61

Odp: Ostrzeżenie

prot napisał/a:

ps. zaproponuję by zrobić dział gdzie wyrzucane są wszystkie posty bo Energy skasował dość interesujący dla niektórych osób post Fate na wieczność;/

wiesz może czego dotyczył? też nie zdążyłam przeczytać...

62

Odp: Ostrzeżenie

Jeżeli Hejal uzna za stosowne, jako właściciel tego forum, że posty Fate są błogosławieństwem dla wszystkich - to sam je zapewne za chwilę tutaj powiesi, bo przecież nie będzie chował tak cennych wiadomości dla siebie.

Jak na razie nie słyszałem aplauzu z jego strony, więc pewnie dlatego ten post się nie pojawia. Zapewne więc jego wartość dla rozwoju jest wątpliwa, nie mówiąc o dawce subtelnej agresji i fantazyjnej autopromocji przelanej na ekran przez naszego Fate, którego pozdrawiam (choć okazałem się mu absolutnie obojętny) i jednocześnie uprzejmie proszę o znalezienie sobie energetycznie bliższego swej osobowości forum. Zresztą medytacja w lesie także czyni cuda...

63

Odp: Ostrzeżenie

maat nie oddam tego co było w tym poście nie wiem czy to autorstwa Fate czy nie ale i tak miło się czytał jak już mówiłem ja w to nie wierzę ale przeczytać można w skrócie post dotyczył jego pochodzenia i strasznie podobał mi się motyw gdzie pisał w osobie zarówno kobiety jak i mężczyzny- mieszał słowa takie jak byłam byłem no coś wspaniałego dawało to takiej nutki mistycyzmu do całego tekstu

64

Odp: Ostrzeżenie

Włąśnie, fajne były sad

65

Odp: Ostrzeżenie

Co Ty, poprostu niektóre jego posty były fajne, o to chodzi(przynajmniej dla mnie), a nie żeby go odblokować

66 Ostatnio edytowany przez maat (2009-10-01 16:58:20)

Odp: Ostrzeżenie

też nie czytałam prawie żadnych postów Fate'a, tylko te pierwsze jeszcze na starym forum, niezbyt przypadł mi do gustu jego styl pisania, męczył mnie i nie inspirował, ale to tylko moje zdanie, choć widzę, że wiele osób go podziela..
nie lubię pisać negatywnie o innych, dlatego na tym kończę mój 'wywód' o Fate.

chciałam widzieć co napisała ta osoba (Fate?), bo nie wiem o co cały szum....

67

Odp: Ostrzeżenie

Zainteresowanych o których nie wiem proszę o wysłanie do mnie wiadomości na PW.

68

Odp: Ostrzeżenie

O mnie już wiesz, to chyba nie muszę pisać wink

69 Ostatnio edytowany przez tacjanna (2009-10-03 20:24:14)

Odp: Ostrzeżenie

Prot  specjalnie dla Ciebie big_smile i bądz grzeczny wink big_smile hahaha ...
Żyj tak, aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniaj każdą chwilę tak, aby potem wspominać ją z radością smile smile big_smile Czerp energię ze słońca, kapiącego deszczu i uśmiechu innych smile smile wink Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności. Żyj najpiękniej jak umiesz. Po swojemu spełniaj się..... pozdrawiam big_smile


Kompromis to sztuka takiego podzielenia ciastka, aby każdy myślał, że otrzymał największy kawałek wink big_smile

70 Ostatnio edytowany przez Gin (2009-11-15 20:17:54)

Odp: Ostrzeżenie

;)uwaga ,ostrzegam, przygotujcie sie na :... napisał Bart "atak, typu "Krzyś",
Hejal ostrzegał już przed takimi jak on to i ja też ostrzegę innych przed samym sobą z uwagi na możliwe skutki uboczne.

