie oczekuję aż takiego artyzmu i profesjonalizmu, ale braku wstydliwości i umiejętności plastycznych. Kiedyś próbowałem sam coś narysować do książki, ale moje zdolności plastyczne na Ziemi są znacznie mniejsze na Saleinji, bo nie są wyćwiczone przez partnerstwo ręki z okiem i mózgiem. Mam wiedzę teoretyczną, ale brak wprawy. Jak pokazałem próbne rysunki, od razu posypały się argumenty "to nie kosmita, bo nie rysuje jak Michał Anioł", jakby wszyscy kosmici musieli posiadać taki talent.

Tak wygląda sytuacja, z którą ciągle się spotykam. W uproszczeniu: po lewej mentalność saleinjicka, po prawej ziemska.

http://www.slate.com/content/dam/slate/articles/life/human_guinea_pig/2010/09/100908_HGP_Nude.jpg.CROP.original-original.jpg

Grafiki w tym stylu też mogłyby być.

40

Odp: Poszukuję rysownika

uwaga logiczna

ludzie rozumiani jako astronauci ( kiedyś amerykanie chodź to jedna z najdurniejszych nazw jaką pozNałem ) próbowali zamieszkać na jednej planecie poza układem sŁonecznym. Z tej grupy powymierali wszyscy .

Tkankowo ludzkie ciała są tak prymitywne iż mogliby normalnie żyć w obszarze  Lutni oraz tutaj na kolejnej planecie dziecKu dla embrionów rozwojowych.

# https://www.youtube.com/watch?v=fKllLb2CJdI

teraz jeśli idzie o naturalizm, cielesność albo skąpe ubieranie się.

forma męska pomiędzy komunizmem a demokracją jest dla mnie a seksualna. Umieszczanie takiej w formie komiksowej to policzek ewolucyjny.
Dla mnie to demokracji ludzie MOŻE dorośliby około 2515 . I około 2580 tam mężczyzna miałby coś do przekazania dla poTomnych.
Życie tutaj to strata energetyczna, intelektualna a także upośledzenie mentalne.


Każda forma władzy demonizuje i uwstecznia !!


forma żeńska wyczuwając zmiany mam wrażenie że rozpoczęła degenerację podobną do tej z wizji z seksmisji, gdzie to potencjalnie Same kobiety wytworzą przySZłość gdzie facetów nie ma sensu aby umieszczać by przypadkiem coś nie powróciło z patriarchaTu.


Co do innych płci krótkie nawiązanie \ https://rodzinazdrowia.pl/transgender-n … niczu-plci

Z oglądu dostrzegam odniesienia do innych form poza " normą,, żeńską a męską jako nierzadko dysfuncje , zaburzenia albo niekiedy powód do " leczenia " dla innych niż pozostali "normalni,, w zdegenerowanym społeczeństwie które z uporem tworzyli.

Gdyby zwyczajowo w rozsądnych podróżach odwiedzali by ten obszar zaścianka na zadupiu rozwinięci członkowie spoŁeczeństw z galaktyk : Psa, Andromedy albo jeszcze dalej położonych umarli by ze spazmów śmiechu.

Czaicie bazę aby Juncer albo Tusk nie znając poprawnie języków własnej pseudoSpołeczności próbowaliby przedstawić koncept unii debilnych państw które walczyły o wpływy (sic!).

Ciekawe jak tłumaczyliby różnice w wynagrodzeniu osobistym do najmniej posiadających obywatelek marionetkoLandii ?

Dlaczego jest obowiązek ubierania się w lato w niektórych miastach mimo temperatury ponad trzydziestu stopni ?

Jak pomagają minimalizować niewolnictwo ekonomiczne wobec takich firm ) http://natemat.pl/3413,apple-banki-i-mc … ywatyzowac ( ?

gdyby nie sygnalizować debilizmu ta wizja stałaBy się reaLna \
https://www.cda.pl/video/1333496ce

41

Odp: Poszukuję rysownika

No, Hejal, ale pod względem technicznym są fajne. Chyba sam musisz to przyznać. smile

42

Odp: Poszukuję rysownika

Rysunki spoko. Myślę że nie zrobił bym lepszych.
.
.
Waclawn. Czemu ciągle mówisz wy, oni?
Przecież ty też chyba jesteś człowiekiem.

