271

Odp: Zapytania do Hejala

2. Można próbować skonstruować takie urządzenie. Po to o tym napisałem, by zainspirować do tworzenia takich urządzeń, które będą destylować żywność. Trzeba ją rozłożyć na czynniki pierwsze (cząsteczki), następnie usunąć toksyny i pozostawić resztę. Myślę, że jest to technicznie wykonalne w warunkach ziemskich, ale trzeba posiadać wiedzę biochemiczną, by przypadkiem nie usunąć np. cennych składników odżywczych.

3. Jest to możliwe. Jeśli nie dorównasz do ogólnego poziomu rozwoju cywilizacji saleinjickiej, możesz inkarnować jako zwierzę (z własnej woli można się cofać w rozwoju).

4. Nie wiem. Wszystko sprowadza się do czasu i ochoty. Jak mam czas to nie mam ochoty (bo jestem np. zmęczony), a jak mam ochotę to nie mam czasu (bo mam coś ważniejszego do zrobienia). I tak na okrągło. W grę wchodzi:
- nowa edycja "Wszystko jest wibracją" poszerzona o nowe wątki i rozdziały, które bazowałyby na moich nowych wpisach z forum.
- książka beletrystyczna - przekazanie pewnej wiedzy i idei za pomocą prozy literackiej - mam pomysł na taką książkę (pełną fabułę mam już w głowie, coś pośredniego między "Alicją w krainie czarów" a "Księgą dżungli"), ale wymagałoby to co najmniej kilku miesięcy pracy. Obawiam się też, że czytelnicy pierwszej książki byliby rozczarowani.
- opowiadania literackie o życiu na Saleinji (np. sceny z życia codziennego, czy ważne wydarzenia historyczne), ale wymagałoby dużych nakładów pracy i konsultacji.

Najłatwiej byłoby stworzyć drugą, poszerzoną wersję "Wszystko jest wibracją".

272

Zacznę od czwartego punktu. Jestem emerytem mam 72 lata, wszystkim co jest nie z tej Ziemi interesuję się od dawna. Dysponuję dość dużą ilością wolnego czasu, dostęp do Internetu mam nie ograniczony, potrafię pisać w miarę przyzwoicie na klawiaturze, może przydałbym się np.: do przepisywania tekstów nowej książki. Uważam iż dużo łatwiej jest tekst dyktować  na dyktafon a później tylko go przepisać,
i poprawić ewentualne błędy natury technicznej.
Oferuję swoją pomoc zupełnie bezinteresownie, zaznaczam nie oczekuję żadnej gratyfikacji, po prostu dla dobra wspólnej sprawy, dla szerzenia wiedzy, która przyczyni się do oświecenia rasy ludzkiej.
Zaznaczam iż mam pewne doświadczenie w tej dziedzinie.
Proszę traktować moją propozycję bardzo poważnie.
Odnośnie punktu 3 jest to bardzo obiecujące iż jest to możliwe, daje mi to zupełnie nowe spojrzenie w przyszłość i uważam że o ile zechcesz przyjacielu to jest jeszcze na tyle czasu aby przy Twojej pomocy
poznać wszystko co dotyczy cywilizacji saleinjickiej. Tylko Ty i nikt inny nie jest w tej kwestii autorytetem. Inkarnacja jako zwierzę na Saleinji rozumiem  stan przejściowy do normalnej inkarnacji  na Waszej planecie, zresztą uważam że powrócimy do tego tematu (inkarnacji na Saleinij obojętnie w jakiej formie) w późniejszym czasie. Mam takie przeczucie.
Skonstruowanie chociażby namiastki takiej oczyszczarki na Ziemi spowodowałoby bardzo duże zamieszanie, ludzie jeszcze do tego nie dorośli, chciwość, zazdrość, chęć posiadania wszystkiego przez władców tego świata a ponadto wielkie koncerny spożywcze, które nas trują taki wynalazek zamknęłyby  głęboko w sejfie na następne 50 lub 100 lat jak już zrobiły z niejednym wynalazkiem, który im nie odpowiadał. O konstruktorze to już nie wspomnę.
Czy podążając  niżej opisanymi wskazaniami przez Hathorów można wydostać się z inkarnacji Ziemskiej i np. trafić na Saleinjię? Czy są inne sposoby?

