1

Temat: Wyłączanie broni nuklearnej przez Kosmitów

Słyszeliście o tym, że UFO "wyłączało" broń atomową znajdującą się na wyposażeniu różnych armii? Są teraz na portalach takie informacje. To dlatego zapewne były te wszelkie pakty o nieużywaniu tej broni. Była to chyba raczej przykrywka do tego by jakoś takim wydarzeniom zapobiec. Jasnym też sie staje czemu amerykanie pracowali nad moab czyli tzw konwencjonalnym bardzo dużym ładunkiem wybuchowym mającym być namiastką  małych ładunków nuklearnych. Po prostu nikt nie jest wstanie użyć broni "a" bo ta jest kontrolowana i neutralizowana przez "obserwatorów".

2

Odp: Wyłączanie broni nuklearnej przez Kosmitów

Przypadki "wyłączania" były wielokrotnie obserwowane i udokumentowane relacjami naocznych świadków, pracowników baz rakietowych, obsługi silosów, wojskowych z oddziałów kontroli ruchu powietrznego.

3

Odp: Wyłączanie broni nuklearnej przez Kosmitów

Dla mnie to wyraźny przekaz dla reszty ludzi na ziemi. Jesteście bezpieczni bo ci z was, którzy są po ciemnej stronie są pilnowani i nie mają pola manewru

4

Odp: Wyłączanie broni nuklearnej przez Kosmitów

To jasny przekaz dla ciebie ale nie dla wszystkich.

5 Ostatnio edytowany przez nemoman (2010-10-01 21:14:24)

Odp: Wyłączanie broni nuklearnej przez Kosmitów

Bardzo lubię zapach UFO o poranku ;-)
Już nie off ;-)

6

Odp: Wyłączanie broni nuklearnej przez Kosmitów

Jesteście bezpieczni? To chyba nadinterpretacja przekazu. Ja raczej widzę, że to uwaga zwrócona na zagrożenie,ale historia pokazuje, że ludzie zrobia i tak to, co wymyślą w swoich głowach. Zawsze dawana jest jednak alternatywna ściezka, bezpieczniejsza i korzystna dla rozwoju, ale wybór zawsze należy do nas. Wolna wola jest respektowana przez inne rasy i często ślad ingerencji jest tylko podkreśleniem czy zwróceniem na coś uwagi. Jak sobie pościelemy tak się wyśpimy.

7

Odp: Wyłączanie broni nuklearnej przez Kosmitów

bezpieczni w tym sensie, że nikt nie użyje tu broni typu "a" a co ludzie zrobią sami ze sobą to już inna sprawa

8 Ostatnio edytowany przez Jędza-Przędza (2010-10-01 19:21:49)

Odp: Wyłączanie broni nuklearnej przez Kosmitów

Zgadzam się Energy, ludzie są odpowiedzialnie sami za siebie i dopóki tego nie zrozumieją nie będą mieli siły aby decydować sami o sobie.

Tak czy inaczej informacja jest ciekawa.

9

Odp: Wyłączanie broni nuklearnej przez Kosmitów

[url]http://www.nautilus.org.pl/?p=artykul&id=2210[/url]
Ma ktoś może więcej źródeł i artykułów na ten temat? wink

10

Odp: Wyłączanie broni nuklearnej przez Kosmitów

[url]http://video.google.com/videoplay?docid=808393514949778004#[/url]
THE DISCLOSURE PROJECT publiczne odtajnienie o istnieniu ras pozaziemskich

11

Odp: Wyłączanie broni nuklearnej przez Kosmitów

tacjanna napisał/a:

THE DISCLOSURE PROJECT publiczne odtajnienie o istnieniu ras pozaziemskich

Polecam przejrzeć stare numery czasopisma Nexus, które kilka lat temu opisało Disclosure Project i zamieściło wywiady z ludźmi stamtąd. Wywiady robili też ludzie z Project Camelot. To, co jest ważne, to że sami liderzy Disclosure Project (w tym Greer, założyciel) nie dają wiary w to, że "kosmici" to "kosmici" ponieważ zebrali też wiele przesłanek by wierzyć w to, że z kosmitami to jedna wielka ludzka mistyfikacja wykonywana za pomocą biorobotów.

Tak poza tym, to zdania co do Disclosure Project są podzielone. Jeśli znacie angielski to polecam zagłębić się w środowisko ufologów, a zobaczycie, że nie wszystko jest takie różowe. Oczywiście, niech każdy wierzy w co uważa za słuszne.

12

Odp: Wyłączanie broni nuklearnej przez Kosmitów

Ogladalem transmisje z zebrania Disclousere project i kilku z tych swiatkow z jakos z rok temu. Niedlugo po niej film zrobil sie niedostepny i widze ze po roku czasu zaledwie jakies szczatki informacji docieraja do swiatla dziennego.

13

Odp: Wyłączanie broni nuklearnej przez Kosmitów

A wlasnie z tym wylaczaniem jescze- Uran im wysysalo z glowic- smile))))

14

Odp: Wyłączanie broni nuklearnej przez Kosmitów

Mixon napisał/a:

Uran im wysysalo z glowic

Może piloci UFO wcale nie mają zamiaru nikogo rozbrajać z broni atomowej, ale po prostu ładują sobie "baterie" w UFO jakimiś izotopami?

15

Odp: Wyłączanie broni nuklearnej przez Kosmitów

teza jest. moze to jakis dobry towar ten uran a od ziemian sie najlepiej lupie smile)

16

Odp: Wyłączanie broni nuklearnej przez Kosmitów

a to ciekawe, grzesiu;] mosz być! ciekawsze jeszcze jest to, co napisałes wyżej, o filmie i jego twórcach. dla mnie szczególnie, bo bliskie jest moim przemyśleniom - do wszystkiego w tym temacie dopisuję zawsze to zdrowe "a może to tylko mistyfikacja". mało tego, kiedys pisałem tu o szatanie - że jest z nim jak z niektórymi twierdzeniami twierdzami matematycznymi, których nie da się obalic, bo to niemozliwe (przy istnieniu liczby nieskonczonej); tak samo nie udowodnisz, ze szatan nie istnieje, bo po prostu załorzenia z nim związane (ze nigdy ci sie nie pokaze, ze przemawia do ciebie głosem innych lub twoim własnym, ze moze sie podszyc pod Jezusa nawet! i takie tam pierdoly) są aż tak sprytne. udowodnisz za to (teoretycznie) że istnieje - wystarczy ze go nam pokazesz - choc mi np by to nie wystaczało;]. A wiec i temat UFO, kto wie, moze jest dziełem szatana?! zobacz jak sprytnie odwrócił nas od boga. - lezymy i sie smarzymy. ;] nie mam pewnosci, ze ufo i cywilizacje pozaziemskie istnieja, ale dałbym se za to głowe obciac. nie wiem też, czy szatan to tylko bajeczka strasząca dzieci i dorosłych, ale równiez stawiam na to vabank.

17

Odp: Wyłączanie broni nuklearnej przez Kosmitów

Jeśli pamięć mnie nie myli, Arkturianie pisali coś w tym rodzaju: że nie interweniują, dopóki sama planeta nie jest zagrożona (gdyż miałoby to konsekwencje nie tylko dla tego układu słonecznego, w którym się znajdujemy).