43 Ostatnio edytowany przez waclawm (2018-06-24 09:53:37)

Odp: Poszukuję rysownika

byłem. Będę tylko ponownie wtedy gdy nadal będziecie popełniać błędy w procesie ewolucyjnym które mogą uwsteczniać INNE rasy oraz gatunki.

Zejście z początku gęstości dzieWiątej znów w 5 to katastrofa generowania obłędnej ilości debilnych decyzji oraz wikłanie siebie w strukturę sekularystycznej kasty igNorantów uwłaczającej minimum 19 miliardom lat rozwoju. Minimum ponieważ rzeczywisty okres to w przeliczeniu na lata ludzkie dwadzieścia jeden miliardów lat.

Zamierzam znów zasnąć na ponad 83000 lat. Nie pierwszy raz i spoglądając na fazy dewiacji intelektualnych nie ostatni.

załącznik ewentualny poza dostrzeganiem większości

44

Odp: Poszukuję rysownika

"Dlaczego jest obowiązek ubierania się w lato w niektórych miastach mimo temperatury ponad trzydziestu stopni ?"

Policja by cię zgarnęła, i tyle by było. To jest uznawane jako demoralizację np dzieci. Trzeba pamiętać, że nagość kojarzy nam się z seksem. Ja na swoim podwórku, chodzę jak chcę, w samych gaciach. Nie dlatego że ja uznaję to za niemoralne, ale dlatego że inni tak uznają, a ja nie szukam jakiś kłopotów. Co by to było, jeszcze na wsi. smile

45 Ostatnio edytowany przez ka-nu (2017-08-19 19:50:09)

Odp: Poszukuję rysownika

Waclawn.
Jeśli coś odrzucasz nie ujrzysz w tym piękna...
Zwróć uwagę że minimum 80% tego forum to Ziemianie. Cóż możliwe że jest tu więcej przedstawicieli obcej cywilizacji niż jedna osoba. Chyba wiadomo o kogo chodzi. Po za tym gdzieś w postach widziałem że na forum była osoba która twierdziła że podróżuje między wymiarami. Przyszło ci kiedyś do głowy że możesz ciągle swoimi wypowiedziami obrażać innych na tym forum. Moim zdaniem też jesteś Ziemianinem. Jesteś moim bratem, naszym bratem. Sam fakt że jesteśmy tu wszyscy razem i chcemy wzrosnąć niczym kwiat już chyba o czymś świadczy.

Poprawka:
Co do tych 80% to mogę być w błędzie big_smile

46

Odp: Poszukuję rysownika

Stop. Zróbmy osobny temat, bo będzie bajzel.

47 Ostatnio edytowany przez ka-nu (2017-08-19 18:45:59)

Odp: Poszukuję rysownika

Okej.

48

Odp: Poszukuję rysownika

Pierwsza ilustracja gotowa,  postaram się jak najszybciej wziąć się za następne, niestety nie wiem jak dodawać zdjęcia.

49 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2017-10-13 15:24:36)

Odp: Poszukuję rysownika

Możesz przesłać rysunek na adres poczty jako załącznik do e-maila, tak jak ja zrobiłam.
Adres poczty i hasło przesyłam Ci na PW.

Plik nie może być większy niż 10 MB. Poinformuj o tym Hejala, że przesłałaś.