Fizyczna Smierć
Jedną z największych trudności dla wcielonych istot jest przejściowy stan świadomości zwany śmiercią fizyczną.  Wielkie JA JESTEM, główny element transcendentnej świadomości nie otrzymuje już informacji z ciała, pięciu zmysłów czy z zewnętrznego świata.  Kiedy osoba przechodzi przez stan przejściowy świadomości nazywany śmiercią, istnieje kilka możliwości. Jeśli żyła w tradycji duchowej, której centralną postacią był guru, awatar czy zbawiciel,  może podążać ścieżką tej istoty w kierunku wibracyjnego poziomu jej świadomości. W niektórych religiach nazywane jest to niebem.
Jeśli podążacie ścieżką guru, awatara czy zbawiciela zrozumcie, że wchodzicie do jego nieba, jego wypracowanej wibracji i z konieczności przyjmujecie również jego ograniczenia świadomości. Jeśli w chwili spotkania guru/awatara/zbawiciela oceni on Was jako wartościowych, zostaniecie przyjęci przez niego do jego królestwa niebieskiego.
Dla tych z Was, wywodzących się ze wschodnich tradycji duchowych, są mantry związane z określonymi bóstwami. Śpiewanie tych mantr w myślach podczas umierania lub już w sferze śmierci da ten sam efekt.
Dla tych, którzy nie przynależą do żadnej tradycji duchowej przejściowy stan świadomości określany jako  śmierć, oferuje jeszcze inne możliwości.
Podobnie jak w przypadku dwóch pierwszych przejściowych stanów świadomości, przestrzeń śmierci ma swój punkt nicości a jego dominującymi cechami jest bezruch (cisza) i ciemność. W tej nicości zawarte są wszystkie możliwości ale żadna z nich nie jest powołana do istnienia. Tak więc gdy znajdziecie się w Nicości, którą rozpoznacie dzięki temu, że jesteście zupełnie sami w ciemności i całkowitej ciszy, wiedzcie, że to jest samo centrum Waszej mocy kreacji.
Co zdecydujecie się następnie stworzyć zdeterminuje przebieg Waszego losu, to jakie światy zasiedlicie lub na jakich poziomach egzystencji zamieszkacie. To jest miejsce nicości.
Wiele osób przestraszonych ciemnością instynktownie lecz przedwcześnie kieruje się do światła. A nie zdają sobie sprawy, że to w swojej tęsknocie oni sami tworzą to światło. Otwiera się przed nimi portal, jak świetlisty tunel przez który mogą się poruszać napotykając po drodze znane sobie osoby. Tym samym wprowadzają z powrotem do swojego otoczenia istnienia i wibracje z przeszłego życia, bez zrozumienia konsekwencji takiego postępowania. Jest to z pewnością jedna z opcji jakie się pojawiają i to taka, która jest najczęściej wybierana.
Inną z opcji jest jednak pozostanie w miejscu nicości, zamieszkanie w Nicości, pozostanie świadomym swojej  Jaźni jako najczystszej świadomości (pure consciousness) – transcendentnym względem wszelkich zjawisk.
Jeśli pozostaniecie w tym stanie uważności wystarczająco długo bez potrzeby kreowania czegokolwiek, odkryjecie Waszą osobowość jako wielkie JA JESTEM. Z tego miejsca uwagi możecie wybrać okoliczności twórcze. Możecie wybrać światy w jakich chcecie przebywać lub poziomy świadomości gdzie chcecie rezydować
Ta ostatnia metoda daje największe możliwości, choć jest najtrudniejsza dla większości z Was. Powodem tych trudności jest fakt, że większość ludzi odczuwa dyskomfort nie posiadając ciała. Tęsknota za ciałem i doświadczeniem świata materialnego często wyciąga osoby za wcześnie z Nicości.     
Hathorzy 20 Kwietnia, 2011

„Umysł ludzki jest jak spadochron, użyteczny tylko wtedy gdy jest otwarty”
Pozdrawiam serdecznie.