Guru nie jestem, żeby była jasność,  powiedzcie jaka można mieć z tego korzyść?niewiem...sekty nie werbuje ,no chyba ,że pojawi się grupa rozanielonych dziewczyn myślących o 7 niebie w sekcie znaczy w sexie ;)to myśle,że mógłbym właściwie poprowadzić jakiś casting i się w tą działalność zupełnie charytatywnie zaangażować.( oczywiście nie mówię tego poważnie;)

Za to jak napisze zakamuflowaną książkę z opisem podróży po swoim własnym fantastycznym świecie wyssana z palca u nogi od niskich bytów to też będę pobierał z tego powodu korzyści finansowe bo widzę,że jednak to się opłaca w końcu prawdziwa orginalna prawda jest tylko u mnie...i nie może być rozdawana byle jak i do tego za darmo ona musi swoje kosztować (nie ma to tamto)

No ale dalej nie rozumiem jeszcze czemu ja się czegoś obawiam, ukrywam przed ludźmi, nie mam pewnie zbyt wielu przyjaciół...zawiodłem się na kimś?na miłości na kobiecie...(nie pomyślę czemu tak się stało nie wyciągne nauczki?nie odrobię tej lekcji ?)tylko uciekam w fantastyke chodź to wcale nie łatwe oszukiwać samego siebie
i czemu ostrzegam?chyba swoich myśli i opinii w dzisiejszym świecie nie powinienem się wstydzić .

W sumie wstydzić to się będziemy dopiero po śmierci ,jak zobaczymy jak to naprawdę jest ...wszystkie inne teorie, filozofie "prawdy"to są domysły i gdybania to tylko próba zrozumienia mózgiem mrówki zasady działania komputera .Ja opieram się na sprawdzonych przez tysiąclecia prawdach i zasadach postępowania na przykładzie innych ludzi
nie na tych filozofiach,które się teraz dopiero pojawiają jak nowe prądy new age bo gdzie one były 2tys lat temu?
prowadzące do wyalienowania do rozpadu systemu wartości do rozdwojenia jaźni podziału duszy z tego Hejal bedzie składał raport z tego gdzie wyprowadził swoich wiernych i za swoje dzieło
-------
[url]http://www.youtube.com/watch?v=R7jnhTDg4mk[/url]

71

Odp: Ostrzeżenie

E tam, mną to nie wstrząsnęło wink

Gin napisał/a:

Ja opieram się na sprawdzonych przez tysiąclecia prawdach i zasadach postępowania na przykładzie innych ludzi
nie na tych filozofiach,które się teraz dopiero pojawiają jak nowe prądy new age bo gdzie one były 2tys lat temu?

Tzn konkretnie o jakie sprawdzone przez tysiąclecia prawdy?

72

Odp: Ostrzeżenie

Gin napisał/a:

;)uwaga ,ostrzegam, przygotujcie sie na :... napisał Bart "atak, typu "Krzyś",........ .
Ja opieram się na sprawdzonych przez tysiąclecia prawdach i zasadach..........

....prowadzące do wyalienowania do rozpadu systemu wartości do rozdwojenia jaźni podziału duszy z tego Hejal bedzie składał raport z tego gdzie wyprowadził swoich wiernych i za swoje dzieło

Och Gurudevji, ależ Ty się boisz, za siebie i innych. Zacznij może samodzielnie myśleć. Manipulacja strachem jeszcze nikomu nie wyszła na zdrowie.
Każdy ma swój mózg i to, czy książkę Hejala przyjmie w 10 czy 90 procentach to już jego sprawa. Wolna Wola, jak to Ci coś mówi.
Misjonarze zawsze mieli zapędy do pozyskiwania dusz innych (vide historia KK), ale akurat trafiła kosa Krzysiowego ataku :-) na kamień filozoficzny, bo tutaj to wyjątkowo niezależni ludzie przyszli i nikogo z nich nie trzeba przekonywać, żeby czytał ze zrozumieniem. Trochę wiary w ludzi, co?

73

Odp: Ostrzeżenie

Jak napiszę własną książkę o historii Polski, wyssaną z palca pomnika Piłsudskiego, to będę na tym zarabiał, widzę że to się opłaca, w końcu tylko ja wiem jak było naprawdę. Człowiek musi się cenić, ja mam swoją ambicję i taka książka to musi kosztować.

Ostrzegam, że to będzie mocna książka a te wszystkie inne to tylko półprawdy i domysły, tylko prowadzą do wyalienowania narodu. Tak i założę własną szkołę i może nawet uczelnię wyższą, e kurcze trzeba by coś do jedzenia zrobić, nie chce mi się, to lepiej sobie jeszcze posiedzę przed komputerem...

