61

Odp: Filmy zapierające dech

Hmmm... To ja trochę z innej beczułki 'zapieraczy tchu'. Film 'irreversible', francuskiej produkcji (można go znaleźć np. na filmolandia[.]net[.]pl - nie podaję strony z ostrożności; znajomy znajomych dostał wczoraj karę 800 euro za download plików, a dokładniej bodaj samo UDOSTĘPNIANIE, przy czym chodzi tu o torrenty, a on o samym sposobie udostępniania nie ma zielonego pojęcia, jak i ja zresztą... stąd ostrożność;] z puszczeniem oczka). Polski tytuł to 'nieodwracalne'. Film z Belucci i Casselem, naprawdę polecam TYLKO ludziom o mocnych nerwach, bo film jakby specjalnie po to zrobiony, by potargać człowiekiem od środka. ja wiem, przekaz, artyzm, prawda w wydaniu bez cenzury i lukru, ale... no mną potarmosił, czułem się jak zbity pies po tym filmie. Oto recka filmwebu
[url]http://nieodwracalne.filmweb.pl/f33184/Nieodwracalne,2002/opisy[/url]

62

Odp: Filmy zapierające dech

Na pewno każdy z was słyszał o "Nowym porządku" wiec nie będę się tu
rozpisywać podam tylko linki filmików które wg. mnie są warte uwagi


[url]http://www.youtube.com/watch?v=k4jdLrjH-3Y[/url]
[url]http://www.youtube.com/watch?v=N3gMJBxvD-o&feature=related[/url]
[url]http://www.youtube.com/watch?v=k_qSTDEzwWA&feature=related[/url]

63

Odp: Filmy zapierające dech

A to czyzby hejal..?

[url]http://tvshack.net/movies/Meet_Dave__2008_/[/url]

64

Odp: Filmy zapierające dech

"Plan Przejściowy" projektu Venus:
[url]http://dotsub.com/view/05311b6d-08e0-4b47-98a8-e52c7117e6b4[/url]

65

Odp: Filmy zapierające dech

[url]http://wolnemedia.net/?p=21137[/url]

66

Odp: Filmy zapierające dech

Wasze ulubione filmy ?

-JA FAN Star Wars !!!!!!
-Ogladam Lost
-Chce zobaczyć Fourth Kind

A wasze?

67

Odp: Filmy zapierające dech

Donnie Darko smile i kilka innych

68 Ostatnio edytowany przez Magnetronic (2010-05-22 08:44:53)

Odp: Filmy zapierające dech

Jesli chodzi o seriale to:
Star Gate SG1, Star Gate Atlantis, Star Gate Universe, Flashfoward

Filmy? Oj różne sie przewinęły.. Duże wrażenie zrobił na mnie "Dzień Niepodległości", "Wojna Światów", "Znaki", "Kontakt", "Piąty Element",  "Zapowiedź", "Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia" i... "Epoka Lodowcowa 1" big_smile (Mleeczykk.. ;p)

69

Odp: Filmy zapierające dech

Magne - SG-1 i SG-Atlantis były super, ale trzecia część to już porażka. Szkoda, że w pierwszej serii nie pociągnęli do końca wątku Ori, ale i tak to najlepszy serial SF jaki powstał.

Poza tym oczywiście - Archiwum X, Majestic 12. Lost to totalna słabizna. Z polskich to komedie Barei

A filmów? Jest ich wiele :-)

70

Odp: Filmy zapierające dech

z Atlantisa cienizną był piąty sezon.. Universe jest właśnie fajny, coś innego wink

71

Odp: Filmy zapierające dech

Quentin Tarantino - komiksowa atmosfera i przestawnosc akcji i miejsca uwazam za swego rodzaju geniusz.
Byly maz madonny tez robi fajny klimat- jak on ma ..? ..
A z polskich chcial bym wam polecic choc mlodsi moga niezrozumiec symbolicznych sarkazmow skierowanych w strone bylej komuny-mianowicie "rozmowy przy wycinaniu lasu" W. Tym - poklonik dla tego pana poloczony z szacuneczkiem.

