661

Odp: Zapytania do Hejala

Nie ma limitu. Ważne by była bezludna.

Śpimy w nocy, ale słońce jest inne niż na Ziemi i inne warunki - ciśnienie, grawitacja, skład atmosfery, itd. Ale jak tam chcesz, możesz to oceniać. Dla mnie nieważne.

Masz rację, zjadłem słowo „zakaz”.

Może w strefie wolniejszego czasu.

Latamy pojazdami wyglądającymi jak foczki, z tymi ich ślepiami. Żartowałem. Kształt - top secret.

Żyję, ale mi się nie podoba to co się dzieje.

662 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2022-05-31 11:15:39)

Odp: Zapytania do Hejala

Hejal napisał/a:

W roku 2005 czasu ziemskiego, gdy żyłem na moim ojczystym globie, ktoś rzucił hasło: "Trzeba pomóc Ziemianom, bo grozi im zagłada!". Pokazano nam wiele strasznych obrazów. Przedstawiały ludzi czerpiących profity dzięki wprowadzaniu niebezpiecznych zmian do środowiska naturalnego, wywoływania wojen, epidemii chorób, itp. Najbardziej przeraził mnie widok dzieci, które patrzały, jak żołnierze mordują im rodziców, a potem były gwałcone i zabijane.

Te mordowane dzieci, które widziałeś, zanim przyleciałeś na Ziemię, to były dzieci z Ukrainy? Jak chcesz temu przeciwdziałać? Skąd te obrazy się wzięły, skoro jeszcze się wtedy nie wydarzyły, a przyszłość nie jest całkowicie zdeterminowana? Ze światów równoległych przesuniętych czasowo?

Hejal napisał/a:

Polskę wybrałem w ostatniej chwili. Początkowy plan zakładał inne państwo.

Czy pierwotnie miała być to Ukraina?

Pisałeś też o tym, że zaglądacie do światów równoległych. Po co to robicie? Jaki jest związek światów równoległych z naszą rzeczywistością?

Hejal napisał/a:

Przez „korale” czasu mam na myśli ułożenie cząstek czasu jedna po drugiej, jak na sznurku, ale w wielu wymiarach równocześnie, które pulsują. Wyobraźcie sobie sznur korali, w których wszystkie koraliki są bardzo małe, a na chwilę jeden gwałtownie się powiększa (teraźniejszość) zasłaniając wszystkie inne (przeszłość i przyszłość), by zniknąć wyparty przez kolejny duży „koralik”.
Indianie wiedzieli, że czas nie jest linearny, bo te „koraliki” mogą być używane wiele razy (teraźniejszośą jest równocześnie obok przyszłości i przeszłości) i są splątane.

Część kręgów zbożowych wygląda jak połączone ze sobą korale, czy to są idee związane z koralami czasu i rozumieniem czasoprzestrzeni?

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

A to co miało symbolizować?
PunBB bbcode test

663 Ostatnio edytowany przez Felio (2022-07-16 23:07:13)

Odp: Zapytania do Hejala

W sumie takie pytanie mam apropo mojej przypadłości.
Jeśli człowieka myśli są słyszalne z kilku kilometrów, ,,przez" telefon , telewizję czy internet:

Są to zaburzenia energetyczne związane z opętaniem? Reakcji na nową erę? Przechodzę z 4 na 5 gęstość czy z 4,5 na 6?
Czy może jestem np 5 lub 6 gęstości od kilku wcieleń a przez poprzedni styl istnienia materialistyczny dopiero teraz się to ujawnia? Ciekawi mnie czy moja dusza jest rdzenna tu czy np. przybyła 15.000 lat temu i dlatego mogę być inny niż reszta mieszkańców planety?

664 Ostatnio edytowany przez Felio (2022-07-23 23:32:18)

Odp: Zapytania do Hejala

Kolejne pytanie.
Co z duszami co zostaną wyrzucone przy zmianie gęstości planety? Jedni ewoluują ale inni zostają na starej gęstości więc muszą opuścić świat.
Importują prawo karmy na inne światy czy nawet z prawa karmy ich wyrzuci?

Czy można zreinkarnować się jako zwierzę nie usuwając doświadczeń? Po prostu np zreinkarnować się na twojej planecie jako zwierzę a potem ją opuścić kontynuując rozwój duchowy na 5 albo 6 poziomie?

665

Odp: Zapytania do Hejala

Na pytanie zadane w innym miejscu forum - „dlaczego nie odpowiadam na pytania” - odpowiadam „Bo nie muszę”.

Przez jakiś czas odpowiadałem, z myślą o rozbudowaniu książki, ale została wydana, a trzeciej wersji nie będzie.

Przepraszam, ale nie mam czasu odpisywać na pytania, bo zbyt wiele mam na głowie ważnych spraw, a w pierwszym wpisie w tym wątku wyraźnie napisałem, dlaczego nie będę odpowiadał na pytania.

Aby nie padały kolejne pytania, które rodzą potem żale, że na nie nie odpisuję, zamykam ten wątek.