273

PRZEPRASZAM.
Napisałem:
"Tylko Ty i nikt inny nie jest w tej kwestii autorytetem."
powinno być
"Tylko Ty i nikt inny jest w tej kwestii autorytetem."
Jak doszło do tego przeoczenia nie mam pojęcia ale wszystko jest możliwe lub nie ma rzeczy niemożliwych.
Pozdrawiam.

274

Z pomocy mogę skorzystać, skoro chcesz się udzielić. Książki w nowej wersji zredagować nie możesz, podobnie jak nie ma sensu nagrywać moich wypowiedzi (zresztą mój głos, podobnie jak wygląd, są objęte tajemnicą). Ale jest coś co możesz zrobić - pomóc posortować nowe treści do książki na bazie moich wypowiedzi z forum.

1. Zrób sobie plik tekstowy ze wszystkimi moimi komentarzami.

2. Usuń komentarze w których nie dostarczam żadnej nowej myśli, poglądu czy wiedzy.

3. Pozostałe komentarze pogrupuj tematycznie i logicznie.

4. To co powstanie porównaj z książką i jeśli jakiś temat był poruszany, przy komentarzu dopisz na początku numer rozdziału.

5. Jeśli jakiś temat nie był poruszany, dopisz na wstępie zamiast numeru słowo "Nowość".

6. Gdy będziesz mieć kompletny plik tekstowy (najlepiej zapisz w formacie Worda, np. .rtf, .doc, .odf, a nie jako .txt, bo .txt sypie się, gdy jest przenoszony z wersji windowsowej do systemu operacyjnego, którego używam).

Mając taki plik, będę mógł później na spokojnie w kilka dni poprawić istniejące rozdziały (rozbudować o nowe wątki) oraz stworzyć nowe. Później prześlę nowy tekst do wydawcy.

Szkoda, że nikt się nie zgłosił do obrazków, choćby na okładkę. Ale poszuka się w internecie czegoś na otwartej licencji to może będzie pasować, albo wrzucę obrazek powitalny ze strony głównej. Zresztą w tej sprawie również możecie pomóc - poszukać grafik o dobrej rozdzielczości na licencji CC do użytku komercyjnego lub z domeny publicznej. Propozycje (linki) możecie zgłaszać na forum.

275

Dzień Dobry.
Dziękuję za wiadomość, że mogę się do czegoś przydać.
Plan jest bardzo pomocny w pracy, każdy ma swoją koncepcję pisania książek a jeśli pochodzi się jeszcze z zupełnie innej rzeczywistości.
Naturalnie zastosuję się do wszystkich wskazówek.
Po ukończeniu każdego kolejnego punktu odezwę się i prześlę do oceny i korekty to co wykonałem. Przez tyle lat to zebrało się trochę tych komentarzy.
To tyle odnośnie pracy nad materiałami do książki.
Zdarzyło mi się już trzeci raz, że piszę odpowiedź na posta, klikam "Wyślij" i on gdzieś znika, nie trafia na forum a ja  jestem wylogowany no i piszę ponownie ale to już nie jest to co pierwsza myśl skreśliła.
Od tego momentu będę wszystko kopiował.
Pozdrawiam.

276

"Po ukończeniu każdego kolejnego punktu odezwę się i prześlę do oceny i korekty to co wykonałem."

Proszę przysłać całość, a nie pojedyncze rozdziały.

"Przez tyle lat to zebrało się trochę tych komentarzy."