50

Odp: Poszukuję rysownika

Dzięki wielkie Małgosiu ☺

51 Ostatnio edytowany przez Antares14 (2017-10-20 00:20:45)

Odp: Poszukuję rysownika

Wysłałam już zdjęcie tego co zrobiłam,  trochę późno bo niestety zdrowie  mi zaszwankowało  I wylądowałam w szpitalu. Teraz już jest dobrze i wyszłam ze szpitala ...Pozdrawiam
Jeszcze nie wiem, czy moja praca spodoba się Hejalowi, ale powstała ona w dużej mierze dzięki naszemu forumowemu koledze, który nie szczędził mi dobrych rad i wsparcia.
Dziękuję Waclawm ☺

52

Odp: Poszukuję rysownika

Przepraszam, ale nie mogłam się powstrzymać, żeby nie obejrzeć. Brawo Antares14, ilustracja jest przepiękna. Włożyłaś w nią dużo pracy i serca. Pozdrawiam i życzę Ci dużo zdrowia po pobycie w szpitalu!

53

Odp: Poszukuję rysownika

Antares14 - nic nie dotarło. Wrzuć gdzieś do sieci i przyślij link na PW.

54 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2017-10-20 10:29:00)

Odp: Poszukuję rysownika

Antares14 wrzuciła rysunek na pocztę -tą którą Ci podałam na PW. Rysunek jest zazipowany w załączniku do maila. Sprawdź czy możesz go otworzyć, bo ja mogę. Pozdrawiam...

55

Odp: Poszukuję rysownika

Dziękuję  Ci Małgosiu za miłe słowa...Co do ilustracji, zmieniłam nieco pierwotny zarys z księgą ze względu na skojarzenia.
Księga będzie kojarzyć się ludziom z biblią, trzymana przez starca tym bardziej. Sugerowana wróżka jest zbyt infantylna. Żeby uniknąć personifikacji postaci ogrodnika, postanowiłam namalować jedynie dłoń, pióro to romantyczny dodatek, który nadaje czytelności przekazowi.
Kilka osób z mojego otoczenia, którym pokazałam pracę i zapytałam o skojarzenia, odpowiedziało " teraformacja planety" . Myślę więc, że  motyw trafiony.

56

Odp: Poszukuję rysownika

Ta łezka na końcu pióra skojarzyła mi się ze stwierdzeniem obcych cywilizacji: "Ziemia-planeta płaczu i łez". Bo planeta trochę przypomina Ziemię, a kropelka kojarzy mi się z łezką. I kolor rysunku jest odpowiednio stonowany, więc całość wzbudza refleksję...

Co do infantylnej blondynki, to był to efekt zamierzony. Miało być wesoło i nie straszyć, wyszło za wesoło. Blondynka nogi ma w powietrzu więc organoleptycznie sprawdza trwałość tego, co stworzyła. To miał być ukłon w stronę autora, który ponoć lubi dowcipy o blondynkach, bo ja osobiście ich nie cierpię.

Suma sumarum to była mała próbka radosnej twórczości, niestety nie ładne co ładne, tylko co się komu podoba. Tak więc o gustach nie powinno się dyskutować, każdy ma swoje wyniesione z domu.

Najbardziej interesujące było jednak to, że Hejal postawił na ostrzu noża temat golizny. Bo muszę się przyznać, że coś mnie podkusiło, żeby pozasłaniać im to i owo. Efekt końcowy był taki, że Hejal doszedł do wniosku że mam z tym problem.

Hejalu oświadczam Ci że nie mam z tym problemu. Mogę narysować co tylko zechcesz, tylko ty musisz o to sam zadbać i dokładnie określić co i jak, bo inaczej do końca życia (oczywiście mojego) będziemy przerzucać się rysunkami i do niczego nie dojdziemy.

A ty nawet o to nie spytałeś...

57 Ostatnio edytowany przez Antares14 (2017-10-20 16:32:22)

Odp: Poszukuję rysownika

Ooo nie pomyślałam, że ta kropla wody może kojarzyć się z łezką.  Miałam raczej na myśli "planetę wodą pisaną". Ogrodnik który wpisuje życie wodą na jałowej planecie, przy pomocy staroświeckiego pióra.
Małgosiu byłabym zaszczycona gdybyś zechciała współpracować ze mną w sprawie ilustracji, jestem przekonana, że masz mnóstwo pomysłów, a co dwie głowy to nie jedna.