..Gay Riche! sie nazywa.. starosc nie radosc

72

Odp: Filmy zapierające dech

Ej Rino ! big_smile
Ja ci dam słabizna !XDDD
wiem , wiem ze to sie ciagnie w nieskończonosc ale to jest supa ! big_smile

73

Odp: Filmy zapierające dech

Każdy z nas może przekraczać swoje ograniczenia- akceptując je  smile

[url]http://www.youtube.com/watch?v=32Wi3AG1cYY&playnext_from=TL&videos=4HZypuA5hm4&feature=recentf[/url]

74

Odp: Filmy zapierające dech

Matrix - otworzył mnie ten film na cały nowy świat. Dziesiątki razy go widziałem.
"Mogę wskazać Ci tylko drzwi, sam musisz przez nie przejść"
"Nie próbuj tego zrobić, zrób to"

"Free your mind"

Star Wars - tak, tak, wszyscy jesteśmy Mistrzami Jedi

Złoty Kompas - super bajka. Ludzie posiadają Dajmony, zwierzęta w których mieszkają ich dusze. POLECAM KAŻDEMU!

Planeta Ziemia - super serial BBC. Kocham Ziemię i ten serial ukazuję ją w nowym świetle nieznanym ludziom mieszkającym w miastach. Nie mogę się doczekać aż obejrzę 2 sezon.

Ip Man - najlepszy film Kung Fu jaki widziałem. Tytułowy Ip Man jest ostatnim Wielkim Mistrzem Wing Chun Kung Fu, nauczyciel sławnego Bruce Lee. Czuje bliski kontakt ze Wschodem, w poprzednim wcieleniu doskonaliłem Kung Fu, jestem tego pewny.

75

Odp: Filmy zapierające dech

heh dzieki za odpowiedz Szełij e Shawee'x

ten zloty kontakt , znaczy kompas , oglądałem jednym okiem , od razu mi sie przypomnialo opowiesci z narnii
Fajne by to bylo zeby zrobili wiecej prostoty , a nie jakies powykrecane budynki jakies takie wysokotechnologiczne-oswiecenie z sredniowiecza, nie lubie takiego typu sci fi , no i te niedzwiedzie z svaldbaru wink

Heh wiecie , ze slowo MATRIX , nie powstało na podstawie filmu , tylko film wziął prawdziwy matrix z ksiązek ? :>

Najlepszy miSZCZu big_smile to dla mnie jackie Chan. hahha big_smile big_smile on nigdy nie przegrywa i kopie innym tylki za free XD Wszystkie filmy z nim widziałem big_smile

No i Witaj w fUn  Klubie :>

76

Odp: Filmy zapierające dech

jacob napisał/a:

Heh wiecie , ze slowo MATRIX , nie powstało na podstawie filmu , tylko film wziął prawdziwy matrix z ksiązek ? :>

Długa jest historia tego filmu a jeszcze dłuższa historia zawartych w nim symboli i pewnych zapożyczeń.
Słowo MATRIX -  Matryca widniało już w przekazach starożytnych jako przestrzeń łącząca wszystko i wszystkich, w której nie istnieje coś takiego jak odległość i czas. Była, jest i będzie.

77

Odp: Filmy zapierające dech

wiec  tworze ten temat poniewaz.
Wczoraj na tv4 ! oglądałem zajefajny film który z wami mi się skojarzył a takze ze mną samym big_smile
Tytuł filmu nosi nazwe
''Łowca obcych''
chodz i tak nie wiem dla czego , bo zadnych łowców nie było.
chciałem sie z wami podzielic wiec jesli ktos nie ma co robic na wieczór
tutaj daje linka. jest online

[url]http://www.twojseans.pl/video/6799/Łowca-obcych--Alien-Hunter-2003-Lektor-PL[/url]

film trwa 85m
mozna obejrzec 70 minut (chyba) jesli sie nie dokonczy mozna nastepnego dnia.