Nie jest tego chyba aż tak dużo. Większość wypowiedzi (taka jak ta) nie ma znaczenia dla książki.

"Zdarzyło mi się już trzeci raz, że piszę odpowiedź na posta, klikam "Wyślij" i on gdzieś znika, nie trafia na forum a ja  jestem wylogowany no i piszę ponownie ale to już nie jest to co pierwsza myśl skreśliła."

Pewnie wiadomość była pisana tak długo, że sesja wygasła, albo jest jakiś problem z samą przeglądarką. Można próbować odzyskać wpisany tekst klikając w przeglądarce na strzałkę wstecz. Niektóre zapisują takie rzeczy w plikach tymczasowych.

277

Właśnie przetestowałem kliknięcie wstecz i odzyskałem treść widoczną powyżej w okienku "napisz wiadomość". Więc to co napisałem, działa.

278

Dziękuję wszystko jasne
Staram się poszukać wśród moich znajomych osoby, która potrafi rysować i ma otwarty umysł.
Bądźmy dobrej myśli.

279

Dzień Dobry.
W książce „Wszystko jest wibracją” w rozdziale II „Odmierzanie czasu na Saleinji autor bardzo skromnie odniósł się do tematu, informując iż doba według czasu ziemskiego
ma 38 godzin i 47 minut  a rok 586 dni.
I to właściwie można powiedzieć wszystko a dalej czytamy „Jeżeli chcemy określić kiedy coś się wydarzyło, ustalamy odległość między dniem dzisiejszym a dniem zdarzenia. Np. gdy coś się zdarzyło 100 lat temu, mówimy, że "to zdarzyło się 100 lat temu". Proste?”
Dla kogo proste to proste, czy można byłoby to wyjaśnić prościej?  Przepraszam nie wziąłem pod uwagę różnicy w rozwoju pomiędzy Saleinjiczykami a Ziemianami.
Sprawa czasu na Ziemi jest można powiedzieć pierwszoplanowa, zaczynamy dzień od budzika i kończymy dzień również patrząc na zegarek, że już jest późno i trzeba iść spać.
Czas jest nam potrzebny aby w ogóle funkcjonować o czym autor książki zdążył się już przekonać.
Czy  byłbyś  tak uprzejmy Hejale i wyjaśnił jak długi jest dzień w stosunku do nocy na Saleinji?
O ile to w ogóle jest możliwe to bardzo bym prosił o przedstawienie w przystępny sposób jak funkcjonuje społeczeństwo i jego mieszkańcy bez pojęcia czasu.?
Wspominasz, że w dzień dochodzi temperatura do 50 stopni C i w ciągu dnia kładziecie się spać aby tą największą gorączkę przespać, ktoś lub coś daje jakiś znak, że w tej chwili jest pora na sen.
A może się mylę, może wszystko działa inaczej.

Pozdrawiam.

280 Ostatnio edytowany przez Mixon (2015-04-12 22:14:46)

Ja to rozumiem tak ze na Saleniji nie maja stałego punktu odniesienia w czasie.
Pozdrowienia

281

Witaj Mixon.
A jesteś wstanie podać datę narodzin  np.Chrystusa?

282 Ostatnio edytowany przez Mixon (2015-04-12 22:28:49)

Przepraszam usunolem wypowiedz o Jezusi bo wszystko sprowadza sie znowu do punktu odniesienia. Ale co do twojego pytania mam pytanie posiłkowe. Czy ciała salenijczykow są proporcjonalnie wieksze w proporcjach do planety? Chodzi mi o to czy proporcje sa zachowane?