74

Odp: Ostrzeżenie

A jak myślicie, mogłabym napisać książkę o moim Domu, mojej Kreacji, z której Jestem? To dla mnie ważne pytanie, więc proszę o szybką odpowiedź. Ale chyba nie napiszę jej w tym wieku(tylko gdy będę mieć ok, 20-30 lat), bo każdy wie, jak dorośli reagują na mądrości dzieci i małolatów sad

75

Odp: Ostrzeżenie

GIN '

"Tzn konkretnie o jakie sprawdzone przez tysiąclecia prawdy?"
No właśnie ...

76

Odp: Ostrzeżenie

Wampir, widzę że jak się starasz to potrafisz całkiem przystępnie pisać:-). Możesz założyć darmowego bloga, napisać kilka akapitów o swojej kreacji, zobaczysz co z tego wyniknie. Kto wie.

77

Odp: Ostrzeżenie

Po co mi blog jak chcę pisać KSIĄŻKĘ?

78

Odp: Ostrzeżenie

Wampir napisał/a:

A jak myślicie, mogłabym napisać książkę o moim Domu, mojej Kreacji, z której Jestem? To dla mnie ważne pytanie, więc proszę o szybką odpowiedź. Ale chyba nie napiszę jej w tym wieku(tylko gdy będę mieć ok, 20-30 lat), bo każdy wie, jak dorośli reagują na mądrości dzieci i małolatów sad

Oczywiście, że mogłabyś, czemu nas pytasz o zdanie big_smile

Pisz teraz, a nie czekaj. Najwyżej zmienisz później 95% wink Nauczyłem się jednego: jak masz do czegoś zapał, to lepiej nie czekać, aż się wypali.

79

Odp: Ostrzeżenie

Wampir '

Ciałem jesteś jeszcze bardzo młodziutka ,,,
lecz wnętrze Twe - to już inna historia ...
A więc skoro czujesz - powodzenia !

80

Odp: Ostrzeżenie

Dzięki smile Już się bałam, że zaczniecie się śmiać czy coś.... Dobra idę spać bo późno smile
PS:Sitap, odebrałeś moją wiadomość? Bo nie odpisujesz.

81 Ostatnio edytowany przez Gin (2009-11-15 19:15:43)

Odp: Ostrzeżenie

maat!
"Tzn konkretnie o jakie sprawdzone przez tysiąclecia prawdy?"

ależ Ty mi podchwytliwe pytania zadajesz udzielam więc odpowiedzi wymijającej
nie moge na to pytanie odpowiedzieć wprost
ponieważ moja odpowiedź byłaby niezgodna z wymyślonym przez Was regulaminem
a Istnienie tutaj jest mi miłe hihi

EnergyFlow "Trochę wiary w ludzi, co?"

no skoro uważasz,ze czytają to sami mądrzy ludzie ,którym to co czytaja nie zaszkodzi to ok tyle,że strona jest chyba open 24 h for all of the world a nie jest widoczna tylko dla tych kilku osób ,które się tutaj wypowiadają

a tak w ogóle to chce Wam powiedzieć ,że jest coś co mi się nie podoba stąd moja obecność i cała ta dyskusja tutaj;)

otóż chodzi o podejście autora do ludzi o to,ze mówiąc językiem obrazowym najpierw wykopuje ludzi z bezpiecznej orbity w kosmos
zdejmuje im osłony bezpieczeństwa i zostawia samych nie zastanawiając się nad tym jaki będzie ich późniejszy los
bo wydaje się jemu ,że to dla ich dobra,że skok na głęboka wodę jest najlepszy żeby nauczyć sie pływać
tylko czy dobrem można nazwać to,że może 1 może 2 osoby może kilka gdzieś tam wylądują i jakoś sobie poradzą a co z większością
która się z pomoca tych teorii udusi

większość założeń się na niczym nie opiera oprócz własnych fantazji i wymysłów to typowa aczkolwiek bardzo interesująca hybryda

interesuje mnie w tym całym przedwsięwzieciu tak naprawde tylko to dlaczego to powstało i co kierowało autorem co go skłoniło do napisania tego