ale czemu pokazałem ten film.
bo to chyba jedyny film gdzie rezyser przedstawił ze kosmici posiadają dusze po zabiciu ich.
(prosze sie nie bac bo kosmici są zorientowani pozytywnie big_smile )
heh nafajniejsze jest to jak łączą sie z energią pod koniec i odlatują razem z 4 ludzmi w kosmos big_smile

78

Odp: Filmy zapierające dech

Ten był fajny, choć stary. Może ktoś pamięta smile
[url]http://www.ekino.tv/film,Oni-zyja-They-Live-1988,2160.html[/url]

79 Ostatnio edytowany przez Xin (2010-06-25 11:39:48)

Odp: Filmy zapierające dech

Też oglądałem ten film. Mnie się podobało, jak ci dwaj naukowcy uciekali do hangarów, a kukurydza więdła, gdy stali w jej pobliżu, bo byli skarzeni.

Źle, że w filmie przedstawiono kosmitów, jako "coś, czego lepiej unikać". Są dobrzy, ale dla ludzi śmiertelni. Czy myślicie, że tak rozwinięta cywilizacja, zdając sobie sprawę, że nosi wirus dla Ziemian śmiertelny przybywała by do nas "na siłę" i  chciała się przywitać? Pomimo to film dobry.  Na końcu zarażeni wirusem odlatują z półmaterialnymi kosmitami, a rosyjscy żołnierze neutralizują bazę niszcząc ją bombą atomową.

PS(do Jacob'a): Reżyser zajmuję się realizacją filmu, a scenarzysta wymyśla całą historię. To, co widzimy na ekranie, to zasługa scenarzysty. Reżyser kontroluje przebieg prac, i dba, by wszystko zostało zrobione tak, jak trzeba. <to tak dla przypomnienia> wink

80 Ostatnio edytowany przez g_a_kowalski (2010-06-28 15:19:03)

Odp: Filmy zapierające dech

Polecam "K-PAX" - zarówno film jak i serię książek. BARDZO pozytywna, inspirująca i poruszająca historia o kosmicznym przybyszu, który po przybyciu na Ziemię i wejściu w ziemskie ciało zostaje schwytany i umieszczony w instytucji psychiatrycznej jako wariat do wyleczenia. :-)

81

Odp: Filmy zapierające dech

Film rzeczywiście bardzo ciekawy, niezwykle poruszający i skłaniający do chwili refleksji. Jedyny film, który oglądałam parokrotnie, tym dziwniejsze, że jedyny obejrzany przeze mnie, bez komentarzy w trakcie i nawet po nim. smile

82

Odp: Filmy zapierające dech

ukradliscie moj temat ze smietnika ! o filmach wiec tu pisze ^^

Byłem wczoraj na PREDATORS
Super to było, Polecam tą kolejną czesc przygód ; jednen z moich ulubionych filmów ;>
poczatek jest ze jakis koles leci w powietrzu i sie ocknął, nie umie otworzyc spadochronu i otwiera mu sie gdzies w dzungli, spotyka tam kolesia i chcial go zabic bo myslal ze mu zagraza i tak z 7 nastepnymi osobami i zbieraja sie w grupke , ogladaja sobie rozne rzeczy i dowiaduja sie ze zostali tutaj do tej puszczy zrzuceni najgorsze bandziory, zloczyncy, psychopaci itp.  niestety tylko kilku ich przetrwalo, dochodza do pewnego punktu i niechcacy murzyn zachaczyl o zasadzke i ble ble ble ale naszczescie sie nikomu nic nie stalo, widza totem z roznymi dziwnymi czaszkami, nagle cos sie rusza w krzachach i wylatuja dziki- kosmici ktorzy taranuja ich ale naszczescie maja bron i ich rozwalają.; dochodza na szczyt gory i patrza w niebo: o kur.... wink a tu planety i inne jakies objekty 2 slonca komety ,itp. Widza ze sa na innej planecie Rozwinietych Łowców ktorzy poluja i potem jest jadka, jeden poprosil dobrego predatorka zeby go zabral na planete ziemie ale niestety taki predator mutant go zabil a statek wysadzil 2 ma nacisnieciami ,jatka bla bla   2 osoby przetrwaly  i kolejni ludzie spadaja, : przewiduje ze bedzie pewnie 2 czesc jak sie wydostaja z tej planetki wink