283

Czas odmierzany jest w skali jednego roku, gdyż jest to potrzebne do celów planistycznych. 586 dni dzielone są na 4 kwartały roku po 146 dni (nazwane na cześć nazw księżyców - Enet, Gabit, Sewiik i Tyfon, czyli Pierwszy, Drugi, Trzeci i Czwarty - choć niektórzy żartują, że było na odwrót) i 2 dni świąteczne - analogia ziemskiego Sylwestra i Nowego Roku. Zwyczajem jest, że wszelkie jednorazowe wielkie przedsięwzięcia nie mogą trwać dłużej niż rok. Pierwszego dnia roku (drugiego dnia świątecznego) ogłasza się wszystkie nowe ważne dla całej planety plany i inwestycje, a w ostatni dzień roku (pierwszy dzień świąteczny) podsumowuje. Tu muszę jednak dodać małą dygresją - w dawnych czasach, póki nie zrozumiano czasoprzestrzeni, również używano roków. Ale praktykę tę porzucono, gdyż utrudniała badanie przeszłości (było to nieprzydatne w podglądaniu obrazu przeszłości).

Nie ma dekad, wieków ani stałego punktu odniesienia w czasie, gdyż czas ciągle się zmienia. Kwartały formalnie są używane tylko w zakresie ubiegłego, bieżącego i przyszłego roku (nieformalnie niektórzy mówią o nich dłużej). Historię poznajemy chronologicznymi przyczynowo-skutkowymi ciągami zdarzeń a nie dat. Po co komu pamiętać, że coś się zdarzyło np. 11 kwietnia 1870 r., skoro ta data codziennie oddala się o 1 dzień. By badać przeszłość ważna jest informacja ile dni temu coś się wydarzyło, oraz znać chronologię zdarzeń i epoki historyczne, by prawidłowo je zlokalizować. A żeby poznać dzieje planety i cywilizacji, wystarczy znać ogólnikowo zarys dziejów (co było wcześniej a co później).

"Czy ciała salenijczykow są proporcjonalnie wieksze w proporcjach do planety? Chodzi mi o to czy proporcje sa zachowane?"

Wielkość ciała względem planety zależy od ciśnienia atmosferycznego, grawitacji i genów. Ciśnienie atmosferyczne i grawitacja na Saleinji są większe, planeta jest większa od Ziemi, a mimo to Saleinjiczycy są niżsi od Ziemian.

284

Dziękuję za obszerną wypowiedź na temat odmierzanego czasu na Saleinij, ale chodzi o takie zwykłe prozaiczne czynności codzienne jak wstawanie ze snu, wstajemy jak się wyśpimy czy też po prostu wiemy, że w tym momencie jest odpowiedni czas do wstania,  lub odpowiedni czas  pójścia do pracy, czy też na posiłek.
Znam te uczucie, wiem że tak jest, ale skąd  wiem tego już nie jestem wstanie powiedzieć.
Po prostu wiem.
Czy na podobnej zasadzie odbywa się dzienny rytm życia. Czy mógłbym dowiedzieć się jak wygląda zwykły dzień nazwijmy go dniem pracy przeciętnego Saleinijczyka?

285

Możesz dodać kilka podobnych uwag, gdy czegoś w książce brakuje, do pliku - możliwe, że dopiszę kilka rozdziałów do książki, ale nie daję gwarancji.

286 Ostatnio edytowany przez Mixon (2015-04-17 19:55:32)

Czy dystans miedzy słońcem Saleniji a Saleniją jest mniejszy czy wiekszy od dystansu miedzy Słońcem a Ziemią?
W książce napisałeś ze niektore przestępstwa na Saleniji nie są przestepstwami tu na Ziemi. Czy mozesz podac przykłady?

287

Ciemny satelita  "czarny rycerz",twoim zdaniem czym jest?

288

Jak określił Hejal wszystko jest "wielkim wirowaniem" i to sie zgadza nasza galaktyka obraca się jak wielki wir. Ale co z innymi galaktykami czemu się tak różnią?