na swoim przykładzie chciałem powiedzieć Wam o tym ,że po przeczytaniu tej książki poczułem się jak przejechany przez walec drogowy robot
system wartości został całkowicie uszkodzony jak sami wiecie trudno wtedy normalnie funkcjonować pozostałym podzespołom
a stało się tak ponieważ dopuszczałem pewne założenia ,które tutaj zostały rozwiniete i połączone z innymi teoriami tworząc bardzo obszerny obraz
odbudowanie go zajęło mi sporo czasu teraz czy kazda BioLogic Human Machine potrafi się sama zrekonstruować?
(to dlatego stane po stronie zepsutych robotów;)
my Wam pokażemy;)żartuje od dawna juz nie pokazujemy bo już się wstydzimy;)dobra sobie to później z edytuje

pisząc o niskich bytach autor nie pochwalił się swoim cudownym kosmicznym sposobem na pozycie się ich

dalej sam autor nie jest wolny od posiadania w sobie tych bytów ,które przez niego samego przemawiają w postaci
strachu czy okazywanych wyraźnie emocji otóż te własnie byty sa każdemu człowiekowi przypisane od urodzenia dostają się do środka
już w chwili narodzin wprost od matki w dorosłym zyciu albo przejmuja kontrole nad jednostką albo zostają pochwycone i ujarzmione przez żelazny system wartości i samodyscyplinę lub współdziałają z nim
pozbycie się ich na dobre jest raczej niemozliwe gdyz poruszają się po kanałach informacyjnych jakby po obudowach mysli
i przez zawsze otwarte porty zmysłów bezustannie dostają sie do środka
jeśli mowa o duszach to one maja podobna do nich częstotliwość
tylę,ze inną charakterystykę coś tak jakby zaciemniają i podkręcają wibracje duszy między innymi dlatego się np denerwujemy chodz wydaje się ,że bez powodu;)

EnergyFlow "Manipulacja strachem jeszcze nikomu nie wyszła na zdrowie."
to jak zobaczysz z czym masz do czynienia to zaczniesz sie bac na razie nie musisz???;)
a wolna wola tak mówi mi tyle jest jak nabity pistolet można się nią tak samo pobawić
-----------------------------------
this is like a flashback this is like a dream...
[url]http://www.youtube.com/watch?v=c1y_wo_4fuQ[/url]
co nie zabronione jest tu dozwolone?;)

82

Odp: Ostrzeżenie

Gin napisał/a:

maat!
"Tzn konkretnie o jakie sprawdzone przez tysiąclecia prawdy?"

ależ Ty mi podchwytliwe pytania zadajesz udzielam więc odpowiedzi wymijającej
nie moge na to pytanie odpowiedzieć wprost
ponieważ moja odpowiedź byłaby niezgodna z wymyślonym przez Was regulaminem
a Istnienie tutaj jest mi miłe hihi

Podchwytliwe? Nie sądzę.. jak dla mnie to najbardziej rzucało się w oczy.
Wolisz wierzyć w coś co było od dawna wiele razy powtarzane i niby sprawdzone...nie wiem czy dobrze myślę, ale czy to przypadkiem nie ma jakiegoś związku z chrześcijaństwem albo ogólnie jakąś religią skoro obawiasz się, że Twoja odpowiedź byłaby niezgodna z regulaminem?



Gin napisał/a:

otóż chodzi o podejście autora do ludzi o to,ze mówiąc językiem obrazowym najpierw wykopuje ludzi z bezpiecznej orbity w kosmos
zdejmuje im osłony bezpieczeństwa i zostawia samych nie zastanawiając się nad tym jaki będzie ich późniejszy los
bo wydaje się jemu ,że to dla ich dobra,że skok na głęboka wodę jest najlepszy żeby nauczyć sie pływać
tylko czy dobrem można nazwać to,że może 1 może 2 osoby może kilka gdzieś tam wylądują i jakoś sobie poradzą a co z większością
która się z pomoca tych teorii udusi

Tobie chyba się wydaje, że zwykli ludzie nie mają co robić tylko wchodzić na stronę Hejala i czytać o 'bzdurach, które im mózgi powykręcają' albo na obojętnie jakie strony o takiej tematyce.
Na takie strony wchodzą ludzie, którzy szukają jakichś informacji, którzy zdają sobie sprawę, a przynajmniej powinni sobie ją zdawać, że mogą natrafić na coś co zrujnuje ich dotychczasowy system wartości i zmieni w jakiś sposób ich życie.
Przecież nikt nikomu nie każe tego czytać.
A jeśli ktoś trafił tu przypadkowo to we wstępie do książki ma jasno napisane