83

Odp: Filmy zapierające dech

też oglądałem predators i jest to kolejny film sklecony w pośpiechu, jak to ostatnio bywa z filmami. wszystko dzieje sie tam szybko, na odwal, stąd też naiwnie i nienaturalnie. troche spokoju, suspensu!, do jasnej ciasnej.. rozwinięcia pomysłow - a przecież samych charakterów było tam tak wiele i byli to ludzie tak nietuzinkowi, że śmiać mi się chciało, jak patrzyłem na ich ciche, KOMPLETNE i nagłe porozumienie między nimi wszystkimi. zaczynasz predators i słyszysz muzykę z predatora 1. no tak, od razu miło, rozumiem twórców, że jej użyli. To jest to. Muzyka jest genialna, ale przede wszystkim dlatego, ze budzi stary klimat oraz wspomnienie z jedynki. ten powrót do klimatu 1 to ewidentna próba żerowania na starym sukcesie, a to zdaje sie ma swoja specjalna brzydka nazwe. i wcale nie byłoby w tym nic złego, gdyby predators proponował coś jeszcze. tymczasem ani intryga ani akcje nie zostały rozwinięte - a przecież predatorzy to taaaakie pole do popisu.
nie znam nowości, które mógłbym polecić, zwłaszcza pasujących do tematu (zapierających dech), ale znam bajkę, którą każdy z was na pewno doceni.
Księżniczka Mononoke.
Nie jestem pewny, ale zdaje się, że już to tu polecałem.. no ale nie zaszkodzi się powtórzyć.
Jest to amine fantasy, mistrza gatunku, hayao Miyazaki, po prostu bijący wszystkie inne filmy i bajki fantasy na łeb. opowiada historię mądrą, dopracowaną, solidnie wykonaną i do głębi poruszającą. tą bajką po prostu nie da się znudzić. jest piękna. jeśli ktoś zgadza się z filozofią jedności z planetą i wszystkim co na niej zyje, to dosłownie zakocha się w "księzniczce mononoke" i przygodzie, jaką przeżywa w bajce.

84

Odp: Filmy zapierające dech

miriad napisał/a:

Księżniczka Mononoke.
Nie jestem pewny, ale zdaje się, że już to tu polecałem.. no ale nie zaszkodzi się powtórzyć.
Jest to amine fantasy, mistrza gatunku, hayao Miyazaki, po prostu bijący wszystkie inne filmy i bajki fantasy na łeb. opowiada historię mądrą, dopracowaną, solidnie wykonaną i do głębi poruszającą. tą bajką po prostu nie da się znudzić. jest piękna. jeśli ktoś zgadza się z filozofią jedności z planetą i wszystkim co na niej zyje, to dosłownie zakocha się w "księzniczce mononoke" i przygodzie, jaką przeżywa w bajce.

Nie cierpie Medival-Fantasty , Anime i Manga mad
Powiem ze to jeden wielki gniot, Pranie mozgów przez japoncow i chinczykow, ludzie nawet co 1/4 dorosly w wieku 18- 23 jest zainteresowany tym badziewiem i to cale jego zycie. czytanie tych powalonych chinskich komiksow, rysowanie wielkookich (kurde nie Greiszów) tylko dzieci neo z wlosami na 3 metry lol i z chudymi cialkami z malym nie proporcjionalnym tolowiem ...
Kiedys zapytalem co w tym calej mandze i anime jest takie fajne?
A on musisz to zrozumiec...
Ta super... jak mu podobnie napisalem jak powyzej potem powiedzial, kazdy ma swoj gust, no to ja mu na to racja racja ^^ Kazdy robi co mu sie podoba w tym kraju wink
Ale mowie wam te baje wyzerają ludzia mozgi ! to nie jest normalne ze stare pryki zajmuja sie takim kiczem zamiast patrzec za laskami. big_smile
Dla nich to zero rozwoju jest, procz umiejetnosci czytania jezyka polskiego i podwyzszeniu skilla w rysowaniu...