289

Witam.
Na wstępie informuję Hejala iż  pracę wykonałem zgodnie z zaleceniami i
oczekuje ona na przesłanie. Zrobiło się jakoś bardzo spokojnie na forum.   Nikogo nie
mobilizuje żaden temat aby podjąć dyskusję. Szkoda. A ja mam takie pytania otóż
prawdopodobnie w obecnej chwili na planecie Ziemia inkarnuje około ¾ dusz z innych
cywilizacji a jedynie ¼  dusz ziemskich o ile to jest prawda to dusze z innych cywilizacji
pewnie stoją wyżej w rozwoju duchowym niż dusze ziemskie to skąd bierze się taka potworna
agresja wśród ludzi.  Ludzie są tak strasznie nerwowi, nastawieni bardzo agresywnie do siebie
o czym mógł przekonać się na własnej skórze Hejal. W licznych channelingach na przeróżnych forach czytam iż Ziemia w obecnej chwili jest wprost bombardowana cząsteczkami światła, tymi dobrymi cząsteczkami,  które mają  wśród mieszkańców Ziemi wywoływać te dobre i bardzo dobre odruchy w postaci „nie czyń drugiemu tego co byś nie chciał aby tobie czyniono”. Widzę natomiast coraz więcej zła, podłości, znieczulicy na cierpienie drugiego człowieka, braku szacunku jeden do drugiego, ogólny chaos i beznadzieja.
Hajal czy byłbyś tak uprzejmy oderwał się od swoich obowiązków i rzucił trochę światła na ten temat.  Ziemia znajduje się prawdopodobnie tuż przed Wydarzeniem o czym pisze Cobra na forum  Złoty Wiek Gai później ma nastąpić a może zostawmy to później.
Twoje i Tobie podobnych podróżników z innych Galaktyk działania mają prowadzić do ….?
Czy mógłbyś uchylić rąbka tajemnicy odnośnie swojej pracy tak w możliwie jak najjaśniejszym wyjaśnieniu oczywiście w dozwolonym i zrozumiałym dla nas zarysie
oraz  odnieść się do stanu psychiczno-nerwowego ludności?
Pozdrawiam.

290

koster43 napisał/a:

Witam. Zrobiło się jakoś bardzo spokojnie na forum.   Nikogo nie
mobilizuje żaden temat aby podjąć dyskusję.

No cóż, gdybym miał jakiś pomysł na temat, to na pewno bym napisał. Ja też bardzo nad tym ubolewam, szczególnie kiedy użytkownicy, tak naprawdę tworzą to miejsce.

291

Liczę iż Hejal tak sformułuje odpowiedź iż będzie to jednocześnie temat do przyszłej żarliwej dyskusji.

292

Obecność Hejala w Polsce i założone przez niego forum powinno obfitować w dyskusję, uważam iż mamy możliwość-okazję dowiedzenia się bardzo dużo od Hejala o rzeczach o których gdzie indziej się nie dowiemy.
A więc uważam jeżeli zaczniemy dopytywać o interesujące nas rzeczy to myślę iż otrzymamy satysfakcjonującą odpowiedź.
Wszystko to zależy od naszego administratora Hekaja, który wiele spraw poruszyć nie może ale są na pewno bardzo ciekawe i interesujące tematy, które można nam przekazać a my je powinniśmy zrozumieć.

293

koster43 napisał/a:

Liczę iż Hejal tak sformułuje odpowiedź iż będzie to jednocześnie temat do przyszłej żarliwej dyskusji.

Może być żarliwie smile . Pod warunkiem że sami siebie nie zeżremy. big_smile

294

Ja mam pytanie czy Hejal ma jakiś kanał na YouTube?Wiem że u niego ciężko z czasem  i może nie posiadać czegoś takiego.Jednak dzięki kanałowi można by było dotrzeć do większej ilości poszukiwaczy prawdy.A jeśli nie on to ktoś z tego forum mógłby założyć dla Hejala kanał(oczywiście za jego pozwoleniem)Co myślicie o tym?Pozdrawiam:)

295

@koster43

Skoro udało ci się posegregować wpisy, proszę albo wkleić wynik prac tutaj, w (jednym kawałku lub w częściach bo może być limit znaków), w komentarzu, albo wkleić w wiadomości PW, albo jako zip wgrać na jakiś serwer do przechowywania plików i wkleić linka w wiadomości PW lub tutaj, na forum.