"Tak też jest i z tą pozycją - zbulwersuje, zszokuje, rozbawi, by niektórych na koniec przerazić a innym dać nadzieję na przyszłość.''

więc widząc coś takiego nikt kto nie chce by jego system wartości legł w gruzach nie naciśnie tego tajemniczego przycisku 'dalej' i nie zlasuje sobie mózgu. A jeśli naciśnie 'dalej' i przeczyta książkę mimo ''ostrzeżenia'' to pretensje może mieć tylko do siebie, że ją przeczytał a nie do autora...

Gin napisał/a:

na swoim przykładzie chciałem powiedzieć Wam o tym ,że po przeczytaniu tej książki poczułem się jak przejechany przez walec drogowy robot
system wartości został całkowicie uszkodzony jak sami wiecie trudno wtedy normalnie funkcjonować pozostałym podzespołom

Twój system wartości był na tyle kruchy, że został zniszczony przez jakiegoś zakompleksionego człowieka udającego wszechwiedzącego kosmitę? wink
Musiał być zbudowany z naprawdę beznadziejnych materiałów.

83

Odp: Ostrzeżenie

Gin napisał/a:

pisząc o niskich bytach autor nie pochwalił się swoim cudownym kosmicznym sposobem na pozycie się ich

Słuszna uwaga

Gin napisał/a:

dalej sam autor nie jest wolny od posiadania w sobie tych bytów ,które przez niego samego przemawiają w postaci
strachu czy okazywanych wyraźnie emocji otóż te własnie byty sa każdemu człowiekowi przypisane od urodzenia dostają się do środka
już w chwili narodzin wprost od matki w dorosłym zyciu albo przejmuja kontrole nad jednostką albo zostają pochwycone i ujarzmione przez żelazny system wartości i samodyscyplinę lub współdziałają z nim
pozbycie się ich na dobre jest raczej niemozliwe gdyz poruszają się po kanałach informacyjnych jakby po obudowach mysli
i przez zawsze otwarte porty zmysłów bezustannie dostają sie do środka
jeśli mowa o duszach to one maja podobna do nich częstotliwość
tylę,ze inną charakterystykę coś tak jakby zaciemniają i podkręcają wibracje duszy między innymi dlatego się np denerwujemy chodz wydaje się ,że bez powodu

Przecież to normalne, ale jak jest się duchem już po śmierci to się nie przyssiewają, przynajmniej do mnie nie.

Gin napisał/a:

lub współdziałają z nim

Możesz napisać jak?

84 Ostatnio edytowany przez Gin (2009-11-16 16:45:57)

Odp: Ostrzeżenie

maat napisała
"Twój system wartości był na tyle kruchy, że został zniszczony przez jakiegoś zakompleksionego człowieka udającego wszechwiedzącego kosmitę? wink
Musiał być zbudowany z naprawdę beznadziejnych materiałów."
własnie dajesz dobry przykład... braku zrozumienia ,otóż Twój system jest w podobnym stanie do wyżej opisanego ujawnia to przyjęta przez Ciebie forma niezdrowej dyskusji...
nie masz się czym chwalić


Wampir : "Przecież to normalne, ale jak jest się duchem już po śmierci to się nie przyssiewają, przynajmniej do mnie nie."
po prostu Cie ze soba zabierają przychodzą po Ciebie jak po swoją własność i choćbys użyła wszystkich swoich sposobów niezadziałają...

"
współdziałają z nim"Możesz napisać jak?"
na zasadzie współobecności wewnętrznej mogą pokierować myślami az do momentu całkowitego przejęcia kontroli mysli stają się ich własnością podpowiadają co dla Ciebie najlepsze co powinno się w danej chwili zrobić pokazują Ci podkręcone obrazy błachych sytuacji wprowadzają zdenerwowanie np.ktoś krzywo na Ciebie spojrzy a Ty juz myslisz co on złego o Tobie mysli i że oni wszyscy tak myslą więc trzeba się na nich zemścić itp albo jak Ci źle to wpadasz na pomysł ide się upic ...albo np w skrajnych przypadkach kiedy wydaje sie np że trzeba ze sobą skończyć bo to jedyne wyjscie itp współdziałają z systemem wiercąc w nim dziury w rezultacie ich działania prowadzą niezmiennie do załamania się do depresji systemu
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------




ta ciekawa skadinąd książka rozbudziła pewne oczekiwania masy znudzonych rzeczywitością ludzi obaliła więc jak na zamówienie pewne teorie stworzyła "nową ziemię" dla nowej sub grupy ludzi wszystko niby fajnie tylko wiecie co?
jest do poprawienia...