Co do Predators Miriadku ^^  troche przesadziles wink
Muzyka co jak co ale stara jest dobra bez poprawek
Ale z tymi aktorami to tez troche za malo...
Trejo ,Brody, Laurence Fishburne ,Taktarov ,Goggins
w tylu filmach byli a tu nic nowego, mogli cos wiecej bo maja wiecej mozliwosci

Predator i tak bedzie moim jednym z najlepszych kosmitow SCI-FI
Nawet na biurku  mam figurke XD

85

Odp: Filmy zapierające dech

Jacob, uraziłeś moje uczucia magoanimijne sad
Bardzo lubię mangę i anime nawet jeśli to w większości przypadków głupie gnioty, często są śmieszne, np. taki Ouran, przy każdym odcinku śmiałam się jak głupia big_smile Są też, co prawda mało, ale niezłe smaczki, w których kreska nie jest taka kiczowata jak w prawie wszystkich anime, np. Dziewczynka skacząca przez czas, Byousoku 5 cm, hmm.. Death Note big_smile

Filmów typu Predators czy Obcy (albo Żołnierze kosmosu tongue) nie lubię, ale za to mogę od siebie polecić stary już film, bo z 92' - Dracula Coppoli. Nie ma tam wzniosłych idei, o których tu rozmawiamy, ale według mnie ma swój niezwykły romantyczny urok. Być może tylko ja to dostrzegam, ale nadal pozostaje moim ulubionym filmem o miłości. smile

86

Odp: Filmy zapierające dech

trudno ze urazilem kazdy ma swoje wolne zdanie tongue

Nie urazam nikogo jaki jest.

I tak nie zmienia to faktu zebym to mial polubic bo nie lubie...
przykro mi...

Ale nie uwazacie ze to jak na wasz wiek , nie jest zbytnio prymitywne?
pewnie odpowiecie ze nie.
Naprawde mnie to nie kręci, to ciemna strona mocy i tyle. nie dostrzegacie jak to was wciąga.
Ja z japonią i chinami nie mam nic wspolnego procz japonskiej technologii jaką jest nasza Honda rocznik 98 wink a juz nie wspomne ze nie ma takiej rodziny ktora nie mialaby Czegos chinskiego ;D
W szkole.PP mialem kolezanki co tylko te baje chinskie Naruto czytaly, ja nie moge jaka schiza... Nawet se kupila jakąś opasek z logiem jakims tam i po szkole tam chodzila , za 60 dych jakas opaska na leb z logiem,... no dajcie spokoj.
Jeszcze rozumiem jakbyscie byli fanami jakiegos serialu, ksiązki opowiesci czy filmu i kupowali gadzety nawet jak by to mialbyc 4 pancernych i pies , albo komiksowy SPAWN Dobre - ZŁO
Ale takie cos jak manga czy Anime ? to przeciez skandal... i jeszcze mnie to drazni jak sie dziewczyny odwalają na podobienstwo tego badziewia...

Fani M/Amoga uwazac mnie za świra :jak mozna nie rozumiec M/A
a moze jest na odwrot ze tak naprawde to ja nie jestem swirem tylko wy pod wplywem Globalnej Sekty?


P.S. TAK wiem wiem , Przepraszam że walilem za mocno na wlasne EGO ale no nie umialem tego wytlumaczyc inaczej, babka z polskiego mowil zebym duzo pisal i to mnie rozwinie , no to tak ;D

87 Ostatnio edytowany przez maat (2010-07-21 00:42:29)

Odp: Filmy zapierające dech

wyluzuj, wszędzie widzisz jakieś zło czyhające na ludzi z każdej strony...
można świra dostać, tak jak Icke widzi wszędzie gady a katolicy szatana.
Czasem mam wrażenie, że wszystko co służy rozrywce uważasz za narzędzie NWO, myślę, że to przesada - aż tak inteligentni to oni nie są tongue tym bardziej, że są głównie nastawieni na sprzedawanie seksu, agresji, krwi itp.
(porównaj sobie komiks amerykański - pełno krwi, brutalności, sensacji... a teraz japoński - szalone nastolatki wpadające w szał moe wrzeszczące kya kya)
Z Japończykami bym tego nie mieszała, oni są po prostu mocno...nienormalni, zawsze byli odgradzani od cywilizacji, więc jak się zachłysnęli zachodem tak im odbiło.