Dziękuję za pomoc.

296

"Ja mam pytanie czy Hejal ma jakiś kanał na YouTube?"

Nie mam. Choć ktoś tam coś na YouTube zamieszczał.

"oraz  odnieść się do stanu psychiczno-nerwowego ludności?"

"Po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój" - ktoś śpiewał. Teraz mamy wieczór.

"Jak określił Hejal wszystko jest "wielkim wirowaniem" i to sie zgadza nasza galaktyka obraca się jak wielki wir. Ale co z innymi galaktykami czemu się tak różnią?"

Galaktyki wirowe powstały gdy zaczęły krążyć względem siebie. Te które nie są wirowe, znajdują się w miejscu znoszenia się oddziaływań sąsiednich galaktyk, albo są poza ich zasięgiem.

"Czy dystans miedzy słońcem Saleniji a Saleniją jest mniejszy czy wiekszy od dystansu miedzy Słońcem a Ziemią?"

Odpowiem w II wydaniu książki.

"W książce napisałeś ze niektore przestępstwa na Saleniji nie są przestepstwami tu na Ziemi. Czy mozesz podac przykłady?"

- bigamia, seks pozamałżeński lub przedmałżeński (na Ziemi w niektórych krajach grozi za to nawet kara śmierci - na Saleinji tylko przymuszenie do seksu może być ukarane),
- głoszenie poglądów (na Ziemi niektóre poglądy są zakazane, na Saleinji dyskutuje się o nich i toleruje - poglądy nie znikną dlatego, że zakaże ich cenzura, będą istnieć nadal i wywoływać psychozy i agresję, że nie można ich swobodnie, bez strachu wypowiedzieć),
- kradzieże (jeśli ktoś czegoś potrzebuje - mówi i dostaje, jeśli nie oryginał to identyczną kopię),
- naruszenie praw autorskich lub patentowych.

297

Hejal, mam pytanie odnośnie napędów i źródeł energii łamiących obecne prawa fizyki. Dwa wynalazki, których eksperymenty zostały przeprowadzone kilkukrotnie są bardzo obiecujące.

Np. reaktor E-cat przeprowadza reakcje jądrowe w niskich temperaturach (do 1200C) i który to nie emituje promieniowania jonizującego ani neutronowego.
Drugie urządzenie, to ostatnio przetestowany przez NASA napęd EM drive. Umożliwia osiągnięcie ciągu na jednostkę mocy znacznie przekraczającego obecne napędy jonowe, jednak nie emituje odrzutu. A składa się z megnetronu emitującego mikrofale tak jak w mikrofalówce, miedzianego stożka i jakiegoś źródła energii elektrycznej. Czy te urządzenia wg ciebie mogą w ogóle działać?

298

Hejal, ma do ciebie pytanie. Czy ty kiedyś pytałeś się na innym forum, o sposoby na przeziębienie? Bo dzisiaj sobie grzebałem w internecie, i trafiłem na forum katolickie. I nie wiem czy to ktoś się podszywał pod ciebie, czy ty się się tak pytałeś. Tu dam link do tych postów: http://www.jhs.fora.pl/zdrowie-ciala-i- … ,1065.html

Jakoś trudno mi uwierzyć, że ty się akurat pytałeś na Katolickiej stronie, czy to jakiś wstrętny podszywacz smile

299

Nie, to nie ja. Ktoś użył identycznego nicku.

300

Jak domowym sposobem zrobić elektrownię o mocy 10 kW w garażu? Jakie zjawisko fizyczne wykorzystuje się na Saleinji do produkcji prądu? Czy wystarcza sama grawitacja planety?