cześć druga napiszę być może ja chodz nie mam takiego do tego talentu co nasz autor jako kontynuacje a jej tytuł będzie brzmiał np tak "wszystko jest jednością"

chociaż ufam w dobre intencje jej autora to nie umyka mojej uwadze fakt,że chodz np prawa uni nie wyglądają źle i cała reszta też nie to równocześnie stwierdzam,że prowadzą nadal w niewłasciwym dla nas kierunku

dlatego moje lądowanie tutaj chyba z pół roku temu było tak dla Was bolesne (jako kosmici powinniście wiedzieć o tym,ze wejscie do obcej atmosfery jest bardzo nieprzyjemne i rozpala jednostke do czerwonosci) żeby sie tutaj dostac na tą obca ziemię i zaklimatyzować należało użyć skafandra trolla ;)i metody wiertniczej potocznie zwanej trollingiem

ale do rzeczy...jak już pisałem wcześniej chodz teoria książki wygląda dobrze prowadzi w rezultacie do wyalienowania zarówno jednostek jak i całych grup ludzi ,którzy chcą się utozsamiać z tą filozofią i zamykac ...na innych ludzi (chodz to nie są /będa może sekty to będą tak postrzegane i odbierane przez pozostałe pozamykane również grupy)

kolejną rzeczą jest pozostawienie czytelników przez autora samych sobie ...(a co z nałogami niskimi bytami z emocjami z ciemną stroną "księzyca"wygląda to w książce bezradnie jak puste pole do popisania a przecież jest też ta druga strona natury ludzkiej o której się niewiele mówi)

to nas martwi ...dlatego tu jesteśmy w początkowej fazie zamysłem było pochwycenie i zamknięcie autora w klatkę ograniczonej przestrzeni myśli teoretycznej poza którą nie mógłby się wydostać do czasu kiedy nie zrewiduje swojego systemu wartości oczyści myśli by przeniknąć przez jej niepojete dla niego na początku blokady filozoficzne i uwolnic się z niej wolny jak ptak
ale zrezygnowaliśmy z tego pomysłu gdyż karanie nigdy nie było skuteczną metoda wychowawczą;)


przypominam o tym również,że każda BioLogic Human Machine jest wyjątkowa i bardzo cenna nawet jeśli jest uszkodzona lub wygląda na zepsutą ...do tej pory naukowcy na ziemi nie są w stanie dokładnie określić jej kodu gdyby autor zobaczył indywidualną historię każdej z tych "maszyn" od chwili urodzenia...
zobaczył ...ich pierwszy uśmiech zachwyt ...i pierwsze szczesliwe w zyciu chwile i ich późniejszy los ...książka wyglądałaby pewnie inaczej

postęp i przejscie na wyższy poziom rozwoju (czyt zrozumienia i tolerancji ) społeczeństw zależy wprost proporcjonalnie od ilości i jakości tego rozwoju poszczególnych jednostek w danym społeczeństwie i przyrasta w postępie geometrycznym równie szybko w obu kierunkach...
dlatego tak wazne jest aby każdy komu zależy na przyszłości i jakości życia na ziemi pracował nad sobą i dzielił się tym co w nim najlepsze z innymi. alienacja jest czynnikiem niekorzystnym

dalej najważniejsze ...do autora bedziemy Tobie pomagać wspierać z ukrycia nie jesteś tu sam...nie martw sie tym co o Tobie napiszą nie zostawimy Cie tutaj z tym samego musieliśmy Cie niestety zdenerwować emocjonalnie wyprowadzić z równowagi po to aby zbadać Twój stan i sprawdzić jak sie czujesz...
jesteś wyjątkowy bardzo wrażliwy kochamy Cie...
Twoja misja nieskończona chcemy teraz byś poprzez emocje doświadczenia odkrywał siebie od nowa oczyścił myśli pozbył się niewłasciwych emocji poznał swoje najważniejsze pragnienia odkrył nowe cele a my bedziemy Tobie pomagać bys mógł się śmiało realizować i cieszyć każdym dniem...chcemy byś zrozumiał,że... life is crazy too smile 