Naruto też nie lubię, ale manga i anime nie równa się Naruto, jak już napisałam w poprzednim poście są też ambitniejsze produkcje. Ludziom podoba się po prostu kreska japońskich komiksów, bywają na prawdę prześliczne, ale są jak pisałeś z wielkimi oczami i nienaturalnymi kształtami, pod tym względem Naruto akurat najgorszej nie ma według mnie. Amerykańska kreska natomiast mi się w ogóle nie podoba. I to bluźnierstwo - kolorowanie, nie można sobie wyobrazić przez to własnych kolorów.

Też uważam, że gadżety wszelkie i upodobnianie się do tych postaci mangowych to jakiś durny szał, mnie to nie podnieca i nie mam zamiaru temu ulegać.

A i właśnie sobie przypomniałam. big_smile Wśród dziewczyn panuję też szał na yaoi big_smile Co o tym myślisz? big_smile (czuję, że dostanę spory wykład xD)

P.S. wrzeszczące koty na podwórku - bezcenne ;D - musiałam to napisać big_smile

88

Odp: Filmy zapierające dech

ja nie moge. Tu na tej komorce trudno przeczytac co napisalas zamist polskich znakow ą´´ę? Sa jakies prostokaty...
Icke to madry czlowiek. Dlaczego otzymal miano gada bo przecietny czlowiek powie... Ten gosc uwaza ze wszystko jest gadami..ha...ha...ha ... A sam jest jednym wielkim gadem... Byly reporter bbc zostaje wyzucany za odtajnianie spraw... No heloł?
O tak tak jak jz mowilem. Wdgl mnie tam gdzie za duzo ludzi sie gromadzi . To tam jest iluminat.
Oni sa inteligentni dzieki czarnym sztuczką . To jest wogole inna rzecz niz wiedza.
Krew. Nie... Ja codziemnie widze krew swoja lol. Tam gdzie jest brutalnosc i zabijanie to tak wink
Wlasciwie to ze 2tygi temu mialem czarno bialy komiksik mange. Ktory opowiadal o sexie z 200 stron roznego sexu w stylu manga type. Po normalny namietny sex, po zabawe nim, fetysze, dewjacje i gwałt. No naprawde.(przepraszam za wyrazenia kochani wink )
Tak chinskie walniete malolaty z mocami latajace po centrach hamdlowych wink
Dobry tekst o japoni . Odgrodzona wyspa od wszystkiego.
Mi sie podobaja komiksy amer. Tylko te naturalnie wygladajace . Jako ze jestem frajerem star wars. To czy samuel l jackson narysowany czy na filmie wygladaa tak samo wink
Heh maati. Jestem ciekaw co cie podnieca big_smile big_smile
Yaoi. Chyba wiem co to jest . Ale nazwa nic mi nie mowi big_smile
Ale jak wejde na gugl grafika to bede mial punkt kulminacyjny big_smile

