1

Temat: Płeć : Żeńska

ciag dalszy

Tak samo jak napisales o kobietach panie kowalski :>.
Sa uznawane za te ''mniejsze stopniem''
Tak samo dlaczego ksiadz nie ma zony i dlaczego w kosciele nie ma księżniczek tylko księża wink
gdzies jest szkopuł albo cos przeoczyłem.
Kiedys tata kupil dodatek do gazety ( religie swiata) gdzie jest zdjecie starszej babki odzianej w sukienke ksiedza i mowi ''cialo chrystusa '' Amen . ale pisalo ze to w kosciele Luteranskim czyli Niemiecki odlam zalozony przez pana M Luter'a.
ale nie wiem co kobietom/dziewczyna/laską/starszym babcią brakuje zeby byc na rowi z gosciem, co ptaszka im brakuje ? big_smile
przy dzisiejszej chirurgii wszystko jest mozliwe.
Ale nie namawiam pan do tego typu rzeczy bo po co mają byc przez to ''brzydsze''
i tu sie znowu pojawia okreslenie Tranzwystya <-- nie wiem jak to sie pisze czy z  czy s albo n kichac.

Wchodzac do swiata zwierzat
to duzo jest gatunkow gdzie kobieta rzadzi.
Pajaki czy modliszki
przy stosunku odgryzaja sobie łby zeby wiecej nasienia wyplynelo
(i kto to mowi, ten ktory ma w avatarze goscia z łbem modliszki big_smile )

W innych rozwinietych cywilizacjiach wszystko jest jak trzeba i nie mieszaja do tego takich pierdul jak religii
Ich jedyna wiara to Reinkarnacja i w jednego Bozie tak jak u nas (bo to ten sam) ktory tworzy stworzyl i stworzy wszystkie duszyczki :>

Ale tak sobie mysle ze chyba nie chcialbym byc nigdy kobietom w nastepnych zyciach.
I mam nadzieje ze podswiadomie bede wybieral plec meską wink
W sumie jak kto woli
bo ktos moze powiedziec ze moge byc obojetnie kim.
no ale ja bym wolal meskim , nie dla tego ze silniejszy itp itd ze wyzszy, lepszy (bo kazdy powinien byc na rowni!!!)
po prostu fajnie mi je big_smile

kiedys netowa dziewczyna mowila ze nie chciala by byc chlopakiem przez siusiaka big_smile

Hmm dziwne jest to ze sa 3 plci czemu nie ma jakiejs 4 ze np pupom by ktos rodził :> by mial wlosy pol lyse pol dlugie i zadarty nos big_smile
a sutki by mial na brzuchu.

Ale teraz wroce do dzieci w wieku 12 - 30 lat
Wiekszosc mysli tak ...ze

Ze se O, wybierze jakas fajna dupe np.

[url]http://facet.interia.pl/galerie/najnowsze/nicola-broni-kaczek/zdjecie/duze,1036821,2[/url]

Ciekaw jestem czy jest zaradna w zyciu.
bo nie wyglada na taka ktora by umiala robic obiad czy wlaczyc pralke albo zetrzec kurz z szafek a jeszcze gorzej umyc podloge.
hmm
Jak umiesz zrobic co powyzej jestes moja i koniec, a nie takie lelum polelum
co to tylko na imprezy chodzi, podupcyć sie z łysym bogaczem za pieniadze albo narkotyki wódka i jest ''FUN''

Juz nie wiem co robic jak w prawie kazdym teledysku widze gołą dupe i jakiegos napakowanego kasą murzynka.
czy mam sie podniecac czy plakac
bo to jest skandal zeby z ''New Age'owych'' dziewczyn wyrastaly takie jak wygladaja.
zal mi ich. czemu dziewczyny nie moga byc jak w plejadach no. bo jestesmy rzecz jasna na 3 levelu. i wszystko jak widac jest glupie i bez sensu.

Widac ze niektore dziewczyny nie sa juz zawladniete mediami jak np. Nasze forumowskie dziewczyny.

Niekiedy mozna jeszcze spotkac dziewczyny madre ktore sa leniwe.

Nie lubie takiego czegos. Ale nie chodzi ze sie nie uczy i ble bo leniwa (sam bym sie nie uczyl bo mnie bzdety wnerwiają)
nawet nie chodzi o to ze caly dzien przy komputerze np siedza ale o to,
ze jakby nawet mialy gore ubran za soba to by nie ruszyly dupska bo by im sie nie chcialo.
tu jest jedno pytanie. dlaczego jestem tak leniwy/a ? bo sie nie ruszasz. siedzac caly dzien przy kompie, zazwyczaj nic sie nie chce. nawet isc umyc talerza po sniadaniu. tylko lezy tak caly czas az mama/tata nie wroci z pracy ( wiem to ze swoich przezyc) ale jak patrze nie ma na kompie nic co by mnie teraz zainteresowalo to wylaczam go i nie ogladam z nudow filmikow na jutrubie tylko biore kartke i olwek i rysuje rasy kosmitow tak jak mnie do tego namowil pan David. albo jak juz porysuje te 2 - 4 godziny i nie chce mi sie bo nie mam natchnienia to biore gitare i piano podlaczam do wzmacniacza i tworze muzyke. nową własną lub ''kogos '' jakiegos zespolu czy cos, teraz jestem obecnie lekko przeziebiony ale biore sie za jakies cwiczenia - a do tego mnie kuzyn namowil bo chodzi na kickboxing i co 2 dni trening po 2 godziny w jego silowni. Ma postanowienie i dobrze.
Tak jak patrze na tych dresiarzy albo żuli i jaki z nich pozytek. wlasnie.

konczac moje wywody naklania mi sie pytanie
czy wogole czyjes zycie ma znaczenie?
Po co sie BOZIO tak trudzilo zeby zrobic to wszystko?
Jakby nic nie bylo to tez by bylo dobrze.

2 Ostatnio edytowany przez Magnetronic (2010-08-26 22:57:19)

Odp: Płeć : Żeńska

jacob napisał/a:

Sa uznawane za te ''mniejsze stopniem''

Na to odpowiem.

Męska cywilizacja, gdzie ludzie odcięli się od natury, odsunęła kobietę na boczny tor, uznając ją za gorsze stworzenie.

jacob napisał/a:

Tak samo dlaczego ksiadz nie ma zony i dlaczego w kosciele nie ma księżniczek tylko księża wink

Ksiądz nie ma żony, gdyż to mężczyźni rządzą w kościele, a sama instytucja, jest tak pazerna, że nie chciała by ksiądz dzielił się tym bogactwem z rodzinami. Inna wersja mówi, że Jezus nie miał zony, wiec duchowni wg Koscioła też jej nie powinni mieć.

3

Odp: Płeć : Żeńska

a tak sie sklada ze akurat Jezus mial zony i to nie jedna. wink