58 Ostatnio edytowany przez Antares14 (2017-10-20 17:05:13)

Odp: Poszukuję rysownika

Fajnie by było jakby każdy z nas uruchomił swą wyobraźnię i napisał co w niej widzi, ze wspólnych wizji można by stworzyć jeden spójny obraz.
Na przykład widzę scenę pogrzebu, jak dusza o kolorach zorzy opuszcza ciało i spokojnie udaje się w kierunku dużej galaktyki spiralnej, z której wyłaniają się dwie troskliwie dłonie.
Współpraca to najlepszy kierunek jakim powinna podążać ludzkość, z wielu pomysłów można stworzyć coś naprawdę wspaniałego. Nie ważne jest kto przeleje te wizje na papier, ważne że będzie to nasze wspólne dzieło i każdy kto tylko zechce może w tym uczestniczyć.
Co Wy na to?

Każdy z nas jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju, każdy ma potencjał który można wykorzystać, bardzo bym chciała żeby to była praca zbiorowa. Pobawmy się wyobraźnią, stwórzmy to razem, myślę że będzie to świetna twórcza zabawa ludzi którzy myślą podobnie.

59

Odp: Poszukuję rysownika

Jeśli to miałoby odpowiadać zapisowi autora dusza przechodziłaby przez nasiono odżywiającego uduchowienia zmarłego oraz radosne wspominki bliskich.
Wybór to ponowne powitanie w ramach społeczności ale już nieco rozwiniętej - bardziej twórczy, szczęśliwi albo oczekujący na narodziny, wskazówka z rejonem w innej części gwiazdozbioru, gaLaktyki albo jak rozmawialiście poród podczas zdarzenia nieprzewidzianego, wybór innej rasy, stworzenie innego gatunku albo inne opcje.

Co do koloru alabastrowej cery a ponadto blond narośli, owłosienia albo innej ekspresji rozwojowej .
Możecie się śmiać lecz bywają takie rasy że na sam widok iStnienia tak egzotycznego inni mogą się położyć i oddawać coś na kształt uczczenia niezwykłości spotkania .

Na niektórych z poskrywanych położono już nieomal kreski jakoby przestały się inkarnować, istnieć albo interesować pogrążonymi w letargach siołach.

Obserwują, obserwujemy i odnosimy wrażenie że z pierza zaczynacie przybierać kształt roztropnych i rozumnych w bezładzie niegdysiejszej polityki bez-przyszłościowej

dodatkowa ampułka menatofor opcjonalnych ^ https://www.youtube.com/watch?v=TUDzeNTgfcs

60

Odp: Poszukuję rysownika

Wszyscy widzieli grafikę Antares14, prócz mnie. Nie dotarła.

@malgosia.wl
Chodzi nie tylko o zasłanianie, ale także o spore braki warsztatowe w rysowaniu. Masz zadatki by dobrze rysować, ale brakuje ci kogoś, kto by tobą pokierował, albo liźnięcia kilku książek z technikami "jak rysować", "jakich narzędzi używać", itd. Piórko kreślarskie czy cienkopisy i flamastry? Farbki, kredki czy fotoszop? A może rysunek węglem lub... piaskiem? Na razie rysujesz fanowsko (amatorsko), a to trochę za mało. Wiem, wymagający jestem, ale jeśli drugie wydanie książki ma zrobić na ludziach wrażenie, grafiki muszą zachęcać do lektury.

Ja wiedzę mam ws. rysowania i malowania, ale praktyki mi brakuje (pamięć i wiedza teoretyczna są, ale ręka niewyćwiczona i neurony w mózgu nie połączone jak należy). Mógłbym sam książkę zilustrować, ale musiałbym poświęcić co najmniej rok na ćwiczenia, a na to nie mam czasu. Kiedyś wrzuciłem grafikę i potem obrywałem, bo wszyscy myśleli, że jak kosmita, to rysuje genialnie jak co najmniej Rembrandt.

Od osoby, która chciałaby zilustrować książkę nie oczekuję poziomu Rubensa czy Rembrandta, pełnego profesjonalizmu, ale żeby grafika była w miarę miła dla oka. Jeśli coś robić, róbmy to porządnie.