Maati ty moja smile  jako ja moge ci powiedziec cokolwiek lubisz i robisz czy przeklinasz czy lubisz mange czy nawet jakis tam camp rock i synka pedalka co ma ogatych rodziow i 100. 000 za 2 tygodnie. To tak czy siak jestes jedna z fajniejszych lasek jakie dżeJ poznal big_smile
Wiem pewnie niektore ooby po przeczytaniu tego poczuja leki zqmet w glowie i powiedza. Czemu j. Ich mnie nie wymienil.
Otorz to nie oszukujmy sie z tym genialnym umyslem i bla bla. Kazdy kogos bedzie lubil bardziej od agresora. Napewno moglbym was kilkanascie osob wymienic bo tych 50 nie znam. Kazdy jest wyjatkowy i ma cos w sobie innego .wszystko dziala jk magnes. Jedno bedzie silnie przyciagal 2 slabiej a 3 moze nie przyciagac  4 moze nawet odepchnac z wielka sila. Bez jaj pan hejal all czyta. Nie jest u bo tak i juz. Pewnie tworzy zapiski i tworzy jakies listy  czy cos. Kiedys jak bylo stare forum odwiedzalem to forum jako gosc. Widzialem post pewnego nie za madrego czlowieka ktoru napisal do hejala cos  poobnego do tego : jezeli jestes naprawde kosmita to napisz mi co mialem 2 tygodnie temu na kolacje i wszystkie skladniki, jak sie nazywa moj kot, co zrobie w sobote waznego...
A ja w smiech...
Co za glupek ze zal...  ta i co przez internet wejdzie do twojego pustego dekla. Cofnie sie w czasie. Zrobi ci sieczke w mozgu. Kupi ci fistaszki a na koniec odgryzie ci serce ... Looohohonol. Se nie raz mysle czmu ludzie sa tacy glupi i kto ich takich stworzyl...

Kurde ide spac bo oczy mi sie kleja

89 Ostatnio edytowany przez maat (2010-07-21 02:21:24)

Odp: Filmy zapierające dech

kurde, to woodstock też iluminat big_smile a koncert lady gagi napewno tongue

to jak zobaczysz co to yaoi to się odezwij big_smile

ah te Twoje dygresje xD

90

Odp: Filmy zapierające dech

koncerty wykluczam, ;D bo nikt nic nie robi tylko siedza/stoja na swoich miejscach  i ryczą tekst piosenki, wink

Yaoi czyli te gejowskie animacje?
Super 2 geje lezą na sobie i obmacują se piersi... normalnie...                       
Pokazywanie dziedziom i starszyźnie homo-sexu nie jest wcale dobre.
kazda ksiegarnia/sklep ze sprzetami  tj. empik/saturn/media markt itp.itd. maja bardzo fajne filmy wink jak jest pozycja  z plytami na samym poczatku sa rozne fajne kolorowe filmiki gdzie niekiedy (jak widzialem) miejsca intymne sa nie pozaklejane wink
to samo dlaczego w empiku na połce znalazlem wlasnie ten zboczony komiksik? huh hih heh..
Problemy psychiczne wynikaja z wychowania lub jakiegos Sex przezycia
Mialem przyjaciolke z Czech (poznala na necie ofc)Miala zespoł, jak wyjechala to sie rozpadl, jeszcze mam kontakt jednym z tych co gral na gitarze,  teraz dziewczyna studjuje w USA od roku powinna miec 19l; ktora zostala lesbijka. Bylo z 30 osob gdzies poszli na jakas impreze upili sie i bla bla, 3 pijanich kolesi gdy szla do ubikacji wzieli zamkneli sie przywalili ja do muru, ona pijana, no i wiadomo co... No i  wyszli, Ten wlasnie  gitarzysta jeden z 2ma kumplami widza ona poł naga lezy w kącie zaplakana w siniakach,( to opowiadami)
na nic nie patrzyli tylko tak ich zbili (mowi mi - krew byla wszedzie, lała sie, byla na wszystkim) wyrzucili tych  kolesi na bruk, potem policja przyjechala i opowiadal, ze maja bezprawo w panstwie, i zamiast tych gwalcicieli mlodych pijanych zamknac to ich na 3 dni aresztu dla nie letnich wzieli.
Dziewczyna jak z nia pogadalem, mowila ze nie nawidzic facetow... wszyscy to nie dobzi zboczency, i mowi ze tylko dla mnie jest nastawiona hetero.
Chcialbym wiedziec co teraz u niej smile
Kurde nie wiem co powiedziec, jeszcze mam,
Mowie Ci wszystko jedna banda zboczencow, no zboczone komiksy, extra!!!
Nie wiem co takiego fajnego jest w zboczonych komiksikach
Ale pewnie Sex z ukochaną osobą jest 100% lepszy