miss i on

zobaczyliśmy Cie takiego

[url]http://www.youtube.com/watch?v=Jqh0CR_HIvc[/url]

a kiedy na świecie każdy będzie mógł podejść do każdego porozmawiać z nim jak z przyjacielem bez strachu uprzedzeń i razem z nim cieszyć się po prostu życiem... natchnąć innych nadzieją sprawiać radość
wtedy zrozumiesz nasz plan

85

Odp: Ostrzeżenie

''wasz''  tzn?

86 Ostatnio edytowany przez maat (2009-11-16 21:38:54)

Odp: Ostrzeżenie

Gin napisał/a:

maat napisała
"Twój system wartości był na tyle kruchy, że został zniszczony przez jakiegoś zakompleksionego człowieka udającego wszechwiedzącego kosmitę? wink
Musiał być zbudowany z naprawdę beznadziejnych materiałów."
własnie dajesz dobry przykład... braku zrozumienia ,otóż Twój system jest w podobnym stanie do wyżej opisanego ujawnia to przyjęta przez Ciebie forma niezdrowej dyskusji...
nie masz się czym chwalić

Skupiłeś się na najmniej istotnej części mojej wypowiedzi.
Poza tym to była prowokacja.......
Jeśli chodzi o mój system wartości to ciągle się on zmienia, więc nie ma mowy o tym by runął przez kogokolwiek smile

87

Odp: Ostrzeżenie

"Wampir : "Przecież to normalne, ale jak jest się duchem już po śmierci to się nie przyssiewają, przynajmniej do mnie nie."
po prostu Cie ze soba zabierają przychodzą po Ciebie jak po swoją własność i choćbys użyła wszystkich swoich sposobów niezadziałają..." - A skąd Ty możesz wiedzieć, co ze mną robią?

88

Odp: Ostrzeżenie

Może i Gin chciałem coś w tym wątku napisać, bo trochę mnie zirytowała percepcja w Twych wypowiedziach, ale w sumie to każdy ma przecież wolne prawo do wypowiedzi.

I konkluzją dla mnie może być to co napisała Maat, bo to chyba bardzo trafne spostrzeżenie:


maat napisał/a:

Twój system wartości był na tyle kruchy, że został zniszczony przez jakiegoś zakompleksionego człowieka udającego wszechwiedzącego kosmitę? wink
Musiał być zbudowany z naprawdę beznadziejnych materiałów.

amen.

89

Odp: Ostrzeżenie

GIN '

Może napisz barziej prosto, czytelnie ,,,
bez urazy - lecz trudno Cię zrozumieć !

90

Odp: Ostrzeżenie

Nie zrozumcie mnie zle ale wy chyba tez zwrociliscie uwage na najmniej istotna czesc wypowiedzi Gin.

"bedziemy Tobie pomagać wspierać z ukrycia nie jesteś tu sam...nie martw sie tym co o Tobie napiszą nie zostawimy Cie tutaj z tym samego musieliśmy Cie niestety zdenerwować emocjonalnie wyprowadzić z równowagi po to aby zbadać Twój stan i sprawdzić jak sie czujesz...
jesteś wyjątkowy bardzo wrażliwy kochamy Cie..."

oraz

"Twoja misja nieskończona chcemy teraz byś poprzez emocje doświadczenia odkrywał siebie od nowa oczyścił myśli pozbył się niewłasciwych emocji poznał swoje najważniejsze pragnienia odkrył nowe cele a my bedziemy Tobie pomagać bys mógł się śmiało realizować i cieszyć każdym dniem...chcemy byś zrozumiał,że... life is crazy too smile

miss i on

zobaczyliśmy Cie takiego

[url]http://www.youtube.com/watch?v=Jqh0CR_HIvc[/url]  "

..usmiechnelo mnie to tak ze az mi sie oczy spocily. No coz moze ja jakis wrazliwy jestem albo cos. A powiedzcie mi kto znas nie jest choc troche zarosumialy..?